Hrvatski brand Noa širi se na regiju

poruka: 32
|
čitano: 5.965
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski brand Noa širi se na regiju".
10 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Lijepa vijest. Tehnologija spaja i povezuje ljude, te sakuplja komadiće pokidanih veza koji su nas nekada vezali.

Tehnologija radi ono što nisu znali ljudi sami i njihovi predstavnici učiniti za sebe.

Samo, naprijed!

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 16 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Jedva čekam da ovi modeli dođu i kod nas u Srbiju. Imao sam prilike da se upoznam sa par NOA uređaja, definitivno su bolji od onoga što se kod nas nudi kao "domaći" brend, a cena je vrlo slična.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

sva sreća pa je regija manje-više dobro pokrivena reciklažnim dvorištima....

 
23 2 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Zasad su sinonim za škart robu, ali nikad se ne zna.

 

Možda greškom zaposle nekog sposobnog.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
5 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Jel se kupuje po komadu il po kili?

 
9 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Napokon normalan naslov. Hrvatski brand a ne proizvođač kako znaju napisati neki drugi portali.
 
14 1 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Kupio H43 i dobio 3g.garancije...rekoh super,osiguran sam...koristio ga godinu i pol i bio relativno zadovoljan ali kad mu je nakon toga ošla baterija i pokušao kupiti novu...ŠTANGA 

 

Servis,prodavači i tel.podrška su me zavlačili dva mjeseca u stilu: evo stiže nam nova pošiljka,samo što nije...dođite sljedeći tjedan itd...

 

Na kraju je ispalo da se taj model više ne proizvodi a tako niti baterija za njega!!!

 

NIKAD VIŠE NOA U MOJ DŽEP!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
19 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Ista im je stvar i s drugim modelima, frendica je čekala 3 tjedna da joj nabave dvije baterije za Move, na oba mobitela su krepale u isto vrijeme, nakon godinu dana.

Navlačila se s njima, i na kraju došle baterije.

Užas, još ih moraš i moliti da ti prodaju

A kaj se tiče tvo mobitela, probaj tražiti na ebay ili aliexpressu pod nazivom njihova proizvođača (sumvier), pa vidi koja je tvoja po dimenzijama. 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Ne mogu nikako naći...tražio sam ali bezuspješno.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Da, baš gledam, apsolutno nigdje ništa 

Jedino ti preostaje izmjeriti sve dimenzije baterie s pomičnim mjerilom, i pronaći neku koja odgovara.

Tražiš npr. po kapacitetu i onda usporediš dimenzije, i ako su iste, i kontakti na istom mjestu, onda paše.

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Ja naivčina isto tako kupio ženi mobitel, rekoh uzet ću tu pa barem ima neku garanciju. Cijena , specifikacije i dizajn su bili OK, pa da se ne zezam sa kinezima (ljudima, ne telefonima). 

Sve super dok nisu počeli problemi sa mobitelom, pa jednom na garanciju, pa drugi put, svaki put natezanje i problemi. Uglavnom nikad više Noa niti Hangar. 

 

 

 

 

 
7 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju

I kako izgleda po datumima kritika, nista ne poduzimaju u tom smjeru.... Ti rebrandirani devicesi su vrlo vrlo jeftini kada ih se kupuje u veleprodaji ( kontejner ), pa mozda na razlici cijene zarade dovoljno i bez da paze na zadovoljstvo krajnjeg kupca...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Kupih jednog za 200kn + SIM sa 10kn + nešto prometa, pa valjda toliko vrijedi 😐 (bila akcija sa UHU proizvodima) moj sin dobio 3 ljepila 😃
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Da je Noa u svoje vrijeme napravio barku kvalitetnu kao ovi što prave mobitele, danas bi zemlja bila puno mirnije mjesto - ne bi bilo ni ljudi ni životinja

 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
AMD_IT kaže...
Napokon normalan naslov. Hrvatski brand a ne proizvođač kako znaju napisati neki drugi portali.

Hrvatska robna marka bi trebalo pisati, a ne brend (ili jos gore brand).

 

P.S. Kakvi su po kvaliteti, jel se isplati uzimati?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 23:26 (1domagoj1).
7 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
1domagoj1 kaže...

 

P.S. Kakvi su po kvaliteti, jel se isplati uzimati?

Ni slučajno.

Em su skupi gledajući na ugrađene komponente, nema rezervnih dijelova, servisna podrška je nikakva, kvarovi su svakodnevna pojava, pri bilo kakvom jačem dodiru  (npr. tapkanju po ekranu ili brzi double click) postoji mogućnost da se digitizer trenutno razleti u milijun dijelova (a tek kad padne na jastuk s 10 cm visine...).

Software im ima pregršt bugova (pogotovo dialer), nemaju nikakvu preprodajnu vrijednost,baterije im krepaju unutar 200 ciklusa punjenja (a drugu ne možeš nabaviti)...

I sad oni bacaju neki PR za ovaj H10 model, koji košta kao neki Xiaomijev, Huaweijev ili LG-ev flagship u slobodnoj prodaji, a ničime nije konkurentan (+navedne mane i problemi).

Uglavnom, košta skoro ko novi Nexus 6P 

Tko to kupi, stvarno je lud...

I, unatoč lošem renomeu, oni i dalje se ne trude izgraditi neku reputaciju, i odmah ciljaju višu cijenovnu klasu, s kantom od mobitela 

Ali, patriotizam u `Rvata je na čak i od amera priznatoj razini...

A to puno znači; kupujmo `Rvačko - Vivax TV i Vivax/Noa mobitel 

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
krikesa kaže...

Ja naivčina isto tako kupio ženi mobitel, rekoh uzet ću tu pa barem ima neku garanciju.

 Noa se kupuje ljubavnici, a ne supruzi.

 

1domagoj1 kaže...

Hrvatska robna marka bi trebalo pisati, a ne brend (ili jos gore brand).

 Ne baš.

vocap, bičz?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Arendelle kaže...

 Noa se kupuje ljubavnici, a ne supruzi.

 

Na tvom mjestu zamislio bi se

 

 Noa klasa kupuje se third party priležnici uz Happy meal.

 

 Ženi iPhone uz večeru - Takenoko, ljubavnici Galaxy A5 - večera u Asia restaču. Reda mora biti

 

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 1:22 (maximilian).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
maximilian kaže...

 Ženi iPhone uz večeru - Takenoko, ljubavnici Galaxy A5 - večera u Asia restaču. Reda mora biti

 

 

vocap, bičz?
16 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Ja ne znam fakat kaj ste svi tako protiv Noa mobitela. Evo, cak je i Davor svojom potpla... ovaj objektivnoscu napisal da se radi o zrelom mobitelu.

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Kralj: "Izrazito nam je zadovoljstvo što je netko prepoznao potencijal naše robne marke Noa i što smo uspjeli naći zajednički jezik.". Ajde barem netko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski brand Noa širi se na regiju

Imao sam jedan njihov smartphone i doslovno je crkao sam od sebe jednoga dana (preko noci)...... tako da, obicni skart.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Arendelle kaže...
maximilian kaže...

 

 

 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 13:10 (maximilian).
12 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
U Hrvatskoj se koristi termin robna marka, tako da ni ovaj naslov nije dobar. ;)
vicious
14 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
DowlaBoy kaže...

Jedva čekam da ovi modeli dođu i kod nas u Srbiju. Imao sam prilike da se upoznam sa par NOA uređaja, definitivno su bolji od onoga što se kod nas nudi kao "domaći" brend, a cena je vrlo slična.

 Pa vi u Srbiji imate Tesla mobitele što je ista stvar kao i Noa, samo prepakirani kinezi.

 

Inače što se tiče teme, imam Noa H4 mobitel već skoro dvije godine i ne mogu se požaliti, radi sasvim ok, nisam imao niakvih problema tako da ni ne znam kakva je situacija sa garancijom ali što se tiče samog rada zadovoljan.

Swedish latin super funk.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
viciousone kaže...
U Hrvatskoj se koristi termin robna marka, tako da ni ovaj naslov nije dobar. ;)

 Ne baš. Kad ćete prestati s tim glupostima?

vocap, bičz?
15 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Jel nije Bug mogao sklopiti ugovor o reklamiranju bilo koje druge marke nego bas ovog drloga koje granici sa prevarom kupaca koliko citam po forumima o iskustvima.

Ako je Bugu uopce stalo do nekog renomea.
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
bnaci kaže...
Jel nije Bug mogao sklopiti ugovor o reklamiranju bilo koje druge marke nego bas ovog drloga koje granici sa prevarom kupaca koliko citam po forumima o iskustvima.

Ako je Bugu uopce stalo do nekog renomea.

A tek mob.hr? Samo pogledaj njigove članke oko te marke.

12 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Pozdrav Arendelle!

Zasto bi to bile gluposti? Nisam primjetio da Anglosaksonci koriste hrvatski jezik. Cak je i kravata tie! Druge nacije po svijetu isto vole upotrebljavati svoje rijeci. Nisu to gluposti.

Lp
vicious
12 godina
offline
Re: Hrvatski brand Noa širi se na regiju
Pozdrav Arendelle!

Zasto bi to bile gluposti? Nisam primjetio da Anglosaksonci koriste hrvatski jezik. Cak je i kravata tie! Druge nacije po svijetu isto vole upotrebljavati svoje rijeci. Nisu to gluposti.

Lp
vicious
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice