HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

poruka: 38
|
čitano: 4.922
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase".
16 godina
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

Prodali budu tocno nula komada.

Moj PC  
5 10 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Kupujem.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
protjeran
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
torrente kaže...
Kupujem.

 Ok.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
NEW_MAN kaže...

Prodali budu tocno nula komada.

 Takav proizvod se još nije napravio

15 godina
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Srednja klasa za srednje "poslovne korisnike" :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
torrente kaže...
Kupujem.

 Prednost je kad nazoveš podršku odmah ti kažu 'Dobar dan g. Torrente!'

But how do it know
15 godina
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

hp nikad nije znao kad je vrijeme za odustajanje. poslije će ponovo šljakeri nadrapati zbog mudrih odluka menadžmenta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 4:10 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

Zapravo, HP nije jedini aktivan s Windows mobile softverom. Mobitele s Windowsima, osim navedenog HPa i Microsofta (koji je sada prodao licencu Foxconnu ili kome već), trenutno proizvode i Alcatel (vrlo zanimljivi Idol 4S) te Acer (Liquid Jade Primo i Liquid M330). A najavljuju ih i drugi proizvođači. Zašto? Prije svega jer su Windowsi sada već puno zreliji i ozbiljniji sustav od blesavog i djetinjastog Androida. Osobno imam Lumiu 950 (odličan aparat ali i OS!) i nakon nje više se nemam namjeru ikada vraćati na mobitele s Androidom.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

evo malo o tom famoznom idolu 4s:

 

 

ono kad pališ fejs, pa čekaš 10 sekunda na uređaju sa 3gb ram, pa se malo sruši i tako. al kaj ja pričam. poslovni korisnici ne koriste fejs.

 

 

 

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Kad dode surface phone.windows leti u nebo.
Cekaju redstone 3 Da pokrpaju jos rupa I uglancaju os da izbace mob
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase
http://www.winblogs.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla

Pođi na njegov kanal (MrMobile) pa ćeš vidjeti što autor zapravo misli o Windows mobileu:

 

Kaanan S prije 2 tjedna
Ill be honest with yall. If windows phone had more apps, i'd use it over Android or IOS anyday.
Odgovori 384

 
MrMobile [Michael Fisher]
MrMobile [Michael Fisher]prije 2 tjedna
Same here!
Odgovori 80  

 

Aplikacije kao Facebook ionako ne koristim, a ako mi treba pokrenem ga iz browsera i nemam nikakvih problema. U stvari, nakon prelaska, nakon desetogodišnjeg mučenja s Androidom, ovo mi je sada odmor za dušu i oči.  

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
@ Danyel
Ja isto imam L 950 i ni blizu nisam tako zadovoljan. Restarta se, gasi,... Najbolje kad se ugasi, a ti pojma nemaš, pa te ljudi pitaju zašto si nedostupan? Imao sam l 920 i 930, e to je bilo nešto drugo. Na žalost sam jako razočaran.
8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Danyel kaže...

Zapravo, HP nije jedini aktivan s Windows mobile softverom. Mobitele s Windowsima, osim navedenog HPa i Microsofta (koji je sada prodao licencu Foxconnu ili kome već), trenutno proizvode i Alcatel (vrlo zanimljivi Idol 4S) te Acer (Liquid Jade Primo i Liquid M330). A najavljuju ih i drugi proizvođači. Zašto? Prije svega jer su Windowsi sada već puno zreliji i ozbiljniji sustav od blesavog i djetinjastog Androida. Osobno imam Lumiu 950 (odličan aparat ali i OS!) i nakon nje više se nemam namjeru ikada vraćati na mobitele s Androidom.

 Koji proizvodjaci najavljuju w10m mobitele? Konkretno....

Kako OS moze biti blesav i djetinjast???? Ti znas da mobitel nije dijete....

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 9:10 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
@Brk - ja sam prije mjesec dana prešao s Androida i jako sam zadovoljan. I ne pada mi napamet vraćati se na Android.

Jednostavno, osjećam se psihički odmornije uz W10M. Sve je smirenije, od OS-a do aplikacija. Nisam izložen marketinškom ataku na oči i razum. OS se redovno update-a, kao i aplikacije.

U ovih mjesec dan niti jedan problem nisam doživio.

Sve aplikacije koje sam koristi i ranije, imam i ovdje.
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Otkad Hrvatska posta proizvodi mobitele?
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
dick_of_the_sheep kaže...
@Brk - ja sam prije mjesec dana prešao s Androida i jako sam zadovoljan. I ne pada mi napamet vraćati se na Android.

Jednostavno, osjećam se psihički odmornije uz W10M. Sve je smirenije, od OS-a do aplikacija. Nisam izložen marketinškom ataku na oči i razum. OS se redovno update-a, kao i aplikacije.

U ovih mjesec dan niti jedan problem nisam doživio.

Sve aplikacije koje sam koristi i ranije, imam i ovdje.

 Nije ni tebi lako ;)

12 godina
neaktivan
offline
HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje klase

najvise sto me je smetalo na win mobile je onaj retardirani edge .nistadrugo. odlican i stabilan os. puno bolji i optimiziraniji od androida.  steta sto ms boli k za tu platformu i aplikacije. fejsic i sl ne koristim niti mi treba to u zivotu izdr.avanje i lajkici. steta steta.. nadam se da ce se trgnut malo.. tko zna.. 

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Brk kaže...
@ Danyel
Ja isto imam L 950 i ni blizu nisam tako zadovoljan. Restarta se, gasi,... Najbolje kad se ugasi, a ti pojma nemaš, pa te ljudi pitaju zašto si nedostupan? Imao sam l 920 i 930, e to je bilo nešto drugo. Na žalost sam jako razočaran.

Jesi li ga odnio na servis (ali prije toga ga ažuriraj, ako nisi)? 

Malo mi je čudno to što pišeš jer meni sve šljaka, Lumiu 950 koristim non-stop evo već ukupno par mjeseci (u dva navrata) i ni jedanput mi se ništa čudno nije dogodilo, a kamoli da bi se sama ugasila ili restartala. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla

torent@

Osim Alcatela, HPa, Acera i MS-a koje sam spomenuo, i ZTE će ih izdati nekoliko s windowsima, ali i Nokia, osim Androida za neka tržišta planira prodavati i mobitele na Win10 platformi, a javljaju se i neki zainteresirani Kinezi za 2017. Ako i kad bude izašao Surface, mislim da će zainteresiranih biti još i više jer to će im biti znak da se windows mobile razvija. A razvija se, definitivno, jer ažuriranja su redovita a OS sve stabilniji i brži, mjesečno za sve a za ostale i dvaput (ako si njihov "insider"). Ktome, Microsoft je zadržao pravo na PureView i Clearblack display što je dovoljan razlog da vjerujemo kako će Surface uskoro na površinu.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla

Azuriranja krpe rupe i ispravljaju bugove.... Kao sto neko rece to je pet projekat MS-a ali dok nemas developere nemas nista... A trenutno ih nemas ili ih imas u zanemarivom broju jer ko normalan ce ulagati resusrse u razvijanju bilo cega za nesto sto zauzima 0,4% trzista.... Vuce se to je jos neko vrijeme ali to je zavrsena prica... Nazalost.....

Svi ti nabrojani proizvodjaci su treca liga proizvodjaca i time privlace paznju....Niko od njih je ne zivi od mobitela i nije u top 5 proizvodjaca....Sta su pure view i clear black dosplay?

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Danyel kaže...

 vjerujemo kako će Surface uskoro na površinu.

 A zasad su subsurface, ako ih Torvalds ne tuži za ime :) https://subsurface-divelog.org/

But how do it know
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Torent kaže...

Azuriranja krpe rupe i ispravljaju bugove.... Kao sto neko rece to je pet projekat MS-a ali dok nemas developere nemas nista... A trenutno ih nemas ili ih imas u zanemarivom broju jer ko normalan ce ulagati resusrse u razvijanju bilo cega za nesto sto zauzima 0,4% trzista.... Vuce se to je jos neko vrijeme ali to je zavrsena prica... Nazalost.....

Svi ti nabrojani proizvodjaci su treca liga proizvodjaca i time privlace paznju....Niko od njih je ne zivi od mobitela i nije u top 5 proizvodjaca....Sta su pure view i clear black dosplay?

 

 Varaš se, jer Microsoft je premoćna firma i prije će propasti i Apple i Samsung nego oni. Njihov CEO rekao je da za ovu godinu ne planiraju ništa revolucionarno u vezi Windows mobilea, ali da za 2017. planiraju nešto veće. I ne bih se baš složio da su nabrojani "treća liga", možda nama koji smo razvijeni ko Japan, Njemačka i Švicarska zajedno izgledaju kao neki pigmejci?

Clearblack i Pure View su zanimljive tehnologije u proizvodnji MOBILNIH displeja i kamera na koje je Microsoft stavio veto (kupio ih od Nokie i zadržao), što znači da će ih nastaviti eksploatirati.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
Torent kaže...

... ali dok nemas developere nemas nista... A trenutno ih nemas ili ih imas u zanemarivom broju...

 

 vi Androidaši ste skroz izgubili orjentaciju. WindowsStore ima 200.000 -300.000 aplikacija za mobilne uređaje ! A ti kažeš da je to zanemariv broj ! Prosječan korisnik ima 20 - 30 aplikacija na telefonu, a tebi je zanemariva veličina 200.000 - 300.000.

 

Tih 200.000 - 300.000 aplikakcija uglavnom su iste one koje ima i Android. To su korektne aplikacije koje neće trgovati s vašim slikama, adresarom, e-mail-ovima, its.

 

Za trgovanje s vašim fotografijama, adresarima, e-mail-ovima, its. ima na androidu još 5 x više aplikakcija.

 

Na sreću, zbog sigurnosti Windows Mobile korisnika, te aplikacije nemaju pristup Windows Store-u. Jedna od najpozantijih aplikacija takve vrste je Pokemon Go (autor je ranije radio za  CIA-u) koja je, među ostalim, tražila da joj se odobri pristup vašim e-mail-ovima (jer Pokemoni vole čitati vaše e-mail-ove, dok čekaju da ih pokupite).

8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla

Kad cemo dobiti link na te informacije? Dodjete odvalite glpost ali link na izvor nigdje. Ja sam dao link na izvor potpuno suprotnih informacija. Ali vama se treba vjerovati na riejc jer culi ste na HRT-u...

Svaki vam je posto sve blesaviji i jaci konkurent za rubriku shit of the year ;)

https://www.google.ba/search?q=windows+mobile+pokemon+go&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gws_rd=cr&ei=D3FGWPGlA4bmgAbV87yICw

 

 

Niti jedan clanak ne prica to sto vi pricate.....

 

Dajte link ili prestanite se blamirati.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 9:06 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla


evo ti link na 0,1% ( slovima jedan promil ) najboljih WP aplikacija

http://allaboutwindowsphone.com/features/item/20980_The_best_of_the_best_Windows_P.php

ako ti nešto fali ima ih još 99,9%, istina, manje dobrih aplikacija.

Uživa ju pregledavanju, Nema malware, ransomware, nema čak ni antivirusa. Istina, mnogi su probali, ali još nitko nije uspio zaraziti WP. Nema trgovanja sa slikama, adresarima, e-mail-ovima. Ništa od toga ne ide na servere u Kinu, u roku 72 sata.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 9:13 (dick_of_the_sheep).
8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
dick_of_the_sheep kaže...
Torent kaže...

... ali dok nemas developere nemas nista... A trenutno ih nemas ili ih imas u zanemarivom broju...

 

 vi Androidaši ste skroz izgubili orjentaciju. WindowsStore ima 200.000 -300.000 aplikacija za mobilne uređaje ! A ti kažeš da je to zanemariv broj ! Prosječan korisnik ima 20 - 30 aplikacija na telefonu, a tebi je zanemariva veličina 200.000 - 300.000.

 

Tih 200.000 - 300.000 aplikakcija uglavnom su iste one koje ima i Android. To su korektne aplikacije koje neće trgovati s vašim slikama, adresarom, e-mail-ovima, its.

 

Za trgovanje s vašim fotografijama, adresarima, e-mail-ovima, its. ima na androidu još 5 x više aplikakcija.

 

Na sreću, zbog sigurnosti Windows Mobile korisnika, te aplikacije nemaju pristup Windows Store-u. Jedna od najpozantijih aplikacija takve vrste je Pokemon Go (autor je ranije radio za  CIA-u) koja je, među ostalim, tražila da joj se odobri pristup vašim e-mail-ovima (jer Pokemoni vole čitati vaše e-mail-ove, dok čekaju da ih pokupite).

 Developeri i aplikacije nisu isto ali u svom sljepilu ti to ne razlikujes naravno ;) Sve MS aplikacije imas i na andoridu i to bolje i prije ce doci na andorid nego na win phone... Zamislis zasto.... 85% vs 0,4% trzista. Za sta bi ti prije razvijao aplikaciju? Bas je velika dilema ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
sinko, malo si pobrkao lončiće, po tko zna koji puta. A uz to još i manipuliraš i lažeš.

Windows 10 je jedinstvena platforma koja pokriva desktop, laptop, tablet i phone uređaje. Takvih je uređaja trenutno, preko 400 milijuna, što je puno više od 0,4% tržišnog udjela. (lažove i muljatoru jedan) Za sve njih pišu se UWP (univerzalne windows aplikacije).
8 godina
odjavljen
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla
dick_of_the_sheep kaže...
sinko, malo si pobrkao lončiće, po tko zna koji puta. A uz to još i manipuliraš i lažeš.

Windows 10 je jedinstvena platforma koja pokriva desktop, laptop, tablet i phone uređaje. Takvih je uređaja trenutno, preko 400 milijuna, što je puno više od 0,4% tržišnog udjela. (lažove i muljatoru jedan) Za sve njih pišu se UWP (univerzalne windows aplikacije).

Kutlura na nivou.... To kazes samo ti i niko vise ;) svi govore oko windows 10 mobile.....

 

Daj izvor koji kaze drugacije ;)

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2440409/nadella-windows-phone-market-share-is-unsustainable

 

I Nadella govori windows 10 mobile a valjda on zna ;)

https://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp     windows phone

 

Kad budes mogao instalirati regularne aplikacije pricaj o windos 10 a sve dotle to je windows 10 mobile....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 9:36 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP sprema Windows 10 Mobile uređaj srednje kla

www.microsoft.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice