Honor 6 Plus ima dvije kamere

poruka: 11
|
čitano: 2.305
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor 6 Plus ima dvije kamere".
13 godina
neaktivan
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

koliko im je strucnjaka trebalo za dizajn?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

koja je prednost uređaja sa 2 kamere?

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor 6 Plus ima dvije kamere
apoteka kaže...

koliko im je strucnjaka trebalo za dizajn?

Dvoje, jedan je crtao u paintu a drugi postao na face te dizajne a finalni (ovaj) se odlučio lajkovima.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
15 godina
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

Bilo bi ljepo da je autor za nas maloumne objasnio zasto ima dvije kamere, ipak je ovo malo stručniji portal. Ili barem napisati da se nezna tocno. Mogao sam ovako i sam sve izgooglati...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Honor 6 Plus ima dvije kamere
Svinja kaže...

Bilo bi ljepo da je autor za nas maloumne objasnio zasto ima dvije kamere, ipak je ovo malo stručniji portal. Ili barem napisati da se nezna tocno. Mogao sam ovako i sam sve izgooglati...

3D fotografije i video, možda je jedna termalna ili x-ray.

 

Još se ništa ne zna.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Honor 6 Plus ima dvije kamere
Jedna je tu za slikavanje, druga za fotografiranje.
Sto nije jasno?
15 godina
offline
Re: Honor 6 Plus ima dvije kamere
Šta nema onda ukupno 3 kamere?
K
15 godina
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

Ima 3 kamere, jednu naprijed i dvije odozada.

Ovdje se moze vidjeti sto se u praksi moze sa dvije kamere. Znaci osim 3Da moguce je i za ovakve efekte.

 

Moze biti i za low light uvjete ali sumnjam da je to posto su obje kamere iste.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

samo dvije? a zakaj ne šest? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor 6 Plus ima dvije kamere
Ajar kaže...

samo dvije? a zakaj ne šest? {#}

Sljedece godine.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
10 godina
neaktivan
offline
Honor 6 Plus ima dvije kamere

Vec su na internetu izasle slike telefona, slike kamere i video klipovi na koji nacin rade dvije kamere. Sad za sad nema mnogo slika koje su slikane direkno sa honora 6 plus ali ono sto sto ima izgleda prelijepo. Izraden je od cvrstog kucista, sa displeom 5.5 inca, dvije sim kartice i duplom zadnjom kamerom. I sve to sa 3GB Rama memorije.  Ovde na ovom linku imate  jedan mali test izmedu honora 6+, Iphone6 i Samsung S5 .  Postavicu ovde jos neke informacije koje sam mogao naci:

 

Izdrzljivost: 

Kako duple kamere rade: 

Jos neke slike i informacije

NETWORK :   GSM / HSPA / LTE

Dimensions: 150.5 x 75.7 x 7.5 mm

 

Type:      IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size:       5.5 inches (~73.2% screen-to-body ratio)
Resolution: 1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density)

 

OS:        Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Chipset:    HiSilicon Kirin 925
CPU:       Quad-core Cortex-A15 & quad-core Cortex-A7
GPU:       Mali-T628 MP4

 

 

Card slot:   microSD, up to 128 GB (uses SIM 2 slot)
Internal:    16GB (3G model); 16/32 GB (LTE model),   3 GB RAM


Primary:    Dual 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, dual-LED flash
Features:   Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR
Video:      1080p@30fps
Secondary:  8 MP, 1080p@30fps

 

 

 

 

E sada pitanje za Vas. Posto zelim kupiti nov telefon, a ovaj telefon mnogo mi se dopada, jer ima duplu sim karticu,a  ja jos volim slikat a i kako mi se cini pravi extra fotke na Aliexpresu mogu kupiti honor6+ za 340eura.

 Na ovom klipu pokazuju telefon, i njegov softwer prilikom slikanja. Ono sto sam primjetio fokus pravite posto slikate, i to mi daje veliku sumnju. Dal u opste te dvije kamre daju dobar i visok kvalitet slike?  Interesuje me da sada novi telefon, koji sadrzi snapdragonov procesor 810(kako sam shvatio i procesor igra vaznu ulogu za slikanje), napravi mnogo bolju sliku nego ovaj? Dal  imati dve kamere moze biti prednost? I ono sto me mnogo odbija od njega jeste procesor HiSilicon Kirin 925. Kako sam shvatio, zbog ovog procesora ne mogu imati ni slow motion, ni snimanje u 4K rezoluciji, a pogotovo necu imati nikakva poboljsanja kaosto su u snapdragonu 805 i 810.

 

P.S. Cekacu jos objavu Xiaomia 15 januara pa cu tek odluciti sta cu kupiti. :)

kiki
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2015 9:34 (wave90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice