Hitna zakrpa za Flash

poruka: 6
|
čitano: 1.964
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hitna zakrpa za Flash".
14 godina
offline
Hitna zakrpa za Flash

taj flash ima više rupa nego ementaler...

 

eto, popravljen tekst :

 

Naime, u Adobeu upozoravaju kako su otkrili ograničen broj ciljanih napada koji iskorištavaju jedan od propusta koji je ispravljen novom zakrpom.

Stoga pozivaju korisnike da što prije uninstaliraju Flash aplikaciju, bez obzira da li koriste sustave temeljene na Windowsima, Macu ili Linuxu.

 

Nema na čemu

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Hitna zakrpa za Flash

jebate, taj flash izgleda k'o moje traperice za igranje s cuckom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Hitna zakrpa za Flash

odkad je youtube na html5 ,neman flash uopće,i baš mi je drago to.  ne vidim razlog zašto bi više itko koristia flash, sve i da radi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hitna zakrpa za Flash

Coece ovi iz adobea fakat ne znaju napravit jednostavan softver... što jes jes

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Hitna zakrpa za Flash

Meni se čini da netko iz Adobea namjerno radi te propuste  Kao da ga radi grupa mališana od devet+ godina.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hitna zakrpa za Flash

Ma ko još koristi to smeče od softwera??Ja sam ga izbrisao još davno,i rijetko kad naiđem na sadržaj di trebam flash.Jednostavno ignoriram takav sadržaj i gotovo.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice