Gorko Wozniakovo proročanstvo

poruka: 160
|
čitano: 22.433
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gorko Wozniakovo proročanstvo".
16 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Garant je 46 puta gledao Terminatora.

Moj PC  
38 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Popularni Voz lupeta bez osnova kao i neke druge legende.

 

 

58 Da - iskočio kao osigurač
7 Ne - zna što govori
96 Možda - ali ma tu nečega
2 Samo malo se šalio ;)
Moj PC  
7 4 hvala 0
15 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Pa to i vrapci na grani znaju. Strojevi i uređaji su se danas ukorijenili u sve pore društva i postali neizostavni alat, a svakim napretkom ti uređaji postaju sve kompleksniji.

Umjetna inteligencija je nešto na čemu se naveliko radi, a u budućnosti su sve opcije otvorene, pa ćemo vidjeti što će nastati.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
10 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Da smo u stanju stvoriti tako inteligentne strojeve živjeli bismo kudikamo kvalitetnije! Ovakve predikcije ne bih očekivao ni od klinaca koji si malo povuku dim na ćošku...

Freak Show Inc.
 
16 6 hvala 0
14 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Nema takve stvari kao što je umjetna inteligencija.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
9 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
o neeeee izgubili smo bitku vec prije zato mene ovaj DVB-T provocira svako malo mi se signal gubi sigurno je počela urota bježte ljudi!!!!



daj molim te -.-
Freaky Styley!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
Friday kaže...

Da smo u stanju stvoriti tako inteligentne strojeve živjeli bismo kudikamo kvalitetnije! Ovakve predikcije ne bih očekivao ni od klinaca koji si malo povuku dim na ćošku...

Da smo u stanju stvoriti tako inteligentne strojeve, desilo bi se upravo to što Wozniak kaže..

 

A gdje je ćošak?

 

14 godina
odjavljen
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

I onda će neko izmislit time machine, vratit se u prošlost i ispravit sve.

TRUE STORY

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

 

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 22:12 (KIKI3ooo).
 
13 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
bed kaže...
Friday kaže...

Da smo u stanju stvoriti tako inteligentne strojeve živjeli bismo kudikamo kvalitetnije! Ovakve predikcije ne bih očekivao ni od klinaca koji si malo povuku dim na ćošku...

Da smo u stanju stvoriti tako inteligentne strojeve, desilo bi se upravo to što Wozniak kaže..

 

A gdje je ćošak?

 

 

Da, sigurno...

A što se ćoška tiče - škicni malo u pravopis, ne grize

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
Friday kaže...

Da, sigurno...

A što se ćoška tiče - škicni malo u pravopis, ne grize

Nisam mislio na jezično-stilsku formu, nego da koji dim povučem..

 

15 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Nema ništa loše u tome da nas preuzmu roboti, i onako smo planetu več pošteno uništili

 
1 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
bed kaže...

Nisam mislio...

 

 

S ovim se slažem!

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

You maniacs! You blew it! Oh, damn you! God, damn you all to hell!

 

P.S.

 

Svi se sjecamo ovoga.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
12 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Maloprije sam pitao Datu što on misli o svemu tome i rekao je da se ne slaže...Eto, mišljenje androida iz prve ruke {#}

Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Ko kaže da će budućnost uopće biti mehaničko/elektrićno/digitalna na uštrb tjelesnog i da ćemo se svi pretvorit u biološko-tehnološka bića ili će nas preuzeti roboti? 

 

Možda će budućnost biti biološka.

Programiranje matičnih stanica, DNA manipulacija,  uzgajanje organa, umjetno sintetizirane stanice? Možda ćemo stvorit novu superiornu vrstu koja potpuno upravlja svojom evolucijom i evolucijom drugih vrsta.

Moguće da ćemo sami sebi isprogramirat DNA da će svak imati kvocjent inteligencije kao Anštajn a tijelo kao Supermen, da živimo 500 godina, da se ne razboljevamo, da počnemo pravit žive građevine koje su u biti biljke programirane da rastu u oblicima po želji i to u roku 7 dana, da vozimo po cesti koja nije asvalt nego posebna kontrolirana biološka tvar koju ne treba održavat. (Zerg)

 

 

 

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 22:52 (KIKI3ooo).
 
23 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Ne bih rekao da je izreceno mislio onako kako je to prikazano u Terminatoru recimo. Ovisi kojim ocima gledamo. Kao sto je rekao, stvaramo strojeve koji rade poslove koje bi mi trebali raditi, te radi toga gubimo na vaznosti - gledano ocima poslovnog, korporacijskog, kapitalistickog, monetarnog ili vec nekog drugog svijeta. Postajemo tehnoloski visak.

 

A sto se tice onoga da ce se strojevi obrusiti na nas..ne znam bas 

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo

Pa, mogućnosti izbora su široke [wiki: transhumanism], ali neke od meni zanimljivijih ishoda ljudskog razvoja i općenito tehnološke singularnosti napisao je Charles Stross u jednom od svojih odličnih romana Accelerando (2005) .

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 23:39 (rancid_bunion).
14 godina
neaktivan
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Onaj tko je ovdje pomislio na Terminatora "promasio je ceo fudbal". Jednostavno se radi o tome da nas strojevi sve vise zamjenjuju na kojekakvim mjestima, ljudi postaju marginalizirani. Vodi li to u lagodnu, hedonisticku buducnost gdje ce ljudi samo uzivati a strojevi obavljati posao ili u buducnost gdje je hrpa gladnih i bez posla, a ekoloska katastrofa sve veca tek cemo vidjeti...

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Malo OT:

Jel ima nešto gore od toga kad netko napiše dobar post ali u njega ubaci "asvalt" ili "odlićno"?

Freak Show Inc.
 
6 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
Gajotres kaže...

Nema ništa loše u tome da nas preuzmu roboti, i onako smo planetu več pošteno uništili

Ne vjerujem u te urbane mitove oko zatopljenja i staklenika koji prodaju Ameri ako se referiraš na to. Vjerojatno zagađujemo zrak CO2 i tim ispušnim plinovima no ne u tolikoj mjeri kao što se želi prikazati. Kad se sjetim onog vulkana na Islandu brate mili kolike količine plinova ono ispusti zapitaš se ima li čovjek zaista ikakva utjecaja na sve to ili planet ide svojim uobičajenim evolucijskim tokom u kojem čovjek nije jedan od faktora.

 

Društvo je pak oduvijek bilo raščlanjeno, nikad planeta nije odisala mirom i blagostanjem. Od davnina se čovjek tukao za zemlju, pare, dominantni položaj, a dokle god postoji čovječanstvo taj se trend neće prekinuti, osim ako svevišnji ne sađe odozgo i pokretom ruke nam odagna zle misli.

15 godina
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
Friday kaže...

Malo OT:

Jel ima nešto gore od toga kad netko napiše dobar post ali u njega ubaci "asvalt" ili "odlićno"?

Ima, grammar nazziji.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
KIKI3ooo kaže...

Ko kaže da će budućnost uopće biti mehaničko/elektrićno/digitalna na uštrb tjelesnog i da ćemo se svi pretvorit u biološko-tehnološka bića ili će nas preuzeti roboti?

I jedno i drugo, istrazuje se u svim smjerovima. Od genske terapije i uzgajanja organa do cipova u glavi i dekodiranja ljudskih misli.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_emerging_technologies

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
ATiGamer kaže...

Ne vjerujem u te urbane mitove oko zatopljenja i staklenika koji prodaju Ameri ako se referiraš na to. Vjerojatno zagađujemo zrak CO2 i tim ispušnim plinovima no ne u tolikoj mjeri kao što se želi prikazati. Kad se sjetim onog vulkana na Islandu brate mili kolike količine plinova ono ispusti zapitaš se ima li čovjek zaista ikakva utjecaja na sve to ili planet ide svojim uobičajenim evolucijskim tokom u kojem čovjek nije jedan od faktora.

Iz struke ti govorim da to nije urbani mit. Ali ovo nije ekoloska rasprava da ti sada pisem cijeli esej o tome ovdje. Kruzenje ugljika u prirodi je veoma delikatan proces u krhkom balansu, a mi stalno dodajemo na vagu, kad tad ce prevagnuti.

 

Vise uciti, manje citati clanke upitne pouzdanosti...

Tada ces bolje razumjeti vlastiti planet i kemijske procese koji se na njemu odvijaju.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 23:41 (rustweaver).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
xxxxx kaže...
Friday kaže...

Malo OT:

Jel ima nešto gore od toga kad netko napiše dobar post ali u njega ubaci "asvalt" ili "odlićno"?

Ima, grammar nazziji.

 

Pretpostavit ću da si još u osnovnoj i da su ti takve stvari nebitne. Ali zamisli se nad ljudima koji čitaju životopise polupismenih "stručnjaka".

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
Friday kaže...
xxxxx kaže...
Friday kaže...

Malo OT:

Jel ima nešto gore od toga kad netko napiše dobar post ali u njega ubaci "asvalt" ili "odlićno"?

Ima, grammar nazziji.

 

Pretpostavit ću da si još u osnovnoj i da su ti takve stvari nebitne. Ali zamisli se nad ljudima koji čitaju životopise polupismenih "stručnjaka".

Ajd, ne trollaj... ispravljeno...{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
KIKI3ooo kaže...

Ko kaže da će budućnost uopće biti mehaničko/elektrićno/digitalna na uštrb tjelesnog i da ćemo se svi pretvorit u biološko-tehnološka bića ili će nas preuzeti roboti? 

 

Možda će budućnost biti biološka.

Programiranje matičnih stanica, DNA manipulacija,  uzgajanje organa, umjetno sintetizirane stanice? Možda ćemo stvorit novu superiornu vrstu koja potpuno upravlja svojom evolucijom i evolucijom drugih vrsta.

Moguće da ćemo sami sebi isprogramirat DNA da će svak imati kvocjent inteligencije kao Anštajn a tijelo kao Supermen, da živimo 500 godina, da se ne razboljevamo, da počnemo pravit žive građevine koje su u biti biljke programirane da rastu u oblicima po želji i to u roku 7 dana, da vozimo po cesti koja nije asvalt nego posebna kontrolirana biološka tvar koju ne treba održavat. (Zerg)

Također vjerujem da čemo se prije uništiti manipulacijom gena, tj. na biološkoj razini nego će strojevi to biti u stanju napraviti.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorko Wozniakovo proročanstvo
rustweaver kaže...

Iz struke ti govorim da to nije urbani mit. Ali ovo nije ekoloska rasprava da ti sada pisem cijeli esej o tome ovdje. Kruzenje ugljika u prirodi je veoma delikatan proces u krhkom balansu, a mi stalno dodajemo na vagu, kad tad ce prevagnuti.

 

Vise uciti, manje citati clanke upitne pouzdanosti...

Tada ces bolje razumjeti vlastiti planet i kemijske procese koji se na njemu odvijaju.

Moje mišljenje je da plinovi utjecu na klimu ali ipak ne u onoj mjeri u kojoj svjetski moćnici zele prikazati. Zemlja je kroz cijelu svoju povijest prolazila kroz periode globalnih zatopljenja i ledenih doba, cak je i Arktik bio otok bez truncice leda. Stoga smatram kako je covjek samo djelić zemljine evolucije i tek u manjoj mjeri može odgoditi period sljedećeg ledenog doba koji je neminovan. Klima se periodicki mijenja, to je cinjenica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 23:57 (ATiGamer).
14 godina
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Umjetna inteligencija nema šanse protiv prirodne gluposti.

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
28 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gorko Wozniakovo proročanstvo

Only two things are infinite,the universe and human stupidity,and i'am not sure about the former.

 

                                                                                                                                    Albert Einstein

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 0:12 (razorst3).
 
3 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice