GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

poruka: 117
|
čitano: 18.259
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja".
10 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Uopće nije bitno dal će bit duplo brža ili "samo" 10% od titana kad će joj cijena biti 20-30% niža od titana a potrošnja još više 

 

Sa 970 dosta igrica nisam mogao na max iznad 60fps pa me zanima dal će 1070 biti dovoljna ili se isprsit i ubost 1080? 

 

Ionako sam namjeravao uzet 980ti ali nemam kaj za igrat trenutno pa ću pričekat nove mašine. 

 

i7 4790K, hoće li moći gurati te kartice bez OCa??

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Mene isto potrošnja jako brine...

 

10 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

uf...sve si mislim da ću konačno upgrejdat opet na nVidiu sa ovom 1070...vrijeme je...nisam nimalo zadovoljan R9 270 (znam nije ni neka kartica)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

bude nemas problema to je zvjer od proca jos uvijek 

12 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Po speckam izgleda odlično,ipak čekam nekog forumaša da osobno to i potvrdi,ko zna možda se 1070 isto bude kolokala ko luda!!(nešto slično ko 970ka)

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Tonči kaže...

Mene isto potrošnja jako brine... 

 Kaj, direktan vod na Krško ti je bio preskup? 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Pa ovo jede malu djecu.. na papiru. 

 

Zna li netko kad se može očekivati pad cijena 9xx serije, kako ide to kod envidije?

Nigdje ne vidim info o izlasku mobilnih verzija, može li se i to uskoro očekivati i ima li inače lansiranje novih mobilnih modela utjecaja na spuštanje cijena laptopa sa "starim" modelima ili to ide kad se pojave novi modeli laptopa sa novim modelima gpuova?  

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Bukva kaže...
Tonči kaže...

Mene isto potrošnja jako brine... 

 Kaj, direktan vod na Krško ti je bio preskup? 

 Žalili su se na veliko vršno opterećenje pa sam morao svoju trafo itd...

11 godina
odjavljen
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Ali sad realno, na šta smo spali.. trošiti tisuće k na highend komponente da bi igre bile igrive 60fps+, bilo AMD ili Nvidia... i tako mislim da bude išlo u nedogled jer kompanije samo štancaju igre na tržište, a kao k**** su optimizirane i onda to zakrpavaju patchevima zbrda zdola... a još se usude tražiti 50-+ eura za njih. pa čisto skupljanje novca od ljudi, i onda se dešava da radimo ovo što sam nap na početku. nemožeš mi reći da jedna 380tka od 2000-+ kn ne može fallout 4 poterati na stabilnih 60fps FHD na low postavkama(isprobano)...a to je naskrpani engine iz koje 2010-11? Marketing novog doba....

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
@skorvy
Šta ja znam. Ne gledam nikad FPS u igrama, ali znam da mi je Fallout 4 sa gtx960 išao fenomenalno na very high postavkama.
11 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Malo sam u dilemi.Hoće li i5 2500K@4.6ghz biti pre velik bottleneck za GTX1080 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Branimir82 kaže...

Malo sam u dilemi.Hoće li i5 2500K@4.6ghz biti pre velik bottleneck za GTX1080 ?

 Čuj, NVidia preporuča 6950X@5,5GHz za GTX 1070, tako da sumnjam da ćeš uopće moći koristiti GTX 1080 s tako lošim procesorom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Tonči kaže...
Branimir82 kaže...

Malo sam u dilemi.Hoće li i5 2500K@4.6ghz biti pre velik bottleneck za GTX1080 ?

 Čuj, NVidia preporuča 6950X@5,5GHz za GTX 1070, tako da sumnjam da ćeš uopće moći koristiti GTX 1080 s tako lošim procesorom.

 Troll at it's finest !

12 godina
protjeran
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

zabiberijo je posteno, no svakako ce u nekim igrama poprilicno zastucati, pogotovo ako si na 1080p!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Stjepanj kaže...

zabiberijo je posteno, no svakako ce u nekim igrama poprilicno zastucati, pogotovo ako si na 1080p!lp

 Vjerovatno ce zastucati.......ali generalno gledajuci danasnji proizvodjaci procesora.i grafickih kartica su po meni dosegli nekakav limit isplativosti kupovanja zadnjih rjesenja iz njihovog tabora,jer su godinu dvije stari modeli nebitno proc ili gpu itekako sposobni prozvakati kojesta,i to vrlo lako......

 

8 godina
protjeran
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Netko odgovorio na redditu:

 

Would an i5 2500k bottleneck a 1070 (similar to 980(ti))?

 

[–]an_angry_MooseModerator 3 points 2 days ago

No.

 

 

Onda je moj i7 3770k siguran :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2016 20:38 (Kresimir4).
12 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Zar DX12 ne anulira slabije procesore,tjst gpu ne ovisi toliko o snazi procesora ili sam ja pobrkao lončiće i opet je sve po starom!?

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Yellow man kaže...
Stjepanj kaže...

zabiberijo je posteno, no svakako ce u nekim igrama poprilicno zastucati, pogotovo ako si na 1080p!lp

 Vjerovatno ce zastucati.......ali generalno gledajuci danasnji proizvodjaci procesora.i grafickih kartica su po meni dosegli nekakav limit isplativosti kupovanja zadnjih rjesenja iz njihovog tabora,jer su godinu dvije stari modeli nebitno proc ili gpu itekako sposobni prozvakati kojesta,i to vrlo lako......

 

 recimo razlika izmedu gtx680 i 980 su pozamasne, dok s 2500k i 2 generacije novijim cpu-em recimo i5 4690k i ne bas. no sto stavljas jaci gpu on jace "sisa" cpu...meni osobno nebi palo na pamet 2500k uparivati s gtx 1080, nema to snage druze moj...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Mislim se bili svoju 390 stavio na prodaju :S, nema garancije, ali opet kartica 2015... pa nemogu virovat sto je nvidia napravila. Sad ce cijene 980 pasti nemilo za mjesec dana na njuski ce ih biti mali milijun za 1500-2500 kn sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Ja čekam da ekipa krene 980Ti i TitanX prodavati po 99 eura. :)

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Stjepanj kaže...
Yellow man kaže...
Stjepanj kaže...

zabiberijo je posteno, no svakako ce u nekim igrama poprilicno zastucati, pogotovo ako si na 1080p!lp

 Vjerovatno ce zastucati.......ali generalno gledajuci danasnji proizvodjaci procesora.i grafickih kartica su po meni dosegli nekakav limit isplativosti kupovanja zadnjih rjesenja iz njihovog tabora,jer su godinu dvije stari modeli nebitno proc ili gpu itekako sposobni prozvakati kojesta,i to vrlo lako......

 

 recimo razlika izmedu gtx680 i 980 su pozamasne, dok s 2500k i 2 generacije novijim cpu-em recimo i5 4690k i ne bas. no sto stavljas jaci gpu on jace "sisa" cpu...meni osobno nebi palo na pamet 2500k uparivati s gtx 1080, nema to snage druze moj...

Stavljati i5 2500k upariti sa gtx 1080 je besmisleno dakako,govorio sam o puno jacim procesorima,......midlle range proc sa high end grafikom......nikako...pogotovo ne ovoliko star cpu.....

 

12 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Tonči kaže...

Ja čekam da ekipa krene 980Ti i TitanX prodavati po 99 eura. :)

 

 

 

jel prodajes i Dell monitor? :)

[19xx]C3c1l
15 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
skorvy kaže...

Ali sad realno, na šta smo spali.. trošiti tisuće k na highend komponente da bi igre bile igrive 60fps+, bilo AMD ili Nvidia... i tako mislim da bude išlo u nedogled jer kompanije samo štancaju igre na tržište, a kao k**** su optimizirane i onda to zakrpavaju patchevima zbrda zdola... a još se usude tražiti 50-+ eura za njih. pa čisto skupljanje novca od ljudi, i onda se dešava da radimo ovo što sam nap na početku. nemožeš mi reći da jedna 380tka od 2000-+ kn ne može fallout 4 poterati na stabilnih 60fps FHD na low postavkama(isprobano)...a to je naskrpani engine iz koje 2010-11? Marketing novog doba....

 

A mozda i nije baš tako. Neki od nas koriste računala i za druge stvari, pa onda to upari sa hobističkim pristupom komponentama i ubrzo se nađeš u situaciji da hardware nekad i kupiš jer eto hoce ti se, a ne jer ti treba. To te zabavlja i to voliš. Pft kad se samo sjetim kolko sam novaca na Magic the Gathering dao šta je koji titanx :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
C3c1l kaže...

jel prodajes i Dell monitor? :)

 Misliš na moju konfu? Uvijek je sve na prodaju. :P

mislav_01 kaže...

 

A mozda i nije baš tako. Neki od nas koriste računala i za druge stvari, pa onda to upari sa hobističkim pristupom komponentama i ubrzo se nađeš u situaciji da hardware nekad i kupiš jer eto hoce ti se, a ne jer ti treba. To te zabavlja i to voliš. Pft kad se samo sjetim kolko sam novaca na Magic the Gathering dao šta je koji titanx :D

 Te priče... Pa naravno da se kupi. Neki potroše svaki mjesec toliko na duhan i alkohol da mogu svakih 6 imati jednu TitanX. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 8:59 (Tonči).
16 godina
offline
GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Bas to ja nemam poroka nisam ozenjen i pristojnu placu 

Pa si mogu priustiti takve eskapade  za sada hihiihih

:-)))))

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Mene samo monitor interesira :)

Btw ;)

 

Edit:ne kuzim,ali slika mi se izgubila 

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 10:47 (C3c1l).
11 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
mislav_01 kaže...

 

A mozda i nije baš tako. Neki od nas koriste računala i za druge stvari, pa onda to upari sa hobističkim pristupom komponentama i ubrzo se nađeš u situaciji da hardware nekad i kupiš jer eto hoce ti se, a ne jer ti treba. To te zabavlja i to voliš. Pft kad se samo sjetim kolko sam novaca na Magic the Gathering dao šta je koji titanx :D

 Apsolutno si u pravu, i ja koristim komp u druge svrhe no samo gaming, daleko od toga naprotiv, uživam u svakoj kupnji nove komponente, a kao što si i naveo jer mi se hoče...da, ali ja nisam u mogučnosti kako si ti to napisao, ja se nemogu razmahati svojim hobističnim pristupom komponentama jer financijske mogučnosti mi to ne dozvoljavaju. Super je kad voliš i možeš, druga stvar kada moraš jer ti treba jer obavljaš neku vrstu posla ili nešto vezano uz to. Ja sam prijašnji post uglavnom naglasio na igranje, nisam pričao u globalu, pa eto malo odošmo u širinu

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
8 godina
protjeran
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja

Jeli bilo neko predstavljanje da vidim video kako je to sve išlo?

16 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
Kresimir4 kaže...

Jeli bilo neko predstavljanje da vidim video kako je to sve išlo?

 

10 godina
offline
Re: GeForce GTX 1080 u prodaji od 27. svibnja
4mal kaže...

Bas to ja nemam poroka nisam ozenjen i pristojnu placu 

Pa si mogu priustiti takve eskapade  za sada hihiihih

:-)))))

 

Nemaš poroka osim pc komponenti 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice