Drastično jeftiniji roaming u EU

poruka: 15
|
čitano: 2.884
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Drastično jeftiniji roaming u EU".
11 godina
protjeran
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Ništa posebno, za radničku plaću...ali, treba uvjeriti ljude da je ulazak u EU, nekaj dobro....

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
0 15 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU

Pa ti iz EU nisu normalni... propast će nam jadni telekom operateri...

 

12 godina
neaktivan
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Jedan od gavnih razloga zašto se veselim ulasku u EU.

To i manjak carine na granici. I to je to.

Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU

Nazalost, jedini ko se moze veseliti ulasku u EU je Njemacka. Ona, Francuska itd... imaju najvece koristi od ovog. Al eto, shvatit cemo mi to kasnije..

10 godina
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Stanje u drzavi nemoze biti gore nego sto jest trenutno.. ove vijesti samo potvrdjuju zasto sam sam dao glas za ulazak! 

play2much
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU

Gadno se varaš, stanje uvijek može biti gore, te se situacija može rapidno pogoršavati.

Zbog neupućenosti ljudi i medijske propagande smo i došli ovdje gdje se sada nalazimo.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 15:12 (Cold Steel).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU
Cold Steel kaže...

Gadno se varaš, stanje uvijek može biti gore, te se situacija može rapidno pogoršavati.

Zbog neupućenosti ljudi i medijske propagande smo ovdje, gje jesmo.

{#}

 

Nazalost slazem se s tobom. Razlog propasti bit ce pokvarena i sebicna vlast koju nije briga za narod. Evo, upravo doneseni "Perkovicev" je savrsen primjer koliko im je stalo do Hrvatske.

 

Hrvatska NIKAKO ne moze konkurirati EU abnormalnom administracijom i umirovljenicima koja zahtjeva abnormalne novce za place/mirovine. Novac se jedino moze nabavit od privatnih firmi i porezima, tj poreznom presijom kakvu imamo sada. Rezultat porezne presije vidimo.

 

 

Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

15 godina
neaktivan
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Neki su zaboravili Irak i nikad pronađene nuklearne bojeve glave. Svima je bilo jasno da se rat vodio zbog profita koji će korporacije moći ostvariti.

Kod nas nije bila potrebna vanjska intervencija nego samo zakuhaj i gledaj sa strane kako se raspada sustav koji nije dozvoljavao ulazak stranih banaka i korporacija.

Svi kukamo kako je HT prodan Tekomi, kao da smo uopće imali izbora. Strane banke nam dilaju trostruko skuplje kredite nego u svojim matičnim zemljama.. a tako će i ostati i nakon ulaska u EU . Toliko o jednakosti :P

Koja smo prava prodali na stotinama potpisanih a nepročitanih stranica pristupnih ugovora?

Drago mi je zbog ukidanja granica, roaminga,,.. ali pored svih tih čokoladica i bonbončića ostaje dojam da smo ušli u krivi kombi.

Moj PC  
3 5 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU
Drazen kaže...

 


Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

 

Onda si potrošio puno više interneta, jer je tada 1 MB na vipu, za pretplatnike, koštao oko 83kn. Čak i da je više, teško da bi došlo 1200kn od 50kB. Nekada mobiteli troše više nego što misliš...

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU
Jakovp kaže...
Drazen kaže...

 


Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

 

Onda si potrošio puno više interneta, jer je tada 1 MB na vipu, za pretplatnike, koštao oko 83kn. Čak i da je više, teško da bi došlo 1200kn od 50kB. Nekada mobiteli troše više nego što misliš...

83 x 15 = 1245 za 1mb

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2013 17:19 (zzib).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Drastično jeftiniji roaming u EU
Adin kaže...

Nazalost, jedini ko se moze veseliti ulasku u EU je Njemacka. Ona, Francuska itd... imaju najvece koristi od ovog. Al eto, shvatit cemo mi to kasnije..

Kako mogu imat koristi sad kad im se u Njemaču useli 300 k hercegovaca kad svi imaju dvojno državljanstvo. (I ja sam pola hercegovac ali svima nam je jasno da će se to dogoditi)

13 godina
neaktivan
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Cijena poziva pada na 24, sa 29 centi po minuti

Hmm..

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

pošto Angela neće doči na proslavu.,nek onda naredi glavešinama u T-COM-u da nam utrostruče brzinu download i uploada-mislim da bi to bio lijep dar Hrvatskoj ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2013 17:57 (alexspalato).
 
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

Download je dobar, upload je katastrofa.

 

Admin: Keep down/up ratio around 1 or higher.

 

Ja: Ne mogu jeba ga ti kad je T-com scumbag.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Drastično jeftiniji roaming u EU

dakle, iako sam glasao "protiv", od sutra "i mene će moja mati roamerom zvati (na telefon, ofkors)"? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice