Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 61.761
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Koliko znam smartphone ne sluzi za igranje i punjenje kojekakvim glupostima.
Uzeo sam iPhone ne zbog činjenice da je to appleov famozni uređaj već zbog činjenice da mi je tarifa(sa kojom se dobiva iPhone) prilično smanjila mjesečni trošak.
I moj bivši SE W890i nije bas bio najbolji nit za internet niti za mailove, al moram priznat da SE ima najbolje svirace.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ha ha.

Nisam ni čitao poruke u temi ali vidim otprilike kakve se poruke "lajkaju".

Smješni ste mi. Istraživanja pokazuju da poslovni korisnici kod odabira smartphonea preferiraju iPhone, uređaj se prodaje više nego dobro (kao i svaki Appleov uređaj), najveće zadovoljstvo kupaca...

...ali ne...

Važno da je "iPhone 4 = EPIC FAIL!".

Epic fail? Svi review sajtovi u krivu? Ja vam ne bih dao da prismrdite bilo kakvo radno mjesto u IT sektoru.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Iphone 4 i iOS su 22 stolječe prema svom ovom ostalom šrotu. Sve recenzije govore o uređaju kojem svi ostali nisu ni do koljena. Priča o crticama je toliko napuhana da se o ostalom šrotu niti ne stigne pričati. Koga briga da se HTC pregrijava, da je baterija u najmanju ruku jadna i tri sata rada su uspjeh (po recenzijama ga šije prva generacija iphonea koju su pljuvali zbog slabe baterije), da ga možeš koristiti samo po mraku, da novi model koji je u pripremi prelazi na windowse (bog zna zašto ako je android najbolji) i sl.

Čovjek bi pomislio da je naslov članka loša prodaja iphonea 4 ali nije, naslov je  Dobra prodaja iPhonea 4

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Ma f..k reuters. Sta oni znaju ;) i Ako je iphone4 z 22 viejka crno nam se pise. Necemo imati signal u 22 vijeku. Srecom necemo dozivjeti ;)

:)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 7:55 (logic).
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Ma f..k reuters. Sta oni znaju ;) i Ako je iphone4 z 22 viejka crno nam se pise. Necemo imati signal u 22 vijeku. Srecom necemo dozivjeti ;) 

 

 

S HTC-om nema šanse doživjeti, ali s appleom, tko ga koristi, već je u 22 stolječu.

 

15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
If at first you don't succeed; call it version 1.0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Random. kaže...

Epic fail? Svi review sajtovi u krivu? Ja vam ne bih dao da prismrdite bilo kakvo radno mjesto u IT sektoru.

joj gospon fala bogu da ne radiš u nekom HR-u

kod mene normalno radi.....
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...
Koliko znam smartphone ne sluzi za igranje i punjenje kojekakvim glupostima.
Uzeo sam iPhone ne zbog činjenice da je to appleov famozni uređaj već zbog činjenice da mi je tarifa(sa kojom se dobiva iPhone) prilično smanjila mjesečni trošak.
I moj bivši SE W890i nije bas bio najbolji nit za internet niti za mailove, al moram priznat da SE ima najbolje svirace.

cinjenica je da ti i ogromna kolicina drugih ljudi(da nebi ovo ispao napad na tebe, to se odnosi na hrpu ljudi sa smatphoneovima, ne samo na one sa iphoneom) koristite smartphone samo za stvari koje i svaki noviji dummy moze obaviti, a ja igre nisam spominjao

softmaker office je glupost? powercad je glupost? aplikacija za push maila je glupost? opera 10 je glupost? blender je glupost? aplikacija koja mi telefon pretvara u wifi router je glupost? itd...

a za internet je dobra opera mobile kad su dummy telefoni u pitanju

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Sad bi dobro legla statistika koliko ljudi na iphoneu je uopste culo za ove stvari. Naravno i na ostalim smartphoneovima.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...
microman kaže...
Koliko znam smartphone ne sluzi za igranje i punjenje kojekakvim glupostima.
Uzeo sam iPhone ne zbog činjenice da je to appleov famozni uređaj već zbog činjenice da mi je tarifa(sa kojom se dobiva iPhone) prilično smanjila mjesečni trošak.
I moj bivši SE W890i nije bas bio najbolji nit za internet niti za mailove, al moram priznat da SE ima najbolje svirace.

cinjenica je da ti i ogromna kolicina drugih ljudi(da nebi ovo ispao napad na tebe, to se odnosi na hrpu ljudi sa smatphoneovima, ne samo na one sa iphoneom) koristite smartphone samo za stvari koje i svaki noviji dummy moze obaviti, a ja igre nisam spominjao

softmaker office je glupost? powercad je glupost? aplikacija za push maila je glupost? opera 10 je glupost? blender je glupost? aplikacija koja mi telefon pretvara u wifi router je glupost? itd...

a za internet je dobra opera mobile kad su dummy telefoni u pitanju

 

Zašto bi mi trebala aplikacija koja mi telefon pretvara u wifi router? Za što če mi Opera 10 ako Safari radi svoj posao? Uostalom nisam ljubitelj opere. Što če mi Push maila kad zbog same prirode posla svako malo pregledavam mail? Zapravo što če mi sve to ako i ovako uređaj radi sve ono što treba raditi? Uostalom zašto ja nebi kupio smartphone(bilo koji nemora biti iPhone) ako ga želim i ako imam para za njega? To za što ga ja koristim tebe ne treba uopšte smetati i mislim da bi ti bilo pametnije da svoju energiju i živce usmijeriš na nešto drugo, a ne tu na forumu nama "glupima" prodavat maglu za što treba koristit smartphone.
I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 9:44 (microman).
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Znači zašto ljudi ne bi kupuli kompjuter od 20 tisuća kuna ako ga koriste samo za surfanjem internetom, samo zato jer imaju para??? U redu, tvoja lova, troši kako oćeš, ali realno ako nekome ne trebaju funkcije smartphona zašto ga kupovati? Mom bratu smartphone nije potreban i ne želi ga kupiti, jednostavno oće da može pričati/poruke, eventualno da opali sliku i da može ukopčati mob u autu da sluša mjuzu. Za to mu nije potreban smartphone od 3 i više tisuća kuna...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Heheheh

A pravi se nasli i pricaju o potrebi za gadgetima? Koliko nas ovdje nema jedan ili vise gadgeta za kojim realno nema nikakve potrebe? Ja prvi ih imam masu.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

da što je smješno, iPhone je 1. izbor za poslovnjake, normalno ne zbog jabuke iza(nekima je to i motivacija naravno) nego što ima 3G modem koji omogućuje brži pristup korisničkim stranicama i mail-u dok za npr. neko računalo treba dići windowse itd. No postoji hrpa smartphonova koji imaju 3G a koštaju duplo manje od iPhona.iPhone početna cijena kod nas naravno je bila skoro 8000 kn.Cijena veća nego za gamerski laptop skoro.Dok neki xx uređaj od xx firme je oko 2-3 tisuće.I da, jedina razlika je ta što iPhone tj. apple ima preko pol milijuna smislenih i besmislenih appova i naravno famozni tač skrin.Nemam ništ protiv iPhona i volio bih imati jedan no cijena je cijena a cijena je prevelika.

 

No realno gledano razlika između BILO kojeg sp-a i iPhona su samo appovi.No stvarno je šteta kupiti mobitel na koji možeš natrpati igre i svaštare i to uopće neiskoristiti.Doslovno si platio pola cijene više za ništ.

Dont bug me!
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
pbandov kaže...

...

Svasta si namlio a nemam pojma sto si htio rec :)

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Živite u zabludi da je iPhone skuplji od rivala. Malo Googlanja ne bi škodilo.

Ali naravno, kako to inače biva, nakon nekoliko poruka opet dolazi "Koje smeće. Toliko para? A iste mobitele mogu dobit' za duplo manje...".

iPhone - 199$ (16GB)

Droid Incredible - 199$ (8GB)


HTC Evo 4G - 199$ (8 GB)

Nexus One - 179$ (4GB)


WTF?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 19:02 (Random.).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Random. kaže...

Živite u zabludi da je iPhone skuplji od rivala. Malo Googlanja ne bi škodilo.

Ali naravno, kako to inače biva, nakon nekoliko poruka opet dolazi "Koje smeće. Toliko para? A iste mobitele mogu dobit' za duplo manje...".

iPhone - 199$ (16GB)

Droid Incredible - 199$ (8GB)


HTC Evo 4G - 199$ (8 GB)

Nexus One - 179$ (4GB)


WTF?

Samo što u ove ostale možeš stavit još hrpetinu memorije, a u iPhone ne... Nisi naveo o kakvoj se pretplati radi.

Slavonija u ♥
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 19:05 (nidjo123).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Gdje to ima?

:)
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ako gledamo koliko nas na kraju ispadne onda je to ovako:

(minimalna pretplata kod svih navedenih)

iPhone - 1999$
HTC Incredible - 2359$

HTC Evo 4G - 2119$
Nexus One - 2099$


Fakat je najskuplji.

Izvor su Apple, AT&T, Sprint, T-Mobile i Verizon.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Random. kaže...

Ako gledamo koliko nas na kraju ispadne onda je to ovako:


Ajde mi reci kakve veze imaju američke cijene sa ovim našima? Što ti u americi uzmeš iphone ili bilo koji drugi mob na pretplatu i onda ga ovdje koristiš? To što je tamo jeftinije meni apsolutno ne igra nikakvu ulogu...

 

I na cijenu koji ovdje govori se je o otključanom uređaju, koji kod nas dođe 8000kn dok drugi dođu upola manje, malo odi na hrvatske t-mobile stranice pa vidi...Na pretplatu je iphone isplativiji od nekih drugih mobova, ali si zato osuđen na jednog operatera što ne paše svima koji žele uzeti mobitel.

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Stoja kaže...

Ajde mi reci kakve veze imaju američke cijene sa ovim našima? Što ti u americi uzmeš iphone ili bilo koji drugi mob na pretplatu i onda ga ovdje koristiš? To što je tamo jeftinije meni apsolutno ne igra nikakvu ulogu...

 

I na cijenu koji ovdje govori se je o otključanom uređaju, koji kod nas dođe 8000kn dok drugi dođu upola manje, malo odi na hrvatske t-mobile stranice pa vidi...Na pretplatu je iphone isplativiji od nekih drugih mobova, ali si zato osuđen na jednog operatera što ne paše svima koji žele uzeti mobitel.

O čemu ti to?

Postoji stotine proizvoda koje su u hrvatskoj višestruko skuplje nego u inozemstvu? Čini li to taj proizvod lošim? Smećem?
Trebam li ja zbog toga ići okolo i govoriti ljudima da je uređaj preskup te zbog toga ne valja? Ljuti se na T-Mobile, ne na uređaj.
Tko ga želi nabaviti jeftinije ima eBay, Oglasnik, Njuškalo...

Cijene naših ISP-a su u pravilu veće od cijena stranih ISP-a. Je li internet zbog toga smeće?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
nidjo123 kaže...
Random. kaže...

Živite u zabludi da je iPhone skuplji od rivala. Malo Googlanja ne bi škodilo.

Ali naravno, kako to inače biva, nakon nekoliko poruka opet dolazi "Koje smeće. Toliko para? A iste mobitele mogu dobit' za duplo manje...".

iPhone - 199$ (16GB)

Droid Incredible - 199$ (8GB)


HTC Evo 4G - 199$ (8 GB)

Nexus One - 179$ (4GB)


WTF?

Samo što u ove ostale možeš stavit još hrpetinu memorije, a u iPhone ne... Nisi naveo o kakvoj se pretplati radi.

 

  U ostale možeš staviti i moj k...c, ali gnoj bude ostao gnoj!

16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...
nidjo123 kaže...

Samo što u ove ostale možeš stavit još hrpetinu memorije, a u iPhone ne... Nisi naveo o kakvoj se pretplati radi.

  U ostale možeš staviti i moj k...c, ali gnoj bude ostao gnoj!

Vjerujem da je tema iPhone, a ne tvoj k...c i gnoj, pa bi bilo zgodno da se suzdržiš takvih krajnje neumjesnih komentara. Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

$178.5 million for every iPhone 4 over the next year...

 

Nemam komentara....-.-

 

EDIT: Odgovor na moj prijašnji post, ljudi, isprika, ali 1. iPhone je izišo prije gotovo 2 godine.Tada je koštao 8000 bez bonova i pretplate.oko 5000 ako češ na bonove a pretplata sad nzm napamet ono i150 itd. , no uzet u obzir da je obaveza na 24 mjeseca i moraš dati početnu cifru itd.Šta sam ja htjeo reći (isprika na komplikacijama) je da iPhone ,pošto ima opciju za 100000 appova, da se iskoristi barem neki dio njih, pošto je to jedna njegova prednost, ne ?Naravno pričamo u trenutku 1. iPhona sve dok nisu izašli prvi 3G mobiteli nakon iPhona.Nisam redovno pratio sve pa može biti da i ja mašim, ali prvi mob sa 3G modem kolko je koštao ? I da, molim cijene kod nas a ne američke, nije isto....

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 0:55 (pbandov).
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Vidjeti cemo sto imaju pametno za reci u petak na specialnoj press konferenciji 
Apple to hold iPhone 4 press conference this Friday

 

Izasao je iOS 4.1 za devove i prema prvim podacima nije ispravljen problem sa antenom 
Nope, iOS 4.1 doesn’t fix the iPhone 4’s death grip antenna issue.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Iz Microsofa se malo zezaju s novim iPhonom.

Kevin Turner, Microsoftov COO: "Izgleda da bi iPhone 4 mogao biti Appleova Vista."

 

Microsoft exec mocks iPhone 4, dubs it Apple's Vista 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
pbandov kaže...

$178.5 million for every iPhone 4 over the next year...

 

Nemam komentara....-.-

 

EDIT: Odgovor na moj prijašnji post, ljudi, isprika, ali 1. iPhone je izišo prije gotovo 2 godine.Tada je koštao 8000 bez bonova i pretplate.oko 5000 ako češ na bonove a pretplata sad nzm napamet ono i150 itd. , no uzet u obzir da je obaveza na 24 mjeseca i moraš dati početnu cifru itd.Šta sam ja htjeo reći (isprika na komplikacijama) je da iPhone ,pošto ima opciju za 100000 appova, da se iskoristi barem neki dio njih, pošto je to jedna njegova prednost, ne ?Naravno pričamo u trenutku 1. iPhona sve dok nisu izašli prvi 3G mobiteli nakon iPhona.Nisam redovno pratio sve pa može biti da i ja mašim, ali prvi mob sa 3G modem kolko je koštao ? I da, molim cijene kod nas a ne američke, nije isto....

 

O kakvom, prijatelju, ti 3G modemu pricas? U Europi smo imali mobitele s 3G-om valjda od 2005., ako ne i prije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Jos jedna genijalna aplikacija. ALi nema za ipad :(

 

http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/07/15/0225006.html

:)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice