Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 61.748
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
@Apocalypso: Jednostavno ga ignoriraj, vidis da je neki blesavi trol, ne vrijedi s takvima raspravljat.
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Jedva da san uša u ovu temu i pogleda ovako lijepe opise za phone,več me neko vrime to s*anje ne zanima.

Najviše me kod phona ubilo u pojam največa inovacija kamera video poziva to je ima moj stari K770i prije 3 god a njima je to inovacija.

BMW
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Dobrom reklamom uvalis ljudima shit 1 put maximalno 2 puta ali apple proizvodi sto idu dalje to su prodavaniji...tako da neznam zasto petljate marketing jer je vise nego ocito da ga ne razumijete.

 

@cappy mora di si sigurno puno puta i koristio tu uslugu na k770,mozda cak i jednom?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
bugonja kaže...

@cappy mora di si sigurno puno puta i koristio tu uslugu na k770,mozda cak i jednom?

Da ti buden iskren nisan je ni upalio.

Ali ovi se pušu kao neka nova inovacija kamera videopoziva i nabivat mu 20%cijene na račun toga,dok je Sony i Nokia imali to prije 3 god i niko se nije puva sa tim.

BMW
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Asdert, kad bi ostali proizvodjaci imali samo po jedan model mobitela kao Apple, vjeruj mi, iPhone nebi postojao. Btw, kolko mobitela proda jedna Nokia u godinu dana toliko Apple nije do sada prodao sve svoje iPhone otkad postoje. :)
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

Neznam ja bi rađe uzea X10 ili Desire nego ovi IPhone.

BMW
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
ukay1000 kaže...
Asdert, kad bi ostali proizvodjaci imali samo po jedan model mobitela kao Apple, vjeruj mi, iPhone nebi postojao. Btw, kolko mobitela proda jedna Nokia u godinu dana toliko Apple nije do sada prodao sve svoje iPhone otkad postoje. :)
 
kad nokia ima sirotinjska tržišta azije i afrike,apple ni ne cilja na tu publiku
Nokia ima xy srot cigla ocajnih mobitela apple ima samo 1 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 17:29 (bugonja).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

Ajde šuti, molim te. Nokia je najprodavanija marka u svijetu pa si računaj koliko ima tih koji dva puta za redom kupuje Nokiu. Jesus, kakvih ljudi ima ovdje...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
bugonja kaže...
kad nokia ima sirotinjska tržišta azije i afrike,apple ni ne cilja na tu publiku
Nokia ima xy srot cigla ocajnih mobitela apple ima samo 1 

 

Necilja ni na našu.

Svi ljudi osim 1 koje poznajem nemogu sa svojim plačama prijuštit izdatka od 500kn mijesečno.

BMW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Žutilo nestane nakon 2-3 dana, to je zbog ljepila

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

Daj fakat šuti samo.Ako niš drugo bar znam da ćeš pobrat ban il da ćeš bit protjeran u sljedečih par dana

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

kakve kopije iphonea, po cemu? iphone je dizajnom cista kopija nokiae 6233(osim sto nokia 6233 ima kvalitetnije kuciste, i *ebeno najbolje stereo zvucnike koja sam cuo na mobitelu)

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 17:53 (grimyHR).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

e to je dobra nokija,služi svrsi,ne ostaje bez signala,to je glavno Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Nije tu kriv ovaj onaj. Več je riječ da je netko od inžinjera mislio kako če to biti dobro ali na kraju nije ispalo. No možda je i bilo sve dobro na tesno iphonu koji je imo najbolju klasu komponenata i sve najbolje. A kada je krenula masovan proizvodnja pičeli su se javljati problemi. Tko zan na čemu se štedi. Odnosno možda tvrta koja ih radi koristi loše kvalitete komponente. Pa dobijemo što dobijemo. Kolko znam dok ih je proizvodila ona druga firma (neznam ja kako se sada zove) ali onda su Iphoni bili dobri!

A i tata mi je sam inžinjer koji hoče proizvodit svoje strojeve. Pa prototip radi dobro. Kako je i zamišljen, a kad ih počme proizvodit više zbog neznam kojeg razloga niti jedan ne radi ko i prvi.

Jedino je bezobrazan odgovor Stevena Jobsa korisniku. Ali svi znamo da je takava, pa onda niti ne čudi.

Ja se jedino nadam da če oni pronač u čemu je problem i to riješiti prije nego što dođe na europsko tržište (da ne bi ja slučajno dobio takav primjerak).

 

Samo koliko sam pročitao gore da to nije svim korisnicima, onda bi bila moja tvrdnja i točna da je loša kvaliteta izrade. Neka se oni samo prodaju. Što ih više to če se bolje vidit koji ne valjaju i ovi če morati to sredit. Jer ipak je i pravo potrošača da imaju ispravan mobite koji je u potpunosti funkcijonalan inače ako ih nebudu popravili i zamjenili korisnicima kojima ne rade ispravno, mogu ih oni tužiti, a vjerojatno da bi dobili sud kada bi netko od sudaca imo takav primjerak!

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 18:15 (Zvjerkan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Što je ovo? Uređaj pun mana, a oni i dalje kupuju i produžuju pretplati, iMania

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Da ste vi tako zadovoljni kao što pričate svojim nokiama, htc-ovima i ostalim mobitelima, ne biste danonoćno srali po iPhoneu. Ja sam apsolutno zadovoljan svojim iPhoneom i nemam nikakvu potrebu vrijeđati druge jer znam da ja imam najbolji uređaj koji želim, a ostali neka si kupuju ono što njima treba. I da, jadno je govoriti vlasnicima iPhonea kako je to sranje uređaj, kako nema ono i ono, a oni ga valjda koriste svaki dan i najbolje znaju kakav je. Vama bih svima preporučio da koristite iPhone prije nego što počnete srati po njemu jer je to odraz vaše nekulture i netolerancije.

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
berofx kaže...

Žutilo nestane nakon 2-3 dana, to je zbog ljepila

Definitivno najjaci komentar danas...Cool

He who dares, wins
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
ivaninho kaže...

Da ste vi tako zadovoljni kao što pričate svojim nokiama, htc-ovima i ostalim mobitelima, ne biste danonoćno srali po iPhoneu. Ja sam apsolutno zadovoljan svojim iPhoneom i nemam nikakvu potrebu vrijeđati druge jer znam da ja imam najbolji uređaj koji želim, a ostali neka si kupuju ono što njima treba. I da, jadno je govoriti vlasnicima iPhonea kako je to sranje uređaj, kako nema ono i ono, a oni ga valjda koriste svaki dan i najbolje znaju kakav je. Vama bih svima preporučio da koristite iPhone prije nego što počnete srati po njemu jer je to odraz vaše nekulture i netolerancije.

Ja mrzim iPhone i želim Appleu potpunu propast zato što sam nezadovoljan svojim HTC-om.

 

Nema baš smisla, zar ne?

16 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Nema baš ni smisla višemilijunska prodaja iPhonea, a uređaj je teško sranje, ništa ne valja, nema flash, bolje su prastare nokije..........???

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

A prozivati uređaj najboljim mobitelom kad mu fale neke funkcije koje ostali odavno imaju ima smisla? Malo preozbiljno i preosobno shvaćaš ovu raspravu.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
asdert kaže...

Pljuvanje i dalje a ništa od prijedloga, koji bi od tih ”vrhunskih kopijica” iphonea mogao ga zamjeniti. Dajte prijedloge da vidimo oko kojeg bi se složili.

Interesantno bi bilo vidjeti, koliko ima tih koji su dva puta za redom kupili nokiju, samsunga ili nedaj bože motorolu.

Ajde šuti, molim te. Nokia je najprodavanija marka u svijetu pa si računaj koliko ima tih koji dva puta za redom kupuje Nokiu. Jesus, kakvih ljudi ima ovdje...

  Zadnju Nokiu koju sam kupio(e65) bila je neispravna.Imala je neispravan senzor za svjetlo, pa tipkovnica nije svjetlila.

14 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Dajte ljudi smirite malo. Uvijek flame čim je iPhone/Apple u naslovu.

Možete vi govoriti da je mob fail koliko hoćete, činjenica je da će oni i dalje prodati milijune primjeraka u vrlo kratkom roku. Da je fail, slažem se. Ovakav propust je meni nevjerovatan, pogotovo kada dolazi od strane Apple-a, koji, što god vi pričali, izbacuje perfektno uglanjcane uređaje. Od Apple-a sada očekujem povrat novca kupcima kod kojih se pojavio problem ili zamjenu/popravak uređaja.

Inače AT&T je poznat po vrlo slabom signalu, tako da i oni vjerojatno imaju neku krivicu u svemu ovome, ali to definitivno nije nikakva izlika Appleu.

Meni se iPhone iz prve prilično dojmio. Sada sam mišljenje promijenio, i da sada kupujem mobitel, to bi bio Desire. Da Apple s ovim nije zaj... vjerojatno bi sada razmišljao drugačije.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

koji fail za iphone4,i svejedno ima puno budala koji kupuju ovako skup uređaj...da je barem riječ o nečemu revolucionarnom...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
DamageHigh kaže...

Dajte ljudi smirite malo. Uvijek flame čim je iPhone/Apple u naslovu.

Možete vi govoriti da je mob fail koliko hoćete, činjenica je da će oni i dalje prodati milijune primjeraka u vrlo kratkom roku. Da je fail, slažem se. Ovakav propust je meni nevjerovatan, pogotovo kada dolazi od strane Apple-a, koji, što god vi pričali, izbacuje perfektno uglanjcane uređaje. Od Apple-a sada očekujem povrat novca kupcima kod kojih se pojavio problem ili zamjenu/popravak uređaja.

Inače AT&T je poznat po vrlo slabom signalu, tako da i oni vjerojatno imaju neku krivicu u svemu ovome, ali to definitivno nije nikakva izlika Appleu.

Meni se iPhone iz prve prilično dojmio. Sada sam mišljenje promijenio, i da sada kupujem mobitel, to bi bio Desire. Da Apple s ovim nije zaj... vjerojatno bi sada razmišljao drugačije.

Upravo si sam dokazao da je fail jer si promijenio mišljenje o kupovini nakon što su došli prvi dojmovi. I naravno da će prodat milijune primjeraka, ja nisam vidio nikoga da govori suprotno.

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...

A prozivati uređaj najboljim mobitelom kad mu fale neke funkcije koje ostali odavno imaju ima smisla? Malo preozbiljno i preosobno shvaćaš ovu raspravu.

Moraš priznati da će nakon iphona 4 mnogo više ljudi koristiti i na drugim mobitelima video razgovore. Softwerom sam prezadovoljan, a pogotovo kada za mjesec dana sve bude potpuno prilagođeno (apps). Ispunili su sve na što su se ljudi žalili. Radi se posve novom hardweru pa ima grešaka, ali vjerujem da će do iphone 5 sve biti ispravljeno. Ipak software je po meni bolji od Androida, a koristio sam oba. Za sada je jedino greška antena. Ja ionako ne bi koristio bez zaštite jer mi je tako ljepše , a i kasnije ga je lakše prodati ako nije ogreban. Za sada su zaštitni obrubi skupi, ali uskoro će se na ebayu moći kupiti za 2 dolara sa dostavom.

 

Ljudi premalo znaju o jailbreaku. Često izbjegavaju jer se boje da će izgubiti garanciju što nije istina jer to ne gledaju. Nakon JAILA nema boljeg mobitela to garantiram, a dovoljno je samo spojiti na račlunalo i stisnuti tipku.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 19:42 (Simbamef).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...

Moraš priznati da će nakon iphona 4 mnogo više ljudi koristiti i na drugim mobitelima video razgovore. Softwerom sam prezadovoljan, a pogotovo kada za mjesec dana sve bude potpuno prilagođeno (apps). Ispunili su sve na što su se ljudi žalili. Radi se posve novom hardweru pa ima grešaka, ali vjerujem da će do iphone 5 sve biti ispravljeno. Ipak software je po meni bolji od Androida, a koristio sam oba.

Ne bih se kladio za ovo prvo. Možda za probu itd., ali nekon kratkog vremena će ljudi shvatit da je to besmisleno i vratit se normalnom audio-only razgovoru. Da bi video-poziv koristio moraš imati ili headset ili koristit zvučnik mobitela. Ni jedno ni drugo nije baš praktično rješenje tako da mislim da će to bit jedna od prvih prepreka za ugodno korištenje.

 

Ako je tebi softver dobar sve 5, ja sam već u par tema rekao da mi je potpuno neintuitivan i da mi se nikako ne sviđa. A i vrlo je bugovit. Nadam se da su to ponešto rješili u novoj verziji. A iPhone 5 je malo daleko, nije li?

 

I još uvijek nisu baš sve ispunili, dobar dio jesu, ali pogledaj recimo popis s GSMArene:

 

What’s still missing [in iOS4]:

    * No Flash support in the web browser
    * No true multitasking for all applications
    * iOS4 for iPhone 3G has limited new feature set
    * Poor performance on iPhone 3G
    * No quick toggles for Wi-Fi, Bluetooth or 3G
    * No social networking integration
    * No info widgets on lockscreen or homescreen
    * SMS tones are still not customizable
    * No mass mark emails as read
    * No proper file browser or access to the file system
    * No USB mass storage mode
    * No vibration feedback when touching the screen
    * No Bluetooth file transfers to other mobile phones
    * Contacts lack a swipe-to-delete or mass delete feature
    * No SMS/MMS delivery notifications
    * No smart dialing (but Spotlight is a somewhat of a substitute)
    * No DivX or XviD video support and no official third-party application to play that
    * The whole iPhone is too dependent on iTunes - you cannot add the same type of content (video, photos, apps) to the phone from two computers, a regular file management interface would have been much better

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Kakvi videopozivi?mobovi to imaju odavno i to ovi dumb phonovi,a kamoli smartphonovi.U svakoj verziji samo neš poprave tek tolko da se proda,ušminkaju kučište i OS to je sve,potroše par milijuna na reklamu i svi gledaju i misle si uuuu kak to lijepo izgleda,mogo bi si ga kupit sigurno će bit u t-mobileu za 1kn.Komentar na to mi je omg shoot yourself.Može meni neko 3 dana govorit kak je to koristit ajfon,kak je na njemu sve ljepo i brzo,ne zanima me.Da mi ga neko da il bi mu ga šutnuo natrag u glavu il bi ga prodo i kupio si n900.

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Meni moj stize za 15ak dana ;)
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

OFFTOPIC

 

flame wars continue

revenge of the apple fans

who are being shoot down by nokia death star

also known as

nokia n9

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice