Čuvaj se EXIF-a

poruka: 35
|
čitano: 5.786
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čuvaj se EXIF-a".
16 godina
odjavljen
offline
Čuvaj se EXIF-a

Jel mi se čini ili zadnjih 2 tjedna samo Drago piše zanimljive članke?

Freak Show Inc.
 
23 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Čuvaj se EXIF-a

Ti hakeri...

 

Jesu li retardirani ili šta?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

Pa tko normalan bi se sjetio da je ostavio svoje pravo ime i nick na netu pred 12 godina ????

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Mentalist kaže...

Jesu li retardirani ili šta?

Nisu oni retardirani nego je ovo zivi dokaz da nitko ne misli bas o svemu i da se pogreske dogadaju, i oni su samo ljudi a ne strojevi. Stoga treba dvaput razmisliti prije nego pomislis da si neuhvatljiv.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
protjeran
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Zonitron kaže...

Pa tko normalan bi se sjetio da je ostavio svoje pravo ime i nick na netu pred 12 godina ????

  Pa tko bi se normalan sjetio hakirati baze 4 policijske stanice s svog PC-a u kući?

 

Pogotovo sad kad kupiš laptop za džaba pare, spojiš na njega mobitel koji je još jeftiniji. Ubaciš u mobitel novu karticu koju kupiš u nekom velikom gradu na nepoznatoj trafici, odeš u neki drugi grad, spojiš se mobitelom na 3G, mobitel u laptop i uključiš tethering.

 

Hakiraš.

 

Očistiš mobitel od otisaka, baciš ga s trajekta u more omotanog ribom (da ga ajkula pojede), a karticu jednostavno zapališ.

 

Vratiš se kući miran. Je li to hakeru teško?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 17:18 (Mentalist).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a

Čekaj sad kad policija tebi pokuca na vrata pa te pita otkud ti te sve ideje.... malo si mi sumljiv :D

14 godina
protjeran
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Zonitron kaže...

Čekaj sad kad policija tebi pokuca na vrata pa te pita otkud ti te sve ideje.... malo si mi sumljiv :D

  Čovjek mora misliti, pa makar i sve bilo pogrešno.

 

Inače, soba mi je faradejev kavez (sjećate se onog filma).

 

Edit-ovat cu onaj post večeras za svaki slučaj.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 17:25 (Mentalist).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Friday kaže...

Jel mi se čini ili zadnjih 2 tjedna samo Drago piše zanimljive članke?

 

Drago je genije. Njegovi članci su jedan od (malobrojnih) razloga zašto još uvijek posjećujem BUG portal.

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
14 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

TU ako ste na ovaj clanak dosli samo radi fotke!   {#}

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
21 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

Šta je ovo Drago, provociraš forumaše? {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

noob

 

pa pobogu ovo su pocetnicke greske, jos slika sa iPhone 4, to svako moze pronac gdje je slikano ccc...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Čuvaj se EXIF-a

Koja je pouka?

 

Valja manje lajati na Internetu i "smanjiti doživljaj" s osobnim fotkama, a posebice dobro promisliti o informacijama koje šaljemo o sebi i kada toga nismo svjesni.

 

- odlicna pouka!

 

nrtko naivan bi pomislio da je pouka da nije pametno napadati stranice drzavnih sluzbi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Friday kaže...

Jel mi se čini ili zadnjih 2 tjedna samo Drago piše zanimljive članke?

Ne čini ti se. Samo, proširio bih to na zadnjih nekoliko godina.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

Nisam skužio poantu, ove dvije "lampe" me zbunjuju.

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

baciš ga s trajekta u more omotanog ribom (da ga ajkula pojede)    

 

 

smijeh

 

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a

ovo je dokaz da oni koji rade u IT sektoru također mogu imati ženske za kojima bi svi vikali "DAYYYYYYUM!!!!" te da nisu bubuljičavi geekovi iz podruma

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 19:17 (dj_renny).
14 godina
protjeran
offline
Čuvaj se EXIF-a

Da je pravi hacker spojil bi se na wlan od štrumfova i onda hacknul druge štrumfove.... to bi bil epic move {#}

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Čuvaj se EXIF-a

Roses are Red

Violets are Blue 

I came here for boobs

And so did you

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a

Kada hackiraš nije dobro ostavljati nickove na stranici koju hackiraš. To neki idioti naprave stave nick npr "lolzy" i nađu ga na nekom od hackerskih foruma odmah.

kada hackiraš neke manje sajtove onda ti je dosta samo proxy,tor. Proxy- mjenja stalno ip adresu + tor koj promjeni ip tako da ako te traže probijaju dvije ip adrese da dođu do prave još ako kradeš susjedu siguran si. I naravno uzmeš neki laptop za 2500kn. Koj možeš sakriti (načina bogu hvala ima) tako da ga ubaciš u septićku jamu hahahaha.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
ITman kaže...

Da je pravi hacker spojil bi se na wlan od štrumfova i onda hacknul druge štrumfove.... to bi bil epic move {#}

Upadne štrumfovima u svojoj državi i s njihovog wlana hackira štrunfove druge države. {#}

Arian RIčko
16 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

Za sve buduce w0rmere i nepopravljive paranoike....must have

 

ExifCleaner

ili Irfan View

 

 

PNG se malo teze cita odnosno ima malo metadata

http://tech.kateva.org/2006/04/why-png-sucks-its-metadata-stupid.html

 

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Drago moze pisati o bilo kojoj temi, a ja cu se svejedno valjati od smijeha! Ovaj clanak kao i svaki od Drage ima sve - informacije, zanimljivosti, zanimljiv pogled na temu, humor i dobar stil pisanja. Samo tako i dalje!
I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a

ROFL, ne zna ni bitches napisat.

Fail.

Show me your dark side, and I'll show you mine. / Bricks will be shat @avatar / 6K Club
16 godina
offline
Čuvaj se EXIF-a

nesto mi cudno sto je takav geek navatao takvu ribu :D

K'eni pa te vat' ;)
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

Glava joj se ne vidi pa ne znamo kako joj izgleda faca.....hehe.....

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
77ari kaže...
ITman kaže...

Da je pravi hacker spojil bi se na wlan od štrumfova i onda hacknul druge štrumfove.... to bi bil epic move {#}

Upadne štrumfovima u svojoj državi i s njihovog wlana hackira štrunfove druge države. {#}

To je tzv. "špijuni su među nama" metoda {#}

Trust me, I'm a Jedi!
16 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

netko hakira neku stranicu i stavi ime nekog drugog. docepa se slike njegove djevojke. i omrazeni kolega je u zatvoru

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
Mentalist kaže...

  Pa tko bi se normalan sjetio hakirati baze 4 policijske stanice s svog PC-a u kući?

 

Pogotovo sad kad kupiš laptop za džaba pare, spojiš na njega mobitel koji je još jeftiniji. Ubaciš u mobitel novu karticu koju kupiš u nekom velikom gradu na nepoznatoj trafici, odeš u neki drugi grad, spojiš se mobitelom na 3G, mobitel u laptop i uključiš tethering.

 

Hakiraš.

 

Očistiš mobitel od otisaka, baciš ga s trajekta u more omotanog ribom (da ga ajkula pojede), a karticu jednostavno zapališ.

 

Vratiš se kući miran. Je li to hakeru teško?

Prošle godine ja mislim da je 6 misec bio policija posjetila tanker u Southamptonu dok je bio u portu,navodno je se jedan ćif spajao preko mobitela upravo kako si ti reka i isao na neke fishy stranice.Srećom posada nije htjela otkriti o kome je bila rijec i dok su zavlacili ovaj je se rijesio dokaza, tako da nisi siguran ni kad se tako spajas jer te mogu otkriti dok kazes "keks".

15 godina
neaktivan
offline
Čuvaj se EXIF-a

1. Odes do nekog mjesta di je dostupan neki free hotspot. (nosis laptop sa sobom naravno, ne cijeli PC)
2. Dobro se skrijes.
3. Promjenis MAC - U Linuxu je to moguce, a vise-manje svaki haker ga mora znati koristiti
4. Promjenis ime PC-a, nesmije biti nesto tipa: "Luka-PC" ili "IvankovicJosip-PC" nego nesto kao "Baba-PC" "Cyb3r-PC" i slicno.
5. Spojis se na HotSpot Wireless
6. Koristis i TOR za vsaki slucaj.
7. Haknes neki vazan sajt - krupna riba, naravno na sajtu ne ostavis svoj nick... 
8. Odes ca....

Ili budez zlobnik pa hackas susjedov WiFI ili WiFi nekog koga nevolis -
1. Spojis se 
2. Dobro se skrijes.

3. Promjenis MAC - U Linuxu je to moguce, a vise-manje svaki haker ga mora znati koristiti

4. Promjenis ime PC-a, nesmije biti nesto tipa: "Luka-PC" ili "IvankovicJosip-PC" nego nesto kao "Baba-PC" "Cyb3r-PC" i slicno.
5. Uvjeris se da nisi nedaj boze spojen preko TOR-a ili nekog drugog programa. Dakle IP nek je 100% otkriven.
6. Haknes neki vazan sajt - krupna riba - Obavezno se najvecim i najuocljivijim fontom podpises: Hacked by JosipInvankovic (ime  osobe)
7. Odes ca.... 
8. Jadan susjed...


- Ne nisam hacker, samo razmisljam kako bi ja napravio kad bi bio. Opcija 2 ne dolazi u obzir, nisam zlobnik {#} 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 4:25 (xZero).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čuvaj se EXIF-a
xZero kaže...


Ili budez zlobnik pa hackas susjedov WiFI ili WiFi nekog koga nevolis -
1. Spojis se 
2. Dobro se skrijes.

3. Promjenis MAC - U Linuxu je to moguce, a vise-manje svaki haker ga mora znati koristiti

4. Promjenis ime PC-a, nesmije biti nesto tipa: "Luka-PC" ili "IvankovicJosip-PC" nego nesto kao "Baba-PC" "Cyb3r-PC" i slicno.
5. Uvjeris se da nisi nedaj boze spojen preko TOR-a ili nekog drugog programa. Dakle IP nek je 100% otkriven.
6. Haknes neki vazan sajt - krupna riba - Obavezno se najvecim i najuocljivijim fontom podpises: Hacked by JosipInvankovic (ime  osobe)
7. Odes ca.... 
8. Jadan susjed...


- Ne nisam hacker, samo razmisljam kako bi ja napravio kad bi bio. Opcija 2 ne dolazi u obzir, nisam zlobnik {#} 

 

a policiji ne bi palo na pamet da je netko provalio susjedov wifi, pa onda ne bi išla susjedima na vrata. možda pokoji plavac na cesti sa osnovnom školom jeste ostao kao policajac poslije rata, ali većina krim. policije nije tako glupa kao što mislimo.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 7:02 (hrvooje).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice