Ciscov router za najzahtjevnije

poruka: 14
|
čitano: 2.037
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ciscov router za najzahtjevnije".
15 godina
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

ovo je moćno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

"...Prema navodima iz Cisca, u optimalnoj konfiguraciji koja sadrži 72 takva routera CSR-3 može obraditi 322 terabita podataka u sekundi, odnosno prenijeti sve filmove ikad napravljene u četiri minute ili povezati svih 1,3 milijardi stanovnika Kine u video konferenciju..."

 

 - 322 terabita/s ??? Kriste mili...

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

90K $?
to je valjda cijena samoga ormara Bogataš

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

Ma da... ovo ce pronaci svoje mjesto u serverskim salama velikih providera i to je to. Vjerovatno ce do ovih ormara ici debeo snop optike jer se jedino tako moze iskoristiti!

Btw 300Tb... to cistog prometa? Bez filtriranja, rutanja ili??

I'm going woo woo
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ciscov router za najzahtjevnije
Littlemanbeingerased kaže...

90K $?
to je valjda cijena samoga ormara Bogataš

Sumnjam. Mislim da je to cijena pojedinog sustava, pa sad množi s tih 72 optimalne konfiguracije :D

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
15 godina
offline
RE: Ciscov router za najzahtjevnije
nCh! kaže...
Littlemanbeingerased kaže...

90K $?
to je valjda cijena samoga ormara Bogataš

Sumnjam. Mislim da je to cijena pojedinog sustava, pa sad množi s tih 72 optimalne konfiguracije :D

 

Ja sam tako razumio :) - ali što je 6-7 milijuna $ jednom gigantskom provideru poput AT&T - oni tu lovu nalupaju u jedan dan!

...And then You will die, when Your ideals You deny...
15 godina
neaktivan
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

Radi se o  CRS-3, a ne o CSR-3 (Carrier Routing System).

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

Ima li wajerles?! Cool

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ciscov router za najzahtjevnije
ISmooth Operator kaže...

Ima li wajerles?! Cool

Odmah dignes 30 metarsku antenu i trazis ga Smijeh

LOL CAT! ^^
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ciscov router za najzahtjevnije
Lt Dalius kaže...
nCh! kaže...
Littlemanbeingerased kaže...

90K $?
to je valjda cijena samoga ormara Bogataš

Sumnjam. Mislim da je to cijena pojedinog sustava, pa sad množi s tih 72 optimalne konfiguracije :D

 

Ja sam tako razumio :) - ali što  je 6-7 milijuna $ jednom gigantskom provideru poput AT&T - oni tu lovu nalupaju u  jedan dan!

Baš i ja razmišljam, ovaj ruter nije uopšte skup čak ni za male operatere (ne trebaju svima 72).

15 godina
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

Moram se nadovezati na tebe i reci da Cisco ne daje uvijek najbolja rijesenja. Neki od njihovih routera daleko zaostaju za konkurencijom koja je cesto visestruko jeftinija.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ciscov router za najzahtjevnije
tnakir kaže...

Moram se nadovezati na tebe i reci da Cisco ne daje uvijek najbolja rijesenja. Neki od njihovih routera daleko zaostaju za konkurencijom koja je cesto visestruko jeftinija.

 kaj misliš da bi Magan Fox koristila Cisco da nije najbolji :)

 

 

---

nisam mrežaš al mislim da je Cisco prije svega ime

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

Nisam rekao da ne nude vrhunska rijesenja, ali konkurencija ima cak i bolja rijesenja (ne u svim segmentima, da se razumijemo), samo sto je Cisco ime. 

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ciscov router za najzahtjevnije

ma znam, a ovo s megna fox je iz transormersa2 ;)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice