Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

poruka: 120
|
čitano: 15.825
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni".
13 godina
protjeran
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Tonči nemoj pisati o tome da su napravili odnosno kopirali neke stvari iz androida jer ćeš na crnu listu jabučara {#}

Better safe than Sony
 
9 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Nisam ja kopirao, nego Stevo. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

+1 za Lion i integraciju multitoucha u gotovo sve dijelove sustava. Sad sve više sliči tablet OS-u. Anyway, sigurno će stvari ići brže korištenjem multitouch gesti za raznorazne

shortcutove.

 

Usput, mislim da će iTunes Match raditi i sa skinutim / rippanim pjesmama.{#}

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 0:59 (Random.).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

cek hoce li onda icloud biti besplatan ili ne?

na engadgetu pise da se placa, a tu da ne ili sam ja krivo procitao :/

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Izmjenili su ga do jaja

A ona ruzna tekstura je svugdje {#}

 

 

Apple iOS 5 iPhone / iPad 2 hands-on

promjene promjene
notifikacije notifikacije
tekstura tekstura
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 1:00 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
EZY-E kaže...

cek hoce li onda icloud biti besplatan ili ne?

na engadgetu pise da se placa, a tu da ne ili sam ja krivo procitao :/

 

Besplatan ce biti. Samo itunes match ce se placati 25usd godisnje.
13 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
svida mi se sve kaj su najavili, sam me ovaj itunes match malo brine!
po tom kaj sam vidio, izgleda da mos svu svoju "legalnu" muziku prekonvertirat u itunes library za 25 usd!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

 

Ocekivao sam da ce dodat barem widgete, ovako ne vidim nikakvu revoluciju u iOS-u 5. 

iCloud je cool, no isto tako nista revolucionarno, no sam taj koncept sync preko wifi/3G/4G kod nas jos uvijek ne drzi vodu posto je upload 512kbs i potrebna je citava vjecnost da nesto konkretno uploadas, jos kad iTunes skuzi da si skinuo Shakirinu Wakka Wakka ilegalno, sreci nema kraja.  

Ceka se kraj godine i iOS 6, jer ovo je bilo samo sminkanje.

In the end there will be only ( c )haoss ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 1:28 (Leglo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
parizer kaže...

Izmjenili su ga do jaja

A ona ruzna tekstura je svugdje {#}

 

 

Apple iOS 5 iPhone / iPad 2 hands-on

meni je ta tekstura do jaja. nisam siguran za ovu prvu sliku... dal su konacno u ios5 odlucili i u iphone stavit not-unified ipod-like ipod app tj. razdvojit ipod app u music i videos.?

do sada se to moglo napraviti jedino ako je telefon jailbreakan.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
16 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

nova ikona je samo "music", pa pretpostavljam da su razdvojili video i mp3! 

sto se synca tice, poanta je ta da dobar dio stvari ni ne salje u oblak jer su vec tamo! recimo same aplikacije i mp3ce! 

osobno mi je iCloud zanimljiviji radi syncanja documenta, sejvova, kontakta, kalendara, 2do-a, biljeski... uglavnom text stvari!

a i audio video se i dalje moze syncati sa kompom! bez zice konacno! 

 

naravno da sva ta tehnologija postoji, ali treba sve to implementirati u jednu cjelinu! 

ima brdo novotarija, sad sam bas detaljnije citao! 

meni se svakako veliki cini ovaj korak eliminacije kompa u svemu! svakako nije revolucionarno, ali taj korak je neko trebao napraviti! 

mobilni OS se po prvi puta pretvorio u stand-alone OS! 

kome se da, predlazem barem sluzbeni video!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

uzeli oni lijepo lockinfo i proglasili ga apple proizvodom :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

bolje lockinfo nego nesto originalno a lose! :) barem ekipa nece trebati placati dodatnih 10$ za lockinfo! 

svidja mi se ovaj swipe preko notifikacije iz lock screena!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
kinsif kaže...

bolje lockinfo nego nesto originalno a lose! :) barem ekipa nece trebati placati dodatnih 10$ za lockinfo! 

svidja mi se ovaj swipe preko notifikacije iz lock screena!

da swipe je super :D ali kako cu sad radit swipe kad mi izleti lockinfo i SB :D

nudi super stvari, i4 ce preci na novi OS, ali ce 3gs ostat na 4.01 :D

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
sHOCKRE kaže...
svida mi se sve kaj su najavili, sam me ovaj itunes match malo brine!
po tom kaj sam vidio, izgleda da mos svu svoju "legalnu" muziku prekonvertirat u itunes library za 25 usd!

Za 25 usd godišnje. :)

15 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Mene baš niti najmanje ne uzbuđuje držati privatne stvari tamo negdje na nekom serveru. Možda sam samo paranoičan, ali hvala ne bih. A možda sam samo staromodan. :) 

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
TheName07 kaže...

Mene baš niti najmanje ne uzbuđuje držati privatne stvari tamo negdje na nekom serveru. Možda sam samo paranoičan, ali hvala ne bih. A možda sam samo staromodan. :) 

nitko od tebe to ni ne ocekuje...

servis ti sluzi, a na tebi je da biras oces stavit sliku svoje mature, da bi je mogao dignut i pokazat ako ti zatreba, ili sliku svoje "mature" sa pratnjom :p

naravno da neces dignut na server sve svoje passworde u doc filu...

ja npr imam na disku slike i neke dokumente vezane za posao koje su ionako javne... tutovi, manuali i ostalo...

sve ostalo i dalje stick majka :D ...

 

potpis :D
15 godina
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Apple kopira, ma zar je to moguce...Tonči ti mora da si se zabunio, Google je kopirao Apple a ne obrnuto...

 

Najjača rečenica u cijelom članku ali i potpuno istinita je ona...korisnici Applea moraju biti zadovoljni...nema tu cile mile...{#}

He who dares, wins
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

O cemu vi, ja čitam da ce ici i na 3GS ?!

 

"iOS 5 will ship in the fall to the following devices: iPhone 3GS and iPhone 4, iPad 1 and 2, and iPod touch 3rd and 4th generation."

AMD FANOBY !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
malina22 kaže...

.

 

Najjača rečenica u cijelom članku ali i potpuno istinita je ona...korisnici Applea moraju biti zadovoljni...nema tu cile mile...{#}

Zašto je tako teško prihvatiti činjenicu da apple radi kvalitetetne uređaje? Evo primjerice imao pet Android Smartphonea(sve redom High End) i na svakom nešt ne radi kak spada, uvijek trba nešt skidati, nešt instalirati,nešt brisati,itd... da bi šljakao kak spada. Sa druge strane imao sam iPhone4 i radio out of box bez ikakve potrebe za instaliranjem,brisanjem,skidanjem,itd.....

Što se kopiranja tiče: Zanimljivo je kako se to razvikuje kad se o appleu radi, no kad recimo Samsung besramno kopira kompletni 3GS i napravi ga samo u vecim dimenzijama, eh onda je to OK. Daj nemojte biti dvolicni, kopiranja ima kod svih, neki više neki manje i tu je prici kraj.

I'll be back
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
malina22 kaže...

Apple kopira, ma zar je to moguce...Tonči ti mora da si se zabunio, Google je kopirao Apple a ne obrnuto...

Ako je nešto postojalo na Androidu, a zatim tek na iOS-u, tada kažemo da je kopirano na iOS. Jednostavna vremenska fizika. 

15 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

"Zabavno je bilo vidjeti i razdvojenu ergonomsku tipkovnicu, koju smo sasvim slučajno vidjeli prije koji tjedan na predstavljanju Windowsa 8 za tablete."

 

"Predstavljanje" (==preview video na YT) Windowsa 8 je bilo prije 4 dana, ne "prije koji tjedan". Windowsi 8 ce izaci, ako bude srece, tamo negdje 2013, iOS 5 za 3 mjeseca. U trenutku kada se Windows 8 napokon pojave, na trzistu ce vec biti barem iOS6 i vjerojatno OS X vNext (ako uopce bude OS X vNext, odn. ako sve ne fuzionira u iOS).

 

Cudi me da u silnom nastojanju da pokazes kako je sve kopirano nisi spomenuo i XBox novosti objavljene E3 koji se odrzavao paralelno s Keynote-om (cloud storage) i napisao da smo to vidjeli na XBox-u "prije koji mjesec".

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Tonci, diruno si u osinje gnijezdo. Budi spreman na bolove jer su vec poceli voodoo lutke radit.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
9 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
RobertS kaže...

"Zabavno je bilo vidjeti i razdvojenu ergonomsku tipkovnicu, koju smo sasvim slučajno vidjeli prije koji tjedan na predstavljanju Windowsa 8 za tablete."

 

"Predstavljanje" (==preview video na YT) Windowsa 8 je bilo prije 4 dana, ne "prije koji tjedan". Windowsi 8 ce izaci, ako bude srece, tamo negdje 2013, iOS 5 za 3 mjeseca. U trenutku kada se Windows 8 napokon pojave, na trzistu ce vec biti barem iOS6 i vjerojatno OS X vNext (ako uopce bude OS X vNext, odn. ako sve ne fuzionira u iOS).

 

Cudi me da u silnom nastojanju da pokazes kako je sve kopirano nisi spomenuo i XBox novosti objavljene E3 koji se odrzavao paralelno s Keynote-om (cloud storage) i napisao da smo to vidjeli na XBox-u "prije koji mjesec".

 

Još sam prije pričao o unifikaciji, neki su rekli da sam glup kada sam to pričao, ali do 2013 sam gotovo siguran da će bit jedan jedinstveni sustav, posebno ako na HW razini apple počinje ugrađivat ARM u MB-ove onda 100% će bit jedan sistem na sceni koji će imat svoje ergonomične verzije u tri-četri varijante.

 

Inaće ja sam stekao dojam da ove godine ništa od novog iPhonea, ne znam kako vi, ali nekako mislim da ove godine ništa od njega. 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
15 godina
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
woodgamesfx kaže...

 

Inaće ja sam stekao dojam da ove godine ništa od novog iPhonea, ne znam kako vi, ali nekako mislim da ove godine ništa od njega. 

 

 

Pa kad je sa ovim novim updateom ajfonfor jos magicniji i jos bolji nego sto je bio prije.

Iduce godine dolazi iP4S gdje ce ubrzati procesor za cijelih 200MHz.

Magicno brz.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
tnakir kaže...

 

 

Pa kad je sa ovim novim updateom ajfonfor jos magicniji i jos bolji nego sto je bio prije.

Iduce godine dolazi iP4S gdje ce ubrzati procesor za cijelih 200MHz.

Magicno brz.

Pa šta želiš rec da iPhone4 nije brz?

I'll be back
15 godina
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
microman kaže...
malina22 kaže...

.

 

Najjača rečenica u cijelom članku ali i potpuno istinita je ona...korisnici Applea moraju biti zadovoljni...nema tu cile mile...{#}

Zašto je tako teško prihvatiti činjenicu da apple radi kvalitetetne uređaje?................

Kvalitetne uređaje? U kojem smislu? Ako misliš na kvalitetu samog kućišta uređaja onda da ali ios je sr***e od OS.

Npr. Nedavno sam prodao svoj iphone 3g. Idem ja pobrisati svoje slike. Tražim kako se selektiraju sve slike od jednom... tražim 5min... 10min..... nikako.... (mislim bez itunesa) i dobro, pobrišem ja sve ručno. Sreća pa sam imao samo 60-ak slika.

Drugi problem.  Idem pobrisati kontakte. Opet se ne mogu pobrisati svi odjednom. Nakon surfanja po netu nekih pola sata nađem kako.

Na te dvi stvari sam izgubio sat vremena. Možda je bio neki drugi način ali to je sve komplicirano.

Za usporedbu.

Upalim svoj stari SE P1i. Uđem u folder slike. Kilk na opcije. Klik na označi sve. Klik na brisati. Sve gotovo u 2min. Uređaj koji je star više od 3 godine.

Nešto takvo na iphonu nisam doživio.

Ios je onako sipatičan OS ali je daleko od ODLIČNOG kako ga neki nazivaju ili hvale.

E da lakše je napraviti jedan OS za samo jedan uređaj nego za 100 razićitih uređaja od razlićitih proizvođača. Isto kao Imac. Pogledajte koju konfiguraciju ima. Složite tako nešto i sigurno vam windowsi neče štekati...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
tnakir kaže...

Tonci, diruno si u osinje gnijezdo. Budi spreman na bolove jer su vec poceli voodoo lutke radit.

 tekst ko da je neki hejter pisao.........čitajući ga sam išto par puta flushdns radit, čisto da vidim da proverim da li sam to zbilja na bug.hr stranici

 

 

(inače, jučer gledajući neke demo snimke win8, pitao sam se kada će netko "izmislit" prelomljnu tastaturu)

 

 

enivej: incredible, incredible, incredible

kod mene normalno radi.....
13 godina
protjeran
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

Najskuplji proizvod koji je jučer predstavljen OS X Lion- 29.99$ Apple ima vrlo konkurentne cijene zadnjih par godina šta je je :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni
Tonči kaže...
malina22 kaže...

Apple kopira, ma zar je to moguce...Tonči ti mora da si se zabunio, Google je kopirao Apple a ne obrnuto...

Ako je nešto postojalo na Androidu, a zatim tek na iOS-u, tada kažemo da je kopirano na iOS. Jednostavna vremenska fizika. 

A ja ne vjerujem da ti nisi shvatio sarkazam u napisanom...{#}

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 8:23 (malina22).
15 godina
neaktivan
offline
Apple WWDC 2011, Steve Jobs opet na sceni

ko voli nek izvoli ja uvijekkažem.

Osobno sam sve zadovoljniji applovim proizvodima koje koristim, iako su cjenovno skupi.

 

Molim ako mi netko može malo pomoći, naime,

zašto mi sinkronizacija ne dozvoljava prebaciti mp3 datoteke na telefon?

Kad s itunesima rippam CD onda hoće, ali ovako neće...??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice