Apple o iPhoneu 4 i crticama

poruka: 123
|
čitano: 35.843
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple o iPhoneu 4 i crticama".
14 godina
protjeran
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

ovo samo apple moze Namigiva

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ne možeš reć da nisu najgenijalnija firma ikad. Umjesto da riješe problem s antenom oni odluče da će odsad telefon drugačije crtat crtice za signal. Neka digne ruku tko je očekivao nešto tako genijalno Smijeh

Moj PC  
37 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Mirko935 kaže...

Ne možeš reć da nisu najgenijalnija firma ikad. Umjesto da riješe problem s antenom oni odluče da će odsad telefon drugačije crtat crtice za signal. Neka digne ruku tko je očekivao nešto tako genijalno Smijeh

svaka im cast na genijalnosti.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Mirko935 kaže...

Ne možeš reć da nisu najgenijalnija firma ikad. Umjesto da riješe problem s antenom oni odluče da će odsad telefon drugačije crtat crtice za signal. Neka digne ruku tko je očekivao nešto tako genijalno Smijeh

  Everybody raise your hands...

In Control
13 godina
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ma stevica je genije :P

14 godina
protjeran
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Mirko935 kaže...

Ne možeš reć da nisu najgenijalnija firma ikad. Umjesto da riješe problem s antenom oni odluče da će odsad telefon drugačije crtat crtice za signal. Neka digne ruku tko je očekivao nešto tako genijalno Smijeh

volim apple i njihove proizvode, al su kraljevi i izlikama i opravdavanju.svaka cast

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
14 godina
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ajde barem ljudi mogu pare dobit nazad..nisam ovo očekivao od Apple-a (mislio sam da im ni pare neće htjeti vratiti)..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
DamageHigh kaže...

Ajde barem ljudi mogu pare dobit nazad..nisam ovo očekivao od Apple-a (mislio sam da im ni pare neće htjeti vratiti)..

hm...

apple oce, ali at&t nece

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ovo je najjace:

 

We hope you love the iPhone 4 as much as we do.

---------- markantz
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
DamageHigh kaže...

Ajde barem ljudi mogu pare dobit nazad..nisam ovo očekivao od Apple-a (mislio sam da im ni pare neće htjeti vratiti)..

Koliko sam čitao zadnjih dana, mislim da je kod njih zakon da bilo koji proizvod možeš vratit u roku od 30 dana ako nisi zadovoljan... Ako sam ja to dobro shvatio, neka me netko ispravi ako nisam. Jedino ne znam šta je s ugovorom s AT&T-om

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

Mislim da je taj rok 7 dana, s tim sto ne moras davati nikakva objasnjenja. Jednostavno ti se nesto ne dopada i ti to vratis...

---------- markantz
15 godina
neaktivan
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

Kome se ne dopada neka da meni :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
pohlepa, nikad nedovrse proizvod..
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
x18x05x kaže...
pohlepa, nikad nedovrse proizvod..

apple je jedana od rijetkih firmi koji svoje proizvode dovrse kako treba, a kad se dogodi da ispadne nesto krivo onda mozes samo profitirati, primjerice ovaj telefon mos koristit 30 dana i ako nje razbijen vratit ga nazad i dobijes istu paru kojom si ga platio, sjecam se kao da je jucer bilo, kad su u studiju nakon 4 godine otisle brtve na g5 stroju za vodeno hladjenje, komp je imao garanciju 3 godine - zbog kooperanta koji je proizvodio brtve tada za apple i njegove greske - dobili smo potpuno novi mac pro stroj u zamjenu! a takvih firmi koje su spremne na takav kompromis osim Apple-a gotovo da i nema...tj nema!

“Let the future tell the truth, and evaluate each one according to his work and accomplishments. The present is theirs; the future, for which I have really worked, is mine.”
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ajde važno da izađe više ta zakrpa i gotovo...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Beeri kaže...
x18x05x kaže...
pohlepa, nikad nedovrse proizvod..

apple je jedana od rijetkih firmi koji svoje proizvode dovrse kako treba, a kad se dogodi da ispadne nesto krivo onda mozes samo profitirati, primjerice ovaj telefon mos koristit 30 dana i ako nje razbijen vratit ga nazad i dobijes istu paru kojom si ga platio, sjecam se kao da je jucer bilo, kad su u studiju nakon 4 godine otisle brtve na g5 stroju za vodeno hladjenje, komp je imao garanciju 3 godine - zbog kooperanta koji je proizvodio brtve tada za apple i njegove greske - dobili smo potpuno novi mac pro stroj u zamjenu! a takvih firmi koje su spremne na takav kompromis osim Apple-a gotovo da i nema...tj nema!

Apple-u su uvijek neki drugi krivi za njihove propuste..... Da se ovo dogodilo WM 7 mobitelu odmah bi rekli....ah windowsi xD (nisam fam MS-a ali samo to uspoređujem)

 

To što si dobio novi mac ništa neznaći.... nije apple jedina tvrtka koja ima dobro osiguranje. Dali apple ima osiguranje svojih prijenosnika dulje od godinu dana??? Naravno da nemoraš doplatiti. Pogledaj malo konkurenciju pa ćeš vidijeti da u tom cijenovnom ranku ima proizvoda koje nuude daleko veću garanciju

15 godina
protjeran
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Beeri kaže...
x18x05x kaže...
pohlepa, nikad nedovrse proizvod..

apple je jedana od rijetkih firmi koji svoje proizvode dovrse kako treba, a kad se dogodi da ispadne nesto krivo onda mozes samo profitirati, primjerice ovaj telefon mos koristit 30 dana i ako nje razbijen vratit ga nazad i dobijes istu paru kojom si ga platio, sjecam se kao da je jucer bilo, kad su u studiju nakon 4 godine otisle brtve na g5 stroju za vodeno hladjenje, komp je imao garanciju 3 godine - zbog kooperanta koji je proizvodio brtve tada za apple i njegove greske - dobili smo potpuno novi mac pro stroj u zamjenu! a takvih firmi koje su spremne na takav kompromis osim Apple-a gotovo da i nema...tj nema!

da, da, bili su se iskazali s time capsuleom, na memorialu je hrpa crvenih iksica

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Beeri kaže...
x18x05x kaže...
pohlepa, nikad nedovrse proizvod..

apple je jedana od rijetkih firmi koji svoje proizvode dovrse kako treba, a kad se dogodi da ispadne nesto krivo onda mozes samo profitirati, primjerice ovaj telefon mos koristit 30 dana i ako nje razbijen vratit ga nazad i dobijes istu paru kojom si ga platio, sjecam se kao da je jucer bilo, kad su u studiju nakon 4 godine otisle brtve na g5 stroju za vodeno hladjenje, komp je imao garanciju 3 godine - zbog kooperanta koji je proizvodio brtve tada za apple i njegove greske - dobili smo potpuno novi mac pro stroj u zamjenu! a takvih firmi koje su spremne na takav kompromis osim Apple-a gotovo da i nema...tj nema!

Vjerovatno zato što si već "platio" i taj novi (zamjenu) u sklopu cijene prvog Mac Pro G5.

 

 

ontopic:

 

možda je dogovor Apple:Nokia malo pročistio situaciju sa patentima :) pa "nije hardverski problem, već formula za računanje jačine signala nije dobra."

 

Radi li se onda o softverskom propustu?   Ako je softverski, kako ga je nemoguće riješiti?  

 

Šta ja pričam, pa ja i nemam iPhone...

 

Šta radi publicitet.

Danas pozitivan , sutra negativan, prekosutra ko zna kakav.

 

here I am
13 godina
protjeran
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

šta opet kvocate svi?lijepo pise tko nije zadovljan,neka vrati i dobit ce novce nazada i gotovo..neznam šta se vi toliko uzbuđujete radi toga a iPhone4 ste na slikama vidjeli

16 godina
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

ja sam na svom Satiu isto primjetio da ako ga uhvatim pri dnu s desne bocne strane da gubim signal, prakticki signal nestane ako malo jace pritisnem

 

pa to nitko nije spomenuo i oko toga nije pravio buku

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
ivoleko kaže...

ja sam na svom Satiu isto primjetio da ako ga uhvatim pri dnu s desne bocne strane da gubim signal, prakticki signal nestane ako malo jace pritisnem

 

pa to nitko nije spomenuo i oko toga nije pravio buku

događa li se to drugima, ili smao tebi? Ovo sa iphoneom se događa skoro svima, koliko ja znam

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama

a pa predpostavljam da je svima, vidio sam na forumu da se zale, ali oko toga se ne pravi ni blizu buka kao ovo s iPhonom 4

www.stripovi.tk
15 godina
neaktivan
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

To se događa i sa svim drugim mobitelima. Staviš mu ruku na antenu, signal je duplo slabiji. Za iPhone se ovako piše jer je najpopularniji mobitel na svijetu. Da nije, nikoga ne bi zapravo bilo briga što je signal četiri crtice kada je zapravo trebao biti šest ili tako nešto.

 

Za Apple bi bilo najbolje da uz svoje uređaje za nezadovoljnike i medvjede brundala uz svoj uređaj obavezno prodaje: satelitsku antenu, replikator novaca (jer je "sve od applea preskupo"), odstranjivač Appleovog loga odozada (jer "uređaj košta X USD a appleov logo X + 200 USD"), vanjsku tipkovnicu, pretvarač solarne u električnu energiju (jer "baterija na iFoneu curi kao nigdje drugdje") te doživotno jamstvo koje uključuje besplatni popravak iPhonea i ako ga samelješ namjerno u blenderu, i maleni ruksak koji se može kompresirati na veličinu paketića papirnatih maramica u kojemu će sve to stajati.

If a program actually fits in memory and has enough disk space, it is guaranteed to crash. If such a program has not crashed yet, it is waiting for a critical moment before it crashes.
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
i542 kaže...

To se događa i sa svim drugim mobitelima. Staviš mu ruku na antenu, signal je duplo slabiji. Za iPhone se ovako piše jer je najpopularniji mobitel na svijetu. Da nije, nikoga ne bi zapravo bilo briga što je signal četiri crtice kada je zapravo trebao biti šest ili tako nešto.

 

Za Apple bi bilo najbolje da uz svoje uređaje za nezadovoljnike i medvjede brundala uz svoj uređaj obavezno prodaje: satelitsku antenu, replikator novaca (jer je "sve od applea preskupo"), odstranjivač Appleovog loga odozada (jer "uređaj košta X USD a appleov logo X + 200 USD"), vanjsku tipkovnicu, pretvarač solarne u električnu energiju (jer "baterija na iFoneu curi kao nigdje drugdje") te doživotno jamstvo koje uključuje besplatni popravak iPhonea i ako ga samelješ namjerno u blenderu, i maleni ruksak koji se može kompresirati na veličinu paketića papirnatih maramica u kojemu će sve to stajati.

i uz to ovaj divni set nozeva..... dali itko ovdje ima iphone 4? tj dali ovdje itko tko se pjeni u ovoj temi ima iphone 4 kojem se gubi crtica dvi pa je ovako ogorcen?

15 godina
neaktivan
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

ja moju motorolu zn5 kako god obgrlio, stisnuo il stagod ne gubim signal, cak je i porasao sa 4 crtice na 5 :O - fukaš iPhone

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

lol lol lol... nekidan sam rekao da ce ko na 3g-u izdati update koji ce povecat broj crtica da korisnici budu mirni :D

 

i btw.. da svaki telefon izgubi signal ako ga stisnes oko antene sa svih strana, ali ne kad ga drzis u prirodnom polozaju kao ajfon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

Je u pravu su ovi mrzitelji applea, počelo je masovno vračanje iphona4, vračeno već 2 niliona i u zamjenu se daju samsungi, nokije i htc-i, naravno uz isplatu razlike i bonus rukavica za zaštitu od pregrijavanja.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Apple o iPhoneu 4 i crticama
Hacker-ri kaže...
DamageHigh kaže...

Ajde barem ljudi mogu pare dobit nazad..nisam ovo očekivao od Apple-a (mislio sam da im ni pare neće htjeti vratiti)..

hm...

apple oce, ali at&t nece

 

 

Javili ti iz at&t pa imaš informaciju iz prve ruke ?

14 godina
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

a marketing,,,   i loša reklama je reklama, samo da se priča o uređaju, 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple o iPhoneu 4 i crticama

Ovo je uistinu zanimljiv fenomen... Kako je moguće da Appleovcima ne smeta što ih Apple ovako očito laže i pravi budalama, a nama ostalima smeta takav odnos prema korisniku? Čudan svijet...

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice