100 kn za mobilni data flat

poruka: 110
|
čitano: 21.725
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "100 kn za mobilni data flat".
16 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat

UuuU kad budem uzimao novi mob... {#}

Hacking is not a crime - - - - - - - Android rulz!!
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
100 kn za mobilni data flat

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

 

T-mobile, Tu-ru-ru-ri-ru.

Nisam ni očekivao da će ovo pošteno izvesti.-

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
36 1 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
DamageHigh kaže...

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

 

T-mobile, Tu-ru-ru-ri-ru.

Nisam ni očekivao da će ovo pošteno izvesti.-

Vjerojatno će biti ovako:

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta naglo početi spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

Hacking is not a crime - - - - - - - Android rulz!!
16 godina
offline
100 kn za mobilni data flat

fer korištenje

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat
past će na 64 kbps
Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
lzgr kaže...
DamageHigh kaže...

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

 

T-mobile, Tu-ru-ru-ri-ru.

Nisam ni očekivao da će ovo pošteno izvesti.-

Vjerojatno će biti ovako:

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta naglo početi spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

Piše na T-Mobile stranicama koliko će se spustiti brzina. Točno na 64 kbps. Došlo mi je da im pošaljem mail ispunjen hrpom psovki kad sam vidio to.

 

Ali dobra stvar je što piše da se do daljnjega neće spuštati brzine. Što znači to "do daljnjega", ne znam.

15 godina
protjeran
offline
100 kn za mobilni data flat

NAPOKON!!!

 

ovako je rjeseno u svim zapadnim zemljama...

platis 20e i imas "flat" odnosno, nakon sto predjes 10tak gb u mjesecu, brzina se spusta na 64k i ti i dalje slobodno surfas... i nitko te ne krade sa skupim megabajtima kao u nas...

 

jedva cekam da slicnu tarifu uvede tele2 :)

 

pozz

Moj PC  
15 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
100 kn za mobilni data flat

hrpa podataka osim onih najbitnijih,

kolika je brzina net-a, koliko je to Mb nakon kojih ce smanjiti brzinu i koja ce to biti smanjena brzina

 

jos jedna prilika za muznju love uz mutne ugovore i nedorecene usluge te naravno uz uvjet od 24 mjeseca robovanja ?

 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
100 kn za mobilni data flat

OMG, kakva je ovo obmana i laž! Ovo je sramota nad sramotama. Nude flat my shit..

Nude 512 MB S i M i 1 GB u L, XL i XXL...i to je postojalo i prije, i to su i prije nudili, i točka. Nakon toga, imaš internet, ali nemaš pristup internetu...lol..

Malo sam računao, da bi otvorio BOL, trebalo bi malo više od minute i pol..ROFL.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
abraham kaže...

hrpa podataka osim onih najbitnijih,

kolika je brzina net-a, koliko je to Mb nakon kojih ce smanjiti brzinu i koja ce to biti smanjena brzina

 

jos jedna prilika za muznju love uz mutne ugovore i nedorecene usluge te naravno uz uvjet od 24 mjeseca robovanja ?

Sve ti ovdje piše: http://www.t-mobile.hr/2/20-10-20-00-00.asp

14 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat
odi na njihovu stranicu tamo ti sve lijepo piše!
Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
TranceMight kaže...

NAPOKON!!!

 

ovako je rjeseno u svim zapadnim zemljama...

platis 20e i imas "flat" odnosno, nakon sto predjes 10tak gb u mjesecu, brzina se spusta na 64k i ti i dalje slobodno surfas... i nitko te ne krade sa skupim megabajtima kao u nas...

 

jedva cekam da slicnu tarifu uvede tele2 :)

 

pozz

Pretpostavljam da je nakon mog posta iznad oduševljenje naglo splasnulo?

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2011 15:23 (DamageHigh).
15 godina
protjeran
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat

čekati proljeće ,Uskrs i odgovor VIP-a ;)

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
15 godina
protjeran
offline
100 kn za mobilni data flat

da bas procitah, nakon 512 Mb se brzina spusta na ISDN brzinu iliti par postotaka brzu od modema,

bravo Mudrinicu zasluzio si svaku kunu od 80 000 kuna place

 

beeee ja sam ovca

beeee ja sam ovca

beeee ja sam ovca, rob sam Njemackih postenjacina koje ulazu u razvoj Hrvatskog interneta

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
100 kn za mobilni data flat

A kolika je inače brzina mobilnog interneta? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
jastreb kaže...

A kolika je inače brzina mobilnog interneta? {#}

Ja na Desireu u blizini odašiljača dobijam oko 4000 kbps download.

 

Odnosno 62 puta veću od tih limitiranih 64kbps koje oni nude.

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2011 15:36 (Bladepu).
16 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat

Pa nitko to nije rekao, ali ovo ono uobičajeno T-mobilesko "muda pod bubrege"..

Tko zna koliko će ljudi nasjesti na foru...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
Zoidberg kaže...

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

Ja se slažem sa tobom, nije realno očekivati neki ultra brzi flat internet po malim cijenama, ali ipak mislim da je 64kbps pre malo...

 

512kbps ili čak 256kbps bi bilo sasvim fer limit...ali 64kbps je nekako pre malo.

I rather like the restless nights
15 godina
protjeran
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
Zoidberg kaže...

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

512 kb i 5 Gb mjesecno je nesto sto je sasvim prihvaljivo za OK surfanje,

a to je povelika razlika u odnosu na 64 kb i 0.5 Gb sto nude nama ovcama

15 godina
neaktivan
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
DamageHigh kaže...

"pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca"

 

T-mobile, Tu-ru-ru-ri-ru.

Nisam ni očekivao da će ovo pošteno izvesti.-

 

A drugi kao ne spustaju brzinu? Aha joj zaboravio sam da drugi nemaju flat u ponudi. A ako cemo bas cijepidlacit, AMIS, Optima,B-net i jos nekoliko drugih providera fiksnog DSL-a Imaju naviku slqti opomene i spustati brzine na Flat rate paketim,dok ja od T-coma nisam dobio ni jedne opomene,a torent mi redovito ide preko 500kb/s
I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat
ali mi ipak govorimo o 512 mb i 1 Gb što za mene nije malo. više surfanja- veću tarifu, a uzmi u obzir da ćeš se nekad spojit na modem doma, nekad na mrežu nekog fakulteta :) itd. tako da 512 može izdržat za surfanje a za skidanje i nekih aplikacija koristi kućni internet...
Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
Zoidberg kaže...

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

Pa radije bih platio 3 puta veću cijenu, ako neće biti tog vražijeg limita.

Mislim, pogledajte malo eu, kakve su tamo cijene, a kakve kod nas.

Nažalost, jedina nada da ćemo mi dobiti flat, jest ako ga tele2 uvede, jer ovaj vip i tscam, sigurno neće "ubiti gusku koja nese zlatna jaja"{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
abraham kaže...
Zoidberg kaže...

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

512 kb i 5 Gb mjesecno je nesto sto je sasvim prihvaljivo za OK surfanje,

a to je povelika razlika u odnosu na 64 kb i 0.5 Gb sto nude nama ovcama

Jest ok, ali šta mi imaju smanjivati brzinu? Umjesto da se hvale kako na njihovoj mreži možeš goleme brzine postići, oni ti brzinu ograničavaju. Rađe neka mi daju 2 GB na punoj brzini nego 1 GB normalno pa flat na 64 kbps. To je sporije od EDGE-a na kojem mi je muka surfati. Katastrofa.

15 godina
protjeran
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
Mirko935 kaže...
abraham kaže...
Zoidberg kaže...

mene uvijek fascinira intelekt likova na forumu koji bi za manju cijenu od ADSL flata mobilni flat po nekim ludim brzinama.

512 kb i 5 Gb mjesecno je nesto sto je sasvim prihvaljivo za OK surfanje,

a to je povelika razlika u odnosu na 64 kb i 0.5 Gb sto nude nama ovcama

Jest ok, ali šta mi imaju smanjivati brzinu? Umjesto da se hvale kako na njihovoj mreži možeš goleme brzine postići, oni ti brzinu ograničavaju. Rađe neka mi daju 2 GB na punoj brzini nego 1 GB normalno pa flat na 64 kbps. To je sporije od EDGE-a na kojem mi je muka surfati. Katastrofa.

to je OK za pocetnike i penzice, ti i tamo koji mail, malo vremenske prognoze i nekih vjesti 15 Mb na dan i to je to,

 

15 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
DamageHigh kaže...

OMG, kakva je ovo obmana i laž! Ovo je sramota nad sramotama. Nude flat my shit..

Nude 512 MB S i M i 1 GB u L, XL i XXL...i to je postojalo i prije, i to su i prije nudili, i točka. Nakon toga, imaš internet, ali nemaš pristup internetu...lol..

Malo sam računao, da bi otvorio BOL, trebalo bi malo više od minute i pol..ROFL.

Pa dobro jesi li ti magarac????' {#}

Jel ti znaš da je 64 Kbs turbo brzina za one koji nemaju ADSL i osuđeni su na dial-up i njima će ovo biti spas sa nebesa

Na običnom modemu je kakti 54 Kbs ali u prosjeku je oko 33 kbs pa do 43 kbs

tebe bi trebalo staviti na modem jedno godinu dvije pa da vidiš kaj je "brzina"

 

prije 6 godina 90% vas na forumu bi dalo guze T-comu da je to onda ponudio za obične kućne korisnike kao flat, a da ne pričamo da je ovo mobilno.

 

ovo je prvenstveno ponuda za poslovnjake kojima treba internet svugdje uz laptop i lako se odradi kupnja i prodaja, izrada računa (64 kbs je dovoljno za to)

Može i običnim korisnicima poslužiti da se posluže internetom, a da ih ne opljačka vlastiti mobitel koji provjerava mail i update aplikacija

 

A za trola poput tebe ne bi bilo dosta ni 1 GB/s, onda bi nam tu cvilio kako je "sporo" i da te kradu i da ne možeš torenete vuć na 101% kapaciteta mreže.

 

14 godina
neaktivan
offline
100 kn za mobilni data flat

Ok, evo što piše u specifikacijama:

 

14. U Tarifama modelima EXTRA  total, nakon što Pretplatnik iskoristi definiranu količinu podatkovnog prometa, doći će do smanjenja brzine prijenosa podataka na 64 kb/s te će se isto primjenjivati do kraja svakog obračunskog razdoblja.

 

 

E sad, koja je to ''definirana'' količina nakon čijeg se prelaska brzina smanjuje na 6 kb/s?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat

nikada u životu nisam dobio na Bnetu da mi je sam skinuo previše i da mi spuštaju brzinu, Microman. Ne oni su "pametniji". Oni samo spuste brzine i dignu slušalicu kod službe za korisnike da ih nemožeš dobiti ili dobivaš automatsku poruku kada se jave da resetiraš modem ali opet nemožeš do njih .... Znam u pravu si , ovo je bila samo ironija na račun Bnet a a pretpostavljam i ostalih operatera.

 

Tbh zašto mobilni internet nebi bio brži od klasičnih bakrenih parica? Evo ja sam u Dugavama, prek puta SuperKonz.... " 2 ulaza dalje od mene bakrene parice se u takvoj banani u ulazu da ne instaliraju ništa preko  bakrene parice pa su svi na Bnetu zbog njihovog koaksialca u zgradi,a pretpostavljam ako se stanari ne odluče za promjenu žica u zgradi ( do zgrade je od operatera ostalo na račun pričuve) bakrenih parica , da ima više nego previše starijih zgrada u kojima je to ožičenje prastaro i kako je tko htio cvikano i nadoštukavano.

 Zato pitanje , zakaj po nekoj logici nebi wireles bio brži? Ali da derat će nas na prometu dok god budeju htjeli jer ne vjerujem da će jedni drugima uzimat lovu iz usta nakon ovakvog buma smartphoneova i ljudi na mobitelima surfaju netom, a o kvaliteti i brzini iste veze da ne pričamo. Jer ne vjerujem da će pored postoječih ulaziti neki 16 ti operater koji će doči sa BAM nižom cijenom svojih usluga.

15 godina
offline
Re: 100 kn za mobilni data flat
Dom031 kaže...

Ok, evo što piše u specifikacijama:

 

 

14. U Tarifama modelima EXTRA  total, nakon što Pretplatnik iskoristi definiranu količinu podatkovnog prometa, doći će do smanjenja brzine prijenosa podataka na 64 kb/s te će se isto primjenjivati do kraja svakog obračunskog razdoblja.

 

 

 

E sad, koja je to ''definirana'' količina nakon čijeg se prelaska brzina smanjuje na 6 kb/s?

 

Sory, ali stvarno već je 100 puta napisano koja je ta "definirana" količina i na temi a i na T-Mobile stranicama....

 

 

U Tarifama S i M ta količina je 512MB a u L, XL i XXL je 1GB.

I rather like the restless nights
15 godina
offline
100 kn za mobilni data flat

Baš sam se ponadao, al uvjek mora biti neka caka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice