Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

poruka: 43
|
čitano: 6.794
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
dokly kaže...

  kad igras na takvoj rezi imas i za gtx 580.. a tih 2 gb prosjecnom korisniku (meni,tebi..peri) kca neznaci danas..

Meni ne znaci ama bas nista posto igram na 1680 rezi.

 

No nemoj misliti da nema korisnika koji igraju na 2560.

Vrijeme je kada Full HD polako zalazi u mainstream

 

Nedavno sam gledao jedan zgodan testic u kojem 6970 2GB na 2560

dolazi opasno blizu GTX580. Dakako nvidia-in pulen je nesto brzi no ne bas isplativ

kada se pogleda razlika u cijeni

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 20:17 (ATiGamer).
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

ne znam koliko para bi morao baciti da si uzmem 2560 monitor....ili telku, stvarno...o cemu vi pricate!?! nevjerojatno...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

ocem mi pricamo ovdje??cak ni turbo microman neigra na 2560 ..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
xyan kaže...

ne znam koliko para bi morao baciti da si uzmem 2560 monitor....ili telku, stvarno...o cemu vi pricate!?! nevjerojatno...

Iznenadio bi se kad bi vidio koliko gamera prelazi na vise reze...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 20:23 (ATiGamer).
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

potpuno ista recenica po 100x. a gdje to molim te? onaj tko ima za 980x , mozda da, da se ne raspravljamo kolika mu je cijena kod nas a kolika u americi....a kolika je ponuda 2560 monitora kod nas? 4 monitora, od toga je jedini posten hp zr30w i dodje 9000kn. mozda i vani prelaze, al malo je to ljudi....

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
stoncin3 kaže...

MA ok

Probao sam i ja OC 6970 samo mi se zamrzava slika kad podignem preko 920 već.

Mislim drajveri jer kartica i dalje radi normalno

Inače čemu OC tako jake kartice ok da je to stara GTX460?

hm, ja na Gigabyte 6970 moram staviti 1.200mv za benchmarke 950/1450 ,a sama igra metro može i na 1.15mv.

probao sam i 1000/1500 i ne ide bez 1.35, no nema većeg poboljšanja u performansama i malo mi je to prevelik napon za nju.

 

AMd je na seriji 68xx i 69xx podesio karticu da se ne može baš puno clockati jer imaju negativna iskustva sa hd 5850 koja je vozila do 1100/1250 i više, pa su na kraju morali kamionom kupiti po ulicama bačene kartice i suočavat se s tužbama i reklamacijama.

 

to sad čeka NVidiu, jer su dozvolili ekstremni OC {#} na novijim modelima.

dokly kaže...

po meni definitivno best buy je gigabyte gtx560 ti oc(900mhz core) za 1799 kn u adm-u... ima odlicni af cooler kloknes ju na gigaherc i vozi..

...dok se guma ne probuši ;)

“Will a drop hit my nose when it begins to rain in the park?”
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 20:35 (Bugofil).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
xyan kaže...

potpuno ista recenica po 100x. a gdje to molim te? onaj tko ima za 980x , mozda da, da se ne raspravljamo kolika mu je cijena kod nas a kolika u americi....a kolika je ponuda 2560 monitora kod nas? 4 monitora, od toga je jedini posten hp zr30w i dodje 9000kn. mozda i vani prelaze, al malo je to ljudi....

Ne znam kako se cijene krecu kod nas no nije dostupno sirem puku zbog svoje jedinstvene cijene... no banana drzavica poput nase ne moze pratiti standarde izvana gdje nemali broj gamera posjeduje cross/SLI konfe pa ih naravno moraju i pristojno uposliti {#}

13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

onda ce igrati na 5760 rezi od 3 monitora i imat ce najmanje 3-4gb Vrama

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Nije eyefinity/surround svima privlacan i optimalan izbor

 

No da ne duljim, samo cu ponoviti da bi se iznenadio brojem korisnika 2560 monitora

 

@bugofil: voltmodanoj i OC-anoj kartici nece biti nista ukoliko se zna rukovati

njome odnosno biti dovoljno pametan da te taktove ne forsiras za dulji rad vec samo za bench

 

a vjerujem da ljudi nisu cvaknuti da drze grafe s referentnim PCB-om na svojem limitu

 

btw 6970 se takoder moze klokati na 1100MHz...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 20:44 (ATiGamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...


Pa i nije bas stedljivija, a bome ni puno hladnija

 

http://www.anandtech.com/show/4135/nvidias-geforce-gtx-560-ti-upsetting-the-250-market/16

 

Kad se pogleda MSRP, ispada samo 10 dolara razlike, u slobodnom prijevodu nista

 

Prednost GTX560 u startu su nereferentne verzije poput điđibajtove u ADM-u za 1800 kn sto je odlicna kupnja.

No uskoro bi i iz AMD-a trebali dolaziti custom modeli.

 

Kod 2GB verzija prednost je i duplo vise VRAM-a sto donosi odredenu prednost na visim rezama,

poglavito 2560x1600 gdje se GTX560 ne drzi bas najbolje.

 

Uglavnom tu nema govora o spasavanju ni s 1 ni 2GB verzijama, obje su ozbiljna

konkurencija u high end segmentu.

200W max TDP, vs 180Max TDP, a što se temperature tiće pogledaj furmark koje ti dajem u prilogu.Ukratko 88°c vs 73°c.

 

Što se ovih 2Gb tiće možeš slobodno obijesit mačku o rep jer na toje rezi sa tom grafom možeš i jedan metro2033,Crysis i BC2 obijesit mačku o rep.

Naravno koliko je tih 2Gb bitno shvatio je i sam AMD pa je odlucio izbaciti model sa 1Gb VRAM-a koji ima jednake preformanse sa nižom cijenom i večom dobiti.

Uostalom taj 1Gb model će u potpunosti zamijeniti dosadašnje modele od 2gb VRAM-a

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
microman kaže...

200W max TDP, vs 180Max TDP, a što se temperature tiće pogledaj furmark koje ti dajem u prilogu.Ukratko 88°c vs 73°c.

 

Što se ovih 2Gb tiće možeš slobodno obijesit mačku o rep jer na toje rezi sa tom grafom možeš i jedan metro2033,Crysis i BC2 obijesit mačku o rep.

Naravno koliko je tih 2Gb bitno shvatio je i sam AMD pa je odlucio izbaciti model sa 1Gb VRAM-a koji ima jednake preformanse sa nižom cijenom i večom dobiti.

Uostalom taj 1Gb model će u potpunosti zamijeniti dosadašnje modele od 2gb VRAM-a

Ja sam ti dao link s potrosnjom

 

posto nemas wattmetar, ne ostaje ti nego vjerovati Anandtechu :P

 

napomenuo sam da je prednost GTX560 u startu pustanja nereferentnih grafa u prodaju

Asus DCII s custom coolerom vs 6970 stock nije bas prikladna usporedba

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...

posto nemas wattmetar, ne ostaje ti nego vjerovati Anandtechu :P

 

napomenuo sam da je prednost GTX560 u startu pustanja nereferentnih grafa u prodaju

Asus DCII s custom coolerom vs 6970 stock nije bas prikladna usporedba

Ne trebam watimetar da znam da bez navodnog onemogućavanja senzora na GeForce grafama nema šanse da potrošnja u furmarku prelazi 180W.

Dakle ove fore me ne zanimaju jer nitko pametan ih ne koristi.

 

Što se usporedbe tiće stvarno neznam sa cime bi trebao uspoređivati pošto na tržištu su ionako večinom nereferentni modeli. Nadalje ono moje u furmarku nisu temperature zaključane HD6950,već otključane što će i svak sa imalo mozga napravit. Pogledaj na Anandtech da su rezultati prilično slicni, sa time da ja nisam testirao na testnom stolu(kao šta to oni rade), već u zatvorenom kućištu. 

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
microman kaže...

Ne trebam watimetar da znam da bez navodnog onemogućavanja senzora na GeForce grafama nema šanse da potrošnja u furmarku prelazi 180W.

Dakle ove fore me ne zanimaju jer nitko pametan ih ne koristi.

 

Što se usporedbe tiće stvarno neznam sa cime bi trebao uspoređivati pošto na tržištu su ionako večinom nereferentni modeli. Nadalje ono moje u furmarku nisu temperature zaključane HD6950,već otključane što će i svak sa imalo mozga napravit. Pogledaj na Anandtech da su rezultati prilično slicni, sa time da ja nisam testirao na testnom stolu(kao šta to oni rade), već u zatvorenom kućištu. 

U testu je limiter disejblan

 

No bez obzira na razne zastite i ostala shranja kod obje kartica, potrosnja se ne moze pripisati kao prednost ni jednima ni drugima jer je u konacnici dosta slicna.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice