Zakrivljenost kao standard

poruka: 9
|
čitano: 2.634
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zakrivljenost kao standard".
15 godina
offline
Zakrivljenost kao standard

zakrivljenost je za sada samo za 1 osobu. i to ona koja sjedi točno u centru. svi ostali gledaju u zakrivljenost pod drugim kutem, a to nije ono što zakrivljenost treba bit.

Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zakrivljenost kao standard
ranko091 kaže...

zakrivljenost je za sada samo za 1 osobu. i to ona koja sjedi točno u centru. svi ostali gledaju u zakrivljenost pod drugim kutem, a to nije ono što zakrivljenost treba bit.

Upravo tako; zato mi zakrivljeni ekran na PC monitoru ima više smisla, jer u pravilu pred njim sjedi samo jedna osoba i većinom na istoj udaljenosti.

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
13 godina
neaktivan
offline
Zakrivljenost kao standard

I 3D je bila "super" stvar koja nam je svima bila "neophodna". Na ekranima dijagonale ispod 3m ta krivljenje je marketinška glupost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 13:09 (Trickortreat).
 
12 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zakrivljenost kao standard
Trickortreat kaže...

I 3D je bila super stvar koja nam je svima bila "neophodna". Na ekranima dijagonale ispod 3m ta krivljenje je marketinška glupost.

3D nije nikad bio super bez greške,Izlanuo se to je zapravo glupost od koje dosta ljudi zaboli glava itd.Zakrivljeni ekrani su puno korisnija priča, nekome odlično a drugima pak totalno nepotrebno. Dakle u ulozi kao klasični kučni, zakrivljeni LCD TV manjih dimenzija za gledanje multimedije to je nula bodova.Cool

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 22:07 (rambox).
14 godina
offline
Zakrivljenost kao standard

Da, ima smisla kao pc monitor i to uglavnom za gaming. Za nekakvu profesionalnu primjenu nije.

A za dnevne boravke također ima smisla ako gleda samo jedna osoba koja je u centru. Ili ako gleda više osoba tako da jedna drugoj sjede na glavi.

Potpis!
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zakrivljenost kao standard

Zakrivljenost nema nikakvoga smisla ukoliko se radi o maloj dijagonali. Zakrivljeni 24" monitor je totalna glupost bez obzira dal se sjedi totalno ispred ili ne. I 105" ne treba biti zakrivljen ukoliko se gleda s potrebne udaljenosti, no vjerujem da i oni koji si ga mogu priustiti ne misle sjediti toliko daleko od njega. Zakrivljenost malih dijagonala, posebice mobitela je totalni marketing i kao takav nikada nece postati dominantna tehnologija. Jer nema smisla!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Zakrivljenost kao standard

kolege, svima nam je ionako standardno zakrivljen pa se ne bunimo, ne? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zakrivljenost kao standard

3D nije nikad bio super bez greške,Izlanuo se to je zapravo glupost od koje dosta ljudi zaboli glava itd.Zakrivljeni ekrani su puno korisnija priča, nekome odlično a drugima pak totalno nepotrebno. Dakle u ulozi kao klasični kučni, zakrivljeni LCD TV manjih dimenzija za gledanje multimedije to je nula bodova.Cool

 

Da se razumjemo - 3D sam napisao da je "super" isto kolko mislim da su "super" zakrivljeni ekrani malih dimenzija...

13 godina
neaktivan
offline
Zakrivljenost kao standard

Evo i jednog podatka kojeg navodi Samsung: A 65" curved screen TV versus a 65" flat television viewed from 4.2 metres from the centre of the TV offers 0.44 degree greater viewing angle. Udaljavanjem od ekrana to se još i više smanjuje.

 

Pa sada kome je bitno tih 0.44°...

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice