Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820

poruka: 6
|
čitano: 1.435
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820".
15 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820

Oni Plus vec imaju, tocnije dvije verzije istoga. Mi Note i Mi Note Pro. Ne vidim smisla da od Mi5 naprave jos jedan phablet u svojoj ponudi. Ukoliko stvarno odu tim putem, onda neka se potrude i izbaciti nesto do 5" a da je flagship. No sumnjam da ce ici na tu velicinu dijagonale, jer upravo su izbacili tu Note seriju.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820
Hann kaže...

Oni Plus vec imaju, tocnije dvije verzije istoga. Mi Note i Mi Note Pro. Ne vidim smisla da od Mi5 naprave jos jedan phablet u svojoj ponudi. Ukoliko stvarno odu tim putem, onda neka se potrude i izbaciti nesto do 5" a da je flagship. No sumnjam da ce ici na tu velicinu dijagonale, jer upravo su izbacili tu Note seriju.

 Imaš Mi4i sa 5"..

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820
glava11 kaže...
Hann kaže...

Oni Plus vec imaju, tocnije dvije verzije istoga. Mi Note i Mi Note Pro. Ne vidim smisla da od Mi5 naprave jos jedan phablet u svojoj ponudi. Ukoliko stvarno odu tim putem, onda neka se potrude i izbaciti nesto do 5" a da je flagship. No sumnjam da ce ici na tu velicinu dijagonale, jer upravo su izbacili tu Note seriju.

 Imaš Mi4i sa 5"..

 

I Mi4 je 5". Evo da ti malo pomognem, u ovom mom citatu sam boldao na sta sam tocno mislio.

9 godina
offline
Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820

trebao bi do kraja godine kad i mi5 dolazi.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi5 pogonit će Snapdragon 820
Kad izlazi Snapdragon 820 ?Antutu je nestvaran ! 140 k ! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice