Tko će sada kupovati Air?

poruka: 159
|
čitano: 33.655
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko će sada kupovati Air?".
16 godina
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
Opet sardax i ajeto lucko... Boooring. Buuuu.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
sardax kaže...

 

Kao što sam napisao, nije za tebe MB i to ne znači da je loš!? 

Analogija s autom ti nikako nije na mjestu na taj način. Ljudi kupuju kabrio verzije, pa je samo za dvoje, a ima obitelj od 4 člana?? jer mu je to drugi ili treći auto. Ja imam dva auta, ali na put ne idem sa starom Corsom. Tebi treba 16 priključaka?? Što će ti i 4 na laptopu? Što ti to spajaš? HDD i što još ...? Laptop je za rad van ureda namjenjen, ne za radnu stanicu. 

 Cigo bi reko, svaka roba ima svog kupca. Slijedeci tu logiku mozemo reci kako niti jedan proizvod nije los.

Sto spajam? Mobitel, fotoaparat, printer, zvucnike, svasta nesto.

Ja ne razumijem po cemu je ovo, sto ti nazivas laptop, bolje od tableta? Ovaj "laptop" su cak i zagrizeni Appleovci(e) popljuvali a tebi je to logican smijer. Dati 1300$(u USA) za ovo moze samo lud covjek.

16 godina
protjeran
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
BlueMax kaže...
sardax kaže...

 

Kao što sam napisao, nije za tebe MB i to ne znači da je loš!? 

Analogija s autom ti nikako nije na mjestu na taj način. Ljudi kupuju kabrio verzije, pa je samo za dvoje, a ima obitelj od 4 člana?? jer mu je to drugi ili treći auto. Ja imam dva auta, ali na put ne idem sa starom Corsom. Tebi treba 16 priključaka?? Što će ti i 4 na laptopu? Što ti to spajaš? HDD i što još ...? Laptop je za rad van ureda namjenjen, ne za radnu stanicu. 

 Cigo bi reko, svaka roba ima svog kupca. Slijedeci tu logiku mozemo reci kako niti jedan proizvod nije los.

Sto spajam? Mobitel, fotoaparat, printer, zvucnike, svasta nesto.

Ja ne razumijem po cemu je ovo, sto ti nazivas laptop, bolje od tableta? Ovaj "laptop" su cak i zagrizeni Appleovci(e) popljuvali a tebi je to logican smijer. Dati 1300$(u USA) za ovo moze samo lud covjek.

 volim apple proizvode al ovaj nebi nikad kupio, puno logicnija stvar mi je MacBook Pro.. prva stvar je to sto na MacBook Prou mogu uzeti veći display, druga jer ima puno vise konektora i treća jer ima magsafe koji mi se cini kao odlicna stvar...
Ali opet Pro ima drugaciju namjenu..

Long Live Freedom
14 godina
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
BlueMax kaže...
sardax kaže...

 

Kao što sam napisao, nije za tebe MB i to ne znači da je loš!? 

Analogija s autom ti nikako nije na mjestu na taj način. Ljudi kupuju kabrio verzije, pa je samo za dvoje, a ima obitelj od 4 člana?? jer mu je to drugi ili treći auto. Ja imam dva auta, ali na put ne idem sa starom Corsom. Tebi treba 16 priključaka?? Što će ti i 4 na laptopu? Što ti to spajaš? HDD i što još ...? Laptop je za rad van ureda namjenjen, ne za radnu stanicu. 

 Cigo bi reko, svaka roba ima svog kupca. Slijedeci tu logiku mozemo reci kako niti jedan proizvod nije los.

Sto spajam? Mobitel, fotoaparat, printer, zvucnike, svasta nesto.

Ja ne razumijem po cemu je ovo, sto ti nazivas laptop, bolje od tableta? Ovaj "laptop" su cak i zagrizeni Appleovci(e) popljuvali a tebi je to logican smijer. Dati 1300$(u USA) za ovo moze samo lud covjek.

 

Pa nije za usporedit. Ja sada sastavljam sebi novi komp za gaming prvenstveno, a onda za sve drugo što će moć odraditi. To tako radim svakih 5-7 godina sa sitnim upgradeovima (ako su nužni) u medjuvremenu. Tako sada moram promijeniti laptop, jer je ovaj svoje odsvirao i ostati će u uredu kolegama za nekakav uredski rad i teren ako zatreba, a meni za stalno putovanje upravo MB je idealan. Rađe ću za njega dati novce nego iste za Della gore navedenog koji je odličan laptop, no ovaj mi je i ljepši i lakši i konceptualno bolji. 

 

USBC nije NESTANDARDNI priključak, jer je USBC standard, kao i USB2/3, samo novi. Pa svi će sada na USBC pomalo. 

 

Nemam ga namjeru držat na stolu, radit na njemu 10 sati dnevno i sve prespojiti na njega. Sad na laptopu imam spojen samo miš :) 

Apple želi imati dvije linije laptopa, što se sada i vidi, a to su punokrvni MBP i "lagani" MB. Ne kužim što je tu loše i kako je to krivi smjer? Sigurno na MB neću igrat BF4 ili ne znam šta. To ću igrat doma, na 30" i tu oću apsolutno sve postavke grafičke na ULTRA. 

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
Tko će sada kupovati Air?

Vec vidim kak ce sardax bit bijesan kad mu brzo izade Macbook gen 2, a on jadan iskesirao preko 10 soma kn za tablet bez touch screena

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
Mojpismonosa kaže...

Vec vidim kak ce sardax bit bijesan kad mu brzo izade Macbook gen 2, a on jadan iskesirao preko 10 soma kn za tablet bez touch screena

Kolega dragi!!!!! 

Ma čemu touch screen na nekom prijenosnom računalu ako to računalo nije tablet ili eventualno smartphone?!?!

ATJ Lučko
9 godina
offline
Tko će sada kupovati Air?

kolege nedrage, cemu prijenosni uredaj koji ne sluzi apsolutno nicemu (ne moze nista vise od tableta), a kosta kao auto?

aha, znam cemu, ima jabuku nacrtanu.. to je to.. win ! 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?

Gospon sardax, a kupujte vi što vas god volja. Ali argumentacija vam nije osobito uvjerljiva, s tim se morate pomiriti.
Ako vam ipak treba uvjeravanje da je opravdano hardver sa snagom jeftinog tableta (i shodno tome, uporabne efikasnosti od cca godine i pol)
platiti 1300 dolara, tj zbog tečaja i marži, vjerojatno 12-13.000 kuna... ma daaa. Apsolutno najbolji izbor i dobar smjer. Go for it! 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Tko će sada kupovati Air?
Moramo nadodati da ljudi svojim novcima rade sto zele. Nije bitna cijena necega ako imas budalu da to plati. Simple as that. A onaj ko kupi ovaj uredjaj je budala. Zapravo covjek bi se zapital u inteligenciju ljudi koji ce iskesirati za ovaj uredjaj. Zasto? Zato jer nema apsolutno niti jednu jedinu vrlinu/prednost nad slicnim uredjajima, pogotovo tabletima kojima bi ovaj los hibrid moral konkurirati. Ovaj uredjaj je cisto *urcenje... ko ima love. Stara hrvatska - ima se, moze se. Dal ce se prodavati? Hoce. Mozemo se mi smijati, pljuvati i cuditi kolko je lose, ali ovakve poput saradaxa i slicne nista nece omesti da si kupe.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice