Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

poruka: 13
|
čitano: 4.073
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720".
14 godina
protjeran
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Ovi su osim tipkovnice i pozadinu na ekranu kopirali ccc...

 

Nikad ne bi uzeo appleov pc, a jos manje uredjaje koji kopiraju appleove. 

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720
ansha kaže...

Ovi su osim tipkovnice i pozadinu na ekranu kopirali ccc...

 

Nikad ne bi uzeo appleov pc, a jos manje uredjaje koji kopiraju appleove. 

Po meni je dobra stvar kopirati apple sto se dizajna tice, jer smatram da njihovi proizvodi imaju sasvim dobar dizajn

 

i mislim da ce se u buducnosti sve vise teziti ovakvom dizajnu.

 

Nisam apple-ov fan, zbog nekih drugih razloga (preferiram pc) ali u dizajnu su oni u vrhu, to je cinjenica.

 

Mada nije profesionalno bas ovoliko kopirati nekoga, ali eto...

Potpisao.
14 godina
protjeran
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720
El_Nino_09 kaže...
ansha kaže...

Ovi su osim tipkovnice i pozadinu na ekranu kopirali ccc...

 

Nikad ne bi uzeo appleov pc, a jos manje uredjaje koji kopiraju appleove. 

Po meni je dobra stvar kopirati apple sto se dizajna tice, jer smatram da njihovi proizvodi imaju sasvim dobar dizajn

 

i mislim da ce se u buducnosti sve vise teziti ovakvom dizajnu.

 

Nisam apple-ov fan, zbog nekih drugih razloga (preferiram pc) ali u dizajnu su oni u vrhu, to je cinjenica.

 

Mada nije profesionalno bas ovoliko kopirati nekoga, ali eto...

Slazem se ja da je apple dizajnom vrh, al kopija tog dizajna je samo kopija. Ocekujem od ozbiljnih firmi sta lenovo valjda je da ima vlastiti vizualni identitet, a ne da kopira druge. Sta ne bi bilo bolje da je u nekom lenovo stilu, tipa crno, robusno i s crvenim detaljima, to je onda "lenovo uredjaj" a ne bezvezna kopija applea.

 

Iz principa ne bi uzeo uredjaj koji je kopija drugog jer to govori o sposobnostima i ciljevima firme koja ga je napravila. Radje cu uzeti nesto sta je drukcije i originalno makar mi se dizajn manje svidjao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 12:11 (ansha).
15 godina
neaktivan
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Ovo ne da je kopija već nadri kopija :) 

Jedino ovaj donji dio, gdje im je valjda procesor odudara (u negativnom smislu naravno).

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Apple je stvarno vrh dizajna, ali to ne znači da je to jedini put. Ni Apple nije postojao prije, pa je osmislio svoj dizajn, tako mogu i drugi. Pozitivne primjere vidimo na novoj Nokiji i na Windows Phone OS-u, nema razloga kopirati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Dobar dizajn ne podrazumijeva samo strojeve lijepe za oko vec bi izmedju ostalog trebali biti precizno izradjeni od dobrih materijala te ugodni za koristenje. Ono sto je Apple shvatio prije otprilike 14 godina ostali su, izgleda, poceli shvacati sada... Nekako treba poceti, pa makar i kopiranjem samog Applea...

Uz ovaj Lenovo zanimljiva je Vizio linija koja upravo drma CESom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720
mapir kaže...

Dobar dizajn ne podrazumijeva samo strojeve lijepe za oko vec bi izmedju ostalog trebali biti precizno izradjeni od dobrih materijala te ugodni za koristenje. Ono sto je Apple shvatio prije otprilike 14 godina ostali su, izgleda, poceli shvacati sada... Nekako treba poceti, pa makar i kopiranjem samog Applea...

Uz ovaj Lenovo zanimljiva je Vizio linija koja upravo drma CESom.

Izvrsno izgleda ta vizio linija, utjecaj applea je vidljiv (skoro pa neizbjezan), al su uredjaji dovoljno "svoji" i zanimljivi. Ovo je jedna od rijetkih linija racunala koja dizajnom parira appleu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Koncept AIO će prevladati u idućih nekoliko godina. Kupio sam novi komp nedavno i nisam razmatrao AIO jer grafika ne zadovoljava moje potrebe ali sam siguran da mi je idući komp AIO sa grafikom dovoljnom za neki novi FPS naslov. Nadam se da će cijene pasti u iduće 2-3 godine.

15 godina
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Da previse slici na Lisu II, kopirao je i 27'' ekran, ovo pomicanje ekrana sigurno ce prekrsiti neki od Appleovih input patenata, multitouch su odavo bestijalno ukrali, dok bi samo sjedenje za ovim racunalom krsilo 24 Appleova Look&feel patenata. Nacin ustekavanja takodjer previse slici Appleovom. Mis preocito kopira iPod wgs, dok stalak za monitor previse slici patentiranoj nozi Jobsa, ali to ce vjerojatno ici u paketu s tuzbom one blasfemicne lutke. A kako je Jobs patentirao i stepeniste ovo racunalo necete moci drzati na katu. Siguran sam da ce vrijedni ljudi u Patentnom uredu naici na jos pokusaja krsenja pate.................................... Due to the patent infrigment on lincensed Apple technology, writing of this commentary has been stoped. Costumer has been using Apple licensed method of input on na multitouch screen without permission of owner. PATENT INFRIGMENT IS A SERIOUS CRIME. Check your licences today.

I can’t count the reasons I should stay One by one they all just fade away
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Zapravo, čini mi se da sam prije koji mjesec pročitao na BOL-u da je Apple patentirao ovo pomicanje ekrana sa normalnog položaja u položaj prilagođen za touch-screen praćen izmjenom OS-a.

Igor
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720
CRT kaže...

Zapravo, čini mi se da sam prije koji mjesec pročitao na BOL-u da je Apple patentirao ovo pomicanje ekrana sa normalnog položaja u položaj prilagođen za touch-screen praćen izmjenom OS-a.

Tocno,

Jako podsjeca na Appleovu ideju zasticenu patentom tamo negdje sredinom 2010.

iMac Touch iMac Touch
13 godina
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720
sad je shema da se ekipa natječe sa appleovim vaporewareom, ovo, telke na cesu - evo su najavili i upravljanje glasom za teve, nije jos spremno i nista ne valja, al jobs je o tome pricao isaacsonu za biografiju pa ajmo najaviti. :D e da, stizu i retina laptopi, bit ce dobra godina.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šminkerski Lenovo IdeaCentre A720

Kopija Applevog MACa!

<HTML>5</HTML>
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice