Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u

poruka: 5
|
čitano: 1.469
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u".
14 godina
neaktivan
offline
Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u

31 dolar za gigabitni internet {#}

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u
A kaj je tu cudno? Oni su bar 20 godina ispred nas, imaju najjace tehnoloske firme (kaj mi imamo? Keruma i todorica?) I na kraju krajeva - azijati su. :)
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
11 godina
neaktivan
offline
Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u

Koji smo mi smijeh u usporedi s drugim drzavama ako ovako nastave ovi nasli lopovi mozda cemo imat tu brzinu za 10-20 god

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u
Mezethys kaže...

Koji smo mi smijeh u usporedi s drugim drzavama ako ovako nastave ovi nasli lopovi mozda cemo imat tu brzinu za 10-20 god

Nismo mi smijeh, nalazimo se u sredini, ima ih lošijih, ima ih i boljih. Ja bih radije da smo po BDP-u u vrhu, a po internetu tu gdje jesmo nego obrnuto.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Slabije razvijena broadband usluga u SAD-u
Mezethys kaže...

Koji smo mi smijeh u usporedi s drugim drzavama ako ovako nastave ovi nasli lopovi mozda cemo imat tu brzinu za 10-20 god

da, u pravu si, smijeh smo... jer, eto, imamo u ponudi bolje brzine nego neki američki "gradić". meni je to isto smiješno...

Silence! I Kill You...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice