Šef Volkswagena popljuvao Teslu

poruka: 117
|
čitano: 24.669
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šef Volkswagena popljuvao Teslu".
16 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Sef krampvagena zna najbolje, ali ono sto ne zna jest da Tesla dimi samo kad se zapali... :)
Moj PC  
9 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

'Ljubitelj oktana' - jedna od besmislenijih sintagmi. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
12 2 hvala 0
14 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Najprecjenjenija marka "običnog" automobila.

Moj PC  
23 8 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
.
 
10 3 hvala 3
14 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
imaiden322 kaže...
.

Šta reći slika govori tisuću riječi 

 

Ni danas se nisu promijenili.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
6 godina
neaktivan
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Vise uopce nije bitno sto sef VW-a misli o Tesli, cinjenica je da je Tesla prisilila sve da uzurbanim tempom pocinju pripremati svoje pogone za elektricna vozila. Tesla je napravila ono sto je netko kad tad morao, maknuti nas iz stoljetne pljacke danasnje autoindustrije koja je najjaci lobij u svijetu! Naravno da je Tesla svima stala na zulj, nitko normalan u tim krugovima ne zeli da Tesla uspije! Prva stvar zbog ogromnih ulaganja na koja ih je prisilila, drugo zbog ugrozavanja nafte i naftnih proizvoda, zbog raznih ulja i maziva na kojima okrecu milijarde, a elektricnim autima to nije potrebno, pa onda solarni krovovi i baterije i mogucnost da se ljudi u potpunosti maknu od plina i skupe struje iz neobnovljivih izvora itd. Tesla ce kroz 20 godina vrlo vjerojatno postati najvrijednija kompanija u povijesti. 

 
34 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Vise love Rimac zaradio nego Tesla.

 

Tesla je jedna velika tvornica za gutanje para, da ne postoje ogromni poticaji za el auta nitko ih nebi kupovao.

Unatoc tome, sto dobivaju ogromne poticaje posluju u abnormalnom minusu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 15:18 (kingofthenight).
 
2 14 hvala 0
10 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Vrlo jednostavno na sve to gledam. Nema tu mjesta nikakvom moralu. Bitno je da je po zakonu, te ako se isti kršio da se preuzme odgovornost, što su ovi iz VW i učinili.

Da čovjek ima para za za elektromobil uzeo bi njega, a ne onog sa unutrašnjim izgarenjem. Svaki na svoj način štete okolišu. 

A, ekološka osvješteost, hm to je onako lijepa priča, ali sa malo realizacije.

 

Nisam naročito navijač ni jednog tabora, ali volim pratiti napredak elektromobila i svega oko toga, ali to isto tako ne znači da mi smetaju oni automobili sa unutrašnjim izgaranjem. Sve to ima svoje posebne čari i jedni i drugi.

 

 

Nego, zanima dal' vi mislite da je VW precijenjeni po svojoj kvaliteti ili ipak vrijedi tih para kaj se traži za njega, bilo da je novi, bilo da je polovni???

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
kingofthenight kaže...

Vise love Rimac zaradio nego Tesla.

 

Tesla je jedna velika tvornica za gutanje para, da ne postoje ogromni poticaji za el auta nitko ih nebi kupovao.

Unatoc tome, sto dobivaju ogromne poticaje posluju u abnormalnom minusu.

 

 

 Što ti pričaš čovječe,ja mislim da ne kužiš model po kojem posluju.
Amazon je poslovao s istim model do zadnjih par godina.

Ukratko sve prihode reinvestiraš i tek nakon x godina počneš na svemu tome zarađivati.
Nisi li pomislio da Superchargeri i ostatak infrastrukture u koju je više manje jedino Tesla od svih kompanija ulaže koštaju.

A koji to ogromni poticaji postoje?

Kod nas ništa,u ostatku EU jedino u Norveškoj nekih boljih poticaja ima.
SAD ima 7500 dolara odbitka od poreza kojega bi inače platio na prihode i to određeni broj ljudi godišnje može dobiti.

 

Po meni je normalno da se potiče nešto što je daleko ekološki prihvatljivije nego ICE

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 15:36 (robimarko).
16 godina
neaktivan
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Svi gledaju Tesla aute, a manje gledaju Supercharger mrežu koja raste i raste. Mislim da će dosta prizvođača shvatiti da napraviti takvu mrežu i nije baš lako, a da je električni auto bez takve mreže goli k. Tesla će vjerojatno hladno dijeliti odj...bijenice onima koji se požele prikrpati.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Mycroft kaže...

Svi gledaju Tesla aute, a manje gledaju Supercharger mrežu koja raste i raste. Mislim da će dosta prizvođača shvatiti da napraviti takvu mrežu i nije baš lako, a da je električni auto bez takve mreže goli k. Tesla će vjerojatno hladno dijeliti odj...bijenice onima koji se požele prikrpati.

 

 Pa u Superchargere je i većina love i otišla,nije nimalo jeftino napraviti takvu globalnu mrežu.
Imam osjećaj da svi tradicionalni proizvođači automobila samo čekaju da netko jeftino ponudi gotovu tehnologiju i da onda oni to samo ubace u postojeće modele.

 

Naravno da neće davati pristup Superchargerima drugim kompanijama

robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Kada je WV učinio dizajnom uzbudljiv auto kao TESLA S model ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
8 8 hvala 0
13 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Ne smije reći da je Tesla još donedavno totalni outsider napravio revoluciju i ugrabio prvo mjesto tehnologije koja brzo dolazi. A da su oni totalno zakazali ne samo u uvođenju nove tehnologije nego i u starim (lažirane emisije). 

 
10 0 hvala 1
11 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

U 99% slučajeva ljudima je automobil srdstvo da ih slobodno, brzo, udobno, jeftino itd. odvede iz točke A u točku B. I zato im nije važno kakvi motor ima (odnosno kakvo gorivo troši) nego da je dobar auto. A u proizvodnji dobrih auta VW ima daleko veće iskustvo od Tesle. Zato VW mora (eventualno) promjenit pogon svojim automobilima, a Tesla mora naučit sve ono što je VW učio 80 godina.

 

I zato mislim da će VW (i/ili kolege mu) pobjedit Teslu. Samo se trebaju odlučit na to. 

 
7 6 hvala 1
11 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu

@ATJLučko

 

Tko je dizajnom uzbudljiviji: Tesla S ili Bugatti Chiron?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 16:04 (markoBT).
6 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Meni zanimljiv podatak da je tesla od 2014 do danas prodala 30k vise automobila nego mercedes s klasu. Na americkom trzistu samo govorim. Oke tesla u toj brojci ima model s i x ali svejedno dosta dobra prodaja
 
3 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
markoBT kaže...

@ATJLučko

 

Tko je dizajnom uzbudljiviji: Tesla S ili Bugatti Chiron?

To je relativno pitanje kolega! 

 

U Karlovcu viđam jedno dvije Tesle S, a BUGATTI-a nisam nikada! 

Apropos Tesle S meni je ljepši BMW 6 GT i AUDI 7, pa čak i Porsche Pnamera Turbo, makar su to auti sa motorima sa unutarnjim izgaranjem. 

Bez obzira na sve bisere Bugatti Chiron-a, meni je ljepša KOENIGSEGG REGERA, Hennessy VENOM ili recimo Lamborghini VENENO! 

 

BTW, BUGATTI je dio VAG koncerna, kao i Lamborghini ali mi nije Chiron nikako ispred ovih, po mojem skromnom subjektivnom ukusu! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
MikroChip700 kaže...

Vise uopce nije bitno sto sef VW-a misli o Tesli, cinjenica je da je Tesla prisilila sve da uzurbanim tempom pocinju pripremati svoje pogone za elektricna vozila. Tesla je napravila ono sto je netko kad tad morao, maknuti nas iz stoljetne pljacke danasnje autoindustrije koja je najjaci lobij u svijetu! Naravno da je Tesla svima stala na zulj, nitko normalan u tim krugovima ne zeli da Tesla uspije! Prva stvar zbog ogromnih ulaganja na koja ih je prisilila, drugo zbog ugrozavanja nafte i naftnih proizvoda, zbog raznih ulja i maziva na kojima okrecu milijarde, a elektricnim autima to nije potrebno, pa onda solarni krovovi i baterije i mogucnost da se ljudi u potpunosti maknu od plina i skupe struje iz neobnovljivih izvora itd. Tesla ce kroz 20 godina vrlo vjerojatno postati najvrijednija kompanija u povijesti. 

 Ma zamisli, Tesla nas maknula iz stoljetne pljačke autoindustrije a prodaju auto klase i opreme Škode Octavije po cijeni Mercedesa.

Ma da, električnim autima nisu potrebna ulja i maziva, mosh mislit. Tesla kroz 20 godina neće postojati.

6 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
BlueMax kaže...
MikroChip700 kaže...

Vise uopce nije bitno sto sef VW-a misli o Tesli, cinjenica je da je Tesla prisilila sve da uzurbanim tempom pocinju pripremati svoje pogone za elektricna vozila. Tesla je napravila ono sto je netko kad tad morao, maknuti nas iz stoljetne pljacke danasnje autoindustrije koja je najjaci lobij u svijetu! Naravno da je Tesla svima stala na zulj, nitko normalan u tim krugovima ne zeli da Tesla uspije! Prva stvar zbog ogromnih ulaganja na koja ih je prisilila, drugo zbog ugrozavanja nafte i naftnih proizvoda, zbog raznih ulja i maziva na kojima okrecu milijarde, a elektricnim autima to nije potrebno, pa onda solarni krovovi i baterije i mogucnost da se ljudi u potpunosti maknu od plina i skupe struje iz neobnovljivih izvora itd. Tesla ce kroz 20 godina vrlo vjerojatno postati najvrijednija kompanija u povijesti. 

 Ma zamisli, Tesla nas maknula iz stoljetne pljačke autoindustrije a prodaju auto klase i opreme Škode Octavije po cijeni Mercedesa.

Ma da, električnim autima nisu potrebna ulja i maziva, mosh mislit. Tesla kroz 20 godina neće postojati.

 Hahahah, postoji nešto što koriste električni automobili, zove se baterija, koriste više baterija koje trebaju imat karakteristike brzog punjenja i velikog kapaciteta, i u tom segmntu tesla drži cijenu mercedesa

Trust nobody, become the best !
9 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Pic.. ti materina neodgojena,neobrazovana,nazadna
Prodajes automobile istog dizajna vec 20 god,varate ljude,nabijate premium cijenu na nis poseban produkt i ti imas kaj za rec.
Ne pase vam tesla jel je pokazao znanje i napredak koj vi niste nikada,a spavate na milijardama.ovo je cista zavist
Al.nema veze ima balkanaca da kupuju gnjolfa.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
10 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Mr.ddevil kaže...

 Hahahah, postoji nešto što koriste električni automobili, zove se baterija, koriste više baterija koje trebaju imat karakteristike brzog punjenja i velikog kapaciteta, i u tom segmntu tesla drži cijenu mercedesa

 Što je pjesnik htio reći? Uspoređuješ automobil s kojim ćeš do Pariza 12 sati putovati kao kralj s onim u kojem ćeš putovati kao kao kmet a stići ćeš za 3 dana.

12 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Hrvoje.RH kaže...
Pic.. ti materina neodgojena....

 epic!

7 godina
neaktivan
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Pa VW proizvodi električna vozila, po meni bolja i isplativija od Tesli. Mislim da je VW prodao više električnih nego Tesla. U mojoj ulici imaju 2 upa i golf na struju. A ne vidim nigdje po gradu Tesle. O hibridima da ne govorim.

 
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
ATJLučko kaže...
markoBT kaže...

@ATJLučko

 

Tko je dizajnom uzbudljiviji: Tesla S ili Bugatti Chiron?

To je relativno pitanje kolega! 

 

U Karlovcu viđam jedno dvije Tesle S, a BUGATTI-a nisam nikada! 

Apropos Tesle S meni je ljepši BMW 6 GT i AUDI 7, pa čak i Porsche Pnamera Turbo, makar su to auti sa motorima sa unutarnjim izgaranjem. 

Bez obzira na sve bisere Bugatti Chiron-a, meni je ljepša KOENIGSEGG REGERA, Hennessy VENOM ili recimo Lamborghini VENENO! 

 

BTW, BUGATTI je dio VAG koncerna, kao i Lamborghini ali mi nije Chiron nikako ispred ovih, po mojem skromnom subjektivnom ukusu! 

Mini je pak uzbudljivi dizajn ima Rimac Concept_One.

 

Tesla S je običan auto sa el.motorom, a Concept_One je dizaj kakav bi (možda) trebao imat auto sa el.motorom. Još da ga neki novi Henry Ford ili Ferdinand Porsche pretvori u Concept_T1.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 17:49 (markoBT).
6 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
BlueMax kaže...
Mr.ddevil kaže...

 Hahahah, postoji nešto što koriste električni automobili, zove se baterija, koriste više baterija koje trebaju imat karakteristike brzog punjenja i velikog kapaciteta, i u tom segmntu tesla drži cijenu mercedesa

 Što je pjesnik htio reći? Uspoređuješ automobil s kojim ćeš do Pariza 12 sati putovati kao kralj s onim u kojem ćeš putovati kao kao kmet a stići ćeš za 3 dana.

 Tesla je u razvoju, ove god ces do pariza za 3 dana, sta ne znaci da ces za par god isto tribat 3 dana

Trust nobody, become the best !
13 godina
offline
Šef Volkswagena popljuvao Teslu

ide mi na živce ova klošarska firma vw.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 20:17 (grzzi).
 
4 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Mr.ddevil kaže...
BlueMax kaže...
Mr.ddevil kaže...

 Hahahah, postoji nešto što koriste električni automobili, zove se baterija, koriste više baterija koje trebaju imat karakteristike brzog punjenja i velikog kapaciteta, i u tom segmntu tesla drži cijenu mercedesa

 Što je pjesnik htio reći? Uspoređuješ automobil s kojim ćeš do Pariza 12 sati putovati kao kralj s onim u kojem ćeš putovati kao kao kmet a stići ćeš za 3 dana.

 Tesla je u razvoju, ove god ces do pariza za 3 dana, sta ne znaci da ces za par god isto tribat 3 dana

 Kakvih tri dana.
Treba ti 17:30h
14:30 vožnje i 3h punjenja od ZG-a do Pariza,

robimarko@gmail.com
11 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu
Hrvoje.RH kaže...
Pic.. ti materina neodgojena,neobrazovana,nazadna

 Super odgoj.

6 godina
offline
Re: Šef Volkswagena popljuvao Teslu

Haha, al opet je uzitak vozit elektricni auto, nema nikakve buke, na autocesti, klizi asfaltom

Trust nobody, become the best !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice