Roccat Kone XTD u rujnu

poruka: 13
|
čitano: 3.048
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roccat Kone XTD u rujnu".
13 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

8200 dpi  {#}!!

Koma
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

Imam rocat kovu+ ali mi se nakon manje od godine dana pokvario scroll tockic.Gumene podloge sa strana pocele otpadati(ljepilo pocelo curiti).Tako da ne bi bilo lose da malo porade na kvaliteti mehanickih komponenti.Ipak kada dadnem 400 kuna za mis ocekujem da bezprijekorno radi barem u garancijskom roku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Roccat Kone XTD u rujnu
Beretta kaže...

Imam rocat kovu+ ali mi se nakon manje od godine dana pokvario scroll tockic.Gumene podloge sa strana pocele otpadati(ljepilo pocelo curiti).Tako da ne bi bilo lose da malo porade na kvaliteti mehanickih komponenti.Ipak kada dadnem 400 kuna za mis ocekujem da bezprijekorno radi barem u garancijskom roku.

Slicno sam ja prosao sa Kone. Prvo je poceo dvoklikati, pa troklikati. Sa strane se ofucao kao da sam ga platio 50, a ne 500njak kuna. 

Sve to u malo vise od godine dana upotrebe.

16 godina
offline
Re: Roccat Kone XTD u rujnu
Mrgud Veliki kaže...

Slicno sam ja prosao sa Kone. Prvo je poceo dvoklikati, pa troklikati. Sa strane se ofucao kao da sam ga platio 50, a ne 500njak kuna. 

Sve to u malo vise od godine dana upotrebe.

 

Moj se nije ofucao ni malo, dapače izgledao je kao i prvog dana, ali je nakon nešto više od godine dana počeo dvoklikat nakon čega sam ja njega dvokliknuo par puta od zid. Kad nešto platim 500 kuna onda očekujem da radi.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

Imam Kone [+] i nakon negdje 3 mjeseca otišao kotačić

 

Skrolam dolje,on počne poskakivat po cjeloj stranici gore dolje

 

Gledao rješenja na netu,izgleda da samo treba malo poprskati osovinu kotačiča s WD-om

 

Sad mi sve radi normalno

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Roccat Kone XTD u rujnu
cez kaže...

Imam Kone [+] i nakon negdje 3 mjeseca otišao kotačić

 

Skrolam dolje,on počne poskakivat po cjeloj stranici gore dolje

 

Gledao rješenja na netu,izgleda da samo treba malo poprskati osovinu kotačiča s WD-om

 

Sad mi sve radi normalno

 

 

Kako si ti rijesio problem.I kod mene je isti problem.Sad neznam koliko wd-40 moze pomoci ako je u pitanju slab mehanicki kontakt,ali budem probo ako pomaze.

 

 

edit: evo rijesio sam problem stavio kapljicu wd-40 na onaj rotirajuci prekidac i problem rijesen.Ovoj carobnoj tekucini treba dati nobelovu nagradu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 0:07 (Beretta).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Roccat Kone XTD u rujnu
cez kaže...

Imam Kone [+] i nakon negdje 3 mjeseca otišao kotačić

 

Skrolam dolje,on počne poskakivat po cjeloj stranici gore dolje

 

Gledao rješenja na netu,izgleda da samo treba malo poprskati osovinu kotačiča s WD-om

 

Sad mi sve radi normalno

Nevjerojatno. Inace... Prvotne verzije Kone miseva su imale velikih problema sa scrollom.

Znalo se dogoditi da stisnes i da on 'propadne'.

Treba njih zaobilaziti sto se tice miseva u sto vecem luku. Sve dok ne porade na kvaliteti. Nije sve u senzorima i u disco djidja-midjama.

13 godina
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

zato ja imam  cyborg RAT 5,dao sam oko 500kn ,za njega i sasvim sam zadovoljan s njim,

mislim da mi ne treba nist dog ovaj ne rikne,

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

nebi mjenjao g9 za nijedno od tih napuhanih govanaca.. bezprijekorno 4 god u heavy duty sluzbi..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 9:05 (=xfact=).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

i onda svi govore protiv razera da je šminka, kupite roccat itd itd... evo deathaddera 4 i pol godine da kucnem u drvo ko prvi dan.. ako se ide na gaming periferiju logitech ili razer i točka

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

death adder mi je onak - ok, nist posebno

a tipkovnica lycosa je najvece govno koje sam imal od periferije. ovo dvoje sam dobil na poklon i zato to i imam, inace NIKAD ne bi dal te novce kolko kosta ni za jedno ni za drugo.

Lycosa zauzima 2 usb porta koja najmanje 5 x dnevno moram istekati i ponovo ustekati jer neke tipke ( ne uvijek iste, nego po randomu ) bez ikakvog povoda prestanu raditi ili recimo ostanu "pritisnute" ne fizicki nego npr ovak - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i to ide tak dugo dok ne istekas oba dva usb kabla, i ponovo ustekas. Najvece sranje i najobicnija sminka. Necu ni poceti govoriti o tom nekom malom touch padu na lycosi koji je apsolutno beskoristan  jer je tolko neprecizan da sve gubi svoju funkciju.

Protiv misa addera nemam nist, ali nemam ni nista pozitivno za raci. Mis ko mis. Iako sam mislil da bude mozda nekim cudom pomogel kod posla ( design ), isto tak mi je raditi i sa bilo kojim drugim misem kojeg imam doma. Sve je to najobicnija sminka, mazanje ociju, prodavanje magle, mlacenje prazne slame i kradja para onih koji to kupuju.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

Neznam, danas kad je konkurencija nikad veća i kad se za sto kuna može kupiti miš od barem 5 proizvođača

kojim se može bez problema fraggat bilo koga i izdrži bacanje u zid i padanje na pod,

a kamoli ne maltretiranje srednjeg gumba ili double clicka,

i pritom ima prave gumirane gripove za razliku od ovih pofarbanih, laser,

preklopnik osjetljivosti, odličan za rad...

slabo me impresioniraju arm procesori i svjetalca u roccatu.

 

=xfact= kaže...

nebi mjenjao g9 za nijedno od tih napuhanih govanaca.. bezprijekorno 4 god u heavy duty sluzbi..

meni se samo izgulila ona kvazi gumirana mat boja na položaju palca na onoj glatkoj maski.

Da imaju pravu gumu, kao gore jeftin spomenuti model, bilo bi još bolje:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 17:36 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Roccat Kone XTD u rujnu

Ja imam starog Roccat kovu i zbilja sam zadovoljan. Postoje neke stvari koje mi se ne sviđaju, ali svakako ga nebih mijenjao niti za jedan razerov miš, osim eventualno Mambe, koja je u drugu ruku preskupa. 

 

Imao sam prilike probavati razne razere, steelseriese i slična čuda i nekako mi se čini da su mi 2 nakvalitetnija miša koja sam posjedovao bili Microsoft Intelli 1.0 i Logitech G5 (srebrno - plavi). Logitecha sam naime poklonio prijatelju kad sam ga zamijenio sa Kovom i dalje, nakon 7 godina radi kao novi, samo se žešće izlizao od korištenja :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 19:31 (nCh!).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice