U redovima za iPad 2!

poruka: 425
|
čitano: 84.463
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U redovima za iPad 2!".
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Na sva ova prapucavanja mogu reci samo ovo:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

 

:D
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
U redovima za iPad 2!

bwahahahaha :D ova vijest mi je uljepšala vikend :D volim vidjeti gomilu ovaca na okupu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
U redovima za iPad 2!

Osobno, ne volim Apple i osječam antipatiju prema svim korisnicima njegovih poizvoda. I da znate, kada bude izlazio iPad 3, stojim na ulazu s ovim pa mi ti dođi u red :)

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
12 0 hvala 1
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

EVO kakvu škatulu od 20kg? koji lap ima 20kg? briješ, ne ja nisam veličina samo smatram da za tih 6000-7000kn mogu dobiti puno bolju stvar od te igračke koja ima rezoluciju kao moj lap od prije 6 godina a da to bude isto lap poprilično bolji a da ga i dalje mogu nositi tj. da je mobilan, jel vidiš koliko je ta tehnologija od rezolucije 1024x768 do proca dual core na 1Ghz zastarijela? prodaju vam za velike novce muda pod bubrege a vi padate ko kruške

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Oldy kaže...

EVO kakvu škatulu od 20kg? koji lap ima 20kg? briješ, ne ja nisam veličina samo smatram da za tih 6000-7000kn mogu dobiti puno bolju stvar od te igračke koja ima rezoluciju kao moj lap od prije 6 godina a da to bude isto lap poprilično bolji a da ga i dalje mogu nositi tj. da je mobilan, jel vidiš koliko je ta tehnologija od rezolucije 1024x768 do proca dual core na 1Ghz zastarijela? prodaju vam za velike novce muda pod bubrege a vi padate ko kruške

reci mi za sto ti koristis laptop?

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Same thing.... kaj ne?

Pucka kuhinja Pucka kuhinja
Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 1:31 (GimmieCorsair).
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Nije Hacker važno za što ja koristim laptop, važno je da je ovo tehnički u današnje doba igračka za djecu

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 1:22 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
U redovima za iPad 2!

ja razumijem sve koji seru protiv applea jer kad vidim one odvratne sminkere i metroseksualce i sponzoruse s iphoneom mi pozli jer imam iphone koj iskoristavam u potpunosti,s igrama,muzikom,gps-om,radiom,koristim ga za trcanje,kao lampu u mraku,za pozive,poruke,za facetime,za slikanje i jos mnogo toga,i znam dosta ljudi koji vole tehniku pa si ga nemogu priustit a takvi smrdljivi sminkeri ga imaju,apple je odlicna firma s vrlo kvalitenim stvarima,imam isto ipod classic star 4 god koj je pado,bio na suncu na plazi blizu mora is stalno sam ga koristio i jos uvijek radi ko nov,imam appleove stvari jer su kvalitene,izdrzljive i nisu pretjerano skupe,sad cu kupit ipad 2 u utorak ako ih je ostalo,i samo mi objasnite koja je appleova reklama o kojoj svi pricate,kolko ja vidim jedina reklama su hateri,ja gledam jako puno mtv spotova i filmova i serija pa uvijek priblize na mob kad je nokia il motorola il samsung il neki laptop,a apple stvari budu pokrivene nekim znakom al naravno da se skuzi da je apple,po meni je reklama to sta se prikazuje po televiziji i reklamama a ne sta neko pise na forumu,i nije problem kupit apple stvari ako ne pijete,ne pusite,ne pijete kave,neidete po kaficima,nevozite auto i neidete van nego igrate cod black ops petkom i subotom navecer kao ja :)

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
skatercro kaže...

ja razumijem sve koji seru protiv applea jer kad vidim one odvratne sminkere i metroseksualce i sponzoruse s iphoneom mi pozli jer imam iphone koj iskoristavam u potpunosti,s igrama,muzikom,gps-om,radiom,koristim ga za trcanje,kao lampu u mraku,za pozive,poruke,za facetime,za slikanje i jos mnogo toga,i znam dosta ljudi koji vole tehniku pa si ga nemogu priustit a takvi smrdljivi sminkeri ga imaju,apple je odlicna firma s vrlo kvalitenim stvarima,imam isto ipod classic star 4 god koj je pado,bio na suncu na plazi blizu mora is stalno sam ga koristio i jos uvijek radi ko nov,imam appleove stvari jer su kvalitene,izdrzljive i nisu pretjerano skupe,sad cu kupit ipad 2 u utorak ako ih je ostalo,i samo mi objasnite koja je appleova reklama o kojoj svi pricate,kolko ja vidim jedina reklama su hateri,ja gledam jako puno mtv spotova i filmova i serija pa uvijek priblize na mob kad je nokia il motorola il samsung il neki laptop,a apple stvari budu pokrivene nekim znakom al naravno da se skuzi da je apple,po meni je reklama to sta se prikazuje po televiziji i reklamama a ne sta neko pise na forumu,i nije problem kupit apple stvari ako ne pijete,ne pusite,ne pijete kave,neidete po kaficima,nevozite auto i neidete van nego igrate cod black ops petkom i subotom navecer kao ja :)

Znaci bolje Iphone nego auto? Krivo si se izrazio ili?

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
protjeran
offline
Re: U redovima za iPad 2!

za auto sam se krivo izrazio jer je to nuzno prijevozno sredstvo ako neko dalje radi,al ja idem na posao s biciklom ili pjesice jer mi je blizu,al za ovo ostalo mislim da stoji,al ovo ostalo su bar meni nepotrebni troskovi,al svi smo razliciti pa neko voli tehniku a neko pokazivanje na kavama u gradu u nekoj skupoj robi

13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Malto kaže...

Ljudi ovo ne kupuju zbog Jobsa, nego iz jednostavnog razloga - zato šta radi kako treba i ne trza. Appleu s Jobsom na čelu je ključno da ono šta naprave radi bez problema, i zato su uspjeli.

Reče Malto i zakasni na posao jer ga je iPhone zaboravio probuditi

16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Julijana kaže...
Malto kaže...

Ljudi ovo ne kupuju zbog Jobsa, nego iz jednostavnog razloga - zato šta radi kako treba i ne trza. Appleu s Jobsom na čelu je ključno da ono šta naprave radi bez problema, i zato su uspjeli.

Reče Malto i zakasni na posao jer ga je iPhone zaboravio probuditi

mi hrvati odemo na posao pa nista ne radimo... na isto nas dode zakasnili ili ne :D

da nemam naviku nosit svoj sat, zakasnio bi na avion koji mi je promjenio zivot

potpis :D
14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Lex Luthor kaže...

Ako netko ima love i želi to, zašto ne....

 

Netko kupuje iphone ili neki andorid mob za cca 4 soma kuna (bilo za keš jer je štedio ili na kartice, što je vjerojatnije)....

 

Netko kupuje te iste mobitele na pretplatu iako mu pretplata realno ne treba (nakon dvije godine ga pretplati), jer je kod nas pretplata zapravo mobitel na rate....

 

Netko kupuje lcd ili plazma tv od cca soma eura i što veća dijagonala da bi uživao u filmovima a netkome je dovoljan za cca 3 soma kuna...

 

Netko kupuje laptom od 5-7 soma kuna da bi igrao igre pravdajući se da mu treba za  audocad.... isto tako i za pc....

 

Netko kupuje PS3 i original igre i daje za to minmalno 3 soma kuna jer to voli....

 

Netko kupuje audi ili bmw za milju konja i isto toliko godina samo da bi bio faca a realno ne može ga tankati ni održavati...

 

Netko daje 2 soma kuna da zatamni stakla na autu da bi bio faca...

 

Netko svaki mjesec daje za modne krpice soma kuna iako to ne može otplatiti...

 

Netko (prosječan hrvat) troši na cigarete cca 500-700kn mjesečno...

 

Netko daje 4 je**e kune da bi čitao ono smeće od 24h...

 

Netko svaki dan pljune 10kn da ide po kavama...

 

 

Da nastavim niz?????? Svaka budala ima svoje veselje {#} Ako nekoga veseli ipad 2 od 4 soma kuna, pa zašto ne, zašto biti ogorčen i isticati taj jeb**i hrvatski jal...

 

 

Svaka čast majstore!!  U potpunosti se slažem. 

 

Netko gleda Smallville i stalno mu tupe da je Lex Luthor mrtav {#}

16 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
APazinjan kaže...

Osobno, ne volim Apple i osječam antipatiju prema svim korisnicima njegovih poizvoda.

Izrazito inteligentna izjava.

 

Generalizacija at it's finest.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...

čoeče!!

..a ja se sjećam kad smo čekali u redu za crni kruh....

mutikaša i probisvijet
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Danas sam vidio susjeda kako u redu ceka za bijeli Malboro! Budalaaaaaa :O
Čist račun duga ljubav!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 9:09 (Monopol).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
EVO kaže...
Apocalypso kaže...

Zašto je neko hejter,ako mu nije jasno zašto tolka gomila ljudi stoji par sati u redu ili dana zbog jednog uređaja koji nema ni usb port ni flash.Bitno da ima jabuku straga.A ovaj BUG ko da se uvlači applu u dupe kolko vijesti ima o njima.

Ne ti nisi bio hejter do ovog posta. Ovdje si popljuvo uređajna temelju dva zanemariva razloga ,te bi ga mogo još popljuvat jer bi gledo samo na njegove mane. Recimo ja mogo popljuvat svoju auto jer nema alu felge, metalik boju, nikakav dizajn itd. ali dali on ispunjava moj cilj tj. prijevoz od točke a do točke b, te dali mi uz to pruža još neke druge mogućnosti?

Ako ti je bitan po tvojoj analogiji prijevoz od točke A do točke B, onda možeš kupiti i jeftiniji tablet koji će ti ispuniti iste zahtjeve za manje novaca.

 

iPad je samo dizajnerski "superiorniji", ali i o tome bi se dalo raspravljati jer nismo svi za minimalistiku. I naravno: od Applea je *onaj zvuk koji se čuje sa nebesa*!!

Anti-Apple inc. koalicija
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 10:40 (Stazh).
14 godina
protjeran
offline
Re: U redovima za iPad 2!

sto obozavam apple :))))))))))))))))))))))))))))

 

nikad se nisam ovako dobro nasmijao citajuci o apple uredjajima :)))

 

 

neg bez ljutnje , imam par pitanja za ipad korisnike

 

zaceg ga koristite najvise ?

ono za sta vam sluzi ?

igre / web / knjige / filmove ?

neznam sta apple ipad ima

(osim jabuke ) da mozete reci "e zbog tog ja moram imati ipad"  ?? 

dal mi mozete objasniti plz

 

sto se tice kvalitete izrade (foxcon radi taj vrag (i produznice plastiku))

neki lik tajvanac usporedio stari ipad s 5 jeftikanjera ("ogavno" sivi/crni/plavi)

pokusao ih saviti / rastaviti pa pregledati plastiku/mbo

necete vjerovati  ista vrst plastike na savijanje/lomljenje iste reakcije ima :))

unutra arm mbo i lik napise wierd na apple mbo imaju mjesta za sto on misli 2 usb socketa

po dizajnu maticne 2 su skoro iste (imaju zalemljen usb pa su malo drugcije)

aj  dobro apple je isprsio love za bolju graficku al ??? ima i drugih s nv/"ati" pravim 3d akceleratorima

ali opet igrati neke 3d igre i nije da ih ima previse da su "ozbiljnije" na duze vrjeme na tom cudu je malo hmm 

tako da od same kvalitete nije nis razlicit od ostalih (osim cjenom)

ali nisam to "cudo" nikad ni vidio pa pitam

 

dal mi moze neko objasniti ?

hvala

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 10:54 (ccfly).
14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
skatercro kaže...

a apple stvari budu pokrivene nekim znakom al naravno da se skuzi da je apple,po meni je reklama to sta se prikazuje po televiziji i reklamama a ne sta neko pise na forumu

Nisi vidio reklamu za "Ajfoun foor" na TV-u?

Ali to je manji dio marketinga...čovjek je uspio napraviti da lansiranje jednog njegovog proizvoda završi u Dnevniku (!!!{#}). Također, izbacivanje proizvoda je savršeno tempirano. Misliš da su stvarno imali problema sa "usklađivanjem bijele boje fizičke tipke i ostatka kučišta na bijelom iPhone-u"? Naravno da ne. Izbacili su ga sad kako bi popunili rupu između četvorke i potencijalnog iPhone-a 5 i opet su napravili hype i opet gomila ljudi kupuje bijeli iako već imaju crni...get the point? Taj čovjek je genije..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Pogledajte zadnju stranu Večernjeg lista i osjetite moć! :D
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Sto stvarno netko ceka u redu? Mozda su platili studentima da cekaju, jer ovo je gore od WOW ovisnika.Ja cekam u redu samo kod doktora , a to je visa sila.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

jos jedna stvar bez koje se ne moze zivjeti.

 

 

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Blue_Fatal1ty kaže...
Monopol kaže...
Kupiti cu ga kada dobimo FLAT mobilni internet sa normalnom brzinom i bez potpisivanja ugovora.

Pogledaj nove mobilne tarife od T-mobilea koje su od danas dostupne u ponudi. {#}

Čudi me kako bug još ništa nije o tome pisao.

Ja na te nove tarife ne prelazim niti lud... naime ovisno o paketu, nakon 500Mb ili 1Gb, brzinu smanjuju na 64kbit ako se ne varam... ja ostajem na svojoj iphone tarifi...

 

A sto se tice redova... ja tu ne vidim neki pretjerano veliki red... nekoliko znatizeljnika.

15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
skatercro kaže...

ja razumijem sve koji seru protiv applea jer kad vidim one odvratne sminkere i metroseksualce i sponzoruse s iphoneom mi pozli jer imam iphone koj iskoristavam u potpunosti,s igrama,muzikom,gps-om,radiom,koristim ga za trcanje,kao lampu u mraku,za pozive,poruke,za facetime,za slikanje i jos mnogo toga,i znam dosta ljudi koji vole tehniku pa si ga nemogu priustit a takvi smrdljivi sminkeri ga imaju,apple je odlicna firma s vrlo kvalitenim stvarima,imam isto ipod classic star 4 god koj je pado,bio na suncu na plazi blizu mora is stalno sam ga koristio i jos uvijek radi ko nov,imam appleove stvari jer su kvalitene,izdrzljive i nisu pretjerano skupe,sad cu kupit ipad 2 u utorak ako ih je ostalo,i samo mi objasnite koja je appleova reklama o kojoj svi pricate,kolko ja vidim jedina reklama su hateri,ja gledam jako puno mtv spotova i filmova i serija pa uvijek priblize na mob kad je nokia il motorola il samsung il neki laptop,a apple stvari budu pokrivene nekim znakom al naravno da se skuzi da je apple,po meni je reklama to sta se prikazuje po televiziji i reklamama a ne sta neko pise na forumu,i nije problem kupit apple stvari ako ne pijete,ne pusite,ne pijete kave,neidete po kaficima,nevozite auto i neidete van nego igrate cod black ops petkom i subotom navecer kao ja :)

 

Wau, jel ima koja tocka? ili je ovo sve jedna recenica.

Glava me zabolila.

14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Bitanga kaže...
skatercro kaže...

ja razumijem sve koji seru protiv applea jer kad vidim one odvratne sminkere i metroseksualce i sponzoruse s iphoneom mi pozli jer imam iphone koj iskoristavam u potpunosti,s igrama,muzikom,gps-om,radiom,koristim ga za trcanje,kao lampu u mraku,za pozive,poruke,za facetime,za slikanje i jos mnogo toga,i znam dosta ljudi koji vole tehniku pa si ga nemogu priustit a takvi smrdljivi sminkeri ga imaju,apple je odlicna firma s vrlo kvalitenim stvarima,imam isto ipod classic star 4 god koj je pado,bio na suncu na plazi blizu mora is stalno sam ga koristio i jos uvijek radi ko nov,imam appleove stvari jer su kvalitene,izdrzljive i nisu pretjerano skupe,sad cu kupit ipad 2 u utorak ako ih je ostalo,i samo mi objasnite koja je appleova reklama o kojoj svi pricate,kolko ja vidim jedina reklama su hateri,ja gledam jako puno mtv spotova i filmova i serija pa uvijek priblize na mob kad je nokia il motorola il samsung il neki laptop,a apple stvari budu pokrivene nekim znakom al naravno da se skuzi da je apple,po meni je reklama to sta se prikazuje po televiziji i reklamama a ne sta neko pise na forumu,i nije problem kupit apple stvari ako ne pijete,ne pusite,ne pijete kave,neidete po kaficima,nevozite auto i neidete van nego igrate cod black ops petkom i subotom navecer kao ja :)

 

Wau, jel ima koja tocka? ili je ovo sve jedna recenica.

Glava me zabolila.

Ima nekoliko zareza...

:D
14 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Svatko ima svoj gušt. Ovi ljudi u vijesti imaju svoj. Ne vidim zašto ima itko potrebu o tome diskutirati.

Bio bi red da se pocnu zakljucavati ovakve teme kad se pocne previše odlazit u off topic.

Ili jednostavno otvoriti jedinstvenu temu Apple vs svi ostali ili tako nekako {#}

Ovaj tablet nekome i koristi (pa bilo to za posao, fax, zabavu ili preseravanje), s druge strane

cigarete ne koriste nikome (dapace jako štete) a koštaju jednostavno previše.

I opet i za njih se zna cekat u redu ili izlaziti na zimu. Naziva li tko takve ljude budalama.

Po meni jesu, ali nemam potrebu da ih zato sada javno tako nazivam.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: U redovima za iPad 2!
alen-c kaže...

Svatko ima svoj gušt. Ovi ljudi u vijesti imaju svoj. Ne vidim zašto ima itko potrebu o tome diskutirati.

Bio bi red da se pocnu zakljucavati ovakve teme kad se pocne previše odlazit u off topic.

Ili jednostavno otvoriti jedinstvenu temu Apple vs svi ostali ili tako nekako {#}

Ovaj tablet nekome i koristi (pa bilo to za posao, fax, zabavu ili preseravanje), s druge strane

cigarete ne koriste nikome (dapace jako štete) a koštaju jednostavno previše.

I opet i za njih se zna cekat u redu ili izlaziti na zimu. Naziva li tko takve ljude budalama.

Po meni jesu, ali nemam potrebu da ih zato sada javno tako nazivam.

 kaj se mene tice cigarete koriste vise nek ipad

 

cigareata bar sluzi za opustanje, a ipad nista, 0 bodova

 

svaku stvar kaj mozes na ipad mozes i na pc i to 5 put bolje i efikasnije

 

ok sa pc nemozes na wc, ipak je ipad bolji

14 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
SpaceNinja kaže...

  kaj se mene tice cigarete koriste vise nek ipad

 

cigareata bar sluzi za opustanje, a ipad nista, 0 bodova

 

svaku stvar kaj mozes na ipad mozes i na pc i to 5 put bolje i efikasnije

 

ok sa pc nemozes na wc, ipak je ipad bolji

  Kako onda ja uspijevam biti opušten i bez cigarete?  {#}
To je klasicna izlika pušaca da nemogu bez toga. Kako su onda mogli prije nego su poceli pušiti, ili kako ostali mogu?

Još bolje kako mogu oni koji prestanu pušiti nakon desetljeca i više pušenja?

Tako da ti to s opuštanjem nimalo ne stoji i cigarete nemaju ama baš nikakvu korist

za društvo i pojedinca. To je cista ovisnost i ništa više i kao takva povlaci svoje negativne posljedice.

 

Za razliku od toga iPad ipak donosi mnoge benificije, kako za koga. Skuplji jest nego što bi trebao biti

i naravna da ima manje mogucnosti od laptopa, ali tvrdjeti da je potpuno beskoristan i da je koristan

jedino za wc je glupost i neargumentirano.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
14 godina
protjeran
offline
Re: U redovima za iPad 2!
alen-c kaže...

Svatko ima svoj gušt. Ovi ljudi u vijesti imaju svoj. Ne vidim zašto ima itko potrebu o tome diskutirati.

Bio bi red da se pocnu zakljucavati ovakve teme kad se pocne previše odlazit u off topic.

Ili jednostavno otvoriti jedinstvenu temu Apple vs svi ostali ili tako nekako {#}

Ovaj tablet nekome i koristi (pa bilo to za posao, fax, zabavu ili preseravanje), s druge strane

cigarete ne koriste nikome (dapace jako štete) a koštaju jednostavno previše.

I opet i za njih se zna cekat u redu ili izlaziti na zimu. Naziva li tko takve ljude budalama.

Po meni jesu, ali nemam potrebu da ih zato sada javno tako nazivam.

 Točno tako, rijetko se netko sjeti tako nešto reći... Prosječan pušač rokne kutiju cigareta dnevno, pa ako uzmemo u obzir da najprodavanije cigarete koštaju mislim 17kn (ronhil super light) ako se ne varam (ne znam ne pušim, samo ližem {#}) što odgovara iznosu od cca 500kn mjesečno a godišnje nevjerojatnih 6 soma kuna, pa čak i da idemo na neki minimum pušača da mu kutija traje dva dana dolazimo do cifre od cca 3 soma kuna godišnje... A za šta, da bi se trovao i smrdio i sebe i druge.....

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Jel vi kužite da uspoređujete PC i tablet. Pa tablet nije zamjena za pc, niti će ikada to bit.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice