Ponoćna prodaja iPhonea 5

poruka: 118
|
čitano: 13.232
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponoćna prodaja iPhonea 5".
13 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Ajde da vidimo tko će biti prvi i pokupiti ovu seriju koja se ljušti :)

 

LOL

 

vani već ide nova sa postojanijom bojom.

Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

zar opet?{#}

xfact
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5

Nemoj biti ljubomoran zato što ga ti nećeš imati među prvima :)

http://www.unreal-net.com/ - najveći domaći web imenik!
11 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

a kolika je cijena?

A Life? Cool! Where can I download one of those?***To win the game, you must kill me:)(
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

00.00h...VIP centar, raja čeka po zimi u redu za novi iPhone a iznad njih svijetli neon...I ovce i novce...{#}

Moj PC  
24 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
http://www.unreal-net.com/ - najveći domaći web imenik!
13 godina
protjeran
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5
Nekako ne vjerujem da će ove godine biti gužva jer: a) oni koji žele mobitel unaprijed su ga naručili, b) situacija u državi (životni troškovi su znantno porasli)
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
gin.tonic kaže...
Nekako ne vjerujem da će ove godine biti gužva jer: a) oni koji žele mobitel unaprijed su ga naručili, b) situacija u državi (životni troškovi su znantno porasli)

Ja nekako ne sumnjam da ce bit dosta ljudi u redovima, jer

a) to je novi ajfoun, dakle revulucionarna stvar bez koje si nitko i nista

b) nasi ljudi zive na kredit i uzimaju svasta, na 60 rada ako treba

15 godina
protjeran
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Gajeva 2b, Zagreb - 1.11.2012., 23:59

A complex man drawn off of simplicity.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 15:23 (epic).
 
43 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

možda i ja odem u gajevu,al ne po ajfon...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

možda se i ja prošetam gajevom prije ponoći ... curu za ruku, u drugu samsung .. baš da vidim te kamper-njuške {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
12 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Nije loše, 500 kn popusta i neki poklon, možda case ili nešto:)

Ajde malo normalnije postove pišite, nikog nije briga za vaše samsunge i ostale pi*darije.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
8 22 hvala 0
16 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Ajfon 5 je moj. Vidimo se na ponoćnoj {#}

He who is brave is free.
 
3 5 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

nasjeo sam prošle godine od 00 do 3 i 30 min iphone 4s koji je bio neispravan i nakon 1 mj po servisima sam poludio.

Otišao u oglasnik .

I sad nakon 6 mj imam pretplatu ogromnu a telefona nema jer mi je dignuo živce .

Dobio pokvareni telefon .

Sad da stojim za drugu pretplatu koja nije 200 vec 222 kn ne hvala .

Telefon da mi se ove godine ljušti .

Zato ljudi koji ste bili prošle godine uzmite narukvice i idite doma spavat a drugi dan sa narukvicom odite kao ljudi po telefon .

Iphone 4s u 200 bez limita je bio 1799 kn minu 500 kn i poklon geer4 docking station .

Ove godine je telefon 2399 kn NE HVALA !

Novi mobitel bi trebao biti jeftiniji jer zarade oni na pretplati .

 

Primjer : prošle godine aktualni Iphone 4 u 9 mj je u Sloveniji na pretplati 28 eura bio 1 € a ja u 11 mj tocno 25.11 u istoj tarifi kad se preračuna tečaj ista preplata ja platio 1799-500 kn-3% za cah .

Lopovluk .

Na tarifi 222 kn trebao bi biti kunu a ne da ljudima magle oči 2399 kn kaj su ljudi idioti ?

Dajte mi recite Samsung galaxy s3 po njuškalu šta je 3200 kn pa na dalje do 3500 kn na kojoj to pretplati ljudi uzimaju i prodaju da zarade a ionako troše taj iznos ?

Po toj logici samo firme uzimaju govore a njihovi djelatnici dilaju po njuškalu .

 

Sramota koliko su velike pretplate a telefoni skupi .

Zato 1 euro i pretplata 222 kn može ostalo ne .

Evo ja imam sad racune 300 kn naravno ne žalim se ali kad malo izračunate 300 kn jer mi je start 200 +10 radiska frekva da ne biram broj ili da pošaljem sms je koliko ? a treba biti 18 mj na toj tarifi i samo bjednih 6 pola manje .

Koliko oni zarade na telefoniji i otplate te aparate .

da se sad ne nađe neki pametan mozes se spustit tarifu dolje sve znam mozes i otplatit telefon ja trosim ali zato fixni vise ne dizem niti zovem meni je ok ali zelim reci da ovih 500 kn je ništa samo navlakuša za one koji imaju minuse do grla pa je država u k..... a to što žive kao Grci iznad svojih mogučnosti koga briga .

 

ZATO USTANAK ! NE KUPUJTE U NOCI TELEFONE NITI U DANU SKUPO I NAVLAČE VAS NA PROSJAČKI ŠTAP .{#}

Ne derem se ali sam namjerno napiso štampanim slovima .

bojot na iphone ludnicu mada ga ja isto volim i više nemam . haha !

 

 
5 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
nine kaže...

možda se i ja prošetam gajevom prije ponoći ... curu za ruku, u drugu samsung .. baš da vidim te kamper-njuške {#}

mislim da će supruga ostati doma, pa se prošećem Gajevom i pokupim K* (i neku spolnu bolest)

na ovom portalu nitko to nema... a i jeftinije je :)

s'trolo sam te ko' odojka
14 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
kach kaže...

Ja cekam lumiu 920:D! Jer kad sam otkrio da ce imat mikrofon ko Nokia 808  odma sam zakljucio da je to sigurno moj sljedeci mobitel. Slusajte ovce kako ljep zvuk ima 808..Ima li takav zvuk iphone5 kod snimanja?! trolololo. 

 

isto čekaš u redu, kad izađe ??

 

ne kužim šta vi toliko pričate da vam trebaju te velike tarife?, ajde ako radiš u državnoj firmi pa te zaboli,, 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Nigdje ne pise ni koja je boja ni koji je kapacitet...{#}

http://www.speedtest.net/rank/1044669191.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

16 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
berofx kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

Škare ili skalpel ima sigurno.. {#}

He who is brave is free.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
berofx kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

 

Kakve veze ima BonBon ili Tomato s roamingom? Sta ima BonBon u Austriji?
15 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

ispričujem se kaj nemrem doći jer mi se u ponoć kočija pretvori u buću, a konji u mišove, a moje je selo dalekoooo, skroz nakraj sela.

Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
Ajar kaže...

ispričujem se kaj nemrem doći jer mi se u ponoć kočija pretvori u buću, a konji u mišove, a moje je selo dalekoooo, skroz nakraj sela.

Trolaj negdje drugdje.

 

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 21:43 (Dwyane Wade).
16 godina
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

A kad bi jedna prosjecna ovca trebala stici na pasu da ima barem 1σ(68.3%) sanse da dobije telefon? 23:00 dovoljno?

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
SupremeCommander kaže...

A kad bi jedna prosjecna ovca trebala stici na pasu da ima barem 1σ(68.3%) sanse da dobije telefon? 23:00 dovoljno?

 

ma vjerojatno ti je red već do glavnog {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
13 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
Sad čekam Samsungovu reklamu
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
SupremeCommander kaže...

A kad bi jedna prosjecna ovca trebala stici na pasu da ima barem 1σ(68.3%) sanse da dobije telefon? 23:00 dovoljno?

 

 

?? Pa svi na ponoćnoj bi trebali dobiti mobitel. Kad sam bio prošle god na onoj od 4s došao sam malo prije 11 i red je na trgu bio dole do one knjižare. Ušao sam unutra oko 1:15..

He who is brave is free.
16 godina
offline
Re: Ponoćna prodaja iPhonea 5
Dwyane Wade kaže..

?? Pa svi na ponoćnoj bi trebali dobiti mobitel. Kad sam bio prošle god na onoj od 4s došao sam malo prije 11 i red je na trgu bio dole do one knjižare. Ušao sam unutra oko 1:15..

Kazu da prodaja traje samo do 1:00, a s obzirom da je za iPhone5 veca navala nego ikada...

vipnet facebook vipnet facebook
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Podijelt če ona narukvice i u petak doći po svoj paket .{#}

Podatke treba uzme i broj mobitela ujutro te zove i odi potpisat robiju i platit masno telefon koji se guli .

Brijem da ce bijeli ići kao kruh .{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ponoćna prodaja iPhonea 5

Baš me zanima koliko komada su pripremili.. 

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice