Najgledaniji video - Gangnam Style

poruka: 115
|
čitano: 15.702
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najgledaniji video - Gangnam Style".
16 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

  Kada kažeš muzika, na šta točno misliš, reci mi!?  {#}

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Nemelj kaže...

:)

LOL, nisam znao da je Žižek tak u toku s aktualnim stvarima. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style

Teško će njemu što promaknut, uglavnom pogledaj cijelo predavanje koje bi tribalo bit u preporukama od tog videa, good stuff :)

16 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

To ce mi se uvijek ostat u pamcenju, gledo sam SC2 stream i odjednom krene stvar, nakon par minuta pokrenem drugi stream, evo je opet, pogledam ju na youtube i 60k viewova, par tjedana poslje i bam.

 

Uglavnom svatko tko skupi ovakvu rulju i ovakvu pozitivu ima moj respekt.

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 23:39 (bistri).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Verbatim kaže...

  Kada kažeš muzika, na šta točno misliš, reci mi!? {#}

 

Majstor Zeleni Zub je van konkurencije i ne spominji njegovo ime zalud {#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Bubabug kaže...

Ja sam za org. video saznao tek par tjedana nakon što sam pogledo ovo  

, tad je imao oko 200 000 pregleda  inace po meni  puno bolji video od originala , pogledao sam ga desetak puta može bit da je to stvarno bilo  radi glazbe u pozadini :) Tek kasnije kad sam vidio spot od PSY-a sam povezao da je to ista pjesma{#}

Ja na tom videu ne čujem nikakvu glazbu,{#} samo neko gadno tandrljanje a nakon nekoliko sekundi izgubim osjet sluha i sav se pretvorim u oko i moš se fučkat.{#}{#}

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
AMD Phenom II X4 kaže...
ukay1000 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

A kaj si ti napravio s svojim imenom ovdje na forumu? S avatarom? {#}

nist posebno, R* avatar, BTW ovo boldano se odnosi na cod

Matijasever kaže...

ovi koji komentiraju protiv pokusavaju biti "drugaciji" time da ispadnu viseg nivoa...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite...sta ste vi napravili u zivotu?

neznam po cemu je taj rizozder poseban? neznam, mozda po tom sranj{#} pod imenom gangnam style? nemam nist protiv, svako ima pravo na svoje misljenje i slusa kaj hoce, al vec mi je pun qurac katy perry, rihanne, biebera, lady gage, miley cyrus, rebbece black, j lo, pitbulla, tak mogu nabrajati do preksutra... ljudi vise nemaju pojma kaj je muzika, sve su pjesme vecinom tehno gay asshole shit napravljene na pc-u {#}

Hate much? Zašto rižožder...

 

BTW Mislim da si ti napisao onaj link na Kiss i AC DC. Meni je najdraži bend U2, ali mislim da je ovo jako fora pjesma. I puno je bolja od onog sotonističkog AC DC ja. To ne bi slušao da mi platiš, ali takvi kao ti (znam ih)... njima ništa nije dokazivo.

11 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Ludi Ameri...

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
logik kaže...

Hate much? Zašto rižožder...

 

BTW Mislim da si ti napisao onaj link na Kiss i AC DC. Meni je najdraži bend U2, ali mislim da je ovo jako fora pjesma. I puno je bolja od onog sotonističkog AC DC ja. To ne bi slušao da mi platiš, ali takvi kao ti (znam ih)... njima ništa nije dokazivo.

Ne znam kak sam se našao u ovoj temi ali dobro da obrazujem puk.AC-DC ne znači Anti Christ/Devils Child ili Anti Christ Detu Christ to su smo naklapanja onih "duhovnih" vođa protestanata tamo negdje u Utahu.AC DC u stvari znači Alternating Current/ Direct Current što je po naški izmjenična struja i istosmjerna struja,a bend je dobio ime zato jer je sestra Margaret to pročitala davne 1970 i nekoje na stroju za šivanje.Sam pokazatelj je toga značenja da je bendu prvi album bio High Voltage.

Ostala kvazi-naklapanja izmislile su razne evanđelističke grupe.

Savjetujem ti bar jednom TNT i Back in black poslušati jer ipak to je jedno od današnjih temelja hard rock(heavy metal) kulture.

Također bilo bi i dobro da poslušaš Higway to Hell i Hells Bells jer budi bez brige Highway to Hell nije nikakav sotonistički obred to je samo nadimak za ovu Australsku auto cestu http://en.wikipedia.org/wiki/Canning_Highway

Današnji metal je na jako lošem glasu zbog ultra-mega pozera poput Gene Simmonsa i Mansona koji vjerojatno niti 8 minuta ne bi izdržali u ratu a da ne puknu,dok pljuvanje krvi(lažne eventualno svinjske) i bljuvanje vatre nije nikakav problem.

nele'ba kaže...

Ludi Ameri...

Ovo je stvarno dobro i lijepo zgleda.Pitam se jel to isprogramirano ili koriste neki oscilator?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 12:45 (Ikarus01).
12 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Ma ajte molim vas, spot i pjesma su simpatična zafrkancija. Pokazao mi ga 10-togodišnji nećak. Koga zanima umjetnost ima Mozarta, mogu slobodno reći i Rolling Stonese...

Za kolegu rambo-x, hvala ti što si stavio MC Hammera, on je bio "Gangnam style" u moje doba. Jedino "Can't touch this" i znam od njega, rap me ne zanima inače...

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Još malo {#}

999.885.235

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
nele'ba kaže...

Još malo {#}

999.885.235

Sad se gledaju druge verzije, poput one s Hitlerom. {#}

15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

{#}.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 16:57 (Bubabug).
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

-ni ova toerija (Nostardamus/Maje..) nije upalila za smak svijeta. Čak je na vijestima bilo. .. dal je to 'slatko' ili dokaz dekadencije i blentavosti kriterija globalnog društva.

..upravo i tema dana na TVu, 'katastrofa', kad znanstvenik mora objašnjavati nešto što sa znanošću nema veze.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
ihush kaže...

-ni ova toerija (Nostardamus/Maje..) nije upalila za smak svijeta. Čak je na vijestima bilo. .. dal je to 'slatko' ili dokaz dekadencije i blentavosti kriterija globalnog društva.

..upravo i tema dana na TVu, 'katastrofa', kad znanstvenik mora objašnjavati nešto što sa znanošću nema veze.

Žali Bože što su Internet i mediji napravili od ove vijesti.

Ovo je najveća obmana koju smo imali priliku vidjeti.
Pa, de dobro je.



Što je najgore, na ovom forumu, ljudi od kojih očekuješ da pročitaju barem malo, da prouče, oni su zabrijali da je ozbiljno.
Pa stvarno, mislim da su Maye bile u pravu, da treba doći do promjena nakon ovoga.
Ali ne kraja Svijeta - dafuq?! 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
13 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Milijardu pregleda {#}

iclock2much
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

{#}{#}!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
bistri kaže...

To ce mi se uvijek ostat u pamcenju, gledo sam SC2 stream i odjednom krene stvar, nakon par minuta pokrenem drugi stream, evo je opet, pogledam ju na youtube i 60k viewova, par tjedana poslje i bam.

 

Uglavnom svatko tko skupi ovakvu rulju i ovakvu pozitivu ima moj respekt.

 

Respect do neba.

인사말

Pa toliko tisuća glava, a tolika kultura.
Kod nas bi bilo na svakog gledatelja u publici barem 1-2 zaštitara.

Divim im se!
DIVIM! 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
16 godina
moderator
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Jeste vi znali da Psy u Gangnam Style videu glumi antikrista i da taj video zapravo sadrži numerologiju vezanu uz smak svijeta? Četiri jahača apokalipse i sl.? {#}

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oUbE34XjOgw#at=98

 

Baš su blesavi ti numerolozi...

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

zakaj si uopce to gledo ?

http://revohd.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Arnold Layne kaže...

zakaj si uopce to gledo ?

Slučajno naišao ne nekom IT sajtu.

13 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
mbaksa kaže...

Jeste vi znali da Psy u Gangnam Style videu glumi antikrista i da taj video zapravo sadrži numerologiju vezanu uz smak svijeta? Četiri jahača apokalipse i sl.? {#}

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oUbE34XjOgw#at=98

 

Baš su blesavi ti numerolozi...

Jaoj, de dobro je.

 

 

Korejanac pa antikrist?
Jest da je u J. Koreji 20ak% kršćana, ali to nema veze.

 

NO FUCKING WAY! 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
16 godina
moderator
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Pakistanca i njegovu "Pošto kume kila ribe?" pokušavaju isforsirati kao nasljednika Gangnam Stylea. Osobno mislim da nema šanse i da je riječ samo o marketinškoj mašineriji, pokušavaju iskoristiti ludilo za Gangnamom. Što vi mislite?

 

http://www.index.hr/black/clanak/fanovi-pjevali-uglas-programi-prekinuti-prijenosom-uzivo-one-pound-fish-ludilo-vec-je-u-punom-jeku/654484.aspx

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 18:18 (mbaksa).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
mbaksa kaže...

Pakistanca i njegovu "Pošto kume kila ribe?" pokušavaju isforsirati kao nasljednika Gangnam Stylea. Osobno mislim da nema šanse i da je riječ samo o marketinškoj mašineriji, pokušavaju iskoristiti ludilo za Gangnamom. Što vi mislite?

 

http://www.index.hr/black/clanak/fanovi-pjevali-uglas-programi-prekinuti-prijenosom-uzivo-one-pound-fish-ludilo-vec-je-u-punom-jeku/654484.aspx

 

 

 A gle , ženske su vrhunske , a na racun toga može samo u Indiji i okolici Pakistana skupit više pregleda nego gangnam staJL .{#}

Meni je fora , ali malo previše forsiranja ipak . Nema baš neku plesnu koreografiju , a ni pjesmu ne treba previše komentirati , da takva pjesma dođe na eurosong , prošla bi ko Hrvatska svake godine  . Reko bi da ce skupit max 117  mil. pregleda .

11 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Kako je prije rekao nas nobelovac Ivo Andric, " Dodje vrijeme kad pametan zasuti, budala progovori, fukara se obogati "

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice