Motorola na IFA 2014 sajmu

poruka: 8
|
čitano: 1.781
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola na IFA 2014 sajmu".
11 godina
neaktivan
offline
Motorola na IFA 2014 sajmu

Iako je Moto 360 ljepši sat od LG G Wath R-a, motorolin sat nažalost izgleda polupano tj defektno vec odmah pri kupnji

 

Crni dio ne radi Crni dio ne radi
 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Motorola na IFA 2014 sajmu
ezacro kaže...

Iako je Moto 360 ljepši sat od LG G Wath R-a, motorolin sat nažalost izgleda polupano tj defektno vec odmah pri kupnji

 

Defektno?
To su odlučili staviti umjesto debljeg ruba oko ekrana, tu se nalaze driveri za ekran. Za razliku od tog LG-a kojem je rub oko ekrana ogroman i debel.

Swedish latin super funk.
16 godina
online
Motorola na IFA 2014 sajmu

Jedva cekam da ga vidim iz prve ruke, ako bude i blizu kao sto na slikama izgleda definitivno kupujem.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Motorola na IFA 2014 sajmu

Moto 360 ide na listu zelja poklona za Bozic....    za prosli sam dobio Moto G od supruge (Motorola Defy je otiso u penziju)....

Lajkam...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 11:46 (Zemljanin).
 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola na IFA 2014 sajmu

Kako imam motoACTV s kojim sam izuzetno zadovoljan unatoc sto izgleda kao kapula, odlucio i ovoga kupiti.  Kad vec sve rasprodano on line. Losa organizacija prodaje.

 

 

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola na IFA 2014 sajmu

Napokon pametni sat koji izgleda kao sat

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Motorola na IFA 2014 sajmu

Veselio sam se da vidim ovaj sat, ali ispada da je dobar samo po izgledu. Motorola kaze da baterija traje up to 24h, a svi znamo da baterija nikad nije kao sto proizvodac kaze. U oba dvije recenzije koje sam vidio nisu mogli izdrzat cijeli dan s jednim punjenjem. Stvarno zalosno. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Motorola na IFA 2014 sajmu
gamer34 kaže...

Veselio sam se da vidim ovaj sat, ali ispada da je dobar samo po izgledu. Motorola kaze da baterija traje up to 24h, a svi znamo da baterija nikad nije kao sto proizvodac kaze. U oba dvije recenzije koje sam vidio nisu mogli izdrzat cijeli dan s jednim punjenjem. Stvarno zalosno. {#}

Taman očekivao da bude nešto od Motorole...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice