Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

poruka: 14
|
čitano: 3.989
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!".
13 godina
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

... a samo za kupce Lumie 535, zamjena staro za novo, uz duboku ispriku MS-a

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Ja volim MS Lumia telefone. Ali da li je stvarno potrebno imati telefon na pola puta između L 535 i L 640 pogodtovo što je je 540 za samo nekoliko EUR jeftiniji od 640. No nadam se da je i ovom slučaju tačna ona narodana  "Svaka roba ima mušteriju" 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Microsoft je odlučio napast čak i jeftine no name kineze o vlastitom trošku samo da proširi svoj OS.
Vjerujem da pristupaju tržištu kao sa xboxom.  
Svaka čast, samo pitanje je koliko je to dobro za branding. Smartphonei su im s druge strane
stvarno dobar izbor u kategoriji "jeftinjaka".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Dobra ti je ova, nadam se da će prednja kamera imati zoom. Ali vjeruj mi da sam ja prezadovoljan sa 535, dobio sam telefone doslovno u zamjenu za postojeće. Svi u (10) firmi smo na L535. Prema ovom ovdje je baterija nešto bolja. S tim da mislim da će se baterija iz 640 moći koristiti i u 535 a i ako ne bude moguće 535, radi i zarađuje :). Ovo ja ovo zovem radnim telefonima. Uz put rečeno evo dva dobra vica vezana za iphone 6.

iphone 6 ima aplikaciju za mršavljenje, kad ga čovjek kupi nema šta da jede. Drugi govori o razlogu naziva iphone 6 a to je zbog toga što možeš kupiti 6 lumija 535 za cijenu jednog iphone 6.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
9 godina
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Onda ih nemate baš dugo, odnosno imate noviju hardversku reviziju, zar ne? 

Kao što je rekao forumaš titko, Microsoft bi kao znak isprike svima trebao poslati nove uređaje, jer prva serija koju su isporučili ima ozbiljnih hardverskih problema. Proguglaj samo malo ili pogledaj temu na forum.hr-u, kod svih isti problem: skoro neupotrebljiv touch ili potpuno otkazivanje ekrana.

12 godina
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Da i meni je nevjerojatno da od 10 komada, sve ispravno rade. Prije tjedan dana sam u VIPu uzeo L535 i nakon svih mogucih nadogradnji mobitel je i dalje imao problema i bas je bilo banana i vratio sam ga za manje od 24 sata. L540 je L535 sa ispravnim touch screenom (valjda) i 720p ekranom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 14:46 (siljo90).
14 godina
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

U mene dvije L535. Zasad bez ikakvih problema.

 

12 godina
neaktivan
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Brat mi ima lumiu 535 i ekarn slabije reagira na dodir ili registrira dva dodira i slične poteškoće. To je iz ove prve serije koja cijela ima problema s ekranom. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

ja sam chopio lumiu 532, htio sam max 4,5 - 4,7 screen, dual sim mob do 1000kn, kako Redmi 2  2gb RAM i 16gb, nikako da se pojavi službeno.. odlučih se za lumiu u doslovno par sekundi i uzeo je....

 

za sada ne zalim za nicim, mobitel sam platio 900kn, fluentno radi, sve sto trebam mi funkcionira, i to besprijekorno... mailovi... internet explorer za neko sitno surfanje radi super...

 

zamjerke..

 

- iako sam znao sta kupujem sto lumia 532 nema flash, ne zbog fotkanja, vise kao korisni tool...

- isto tako, na m zaba appu ne radi mpay opcija, iz zabe kazu, zato sto nema autofocus kamera... i jbg.. ne radi.. a ne radi na xperia m2, provjerio.... a rekli su da na njemu ne radi, i nije stvar windows phonea.... vec proizvodaca kamera chipa..

- da je maaaalo bolja rezaa i screen bilo bi super... tipa 540 960...

- nema podrške od googlea još uvijek što se tiče njhovih appova, to mi je krivo, ali može se bez toga, preko outlooka gmail radi savšeno

 

mobitel vrijedi svake kune po mome mišljenju, baterija drži fino iako imam dvije kartice unutra i to je to...

 

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 18:04 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Koliko para toliko muzike. Moto E uz istu cijenu ima autofokus. Jedini problem pri servisu vraćanje Amazonu. Dakle, ne može MS toliko spustiti cijenu, koliko može malo ponuditi. 

There is no job like cron job!
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!
hrvooje kaže...

Koliko para toliko muzike. Moto E uz istu cijenu ima autofokus. Jedini problem pri servisu vraćanje Amazonu. Dakle, ne može MS toliko spustiti cijenu, koliko može malo ponuditi. 

 Pa i Lumia 540 ima autofokus.

Trust me, I'm a Jedi!
14 godina
protjeran
offline
Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!

Bolje se isplati uzet Lumiu 640,
razlike 540 vs 640 su ono:

Snapdragon 200 vs 400,

Ardeno 302 vs 305,

video 480p@30 fps vs 1080p@30 fps,

prednja kamera 5 Mpix 480p vs 1 Mpix 720p,

15 vs 30 GB OneDrive cloud storage-a

i baterija 2200 vs 2500 mAh.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!
ITman kaže...
hrvooje kaže...

Koliko para toliko muzike. Moto E uz istu cijenu ima autofokus. Jedini problem pri servisu vraćanje Amazonu. Dakle, ne može MS toliko spustiti cijenu, koliko može malo ponuditi. 

 Pa i Lumia 540 ima autofokus.

 Ako ima i istu cijenu, koja je onda svrha ovog telefona? Ako nema istu cijenu, koja je svrha tvog komentara ;)

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 23:25 (hrvooje).
14 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 540 Dual SIM za samo 150 dolara!
hrvooje kaže...
ITman kaže...
hrvooje kaže...

Koliko para toliko muzike. Moto E uz istu cijenu ima autofokus. Jedini problem pri servisu vraćanje Amazonu. Dakle, ne može MS toliko spustiti cijenu, koliko može malo ponuditi. 

 Pa i Lumia 540 ima autofokus.

 Ako ima i istu cijenu, koja je onda svrha ovog telefona? Ako nema istu cijenu, koja je svrha tvog komentara ;)

 Pa, kolko sam ja videl Moto E 2015 košta isto 150$ (http://www.cnet.com/products/motorola-moto-e-4g-lte/), a inferiorna je Lumiji 540, 4.5' vs 5' zaslon, manji pixel density, 5 Mpix (bez blica) vs 8 Mpix kamera, Moto E ima vga prednju kameru vs 5 Mpix kod Lumie 540. A i ne zaboravimo da Lumia garant šiša Moto E po performansama.
Sad ak neko baš preferira Android onda nek si kupi Moto E.

Trust me, I'm a Jedi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice