GK104 - dvostruko svega

poruka: 30
|
čitano: 3.938
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GK104 - dvostruko svega".
16 godina
odjavljen
offline
GK104 - dvostruko svega

pomest će amd i gcn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GK104 - dvostruko svega

Ako je 660Ti ovakav sto ce tek biti sa 680 {#}

Ofc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

uf koji rast performansi, ovako bi uvijek trebalo biti, a ne rast od 15% uz nešto smanjenu potrošnju. Kome se igra nek ne pita za struju {#}

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GK104 - dvostruko svega

Mislio sam uzet HD 7950 ali sad ......

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/.-.PuLs3.-./
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

Raznorazne priče iz nVidie zadnjih dana, a nema kartica. Samo najave najavinih najava za neodređene kvartale. Dajte više isporučite nešto dok ne dođe smak svita.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

Sta ste se svi napalili na predvidanja i obecanja....cekajte da izadje, pa da vidimo testove u igrama, zaboli me djon kolko teraflopsa ima, zanimaju me samo frejmovi u igrama!

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

U najmanu ruku bit će poput gtx580,ali šta će onda sa gtx580,tko će ga kupovat kad ima efikasniju i jeftiniju zamjenu.Usmrdit će se na policama kao i svi prijašnji najači modeli.

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

eh a kako su tek Fermi najavljivali a ono ispade ultra FAIL :D

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

Cisto sumnjam da ce porast biti 50% u odnosu na GTX 580 ali ce sigurno biti velik.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
dery kaže...

U najmanu ruku bit će poput gtx580,ali šta će onda sa gtx580,tko će ga kupovat kad ima efikasniju i jeftiniju zamjenu.Usmrdit će se na policama kao i svi prijašnji najači modeli.

Kada se usmrde, piknut će ih u gotove konfe s cool nazivom i prodat onima koji dođu u dučan i vele: ''Ja bi kupio kompjuter za 10000kn kaj imate'' {#} I da vidiš, taj čas se police počiste.

 

A što se tiče GK104, živi bili pa vidjeli. U svakom slučaju mora biti brži od grafe koju zamjenjuje.

My SSD Rocks
15 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

Ako su ugurali svega duplo onda bi moglo nešto bit tu kao gtx580.Nisu se nešto razvikali oko izlaska ove linije kao što je bilo sa fermijem,tako da bi moglo nešto i bit od ovoga istina.

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
GK104 - dvostruko svega

je, sve je to divno i super al za koje igre ce nam to trebat? za ove portove? dan danas je gtx580 prejaka i u dosta slucajeva nepotrebna kartica za neki gejming (mislim na ove normalne HD rez s jednim monitorom)... 

jednostavno nema razloga tj potrebe za snagom :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
skank666 kaže...

je, sve je to divno i super al za koje igre ce nam to trebat? za ove portove? dan danas je gtx580 prejaka i u dosta slucajeva nepotrebna kartica za neki gejming (mislim na ove normalne HD rez s jednim monitorom)... 

jednostavno nema razloga tj potrebe za snagom :/

Trebati ce kad izade nova generacija konzola.Do tada stojim cvrsto na HD 4670.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
protjeran
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
zoharbizo kaže...
skank666 kaže...

je, sve je to divno i super al za koje igre ce nam to trebat? za ove portove? dan danas je gtx580 prejaka i u dosta slucajeva nepotrebna kartica za neki gejming (mislim na ove normalne HD rez s jednim monitorom)... 

jednostavno nema razloga tj potrebe za snagom :/

Trebati ce kad izade nova generacija konzola.Do tada stojim cvrsto na HD 4670.{#}

dok dođu nove generacije konzola,još će doći par novih nvidia gtx i amd hd modela {#}

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: GK104 - dvostruko svega

do tada ko ziv ko mrtav. navjerovatnije i kupujem ps3/4

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
GK104 - dvostruko svega

Kako ce na jesen usetati u moj komp jedna GTX 670 {#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
pasko kaže...

Kako ce na jesen usetati u moj komp jedna GTX 670 {#}{#}

ne treba ti to, gojko.... 660 je vec prejaka ako su istiniti oni leakani podaci.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
skank666 kaže...

je, sve je to divno i super al za koje igre ce nam to trebat? za ove portove? dan danas je gtx580 prejaka i u dosta slucajeva nepotrebna kartica za neki gejming (mislim na ove normalne HD rez s jednim monitorom)... 

jednostavno nema razloga tj potrebe za snagom :/

 

 Istina, igra se savim fino i sa 560Ti -

 ali, onih 0,001% populacije kojima su bitne CUDA jezgre će doći na svoje.

http://vimeo.com/user2259197/videos
16 godina
odjavljen
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
fler kaže...
skank666 kaže...

je, sve je to divno i super al za koje igre ce nam to trebat? za ove portove? dan danas je gtx580 prejaka i u dosta slucajeva nepotrebna kartica za neki gejming (mislim na ove normalne HD rez s jednim monitorom)... 

jednostavno nema razloga tj potrebe za snagom :/

 

 Istina, igra se savim fino i sa 560Ti -

 ali, onih 0,001% populacije kojima su bitne CUDA jezgre će doći na svoje.

CUDA jezgre su bitne i u igrama

16 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
M4X kaže...

CUDA jezgre su bitne i u igrama

 

 

 Nitko nije ni rekao da nisu, no korisnije su za neke druge stvari.

A i malo kojeg L33T gejmera ćeš čuti da sav radostan viče "Ou jea, moja nova grafulja ima 785 CUDA jezgri!!1" :)

http://vimeo.com/user2259197/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 12:49 (fler).
13 godina
neaktivan
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
@skank meni moja kartica nije dovoljna za gaming koji sam navikao... Nisu svima zahtjevi isti... Jedva cekam da ovo izadje pa da padnu cijene vise te 580... Ne mogu vjerovati da je cijena samo 300kn niza od kada sam je uzeo... A ako 680 bude duplo biti ce razlog za prijeci na tu seriju jer sa zadnjim 2x4890 nisam imao dobra iskustva...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
14 godina
protjeran
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
ceco22 kaže...
@skank meni moja kartica nije dovoljna za gaming koji sam navikao... Nisu svima zahtjevi isti... Jedva cekam da ovo izadje pa da padnu cijene vise te 580... Ne mogu vjerovati da je cijena samo 300kn niza od kada sam je uzeo... A ako 680 bude duplo biti ce razlog za prijeci na tu seriju jer sa zadnjim 2x4890 nisam imao dobra iskustva...

Jel mozes to objasnit malo, kako ti nije dovoljna na tom monitoru i na kakav si ti to gaming navikao?? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: GK104 - dvostruko svega

iznad 60fps na max.... svake igre....

pogotovo od kada sam igrao bc2 na 90+

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 14:34 (ceco22).
15 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
ceco22 kaže...

iznad 60fps na max.... svake igre....

pogotovo od kada sam igrao bc2 na 90+

to se zove infišacjun,bolje ti je bit lud nego to imat

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
13 godina
neaktivan
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
ali ti ta ludost daje prednost... do levela 50 sam u bc2 dosao na laptopu koji je jedva bio dovoljan sa mid postavke... ali se tako ne zelim nikad vise igrat.... evo sad sam u brata na svojoj staroj kanti probao igrat bf3 i rekao da nema sanse na tome igrat...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
14 godina
neaktivan
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
mile_st kaže...

Kome se igra nek ne pita za struju {#}

To nije najbolji nacin za podizanje perfomansi. Da svi tako razmisljaju danas bi imali racunala sa 2 KW napajanjima i hladili bi ih suhim ledom :D

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
rustweaver kaže...
mile_st kaže...

Kome se igra nek ne pita za struju {#}

To nije najbolji nacin za podizanje perfomansi. Da svi tako razmisljaju danas bi imali racunala sa 2 KW napajanjima i hladili bi ih suhim ledom :D

ma daj, nećemo pretjerivati.

15 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
mile_st kaže...

* * * Kome se igra nek ne pita za struju {#}

Meni se igra, i ne bih pitao za struju tih sat-dva dnevno ili sat-dva sedmično, ali šta sa ostalim radnim vremenom gdje je računar upaljen a to je otprilike 24/7?

 

ceco22 kaže...

iznad 60fps na max.... svake igre....

pogotovo od kada sam igrao bc2 na 90+

Hehheh :)) Ovo ja zovem 'znam šta hoću' i 'znam zbog čega to hoću'. Sličnu stvar sam uradio sa autom. kupio mašinu kako treba i sada znam šta imam i znam zbog čega to imam. Iskreno, nisam nikada u nekom trenutku imao top model grafičkih, uvijek neka srednja žalost (tipa AMD 4670) ali sledeća grafička kartica biće baš poput tvoje. Respect.

 

mile_st kaže...
rustweaver kaže...

To nije najbolji nacin za podizanje perfomansi. Da svi tako razmisljaju danas bi imali racunala sa 2 KW napajanjima i hladili bi ih suhim ledom :D

ma daj, nećemo pretjerivati.

Kako nećemo pretjerivati? Ja se sjećam vremena kada nije postojalo napanje od 500W. A onda dodje 600W, 700W, 800W, 1,2kW.. mislim dokle? Kao što bi to moj stari, električar starog kova rekao, 'sereš ti taj svoj narpedak u kompjuterima, čip k'o nokat od malog prsta a hladi ga blok aluminija veličine omanje cikle, naravno kakav ne hladi ni asinhtoni motora od 35kW. Mislim, stvari su itekako jasne.

 

 

Pozz svma ;))

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 0:33 (Envy).
14 godina
offline
Re: GK104 - dvostruko svega
Envy kaže...
mile_st kaže...

* * * Kome se igra nek ne pita za struju {#}

Meni se igra, i ne bih pitao za struju tih sat-dva dnevno ili sat-dva sedmično, ali šta sa ostalim radnim vremenom gdje je računar upaljen a to je otprilike 24/7?

 

mile_st kaže...
rustweaver kaže...

To nije najbolji nacin za podizanje perfomansi. Da svi tako razmisljaju danas bi imali racunala sa 2 KW napajanjima i hladili bi ih suhim ledom :D

ma daj, nećemo pretjerivati.

Kako nećemo pretjerivati? Ja se sjećam vremena kada nije postojalo napanje od 500W. A onda dodje 600W, 700W, 800W, 1,2kW.. mislim dokle? Kao što bi to moj stari, električar starog kova rekao, 'sereš ti taj svoj narpedak u kompjuterima, čip k'o nokat od malog prsta a hladi ga blok aluminija veličine omanje cikle, naravno kakav ne hladi ni asinhtoni motora od 35kW. Mislim, stvari su itekako jasne.

 

 

Pozz svma ;))

Kada je računalo na IDLE-u ili ne izvodi zahtjevne operacije tada ne troši mnogo struje.

Ja se slažem da smo do sada trebali otići nizbrdo, a ne uzbrdo, sa potrošnjom, ali očito to nije moguće, a da se zadovolje zahtjevi publike. Prema tome, svatko ima ponudu za sebe (od ultra štedljivih komponenata do totalnih potrošača).

14 godina
neaktivan
offline
GK104 - dvostruko svega

hehe nvidia ko nvidia, gtx660ti 225w tdp , koliko ce onda bit gtx680 >.< , al neka, drže se moje politike, neka troši al neka gazi !

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice