Gates: pomogli Jobsu s Macom

poruka: 112
|
čitano: 12.553
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gates: pomogli Jobsu s Macom".
16 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

I jos jednom, Gates je ispao bolji covjek.

- Psiho246
Moj PC  
82 0 hvala 0
13 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

sad kad je mrtav može gates reći što god hoće o njemu..

 

edit://

A i ja lik ne čitam a pišem gluposti.. čim sam pročitao naslov mislio sam da opet netko se*e o Jobsu pa mi se nije čitalo..

 

Svaka čast Gatesu, na neki se način spustio...

Life is simple, kill or be killed, a survivor's code... My code!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 0:12 (Top Bugovac).
Moj PC  
1 17 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom

Svasta nesto, kakvi su to samo epiteti? Zbilja se nadam da je izvuceno iz konteksta. Gates je to samaranje podnio veoma dostojanstveno, kao i inace, sto mi je drago cuti.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
12 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
Top Bugovac kaže...

sad kad je mrtav može gates reći što god hoće o njemu..

Pa nije ga popljuvao kao Jobs Gatesa. Samo mu je lijepo politički kulturno odgovorio i spustio ga na najljepši mogući način.

 

Kad sam pročitao onaj dio da je sramotno krao ideje, prvo sam mislio da se radi o Jobsu.. Ah, budalastog mene.

14 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
rustweaver kaže...

Svasta nesto, kakvi su to samo epiteti? Zbilja se nadam da je izvuceno iz konteksta. Gates je to samaranje podnio veoma dostojanstveno, kao i inace, sto mi je drago cuti.

 to samo potvrđuje da je S.J bio ogorčen i frustriran na Gatesov (Microsoft) uspijeh!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom

Svaka čast Gates. Prva liga si!

Super je čovjek sigurno!

13 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

A šta ćeš, Bill je dobro uradio što je diplomatski odgovorio i iznjeo stvari kakve jesu

svaka čast za Billa i za momke iz redmonda

i naravno za Ballmera, koji eto nije dio ovog članka, ali je kul :D

 
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Covjek bio, covjek ostao.

Informaticki casopis Bug se na web stranicama sve manje bavi informatikom, a sve vise gadgetima i televizijom. Uzas.
 
15 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Bill je cool.

SK crew
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
tnakir kaže...

Covjek bio, covjek ostao.

 

During one of those last long nights working to deliver DOS 2.0 in early 1983, I am told that Paul Allen

heard Gates and Ballmer discussing his health and talking about how to get his Microsoft shares back if Allen were to die.

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom
Bill i Steve su se jako dobro kuzili. Dosta je pogledati snimke zajednickih interviewa. Bill je svjestan Jobsove velicine i ne obazire se na njegovu mracniju stranu. Kuler.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
grzzi kaže...
Bill i Steve su se jako dobro kuzili. Dosta je pogledati snimke zajednickih interviewa. Bill je svjestan Jobsove velicine i ne obazire se na njegovu mracniju stranu. Kuler.

 

A i nema smisla za humor uopće

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Zasto da je dubinski defektan covjek, Steve?

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

To rivalstvo između Stevice i Billa me podsjeća na "djeda Kikaša" i "Škilje iz Zagvozda";-) Sad me samo strah da i Bill ne odapne od tuge jer više nema sa kime odmjeravati snage... a tako su nas lijepo svih ovih desetljeća zabavljali (i usput se obogatili na nama)... eeee, Škiljo, Škiljo, što ću ja sad bez tebe?;-)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Heh sad se sjetih ove slike.  

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
31 2 hvala 2
15 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Ova scena iz filma "Pirates of Silicon Walley" mi se urezala u pamćenje još davno kad sam ga prvi put gledao:

 

 

Za one koji ne barataju s engleskim jezikom stavljam prijevod:

 

Očigledno  sam  pogriješio ...

Pogriješio  sam.

 

Vjerovao  sam.

 

Vjerovao  u ...

Obitelj.

Možda  mafijašku  obitelj.
 Okreneš  leđa,  i  koknu te.

Moji  ljudi  se  vraćaju  iz
 Japana  s  tim  NEC-om ...

punim  Microsoftovih  programa.
Tvojih,  Microsoftovih programa.

Koji  su  skoro
identični  našima.

Možda  ima  nekih
sličnosti,  Steve.

Sličnosti?

Sličnosti?!
- Bolje  zvuči:  pljačke!

 

- Steve,  svi auti  imaju volan ...

ali  nitko  ne  proglašava,
volan  svojim  izumom.

- Imali  smo  ugovor,  ti  i  ja.
- Trebao  bi  ga  pažljivije  proučiti.

Što  je  ovo?

Kao  da  posluješ ...

sa  bogomoljkom.

Zavede  te  i 
živa  proždere.


Uozbilji  se,  hoćeš?

I  ti  i  ja,  smo  kao  likovi  koji
 imaju  bogatog  susjeda ...

Xerox ...

koji  nikada  ne
zaključava  vrata.

Ušuljao  si  se,
maznuti  TV ...

Samo,  baš  kad  uđeš  tamo,
shvatiš da  sam ja  već bio.

Ja  imam  plijen,  Steve!

A  ti urlaš:
'To nije fer!'

'Ja sam ga  prvi
želio  ukrasti!'

Zakasnio si.

Bolji smo  od vas!

- Imamo bolju stvar.
 - Ne kopčaš,  Steve.

To uopće,  nije bitno.

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

evo jedan video iz 1996, gdje steave jobs prica o kradji.... 

 We have been always shameless about stealing great ideas... Nakon više godina taj isti covjek na celu Apple-a tuzio sve zivo i mrtvo sto je imalo slicilo na apple proizvod. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

joj Drago molim te...

i sta bi ovo trebala biti vijest ili sta?

ovo bi mozda i bilo zanimljivo da nije opcepoznata stvar.

(da je ovu "vijest" objavio kakav redakcijski zutokljunac nekako bih i shvatio,ali ti? Jedan od Bugovih Eldersa...hmm.  

al opet nije sve ni u novinarskoj autenticnosti ...ima nesto i do web traffic... klik tamo,klik ovamo ...nakupi se

 

a i Gatesova reakcija na pljuvanje po miliontiti put je ocekivana i vidjena.

Bil je *ebeni debelokozac koji moze sve iskulirati.

i da mu se netko pokenja na facu,odreagovao bi u stilu: "...heeee, does not bother me..."  

 

 

...Nowhere and Everywhere...
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

moze on pricati sto god hoce ali cinjenica je da je microsoft spasio apple od izumiranja...

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom
Stevica je ljut zato sto Bill nije uzeo trip sa njime.Bill je smokljan bio i ostao.
We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Pa poznata stvar je da je Jobs bio đubre od čovjeka i gonič robova. I danas se mladi takvom dive.

 

 

hacktivist
 
20 3 hvala 0
16 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Šta je ovo? Svi hvalite Gatesa i ne pljujete ga? Morao sam pogledati kroz prozor da vidim da li će mi koji cepelin proletjeti iznad glave kako bih se na kraju uvjerio da ipak nisam u nekoj drugoj dimenziji.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Mislim Jobs se nasao nekom govoriti da je krao tudje ideje...on koji je jedino uveo revoluciju u prodavanje magle...

 

Pokoj mu dusi ali stvarno je tenkre...

Moj PC  
12 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
Pa Bill je u ovom slučaju primjereno reagirao na neke luđačke ispade
A ovaj proziva Gatesa za krađu, a mazno je 90% stvari

Ali opet da upitaš nekoga iz Netscapea ne znam bi li imali dobre riječi o Billu
15 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
Za mene je Bill covjek, bio i ostao... sjetite se njegove zaklade, ima i on svojih mana kao svi al kad vidim da je polovicu svog bogatstva donirao u dobrotvorne svrhe, nije sebican iako ima para ko blata, a opce je poznato da sto si bogatiji - sebicniji si, pokvareniji i hoces vise....
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom
lovac82 kaže...
Za mene je Bill covjek, bio i ostao... sjetite se njegove zaklade, ima i on svojih mana kao svi al kad vidim da je polovicu svog bogatstva donirao u dobrotvorne svrhe, nije sebican iako ima para ko blata, a opce je poznato da sto si bogatiji - sebicniji si, pokvareniji i hoces vise....

 

Očito nisi čuo za pojam "tax evasion"...američki "charity funds" najmanje služe tome čime se diče...

u stvari, kad bi na taj novac platili porez, to bi bio veći "charity" nego skrivanje novca u tim fondovima

 

Iz komentara izgleda da niko nije pogledao dokumentarac o ekipi koja je radila na Windowsima NT...

uvjeti su bili takvi da je 90% ekipe konstantno kod psihijatra ili su totalno pukli, mislim da je samo

jedan ostao normalan

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 8:33 (segregator).
13 godina
protjeran
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Kopirat ću jednu poruku.

 

5

.

.

4

.

.

3

.

.

2

.

.

1

 

hacktivist
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gates: pomogli Jobsu s Macom

Bill je geek #1, odlično je odgovorio, koliko je god Steve bio inovator bla bla, Bill Gates je za to vrijeme derao po milijardama dolara i tako će uvijek biti i za njegove pra pra pra unuke.

Bill Gates je 10x manje bio po svim medijima lijepo radio i spremao stvari za zimu, a Steve je volio popularnost i stalno se isticati i nadmetati, i tome pretjeranom radu i kako kažu njegovi smrt ga je pronašla. I sam Steve je rekao kako uopće nije bio s djecom, toliko o onome šta je rekao za svoje biološke roditelje a vrlo se slično i on ponio prema svojoj djeci.

12 godina
neaktivan
offline
Gates: pomogli Jobsu s Macom

Čuj Jobs govori da je Gates krao ideje - hahaha

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
 
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice