Func MS-3

poruka: 9
|
čitano: 2.819
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Func MS-3".
12 godina
neaktivan
offline
Func MS-3

lep miš, a čak nije ni skup :)

Mada ja sam pre 6 meseci kupio jedan u linksu, prestigio PMSG1

Koštao je 200kn, al eto, rasprodao se i nije više dobavljiv :(

Fenomenalan je, ima driver s kojim se može podešavati njegovi profili (ima ih 7), može se menjati rezolucija na 4 brzine od 80 do 5040 DPI.

Jedina šteta je što ima malo programibilnih tipki (što nije bitno za FPS), i nema onog malog dugmića koji se drži za usporeno kretanje do palca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Func MS-3
Krtislav1 kaže...

lep miš, a čak nije ni skup :)

Mada ja sam pre 6 meseci kupio jedan u linksu, prestigio PMSG1

Koštao je 200kn, al eto, rasprodao se i nije više dobavljiv :(

Fenomenalan je, ima driver s kojim se može podešavati njegovi profili (ima ih 7), može se menjati rezolucija na 4 brzine od 80 do 5040 DPI.

Jedina šteta je što ima malo programibilnih tipki (što nije bitno za FPS), i nema onog malog dugmića koji se drži za usporeno kretanje do palca.

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/prestigio-pmsg1y-review-by-vapor/95437.aspx

 

Eto review za one koje zanima

Pingu ;)
11 godina
neaktivan
offline
Func MS-3
miss da ce to bit moj buduci mis :) samo ako nasi ne zacine cijenu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Func MS-3

Kako neko moze pod pozitivne stavke navest senzor koji ima pozitivnu akceleraciju... Nisam ni ja mislia da cu osjetit nekakvu razliku izmedu Xai-a (koji koristi isti senzor) i Deathaddera (koji koristi najbolji opticki senzor skupa sa jos par drugih miseva) al stvarno se osjeti. Evo za primjer Deathadder na 1800 DPI mi ima jednaku "brzinu" ka Xai na 1530 DPI samo zbog akceleracije na Xai-u. Nazalost prvo san treba dat 500kn za nelos mis po kvaliteti izrade, ali s losim senzorom da bi nakon 2 godine pocea obracat paznju na senzore i skuzia sta san uzea.

Zasad su svi laserski misevi inferiorniji optickim sta se tice preciznosti. Al koliko vidim npr. Gigabyte Aivia Krypton sa Avago ADNS 9800 senzorom ima vecinu problema popravljenih tako da jos ima nade za lasere :) Ali ako uzimate laserske savjetujen vam da uzmete tvrdu a ne cloth podlogu jer laseri imaju dosta problema s tim.

'You can lead a fool to wisdom, bu you can't make him think.'
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 22:25 (puls4R).
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Func MS-3

Miš je zasnovan na laserskom senzoru Avago UGS 9500

Koji su još miševi zasnovani na tom senzoru i na kojem su senzoru zasnovani neki od najboljih miševa danjašnice? Hvala.

Btw, izgleda i sigurno leži bolje u ruci od onog smeća Lachesisa kojeg imam. Ali, senzor mu je vrh, hej.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Func MS-3

Koliko ja znan najbolji misevi trenutno su: CM Storm Spawn, Razer Deathadder, Logitech G400, Zowie EC serija, Razer Abyssus i stari Microsoft Intelli misevi. Kad kazen najbolji mislin na senzor, svi imaju Avago opticki senzor (manje razlike u modelima) osim MS miseva i iako su neki imali problema kad su tek izasli, sve je popravljeno putem firmwarea i drivera. Meni osobno najvise pasu Deathadder i Zowie EC1 Evo jer volin malo vece ergonomske miseve. Kod nas se mogu nabavit Deathadder, G400 i Abyssus (iako se dosta ljudi zali na kvalitetu izrade kod Abyssusa.)

'You can lead a fool to wisdom, bu you can't make him think.'
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Func MS-3

Meni se sviđa izgled ali znam i zašto: f*ck me ako im temelj nije bio G700!

vs

i

vs

Čak bih u ovu zadnju usporedbu dodao i G600{#}
 

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Func MS-3
puls4R kaže...

Koliko ja znan najbolji misevi trenutno su: CM Storm Spawn, Razer Deathadder, Logitech G400, Zowie EC serija, Razer Abyssus i stari Microsoft Intelli misevi. Kad kazen najbolji mislin na senzor, svi imaju Avago opticki senzor (manje razlike u modelima) osim MS miseva i iako su neki imali problema kad su tek izasli, sve je popravljeno putem firmwarea i drivera. Meni osobno najvise pasu Deathadder i Zowie EC1 Evo jer volin malo vece ergonomske miseve. Kod nas se mogu nabavit Deathadder, G400 i Abyssus (iako se dosta ljudi zali na kvalitetu izrade kod Abyssusa.)

Je, taj je senzor Avago 9500 ili najbolji ili među najboljima, provjerio sam. Uglavnom ugrađen je u najbolje miševe. Inače gledam kupit Mionix Naos 5000 ali ovaj je isto A klasa bome! Opala, evo sad gledam, nevidim da ima utege..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 8:50 (KIKI3ooo).
16 godina
odjavljen
offline
Func MS-3

Pozlaćeni USB konektori... {#}

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice