Elon Musk planira povezati računalo izravno s mozg

poruka: 7
|
čitano: 1.742
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk planira povezati računalo izravno s mozg".
16 godina
offline
Elon Musk planira povezati računalo izravno s mozg

Elon je car... samo me jedna rečenica kopka: "uspješnih startupa poput...". To što on radi nisu hebeni startupovi, nego vrhunske globalne kompanije sa prosperitetom, a ne mali 5x5 m2 prostor di se radi nešto bezveze. Čovjek nije zaslužio da ga se naziva startupom, puno veći od tog je. Startup je nešto moje i vaše što radimo, a ne od Elon fucking Muska.... 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
4 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Elon Musk planira povezati računalo izravno s mozg

Cool, zamisli da mogu ceprkat po necijem mozgu:

 

 

while (isHeSleeping() == true){

   if(hesDreaming()==true){

       addNightmare();

    }

   else{

       startDreaming();

  }

}

 

 

Svasta mi pada vec na pamet 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 15:32 (kingofthenight).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk planira povezati računalo izravno s
Aki kaže...

Elon je car... samo me jedna rečenica kopka: "uspješnih startupa poput...". To što on radi nisu hebeni startupovi, nego vrhunske globalne kompanije sa prosperitetom, a ne mali 5x5 m2 prostor di se radi nešto bezveze. Čovjek nije zaslužio da ga se naziva startupom, puno veći od tog je. Startup je nešto moje i vaše što radimo, a ne od Elon fucking Muska.... 

 

Da, ali ima i druga strana medalje: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/elon-musk-planira-povezati-racunalo-izravno-mozg/249111.aspx

 

Svaka, čast na tome što pokušava pokrenuti istraživački entuzijazam iz 60-tih i 70-tih, ali.... Hladni rat je prošao.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
offline
Re: Elon Musk planira povezati računalo izravno s
fredii kaže...
Aki kaže...

Elon je car... samo me jedna rečenica kopka: "uspješnih startupa poput...". To što on radi nisu hebeni startupovi, nego vrhunske globalne kompanije sa prosperitetom, a ne mali 5x5 m2 prostor di se radi nešto bezveze. Čovjek nije zaslužio da ga se naziva startupom, puno veći od tog je. Startup je nešto moje i vaše što radimo, a ne od Elon fucking Muska.... 

 

Da, ali ima i druga strana medalje: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/elon-musk-planira-povezati-racunalo-izravno-mozg/249111.aspx

Svaka, čast na tome što pokušava pokrenuti istraživački entuzijazam iz 60-tih i 70-tih, ali.... Hladni rat je prošao.

 Ovo ti je ista strana medalje :)

Krivi link?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Elon Musk planira povezati računalo izravno s
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo ti je ista strana medalje :)

Krivi link?

  Nisam ni primjetio http://www.economist.com/news/business/21709061-entrepreneurs-finances-are-jaw-dropping-inventive-and-combustible-his-space

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Elon Musk planira povezati računalo izravno s
Aki kaže...

Elon je car... samo me jedna rečenica kopka: "uspješnih startupa poput...". To što on radi nisu hebeni startupovi, nego vrhunske globalne kompanije sa prosperitetom, a ne mali 5x5 m2 prostor di se radi nešto bezveze. Čovjek nije zaslužio da ga se naziva startupom, puno veći od tog je. Startup je nešto moje i vaše što radimo, a ne od Elon fucking Muska.... 

 sve su te firme bile startup u pocetku, mada je ta rijec danas previse silovana.

nebitno kaj je imao milijune/milijarde za novije firme, svejedno su startup

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Elon Musk planira povezati računalo izravno s
nixass kaže...
Aki kaže...

Elon je car... samo me jedna rečenica kopka: "uspješnih startupa poput...". To što on radi nisu hebeni startupovi, nego vrhunske globalne kompanije sa prosperitetom, a ne mali 5x5 m2 prostor di se radi nešto bezveze. Čovjek nije zaslužio da ga se naziva startupom, puno veći od tog je. Startup je nešto moje i vaše što radimo, a ne od Elon fucking Muska.... 

 sve su te firme bile startup u pocetku, mada je ta rijec danas previse silovana.

nebitno kaj je imao milijune/milijarde za novije firme, svejedno su startup

 

Možda ne bi škodilo da se definira što je to startup uopće (meni recimo konfuzan i nepotreban termin), po wikipediji startup je

 

"Novoosnovano ili nedavno osnovano poduzeće s globalnim ambicijama i globalnim potencijalom".

"Cilj startupa je kroz dobro utvrđene procese povećati vrijednost tvrtke na 10 milijuna dolara i više, u nekim slučajevima i na nekoliko milijardi".

 

Znači nekakvo novoosnovano poduzeće je startup ako ima jako velike ambicije.. gluposti.

 

Po meni startup bi mogla biti tvrtka u koju je odmah u startu uloženo puno novaca, ili obrnuto što je možda i logičnije,

recimo kod nas bi se svaki j.d.o.o. mogao zvati startup firmom, nešto malo što ima potencijal da jednom postane veliko.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice