Dramatične promjene u Nokiji

poruka: 120
|
čitano: 27.201
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dramatične promjene u Nokiji".
15 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji

Je, slažem se. Dodao bi da je moj dojam da će iduči proboj na tržištu napraviti onaj tko ponudi pametni telefon za kunu uz neku malu predplatu. Danas na tržištu ima puno dobrih, ali skupih pametnih telefona, a mnogi ljudi ne žele dati par tisuča kuna za je..... telefon. 

16 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

nokia i MS imaju najviše za dobiti od međusobne suradnje. I jedni i drugi su bitno ugroženi i MS bi se moglo dogoditi u nekoj mjeri ono što se sad događa Nokiji. Dakle suradnja je vrlo izgledna.

Novi win za mobilne uređaje izgleda dosta dobro, meni bitno bolje od androida i oboje bi mogli imati velike koristi od udruživanja. Symb je završena priča, Nokia nikada nije napravila brand od njega, nikad nije uspjela napraviti ga dovoljno atraktivnim i jednostavnim za novog korisnika, a meego cilja na segment tržišta totalno nebitan ( "poweruseri i geekovi" ) i kao takav je promašena priča kad se gleda veliak slika. Prosječan consumer vidi samo iOS, android zbog gomile proizvođača i usera i MS zbog imena i težine koje to ime nosi za sobom.

 

E sad, vidjet ćemo koliko ima istine u "two turkeys do not make an eagle"

A.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 12:01 (artfull).
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Psiho246 kaže...

Ova Nokia je retardirana, ne samo da nisu imali apsolutno nikakav marketing, oni si sad cak stvaraju i los marketing.

Ako se ista da nauciti od Apple-a je da uvijek treba hvaliti svoj proizvod jer ako ga se dovoljno hvali, proizvod ce u umovima korisnika postati onakav kakvim ga opisuju proizvodaci.

Sto zapravo zelim reci jest da je Nokia trebala odbacivati sve spekulacije, izabrati kljucne argumente protiv androida i iOSa i koristit ih u agresivnom marketingu. Samo s tim bi pomeli konkurenciju, jer ruku na srce, Symbian mozda nije najprivlacniji OS, ali je jos uvijek napredniji od Androida i iOS-a i zahtjeva manje resursa.

Sto je Nokia napravila - mjesecima niti glasa od njih > promjena CEO-a > otkazivanje suradnje sa intelom > CEO radi   cirkus i dere se kako Nokia propada.

 

Bravo Nokia, odlicna formula za uspjeh!

  U ovom članku nije pomenuto, ali radi se o internom dopisu koji je procurio.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Šef kaže...
apoteka kaže...

necu ni pomislit koliko bi kostala n8 s androidom

morali bi stavit brzi proc, vise rama i vecu bateriju da bi radio kako treba

odnosno da radi kako radi sad sa symbianom

naravno i veci ekran

 

neka radije uloze novce u marketing

sa symbianom3 se mogu ponosit

ROFL

HTC Wildfire radi sasvim uredno na 600MHz i s malim ekranom

radi bas zato sto ima mali ekran

nisan mislio na velicinu nego rezoluciju

tu sam samo radi vijesti o apple-u
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
apoteka kaže...
Šef kaže...
apoteka kaže...

necu ni pomislit koliko bi kostala n8 s androidom

morali bi stavit brzi proc, vise rama i vecu bateriju da bi radio kako treba

odnosno da radi kako radi sad sa symbianom

naravno i veci ekran

 

neka radije uloze novce u marketing

sa symbianom3 se mogu ponosit

ROFL

HTC Wildfire radi sasvim uredno na 600MHz i s malim ekranom

radi bas zato sto ima mali ekran

nisan mislio na velicinu nego rezoluciju

Sad mi nije jasno sto zelis reci.

Wildfire ima i manji ekran i manju rezoluciju i slabiji procesor i opet Android radi kako treba.

I, ispravak samog sebe: Wildfire ima 528MHz procesor.

 

 

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Šef kaže...
apoteka kaže...
Šef kaže...
apoteka kaže...

necu ni pomislit koliko bi kostala n8 s androidom

morali bi stavit brzi proc, vise rama i vecu bateriju da bi radio kako treba

odnosno da radi kako radi sad sa symbianom

naravno i veci ekran

 

neka radije uloze novce u marketing

sa symbianom3 se mogu ponosit

ROFL

HTC Wildfire radi sasvim uredno na 600MHz i s malim ekranom

radi bas zato sto ima mali ekran

nisan mislio na velicinu nego rezoluciju

Sad mi nije jasno sto zelis reci.

Wildfire ima i manji ekran i manju rezoluciju i slabiji procesor i opet Android radi kako treba.

I, ispravak samog sebe: Wildfire ima 528MHz procesor.

 

 

  brzina sucelja wildfirea, legenda i slicnog je boli glava(osobno iskustvo sa raznim androidima sa 528 i 600mhz), pri upotrebi sam stalno osjecao gadni lag, usporedivo sa symbianom s60v5(sam ne n97...) i nije ni blizu symbian^3 koji je fluidan, tak da ne, ne moraju poraditi na fluidnosti i nije manje fluidan od ostalih top modela(desire hd, iphone 4, hd7...) koji imaju daleko jaci procesor, jedina zamjerka je nedostatak hardverske akceleracije u internet browseru, al nadam se da ce to opera rijesiti

a vi sad mozete nastaviti srati, davati thumb down i raditi sto god hocete, al ovo sto sam rekao je istina, jer nazalost sa androidom imam skoro svakodnevne susrete

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže...
brzina sucelja wildfirea, legenda i slicnog je boli glava(osobno iskustvo sa raznim androidima sa 528 i 600mhz), pri upotrebi sam stalno osjecao gadni lag

Kod legenda laga nema. Nikakvog. 

15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
tnakir kaže...
grimyHR kaže...
brzina sucelja wildfirea, legenda i slicnog je boli glava(osobno iskustvo sa raznim androidima sa 528 i 600mhz), pri upotrebi sam stalno osjecao gadni lag

Kod legenda laga nema. Nikakvog.

  ma joj daj, imao sam ga prije 3 dana u rukama , stavljao covjeku navigaciju, sa zadnjim stock romom i mobitelu treba "pola sata" da ista napravi

mislim, nije to strasno, al nije nista brzi nego nokia c6-00

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 13:40 (grimyHR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Šef kaže...

ima i Nokia vec izgradjeno ime ;)

Android trziste je raznoliko i uvijek ima mjesta za nesto novo, ili poboljsavanje postojeceg. 

Zamisli Nokijin hardver sa Androidom. Npr. N8 sa najboljom kamerom na trzistu uparenu s Androidom i 100000+ aplikacija.

 

Za WP7 kazes da je konkurencija u povojima i to je istina, ali WP7 nije svijet za sebe, nego WP7 ide protiv Androida, iOSa i ostalih.

 

Ovo sto su svi kod WP7 isti mi uopce ne lici na prednost, jer po cemu ce se Nokijini mobiteli razlikovat od ostalih?

  1. Kako gdje - nokia u americi je nepostojeća, a SAD je veliko smartphone tržište
  2. Svi idu protiv nekog, ali konkurencija unutar proizvođača android telefona je puno veća nego između WP7 telefona. Malo glupo za reći, ali u ovom trenutku je puno lakše napraviti WP7 ultra telefon. Nokia da samo u WP7 uvali 12mpix kameru od N8 i bseplatnu OVI navigaciju već je 10 puta bolja od sadašnjih wp7 telefona.
  3. tu ulazi nokijina kvaliteta i znanje se hardverom koja (po meni) može napraviti tu razliku.
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Paolo, slicno vrijedi i za Android.
Nema Android mobitela s dobrom kamerom kao sto je N8.
I, opet Nokia pravi razliku od drugih proizvođaca sa svojom izradom, hardverom,...
Bilo bi super za vidjeti Nokiu s Androidom, dobrom kamerom i fizickom tipkovnicom. A i Android je sad jako popularan i raste mu udio, na stetu BB-a, WP7 i Symbiana.
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
16 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Na Androidu je daleko veća konkurencija.

Šteta što i Nokia postaje mainstream...

Više neće biti Geekster (kombincija Hipstera i geeka), kao što bi rekli Hipsteri "They sold out".

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Uz veliko poštovanje prema brandu NOKIA, odgovaram direktno grimyHR-u; do sada sam imao u rukama slijedjeće modele Nokie, 1. N80, 2. N95 mod. 8GB. i E72, nadam se da je dosta pokazatelja kakav sam consumer mobitela. Ali pobogu, koju je razliku Nokia napravila od N80 do E72 i po čemu??!!!! Kod modela N80 pamtite li ljudi koju je ona imala onda rezoluciju, koliko k boja, memoriju, ... Mogao bih do unedogled, ali pomoći nema, bar ne s ovakvim Symbianom, pa zvao se on xyz. Pojedinci hvale sadašnji Symbian, ali molim da malo pogledate na YouTube filmove o direktnim recenzijama Nokie N8, HTC DHD-a, Iphone 4, LG neki model + jednu Motorolu. Nokia N8 je redovito najsporija. Jedan Prijatelj mi konzumira Nokiu C6-00, OK mobitel, ali ipak nakon svega osobno sam Novi fun Android telefona i HTC DHD-a kao smartphona, koji za razliku od Iphonea 4 ima makar home screen, bi xenon, aluminijsko kućište ( btw, bio sam i vlasnik Iphonea 3GS), ali bluetooth koji funkcionira samo s "nečim" i li za "nešto"?? Ma niti OVI nije nešto bog zna što, podzadnje se je popravio, ali nedovoljno da bih ostao na Nokii. Što se tiče WP7, moje mišljenje je da ne ablam LEGO koncepciju, kome pravo kome krivo, ali vrijeme će pokazati kako će se stvar odvijati, po mom skromnom mišljenju, kako stvari za sada stoje nemaju 12% šansi sa Android tržištem i App storeom kod Iphonea.   

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Baš si našao spomenuti E72, jedan od najprodavanijih i najboljih smartphoneova uopće.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Nokia N900 je odličan telefon i dobro se prodavao, trebali su pokušati s maemom i na drugim modelima, i razvijati ga

možda bi danas bili u boljoj situaciji nego guranjem symbiana

imali su maemo prije iOS-a i androida, samo nisu imali petlje pokušati

napravili su tablet N800 i smarphone N900 i to je to

imao sam N900, nažalost odletio mi u more, htio sam uzeti novi,ali kako sam čuo najave za N9 i meego, pričekao sam, izgleda da ću ipak morati uzeti N900

nema nitko bolji hardware od Nokie, šteta što su glupom taktikom doveli sebe u lošu poziciju,sada će se teško isčupati s bilo čime

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
wyks kaže...

Baš si našao spomenuti E72, jedan od najprodavanijih i najboljih smartphoneova uopće.

Nope E71 je bio i ostao

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
14 godina
protjeran
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Ako za par godina (2), kupim Nokia-u sa W7, hocu li moci instalirati Symbian?

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
0verlord kaže...

Nope E71 je bio i ostao

Imam ga i dan danas mi rastura, 90% moji potreba zadovolji najbolje. Najdraži smartphone koji imam (koristim), a imam ih podosta kao i platformi.

16 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Tak sam  i ja prije mislio da je nokia najbolji mobitel,zadnji mobitel nokijin  mi  je bio nokia x6 za koji sam  prije 8 mjeseci dal 1600kn a bio  je pravo smeće u početku  OS pa kad sam  instalirao operu mini nisam ju  mogel nači,mp4 video mi  neki  nisu htjeli reporducirat sliku a neki glazbu,pa mi  ju  je onda brat  strgao kad  je uzimal karticu iz moba,a popravak je bio 3000kn samo asm  ga bacil i  kupio si prvo 3gs a onda i četvorku  i svi su  mi videi išli super,sve je išlo lijepo i priviknuo sam  se.Možete vi  govorit što  hoćete od iphonu no ja sam  isprobal  gotovo sve mobitel(desire,nokie,blackberry te optimus 7) te mogu reći da se iphone najbolji mobitel a  nekomu  više odgovara android ili windovsi  pa nek  si svako  uzme što  mu  je najbolje

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
Šef kaže...
apoteka kaže...
Šef kaže...
apoteka kaže...

necu ni pomislit koliko bi kostala n8 s androidom

morali bi stavit brzi proc, vise rama i vecu bateriju da bi radio kako treba

odnosno da radi kako radi sad sa symbianom

naravno i veci ekran

 

neka radije uloze novce u marketing

sa symbianom3 se mogu ponosit

ROFL

HTC Wildfire radi sasvim uredno na 600MHz i s malim ekranom

radi bas zato sto ima mali ekran

nisan mislio na velicinu nego rezoluciju

Sad mi nije jasno sto zelis reci.

Wildfire ima i manji ekran i manju rezoluciju i slabiji procesor i opet Android radi kako treba.

I, ispravak samog sebe: Wildfire ima 528MHz procesor.

 

 

SetCPU,guglajte ovi koji neznate o čemu pričam

0verlord kaže...
wyks kaže...

Baš si našao spomenuti E72, jedan od najprodavanijih i najboljih smartphoneova uopće.

Nope E71 je bio i ostao

Evo baš sam spojen na internet sa E71,mob je ok,jedino što ima problema sa signalom kao i iPhone 4

HCSC kaže...
0verlord kaže...

Nope E71 je bio i ostao

Imam ga i dan danas mi rastura, 90% moji potreba zadovolji najbolje. Najdraži smartphone koji imam (koristim), a imam ih podosta kao i platformi.

Čitaj gornji citat.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
16 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
lzgr kaže...

Čitaj gornji citat.

vidio

15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
ATJLučko kaže...

Uz veliko poštovanje prema brandu NOKIA, odgovaram direktno grimyHR-u; do sada sam imao u rukama slijedjeće modele Nokie, 1. N80, 2. N95 mod. 8GB. i E72, nadam se da je dosta pokazatelja kakav sam consumer mobitela. Ali pobogu, koju je razliku Nokia napravila od N80 do E72 i po čemu??!!!! Kod modela N80 pamtite li ljudi koju je ona imala onda rezoluciju, koliko k boja, memoriju, ... Mogao bih do unedogled, ali pomoći nema, bar ne s ovakvim Symbianom, pa zvao se on xyz. Pojedinci hvale sadašnji Symbian, ali molim da malo pogledate na YouTube filmove o direktnim recenzijama Nokie N8, HTC DHD-a, Iphone 4, LG neki model + jednu Motorolu. Nokia N8 je redovito najsporija. Jedan Prijatelj mi konzumira Nokiu C6-00, OK mobitel, ali ipak nakon svega osobno sam Novi fun Android telefona i HTC DHD-a kao smartphona, koji za razliku od Iphonea 4 ima makar home screen, bi xenon, aluminijsko kućište ( btw, bio sam i vlasnik Iphonea 3GS), ali bluetooth koji funkcionira samo s "nečim" i li za "nešto"?? Ma niti OVI nije nešto bog zna što, podzadnje se je popravio, ali nedovoljno da bih ostao na Nokii. Što se tiče WP7, moje mišljenje je da ne ablam LEGO koncepciju, kome pravo kome krivo, ali vrijeme će pokazati kako će se stvar odvijati, po mom skromnom mišljenju, kako stvari za sada stoje nemaju 12% šansi sa Android tržištem i App storeom kod Iphonea.

  gle, ja bi ti na ovo odgovorio...da ista uspijem razumjeti u ovom spageti postu....

daj ti sad to sroci da to i mi malo gluplji ljudi razumijemo, jer ja sad ovdje sam na par dijelova vidim pljuvanje bez argumenata i nepovezane gluposti, a ostatak mi je potpuno nerazumljiv

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
koda se nemogu izvuc iz krize sa vagonima jeftinih stjupidfona.gladnih i neimastine milijarde.cemu sva prica o os-u? ovi retard foni ne donose prihod? bazne stanice ne donose prihod? nokia divizija optike ne donosi prihode? to su kriva tumacenja...kao kad ljudi misle da norton av ima para ko blata jer home useri to kupuju...ne ,ima para jer pogodi dil da ce sve fordove tvornice na svim racunalima imat 20000 licenci nortona. i tko je ovaj ceo? kakve su to halucinacije? mogao je uposlenima ulit po jedan sake i po jednu katanu. nabijem taj njihov svijet biznisa bez granica...takav izvorni brand mora imat na celu nekog 'nokiaminena'. nema tu nikakve veze prica o nekom simbianu...koliko god vi mislili da os moze upropastit BRAND NOKIA. nesto je trulo u drzavi finskoj,a ne u simbianu.samo treba prvi balvan pomaknut,da se ugleta sumica.
uzmes prva dva slova od rijeci malware i dodas na Maorskom rijec stop...sto dobijes ???
14 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji

Ahhh... taj index.hr

 

Nisu u stanju napisati normalan clanak.

 

Nek tehnoloske stvari ostave portalima koji se bave tehnologijom, a oni nek i dalje pisu o Avi, Simoni, Gotovcu,...

 

U clanku nema nista sto nismo znali, nego su samo ubacili vise senzacije u to

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
16 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

najjača je žuta štampa kad počnu pisati o takvim stvarima, novinari koji manje znaju i prate nego više od pola ekipe na ovom forumu

 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
jpelko2 kaže...

Tak sam   i ja prije mislio da je nokia najbolji mobitel,zadnji mobitel nokijin   mi   je bio nokia x6 za koji sam   prije 8 mjeseci dal 1600kn a bio   je pravo smeće u početku   OS pa kad sam   instalirao operu mini nisam ju   mogel nači,mp4 video mi   neki   nisu htjeli reporducirat sliku a neki glazbu,pa mi   ju   je onda brat   strgao kad   je uzimal karticu iz moba,a popravak je bio 3000kn samo asm   ga bacil i   kupio si prvo 3gs a onda i četvorku   i svi su   mi videi išli super,sve je išlo lijepo i priviknuo sam   se.Možete vi   govorit što   hoćete od iphonu no ja sam   isprobal   gotovo sve mobitel(desire,nokie,blackberry te optimus 7) te mogu reći da se iphone najbolji mobitel a   nekomu   više odgovara android ili windovsi   pa nek   si svako   uzme što   mu   je najbolje

  sad tek vidim ovaj post kak treba

ti si decko ocito cista trolcina, jer da si razbio cjeli mobitel, popravak nebi bio 3000kn, to sta operu nisi mogao naci samo govori o tvojoj inteligenciji, a ovo za video cisto sumnjam

i daj mi jos reci kakve veze ima x6 sa symbian^3 operativnim sustavom? ili sa meegom? jer to su nokijini aktualni OS-evi

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji

Mladiću, od tebe koji već 2 godine jašeš prostorima ovih pašnjaka/foruma očekivao sam više tehničke pismenosti. Moja malenkos kada kupuje, kupuje najbolje što MOJ navac u tom trenutku može kupiti, ALI ne kupujem na prvu. da bi nešto kupio i pljucnuo 5200,00 kuna ili 7300,00 kuna (HTC DHD/IPHONE 4), potrošim malo više vremena na internetu, u stručnim časopisima, na terenu kod usera koji imaju te ili slične mobove, ... Kažeš špageti post, za tvoju informaciju; ona najkraća definicija nečeg istovremeno to isto pokriva u najširem mogućem opsegu, a ja sam kao NOVI user Android moba htio pokazati kako kao dugogodišnji user Nokia mobova imam full/potpunu kompetenciju o ovom topicu nešto konkretno napisati. Bez uvrede ali moždsa pišem špageti postove ali ti razmišljaš u binarnom sustavu. Preporuka; prije nego nekoga kritiziraš, sagledaj probllem sa šireg aspekta, koliko OS-a, koliko Nokia mobova, koliko ljudi toliko ćudi. Za mene nakon 14 godina mobiteliziranja, HTC RULES ALL.

14 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

{#}{#}

 

 

u pič*u materinu u zadnje vrijeme sve neki padobranci-specijalci na ovom forumu; svi kompetentni...{#} Moram da sutim jer pored ovakvih......{#}

 

EDIT: jos nisam dobio karton?{#}

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 18:56 (0verlord).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

ljudi cemu panika,pa nece nokija propast.... svaka firma ima odredeni period u kojem stagnira ili nazaduje, to je sasvim normalno, da bi se nakon nekog vremena dignuli iz pepela i ponovo se vratili u vrh..... to sto su sada tehnoloski iza konkurencije (doduse ne puno), ne znaci da ce tako biti i za godinu dvije, potreban je samo jedan pametan potez da se sve okrene, pa pogledajte HTC u sto su se razvili a do prije par godina  jedva da je itko znao za  i jedan njihov uredaj.... s druge strane pogledajte SE, po meni firmu koja  je na jos losijem polozaju od nokije, svi se sjecamo k700i koji je bio san snova, imali su sve i dizajn i opremljenost, sada su se izgubili u vlastitom identitetu....

kao i motorola koja je gotovo potpuno nestala , a sada opet sve vise stremi prema vrhu...

moja poanta, sve se dogada u ciklusima i sve je s  razlogom....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
0verlord kaže...

{#}{#}

 

 

u pič*u materinu u zadnje vrijeme sve neki padobranci-specijalci na ovom forumu; svi kompetentni...{#} Moram da sutim jer pored ovakvih......{#}

 

EDIT: jos nisam dobio karton?{#}

htio sam i ja karton pa mi nedaju

 

mislim da ce price o s60v5 trajati koliko i price o domovinskom ratu

mogao bi netko spomenuti prve iphone i androide... sto je to tek bilo

tu sam samo radi vijesti o apple-u
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice