DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

poruka: 989
|
čitano: 80.272
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6".
9 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

.

 

 
64 7 hvala 6
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
CyberDemonVZ kaže...
Virtua Fighter kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/
Samo sam čekao nekog s ovim. Do sad je popularna bila Nokia N95 kao mob koji su svi koristili prije 10 godina a imao je sve funkcije i ugodu korištenja kao iPhone a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? Slažem se da nije revolucionaran niti jeftin ali molim te...

Pa upravo to! Oni su napravili metalnu verziju podloška za klimavi ormar, i k tome još kopija nečeg starog 5 godina!

 

Čekao sam neke lude novosti koje će svi kopirati!

Trajanje baterije tjedan dana, solarno punjenje, nekakvu kamericu na njemu, NFC, savitljiv ekran, okrugli ekran.. bilo što. A oni predstavili metalnu kockicu s kotačićem sa zakrivljenim staklom :(

Pa zavisi što trebaš od sata. Za mene su bitni senzori (akcelerometri, barometri, itd.).

Npr. tri najjača proizvođača sitnih spravica (satova?) koje nosiš oko ruke ili staviš u džep, a koja broje korake napravljene tijekom dana (tzv. pedometri) imaju sljedeći rezultat (nošeni istovremeno): 7500 koraka, 10000 koraka, 12000 koraka. WTF? Kakvi su to senzori? Još jednom napominjem da su to najprodavaniji (i najskuplji) uređajčići te namjene.

Ili npr. "satovi za trčanje i fitness" koji mjere što-šta (rad srca, brzinu, pređenu udaljenost, pa čak i koliko se puta budiš preko noći, itd.) kojima rezultati također variraju.

 

Ako Watch bude imao točne senzore, onda ćemo da pričamo. Za sada je što se tiče "određivanja" točnog vremena čudan: 

 

"Because it is a watch, the device is designed to keep accurate time, continually checking its internal clock against the definitive global time standard with the "precision found in GPS satellites." 

 

Šta to znači? Da nisu sigurni ni u internal clock? 

12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Jesu objavili detalje o iWatchu? (Htio bi usporediti s ovim dolje.)

 

Pošto me nije baš oduševio, a jako sam zainteresiran za SmartWatcheve, vjerojatno ću kupiti ovaj (kad skupim lovu):

http://www.asus.com/Phones/ASUS_ZenWatch_WI500Q/

Najjeftiniji Smartwatch ove godine, a prema mogućnostima mi se čini odličan! Za jedan iWatch vjerojatno kupim nekoliko ovih {#}

A vjerojatno bude i predivan kad se gore stavi metalni remen (da, na ovaj sat ide bilo koji standardni remen, a ne samo oni koje Apple prodaje {#}  )

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Dugme ovdje, dugme ondje...

Petric vjerojatnu tipkovnicu zove dugmetara.

 
6 1 hvala 0
11 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Najjače mi je bilo ono kad su predstavljali Apple Pay:

“Security is at the core of Pay, but so is privacy. We’re not in the business of collecting your data.”

Moš si mislit!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 22:34 (Diazz72).
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
morrisoN kaže...
Tonči kaže...

Baš komentiram, pa toliko košta svaki iole bolji sat, zar ne?

Ovo boldirano kupis da nosis minimalno 10-15 godina, a mozda i vise. Apple Watch (i svaki drugi nazovismartwatch) kupis da nosis dok ne izadje nova verzija. Nokon toga te stid sto imas staru verziju.

Dakle, smartvočevi, zdrrrravooooo!!!!!

Ima logike. :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
DexCro kaže...

Dugme ovdje, dugme ondje...

Petric vjerojatnu tipkovnicu zove dugmetara.

A da je puce umjesto dugme, tipkovnica bi bila puca ili pucara.

13 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Meni ovo odvratno izgleda, 5S je duplo ljepši, a velike razlike u radu neće biti, iOS i tako radi kao sat..

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
shkval kaže...
DexCro kaže...

Dugme ovdje, dugme ondje...

Petric vjerojatnu tipkovnicu zove dugmetara.

A da je puce umjesto dugme, tipkovnica bi bila puca ili pucara.

Napišeš tu rečenicu i onda ti ne padne tipka na pamet?! Svašta.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
shkval kaže...
DexCro kaže...

Dugme ovdje, dugme ondje...

Petric vjerojatnu tipkovnicu zove dugmetara.

A da je puce umjesto dugme, tipkovnica bi bila puca ili pucara.

Napišeš tu rečenicu i onda ti ne padne tipka na pamet?! Svašta.

Koju pamet? Da imam pameti, ne bi u ovaj sat visio na forumu i dopisivao se o Apple-ovim proizvodima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 22:43 (shkval).
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Borostef kaže...

Ima i u UK storeu... Upravo skinuo...

U trenutku pisanja poruke nije bilo :)

 

EDIT: nije da zujim, visio sam na iTunesima od sekunde kad je spomenuto da je album pusten (a gledo sam live s virtualke)

Niste li ste stesali prije ljeta?
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 22:45 (Mojpismonosa).
16 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Ajmo malo usporedbe:

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6665&idPhone2=6434

 

Note 4, po mojem misljenju, bolji u sljedecem:

- duplo veca reza

- stylus

- micro-sd

- LTE Cat6

- Bluetooth 4.1

- 16mpx vs 8mpx straznja kamera

- 3.7mpx vs 1.2mpx prednja kamera

- 2160p snimanje

 

ostalo manje vise bitno:

- standardna verzija 32GB vs 16GB

- 3GB RAM vs 1GB

 

Kojeg bi vi?

35 Samsung Galaxy Note 4
32 iPhone 6 Plus
45 Ni jedan
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Vauuuu, fukck jea, best thing ever, revolucija, nikad nitko bolje nista nije prezentirao i svi ostali fap fap epiteti.. {#}

 


Parodija dovoljno opisuje sve..  

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
14 5 hvala 2
10 godina
protjeran
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Najzanimljivije mi je vidjeti kako je Android boyevima zas sto iPhone nije bolji.
Nosite Gear 2 momci i uzivajte u zivotu.
14 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

iPhone 6 Plus je točno ono čemu sam se nadao. Mislim da se nakon više od godine na Androidu(HTC One m7) opet vraćam na iOS, Android možda je moćniji OS, ali iOS je puno ugodniji OS za koristiti i aplikacije su puno bolje.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
18 11 hvala 0
12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Malo kasne :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 23:06 (Xboxn00b).
Moj PC  
34 10 hvala 3
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
power_user kaže...

iPhone 6 Plus je točno ono čemu sam se nadao. Mislim da se nakon više od godine na Androidu(HTC One m7) opet vraćam na iOS, Android možda je moćniji OS, ali iOS je puno ugodniji OS za koristiti i aplikacije su puno bolje.

 

android puno močniji?? nemoj me hebat, šta je u njemu močno? to sto mozes prebacit fotke i pjesme iz explorera??????
13 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Xboxn00b kaže...

Malo kasne :)

 

 

Joj sto su dosadni s tim usporedbama, ne znam zasto mnogi Android useri toliko moraju komentirat kako su njihovi uredaji jeftniji, a zapravo napredniji i bolji umjesto da jednostavno uzivaju sto su bolje prosli? Sumnjivo je to meni.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
11 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
David7 slažem se sa tobom, ostajem na iphonu 5s, koliko sam vidio na slici ip6 kamera je malo izbočena (mislim oko mm), vjerojatno će se grebati obrub i ne sviđa mi se.
Kaj se tiče sata isto ga preskačem, način punjenja mi se sviđa, ne sviđa mi se što mora biti povezan sa iphonom, osobno sam mislio da će se sinkronizirati sa iphonom pa ako mi umre baterija na telefonu da ću moći slati poruke svojim kontaktima, da će biti zaobljen,
Ps. Pripremio sam si lovu unaprijed za novi telefon ili sat, hebeš apple, kupiti ću curi neki nakit...
Usput imam macbook air 2013, pro 2014, iphone 5s da ne mislite da sam njihov protivnik, to su vrhunski uređaji ali mi skok nije dovoljno velik za promjenu...
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
morrisoN kaže...
Tonči kaže...

Baš komentiram, pa toliko košta svaki iole bolji sat, zar ne?

Ovo boldirano kupis da nosis minimalno 10-15 godina, a mozda i vise. Apple Watch (i svaki drugi nazovismartwatch) kupis da nosis dok ne izadje nova verzija. Nokon toga te stid sto imas staru verziju.

Dakle, smartvočevi, zdrrrravooooo!!!!!

Ima logike. :)

ima da. bit će zanimljivo vidjeti kako će tržište prihvatiti ovaj bastard luksuznog predmeta i gadgeta namjenjen masovnom tržištu, te što su planirali sa sljedećim iteracijama. nisam siguran da je ovaj dizajn dovoljno bezvremenski, a opet 350 dolara nije nešto što si vojska fitnes manijaka i gadget frikova ne može priuštiti. aluminij (sport ) verzija je vjerojatno 350 dolara, a bojim se da su ove inox i pozlaćene u kombinacijama sa skupljim remenima i preko 500 ... za te varijacije nikako ne mogu odrediti jesu li mi kič ili ne. trebat će viditi napravu i probati uživo, što je kod applea do sad uvijek bilo bolje iskustvo.

 

Definitivno daleko najambiciozniji ulazak na ovo tržište, ali još nemamo podatke o bateriji, sat koji će trebati puniti svaki ili svaki drugi dan je bojim se također promašaj.

 

ovo bi im mogao biti tek prvi proizvod iz wearable computing -a , to je tržište gdje ionako moraju ući. desetak miljuna komada bi mogli prodati dogodine.

A.
12 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Samo vi fapajte na nabijeni hardwer ali ljudi na kraju idu za onim sta vide a to je udobnost OS-a i jednostavnost gdje vas iOS sve zdere

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
11 12 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Boze gluposti... sta su oni ovo "razvijali" godinu dana?

malo veci ekran?

 

kakav je ovo sat? i moj dida ima bolji ukus...

 

iphone 5s je pun pogodak... samo OS treba dizat...

 

potpis :D
Moj PC  
21 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
bus kaže...
power_user kaže...

iPhone 6 Plus je točno ono čemu sam se nadao. Mislim da se nakon više od godine na Androidu(HTC One m7) opet vraćam na iOS, Android možda je moćniji OS, ali iOS je puno ugodniji OS za koristiti i aplikacije su puno bolje.

 

android puno močniji?? nemoj me hebat, šta je u njemu močno? to sto mozes prebacit fotke i pjesme iz explorera??????

Ima par stvari koje su zanimljive, ali kao što sam i napisao nisu dovoljne da me zadrže. USB OTG je prva stvar koje se mogu sjetiti, pa razni WiFi alati, uglavnom dosta stvari koje zahtjevaju malo veću slobodu pristupa samom hardveru, ali sve mi je to zatrebalo 2-3 puta u zadnjih godinu dana, a većinom se može dobiti i na iOSu uz jailbreak

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
bus kaže...
power_user kaže...

iPhone 6 Plus je točno ono čemu sam se nadao. Mislim da se nakon više od godine na Androidu(HTC One m7) opet vraćam na iOS, Android možda je moćniji OS, ali iOS je puno ugodniji OS za koristiti i aplikacije su puno bolje.

 

android puno močniji?? nemoj me hebat, šta je u njemu močno? to sto mozes prebacit fotke i pjesme iz explorera??????

Meni osobno je 'moćniji' jer mogu koristiti dvije SIM kartice, privatnu i poslovnu , što mogu mikrousb punjač naći na svakom koraku. Dvije bitne stavke za posao na terenu. 

Life is too short to remove USB safely
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
xR4Z3R kaže...

Samo vi fapajte na nabijeni hardwer ali ljudi na kraju idu za onim sta vide a to je udobnost OS-a i jednostavnost gdje vas iOS sve zdere

Idu za onime što pič** vole (izvinite na izrazu)... Awww imaš iPhone {#}

10 godina
protjeran
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Mnogo mocno
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
shkval kaže...
Tonči kaže...
shkval kaže...
DexCro kaže...

Dugme ovdje, dugme ondje...

Petric vjerojatnu tipkovnicu zove dugmetara.

A da je puce umjesto dugme, tipkovnica bi bila puca ili pucara.

Napišeš tu rečenicu i onda ti ne padne tipka na pamet?! Svašta.

Koju pamet? Da imam pameti, ne bi u ovaj sat visio na forumu i dopisivao se o Apple-ovim proizvodima.

Imaš pravo, odo i ja u krevet pucetati, dugmetati ili tipkati po ajfonu dok zaspem. :P

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Hacker-ri kaže...

 

 

iphone 5s je pun pogodak... samo OS treba dizat...

 

 

Sjecam se kad je dosao IP5 ( dizajn ). 
Odvratno ko ce ikad htjet takav izduzeni mobitel ? Izgleda ko daljinski, prelose....  Kupit cu Nexus 8" i moci cu stavit unutra SD karticu, moci cu vadit bateriju. 

Inace ja imam SGS5 ali svi vi koji se pravite pametni zapravo ste najbolji primjer zaludenosti koji taj Iphone stvara

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Mičić kaže...

Hahahaha, to sam ja maloprije iz zajebancije složio. Kad si prije i odakle to lapio? :D

Twitter garant, nema di drugo bit hh

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 0:00 (EchoOne).
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
CyberDemonVZ kaže...
Virtua Fighter kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/
Samo sam čekao nekog s ovim. Do sad je popularna bila Nokia N95 kao mob koji su svi koristili prije 10 godina a imao je sve funkcije i ugodu korištenja kao iPhone a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? Slažem se da nije revolucionaran niti jeftin ali molim te...

Pa upravo to! Oni su napravili metalnu verziju podloška za klimavi ormar, i k tome još kopija nečeg starog 5 godina!

 

Čekao sam neke lude novosti koje će svi kopirati!

Trajanje baterije tjedan dana, solarno punjenje, nekakvu kamericu na njemu, NFC, savitljiv ekran, okrugli ekran.. bilo što. A oni predstavili metalnu kockicu s kotačićem sa zakrivljenim staklom :(

za razliku od motorole 360 koji izgleda slovi kao najozbilniji google smart watch, ovaj ima daleko ozbilniji set softwarea (gps navigacija, apple pay, ozbiljne health aplikacije, third party aplikacije i uopće daleko dovršenije sučelje, više mogućnosti i bolju integraciju sa iOSom. osim toga, donosi i haptic feedback, pressure sensors ( dakle razlikuje pritisak po stupjevima jačine i dodir ) - ovaj dio je nešto novo i jako me zanima kako će to funkcionirati i koristiti kroz ui, dodatni user interface ( uz touch screen i siri ) preko fizičkih tipki i digitalno/mehaničkog kotačića + nfc, savijen ekran ( rubovi lcd-a su savijeni i spojeni sa safirnim staklom ). gotovo sigurno ima i jači hardware ( onaj u motoroli je prastar iz 2010. ), donosi novu razinu minjaturizacije i razina obrade je bitno veća što je izuzetno važno kod wearable computinga ... 


moto je 250 dolara + cca 50-100 dolara za metalnu narukvicu , apple starta na 350, ne znamo sa kakvim opcijama narukvica.

A.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice