Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

poruka: 79
|
čitano: 11.263
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug Plus novi hrvatski iPad magazin".
12 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Upravo sam ga skino i malo isprobao stvarno odlicno svaka cast.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Super, a sad na posao i napravite isto za Android {#}

Moj PC  
27 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

U fokusu ovog debitantskog broja Bug Plusa su "lifestyle gadgeti", pa su u tom duhu i pripremljeni lepršavi tekstovi, slikovno bogati, atraktivni i lako čitljivi.

taman za iKorisnike :)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
35 8 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Napokoooon, hvala na ovome dečki ;)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Sad ce ljudi pocet kupovat ipad samo radi buga.
AMD u <3 Intel u C===3
16 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Sve pohvale, upravo citam, samo jedna kritika-nema podrske za Retina display novog iPada {#}

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Šteta što nije prvo izašlo za Android pa tek onda za ipad, ili barem u isto vrijeme za oboje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Svaka čast!!

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Android je rasirenija platforma a vi za iOS.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
da, možda je raširenija kad su u pitanju smarthpone-ovi, ali tableti malo manje, plus koliko rezolucija različitih ima na androidu, trebao to sve uskladiti...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

To sve pokazuje u kojem su oni taboru. Eto u zadnjem BugTV-u iza Petrica vide se dva iMac-a. 

Volio bi vidjet na svom "Prestižu 5080b" B+. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
eterna luchar kaže...
da, možda je raširenija kad su u pitanju smarthpone-ovi, ali tableti malo manje, plus koliko rezolucija različitih ima na androidu, trebao to sve uskladiti...

Kolko ima na ipadu? Dvije i nisu prilagodili za jednu?

12 godina
protjeran
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Napokon, trebalo vam je malo previše vremena... I da treba se potruditi prilagoditi za Android jer ipak njih ima xy kod nas, od soma kuna pa na dalje... A nadam se i da će do kraja godine biti i za WP8....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Ne vidim žašto ju uskraćeno preuzimanje (kakvog PDF-a) za sve ostale korisnike. Tim više što se radi o besplatnom dodatku. Čemu radit neku razliku...

Ne diraj bubamaru dok spava!
Moj PC  
10 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android,Android....

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
eterna luchar kaže...
da, možda je raširenija kad su u pitanju smarthpone-ovi, ali tableti malo manje, plus koliko rezolucija različitih ima na androidu, trebao to sve uskladiti...

Ako Amazonu nije bio problem prirediti preko milijun naslova (koliko kažu da je raspoloživo za Kindle za Android, uključujući smartphonove)...

 

16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
jastreb kaže...

Super, a sad na posao i napravite isto za Android {#}

 Za onih 2 android tablet korisnika?

 

Ovo je potpuno neupotrebljivo na smartphoneu, kao i na onim jeftinim 7" kineskim tabletima, tako da je ipad jedina razumna platforma... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Odlično, hoće li biti puna vberzija na tabletima ili samo dio o gadgetima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Jako lijepo od vas!

Nemam ništa protiv iPada, ali zašto se stvari rade prvo za tu platformu a onda za Android? Jedini ljudi koje ja znam da imaju iPad ne čitaju BUG i sl.

Nadam se da ovo nije prvi korak u krivom smjeru pa postanete iBUG/AppleBUG/ ili McBUG :-)

Želim vam još puno uspješnih i različitih projekata!

 

 
3 16 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Staracmrki kaže...

 Jedini ljudi koje ja znam da imaju iPad ne čitaju BUG i sl.

 

 Citaju, citaju, ali ne kupuju jer su svu lovu potrosili na iPad... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Koliko god bi bilo fora da ima verzija za Android, budimo realni, to izdati i napraviti košta određenu količinu novaca, a zna se koji korisnici su spremniji plaćati za sadržaje na mobilnim platformama. Mislim da se za Android to ne bi isplatilo nikada.

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
15 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Jel vi neznate citat?

 

"Sav posao na izradi ovog izdanja obavila je redakcija Buga, standardan urednički i atorski tim koji stoji i iza svih ostalih naših izdanja. Upravo to je i najvažnija  specifičnost Bug Plusa - napravljen je bez angažiranja programera specijaliziranih za izradu iOS aplikacija i bez vanjskih suradnika!"

 

Postoji li ovo za Android?

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Domagoj, zaboravio si svoje Vindovsfonaše, dobro, dobro... {#}

 

Izvinjavam se, radi se o časopisu namjenjenom tabletima, a ne smartphoneima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 10:16 (royalhero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Odlično!

 

Iako bi više volio (i nadam se da se radi na tome:) ) da napravite digitalno izdanje BUG-a i Mreže za iOS. Znači ja kao pretplatnik da mogu reć ne želim više primat tiskana izdanja časopisa jer nemam više mjesta na polici:D, ali želim i dalje bit pretplatnik i čitati BUG i Mrežu na mobitelu i tabletu. E tome se iskreno nadam. A kako BUG uvijek ide u korak s vremenom bez obzira šta pojedinci koji su pokupili svu pamet svijeta govorili (a informaraju se na "istinski kavalitetnim" hrvatskim portalima i dnevnim novinama), vjerujem da ćemo i to vrlo brzo doživit. Uostalom zato i jesam vjeran ovoj redakciji više od deset godina!

 

Živili!

 

 

*****

 

A jbt moram se osvrnit i na ove komentare. Stvarno sam se nadao da ću možda doživit jednu temu na ovom formumu gdje neće biti rasprave iOS vs. Android i moj tata je jači od tvoga. Pa ja stvano ne znam kako je HR uopće u krizi kad je očito da su njeni građani pokupili svu pamet svijet! Mi bi po našoj silnoj pameti trebali biti među pet najjačih sila na ovom svijetu. Ali onda se uvijek sjetim što je jedan deda znao reć - žašto se Hrvati zovu Hrvati - zato što se najviše vole međusobno Hrvat i inatit.

Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 9:59 (Puhi).
 
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
jastreb kaže...

Super, a sad na posao i napravite isto za Android {#}

Nije isključeno ni to, ali korak po korak...

Motorbreath kaže...

Sve pohvale, upravo citam, samo jedna kritika-nema podrske za Retina display novog iPada {#}

Eh, to je bila dvojba - napravili smo i verziju s podrškom za Retinu, ali nam je aplikacija narasla za četiri puta! :( Tako smo zaključili da je ipak praktičnije u ovom eksperimentalnom prvom potezu zadržati se na ovih 50 MB...

makopos kaže...

Šteta što nije prvo izašlo za Android pa tek onda za ipad, ili barem u isto vrijeme za oboje.

Hm. prvo za Android? Jel ti jasno da se radi o izdanju SAMO za tablete? Ali razmišljali smo o istovremenom izdanju, no to bi nas bitno usporilo (ipak smo puno toga morali i naučiti da bi ovo izveli :).

FireMan97 kaže...
Android je rasirenija platforma a vi za iOS.

Opet - radi se o izdanju za tablete, a NE smartfone....

Gasttozz kaže...

Napokon, trebalo vam je malo previše vremena... I da treba se potruditi prilagoditi za Android jer ipak njih ima xy kod nas, od soma kuna pa na dalje... A nadam se i da će do kraja godine biti i za WP8....

I ti isto - pa nije ovo napravljeno za smartfone!

Stimulans kaže...

Ne vidim žašto ju uskraćeno preuzimanje (kakvog PDF-a) za sve ostale korisnike. Tim više što se radi o besplatnom dodatku. Čemu radit neku razliku...

Kakav sad PDF? Upravo suprotno, ovo je magazin za touch screen uređaje... Svijet za sebe...

Ivan_hacker kaže...

Odlično, hoće li biti puna vberzija na tabletima ili samo dio o gadgetima?

?!? Nije mi baš jasno pitanje, ali ponovimo - ovo je puna verzija, posebnog digitalnog izdanja za čitanje na tabletu. Ne radi se o Bugu niti prijenosu sadržaja Buga na tablet. Gadgeti su tema ovog prvog broja Bug Plusa, ali to ne znači da će to i ubuduće biti magazin o gadgetima, samo i isključivo.

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 10:17 (Miro).
11 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Android mobovi su odlični i koristim jedan ali budino realni što se tiče tableta androidi barem trenutno sucksaju, ne posjedujem ni android tablet ni ipad ali isprobao sam ih par i takva je trenutna situacija.

Tablete nikad nisam ni volio ali od svih njih iPad je trenutno najrašireniji i najiskoristiviji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Odlican, sve pohvale!!

 

Radi brzo i fluidno na iPadu prve generacije, za razliku od nekih drugih iPad casopisa koji su totalno neoptimizirani i 10 puta gore vizualno izgledaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Isprobano na koleginom iPad 3 i mogu reći da je odlično. Da je više ovakvih magazina možda bi i razmislio o kupovini iPad-a. Definitivno potrebno izdanje za Android.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

OK, a da sada razjasnimo jednu stvar - ovo je izdanje za tablete, a tableti nisu samo iPAD.

Ima nas koji imamo tablete sa Androidom i nisu, kako neki vole reći, "jeftino kinesko smeće". Npr. Toshiba A100 i sl. uređaji koji su rašireni, a nisu smartphone i ne rade sa iOS-om.

Bilo bi mi drago da se ovo eksperimentalno izdanje može pročitati i na TABLETU s ANDROIDOM, jer, kako sam već napisao, ne znam nikoga tko ima iPAD da čita BUG ili slične časopise.

Zato znam dosta onih koji imaju TABLET s ANDROIDOM i čitaju BUG, između ostalih časopisa.

Sve je to vaša dobra volja, trud i rad i to jako cijenim.

Poslovno gledano - odluka da ovo napravite samo za iPAD je dvojbena.

Puno sreće u daljnjem radu i učenju.

 

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Ajd, budem lurknuo kad se vratim s posla, ali ipak razmislite, toliki trud oko sadržaja opreme prijeloma i

pripreme pa da sve zajedno vidi 14 ljudi i dva lurkera iza ramena? Razmislite da eksportate u pdf

barem mjesec kasnije ako je već blasfemija da to napravite sada?

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice