Apple Watch je promašaj

poruka: 190
|
čitano: 28.169
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch je promašaj".
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Prava faca gleda polozaj sunca, a ne u sat. I zvace duhan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
skilly kaže...
Prava faca gleda polozaj sunca, a ne u sat. I zvace duhan.

Ne ide to bez iKompasa.

12 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Evo jedan osvrt na pametne satove, Appleov Watch i usporedba sa Google Android Wearom..

http://mob.hr/osvrt-pametni-satovi-android-wear-apple-watch/

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
ITman kaže...

Kaj se mene dotikavle, svi ti "Smartwatch-evi" su besmislene i gotovo beskorisne bedastoće, j***š ćuku koju moraš svaki dan punit. To su debelo precijenjene igračke, samo to i nekaj drugo.

Ako je meni do preseravanja kupil si bum pravu ćuku - Tag Heuer, Patek Philippe, Breitling.... itd., pa makar i neku repliku, al bu prava ćuka koja pokazuje vrijeme, datum, mjesečeve j****e mjene i dvajstčetri vremenske zone.

 

Ak je neko tolko lijen da nemre zvadit mob iz žepa kad mu stigne usrana poruka onda mu treba fertun (pregača za one neupućene) a ne smartvač, mimoza jedna obična!!

 

 

 

Kupil bu si pravi sat pa makar i lažni.

14 godina
online
Re: Apple Watch je promašaj
ITman kaže...

Kaj se mene dotikavle, svi ti "Smartwatch-evi" su besmislene i gotovo beskorisne bedastoće, j***š ćuku koju moraš svaki dan punit. To su debelo precijenjene igračke, samo to i nekaj drugo.

Ako je meni do preseravanja kupil si bum pravu ćuku - Tag Heuer, Patek Philippe, Breitling.... itd., pa makar i neku repliku, al bu prava ćuka koja pokazuje vrijeme, datum, mjesečeve j****e mjene i dvajstčetri vremenske zone.

sumnjam da imaš love za patek ili breitling tako da buš se morao zadovoljiti sa kineskom replikom apple watcha.

a čak i takav bu ti pokazivao više od vremena, datuma, mjesecevih mijena i 24 zone.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 21:07 (Ezio).
16 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Evo pravog testa apple watcha, neko ga je probao pojest. kaže da je kiselkast.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
BlueMax kaže...
F10EXX kaže...
BlueMax kaže...

A jel ti uopce znas sto znaci "inovator"? Ako sam ja nesto izmislio a ti to dobro prodajes i dalje sam ja inovator a ti trgovac. iOS ce donijeti novitete samo u odnosu na iOS dok drugi to odavno imaju. Tako je to kod iOS-a zadnje 3 a kod OSX-a zadnjih 10 godina.

 

Aha. Trgovac kupuje gotov proizvod, i prodaje ga dalje. Apple proizvodi procesore bazirane na svojoj arhitekturi, izmedju ostalog. Izmedju izmisljanja i prodaje postoji jos jako puno koraka, koji su jednako bitni i bez kojih izmisljena stvar nama ne vrijedi apsolutno nista. 

 

 

 

 

 

 

Jedna mala boldana rečenica a toliko neistine. Od kad je ARM Apple-ova arhitektura i od kad to Apple proizvodi procesore? Ako nešto modificiraš ne znaći da si to izmislio. Microsoft je dodao drugo (pa kasnije i treće) dugme na miša no to ne znaći da je Microsoft izmislio miša.

S ostatkom posta se slazem, treba znati upakovati i prodati i na tome Appleu svaka čast. Apple je i "sam protiv svih" pa opet najuspješniji, ima dobre proizvode (iako meni ne pašu), ima ubjedljivo najjaču karizmu od svih proizvođača... mogao bi do sutra nabrajati vrline. Problem nastaje kad se spominju mane ili dublje uđe u Apple-ove inovatorske sposobnosti. Onda se ovce dignu na zadnje noge i počnu ljutito blejati. Poznajem ogroman broj ljudi koji su sa Apple-a prešli na Android među kojima sam i sam. Neki od njih će se sad vratiti nazad jer su dobili veliki ekran ali većina neće. 

 

istina budi, apple je od osamdesetih surađivao sa armom (newton), a i bili su suvlasnici. Isto tako A7 i A8 su posebne zvijerke i puno je appleovog dizajna otislo u njih sto ih razlikuje od cistih arm dizajna koje stancaju ostali fabovi. Isto tako ni arm ne proizvodi procesore, samo ih dizajnira
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Yo Momma kaže...
ITman kaže...

Kaj se mene dotikavle, svi ti "Smartwatch-evi" su besmislene i gotovo beskorisne bedastoće, j***š ćuku koju moraš svaki dan punit. To su debelo precijenjene igračke, samo to i nekaj drugo.

Ako je meni do preseravanja kupil si bum pravu ćuku - Tag Heuer, Patek Philippe, Breitling.... itd., pa makar i neku repliku, al bu prava ćuka koja pokazuje vrijeme, datum, mjesečeve j****e mjene i dvajstčetri vremenske zone.

 

Ak je neko tolko lijen da nemre zvadit mob iz žepa kad mu stigne usrana poruka onda mu treba fertun (pregača za one neupućene) a ne smartvač, mimoza jedna obična!!

 

 

 

Kupil bu si pravi sat pa makar i lažni.

Ili možda će si kupit lažni pravi sat?

 

Nedavno sam saznao da s takvima ne treba imati posla: Why Wearing Designer Knockoffs May Have Hidden Psychological Costs

> And guess what? The women who thought they were wearing the fake Chloé shades cheated more—considerably more. Fully 70 percent inflated their performance when they thought nobody was checking on them—and, in effect, stole cash from the coffer. By comparison, “only” 30 percent of the group who knew they wore authentic Chloés cheated.
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Ezio kaže...
ITman kaže...

Kaj se mene dotikavle, svi ti "Smartwatch-evi" su besmislene i gotovo beskorisne bedastoće, j***š ćuku koju moraš svaki dan punit. To su debelo precijenjene igračke, samo to i nekaj drugo.

Ako je meni do preseravanja kupil si bum pravu ćuku - Tag Heuer, Patek Philippe, Breitling.... itd., pa makar i neku repliku, al bu prava ćuka koja pokazuje vrijeme, datum, mjesečeve j****e mjene i dvajstčetri vremenske zone.

sumnjam da imaš love za patek ili breitling tako da buš se morao zadovoljiti sa kineskom replikom apple watcha.

a čak i takav bu ti pokazivao više od vremena, datuma, mjesecevih mijena i 24 zone.

Nisam mislil na sebe, ja ne nosim ručne satove (onaj na mobu mi je dost). Nema nikaj loše u replikama (onim kvalitetnim barem), osim toga ja se vodim za motom "svatko je idiot dok se ne dokaže suprotno" (malo sam si sociopat na taj način, al ne puno, za dva deci samo) i zato nemam potrebu da zadivim nekog, niti da stojim u redu ko ofca za bilo kakvo "čudo tehnike", dapače, takvi su za mene jadnici najniže vrste, bez pameti i karaktera. Ako se neko u ovoj mojoj izjavi prepoznal i našel uvređenim.... ni ne sumnjate kolko mi puca za to, nebitni ste baš ko što je i vaše mišljenje meni nebitno!
Da mi neko pokloni taj AjWač istog trena bi bil u oglasima, bikoz ic a stupid, jusles pis of šit (to vredi i za ostale "smartwač-ove"). Dok ne naprave "pravi" smartwač kojem bu baterija trajala ko običnoj ćuki i koji bu apsoštrumfno neovisan o smartfonu te gluposti me ne interesiraju! Kraj rasprave!

Trust me, I'm a Jedi!
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
ITman kaže...

Dok ne naprave "pravi" smartwač kojem bu baterija trajala ko običnoj ćuki i koji bu apsoštrumfno neovisan o smartfonu te gluposti me ne interesiraju! Kraj rasprave!

Neces se ti nanositi smart watcha jos godinama

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice