Apple kao religija

poruka: 367
|
čitano: 37.759
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kao religija".
16 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Hahaha bilo je samo pitanje vremena kad ce netko to istrazivanje napraviti{#}

 

ova tema ide u bookmarske!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Apple kao religija

...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Likovi koji redovno pišu ovakve članke su ili carevi potpuni... ili ******... {#}

I posmatraju sa čuvenim irazom lica

troll face troll face
igrorama.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Pa naravno da je bio cilje ove teme da se modovi malo zabave i da izazovu fw. inače nikad tako brzo ne reagiraju kao u ovoje temi

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Riker kaže...

Ljudi, ovo nema veze između ljubitelja jabuke i mrzitelja iste (naravno ne mislim na voće {#}). Stvar je vrlo vjerovatna. Mi nismo niti svjesni koliko mozgova radi iza očiju javnosti kako bi nas pretvorili u robove konzumerizma i svega što oni požele. Be aware!

baš sam pogledao zeitgeist: moving forward {#}

14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

samo na chanu i ode, iz dana u dan isto {#}

 
14 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
24v kaže...
...cut  Cemu i phone kad nemres por u voznji napisat,a da ne gledas u ekran? ...cut

Tebi treba vozacku uzet dok jos nikog nisi ubio...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Mikovic_xD kaže...
Riker kaže...

Ljudi, ovo nema veze između ljubitelja jabuke i mrzitelja iste (naravno ne mislim na voće {#}). Stvar je vrlo vjerovatna. Mi nismo niti svjesni koliko mozgova radi iza očiju javnosti kako bi nas pretvorili u robove konzumerizma i svega što oni požele. Be aware!

baš sam pogledao zeitgeist: moving forward {#}

 Jedino ispiranje mozga je taj film!

Kad ne spavam budan sam
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Istina boli i teško ju je prihvatit, al jednom se mora.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple kao religija

Istraživanje provedeno na jednom čovjeku... zanimljivo.

Ako se to uopće može nazvat istraživanjem

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 18:52 (cuspajz).
 
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

A što se može drugo očekivati od tolikog zaljubljenika u apple kad jedine teme koje ima su o njima i nićemu drugom. Ono je njemu više od boga. Pa onda nije ni čudo da dosta njih tako ispranog mozga pokušavaju stvari pokazati onakvima kakve nisu i čim im se netko usprotivi bacaju sve na njega, jer si oni tj. njihova glupost nemogu dozvoliti da ntko drugi bude u pravu.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

A što se može drugo očekivati od tolikog zaljubljenika u apple kad jedine teme koje ima su o njima i nićemu drugom. Ono je njemu više od boga. Pa onda nije ni čudo da dosta njih tako ispranog mozga pokušavaju stvari pokazati onakvima kakve nisu i čim im se netko usprotivi bacaju sve na njega, jer si oni tj. njihova glupost nemogu dozvoliti da ntko drugi bude u pravu.

 Evo u pravu si, svaka cast. Neznam u cemu al u pravu si. Nadam se da sad neces plakati. {#}

Kad ne spavam budan sam
13 godina
protjeran
offline
Apple kao religija

Škola je gotova

 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Nevidiš dalje od bilo čega što ima slovo i na sebi, pa nam sad tu prodaješ maglu. Ne želiš sebi priznati da ima puno boljih stvari od tvoga appla

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple kao religija

Već mi je pun k**** Applea i svađanja na svom članku gdje se spominje.
Slažem se, Apple radi kvalitetne proizvode. Prije 4 godine sam uzeo Ipod Nano i on još dan-danas funkcionira isto kao prvi dan no za te novce (1400 kn tada) i bolje mu je {#}Što se tiče njihovih računala vjerujem da su isto kvalitetna no nikad me nisu privlačila. Većinom zbog toga što sam "casual" gamer, a svi znamo kakvo je stanje s igrama na Macu (da, situacija se popravlja, vjerovatno postoje emulatori no to ipak nije to). Uz to sve, računala su preskupa (barem kod nas). iOS vs. Android? Dajte, molim vas ! U pitanju su kvaliteni OSevi koji se redovito nadograđuju, a jedina stvar kod iOS što je dostupan samo na iPhoneu tako da je lakše razviti aplikaciju za njega. Koristim mobitel (danas se to zove smartphone :D )na Androidu i ne bunim se. Većina aplikacija je dostupna na oba OSa (ili su u fazi portanja) tak da nema problema ni s tim.

Kaj se tiče Applea ko' firme čini se da njima odgovara kaj su sad postali "religija". Dobit je svake godine sve veća, a besplatna reklama je najbolja reklama :)

Evo, to je to.

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

Nevidiš dalje od bilo čega što ima slovo i na sebi, pa nam sad tu prodaješ maglu. Ne želiš sebi priznati da ima puno boljih stvari od tvoga appla

 Tko je rekao da nema boljih stvari od Applea? Jel ti mozda imas problema da razumijes ono sto procitas?

Kad ne spavam budan sam
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija

Apple najbolji na svijetu idem u "crkvu" da kupim novi macbook!{#}

14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Ista fora je bila sa kinom.Naime, prije filma su ubacivali slikice kokice i jela.Sto ovako na oko nije bilo vidljivo no mozak je registrirao i potaknuo glad i zelju za tim.

Tako da, nista me ne cudi.

Da koristim inace Apple proizvode, no nisam nikakav fannboy niti mislim o njima 24h dnevno.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

apple manhattan... AHHHH ...

tu zgradu treba vidjet svaki arhitekt UZIVO...

ostalo je dosadno raspravlja..

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Djeca ajte pustite starije da flejmaju sa stilom, prije nego si majke pocnete spominjati {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

nema koristi se svađati sa tako glupim, iritantnim likom koji gleda samo svoju guzicu, ne poštuje nikoga drugoga niti ništa drugo. Zar je toliko teško prihvatit da si u krivu. I nema nikakav drugi način obrane osim dječjega,  jednostavno žalosno, da netko poput tebe i ostalih ljudi poput tebe živi na ovome svjetu, jer nemate nikakve druge svrhe osim širenja svoje gluposti

 Rekoh vec, u pravu si.

Kad ne spavam budan sam
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

nema koristi se svađati sa tako glupim, iritantnim likom koji gleda samo svoju guzicu, ne poštuje nikoga drugoga niti ništa drugo. Zar je toliko teško prihvatit da si u krivu. I nema nikakav drugi način obrane osim dječjega,  jednostavno žalosno, da netko poput tebe i ostalih ljudi poput tebe živi na ovome svjetu, jer nemate nikakve druge svrhe osim širenja svoje gluposti

Ako ti toliko smeta njegovo mišljenje, a malo poviše si napisao da vidiš dalje od svoga ega, zašto ga tjeraš da prihvaća da je u krivu? I ako ti toliko smeta Apple i sve što je vezano uz njegam zašto sudjeluješ u temama vezanim uz Apple? Ti izgleda ovdje jedini imaš savršeno točno mišljenje koje mora poštovati cijeli forum, a ako ga ne prihvate oni su glupi i iritantni. Naprosto smiješno.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
9 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
nidjo123 kaže...
P4k1 kaže...

nema koristi se svađati sa tako glupim, iritantnim likom koji gleda samo svoju guzicu, ne poštuje nikoga drugoga niti ništa drugo. Zar je toliko teško prihvatit da si u krivu. I nema nikakav drugi način obrane osim dječjega,  jednostavno žalosno, da netko poput tebe i ostalih ljudi poput tebe živi na ovome svjetu, jer nemate nikakve druge svrhe osim širenja svoje gluposti

Ako ti toliko smeta njegovo mišljenje, a malo poviše si napisao da vidiš dalje od svoga ega, zašto ga tjeraš da prihvaća da je u krivu? I ako ti toliko smeta Apple i sve što je vezano uz njegam zašto sudjeluješ u temama vezanim uz Apple? Ti izgleda ovdje jedini imaš savršeno točno mišljenje koje mora poštovati cijeli forum, a ako ga ne prihvate oni su glupi i iritantni. Naprosto smiješno.

nisam to nigdje rekao

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

u ime ajfona, ajpoda i ajpada 2. amen.{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Apple kao religija
Ima tko od vas da je isao na psihologiju? Zasto ne naprave istu stvar nad navijacem dok gleda utakmicu? Ferrari fanu dok gleda formulu? Ljubitelju cokolade dok gleda bajaderu?
 
18 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Ja bi i čvrsto stojim iza toga što kažem

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple kao religija
metak kaže...
Ima tko od vas da je isao na psihologiju? Zasto ne naprave istu stvar nad navijacem dok gleda utakmicu? Ferrari fanu dok gleda formulu? Ljubitelju cokolade dok gleda bajaderu?

Ovdje nije stvar u tome da se sa brdom ostalih stvari može postići ista reakcija kod ljudi, već je stvar u tome da je to Apple postigao sa svojim (marketingom i) proizvodima i za što je u kategoriji tehnologije puno teže pronaći usporedbu.

15 godina
offline
Re: Apple kao religija
Jazzer kaže...

Ovdje nije stvar u tome da se sa brdom ostalih stvari može postići ista reakcija kod ljudi, već je stvar u tome da je to Apple postigao sa svojim (marketingom i) proizvodima i za što je u kategoriji tehnologije puno teže pronaći usporedbu.

 

Uopce nije problem u kategoriji. Problem je u beskorisnim i pretencioznim istrazivanjima.

 

BTW, meni je npr Carmen Electra moja religija.

15 godina
offline
Re: Apple kao religija
P4k1 kaže...

Ja bi i čvrsto stojim iza toga što kažem

 

Ti si jedan nekulturni i bezobrazni lik.

14 godina
offline
Apple kao religija

Pomalo glupo istraživanje, ljudski mozak je pun tajni i još nije totalno istražen tako da ovo nije ništa čudno.

Ko zna, meni bi isto mozak vjerojatno reagira na ovo, možda čak i na NVIDIU...ko zna?

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice