100 milijuna na CityVilleu

poruka: 32
|
čitano: 12.644
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "100 milijuna na CityVilleu".
15 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

Moram ovo komentirati! Idioti!

Bez uvrede svima koji ga igraju na ovom forumu -.-

There are no stupid questions, just stupid people!
 
20 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
M4R10.1 kaže...

Moram ovo komentirati! Idioti!

Bez uvrede svima koji ga igraju na ovom forumu -.-

meni jedna poznanica radi fejk acc na fejsu da bi sta prije napredovala xD... 

15 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

Dok god ne smisle naku dobru igru na FB-u ne znaima me. Mislio sam da ce Brave Arms nesto uspjeti kao FPS pucacina ali do danas je nisam uspio pokrenuti tako da nista od nje. Trenutno igram Assassins Creed Legacy koja je takodje glupa ali bar imam neke koristi od nje otkljucavam stvari u glavnoj igri Assassins Creed Brotherhood i skupljam poene za Uplay koji ce nadam se izrasti u nesto bolje nego sto je sad.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

OMG :O Nemojte misliti da sam budala, ali ja obožavam FarmVille i žao mi je što ga je CityVille prestigao :/

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

Dobrodošli u svijet zombija.

I am awesome.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

Ne isplati se gubiti vrijeme na facebook igre, kad postoje daleko kvalitetnije.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

kad ovo vidim napada me opet instalirati Sim City 4. Ako se već gradi, barem da bude sa stilom.

Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

ma glupost 

moj prijatelj ima hax za tu igru upisao si 80milijona  i "igra"

stvarno sto rece jedan kolega ovdje  igra za zombije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

igra ko igra mi tolko nesmeta al buduči da mi stalno neke citivill zahtjeve šalju moro sam sve to poblockat .

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

Ja sam već na maksimalnom 60-tom levelu,za sada premalo misija,bojim se da ni Zynga to nije očekivala jer mi je većina susjeda na cityvillu isto već na max levelu pa mi je brzo dojadila.Natrag na Farmville. Sadimo paradajz. :)

Ostarilo se,pa me opuštaju ovakve igre,nemam vremena za "velike" naslove.

 

Moj grad :) Moj grad :)
Moje selo :) Moje selo :)
The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 10:53 (AjgorR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

ja sam mislio da te gluposti nitko neigra

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
M4R10.1 kaže...

Moram ovo komentirati! Idioti!

Bez uvrede svima koji ga igraju na ovom forumu -.-

Ja igram Mafia wars i ne smatram se idiotom...

 

btw a za ovakve komentare imam i svoj podpis dolje niže.....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
neaktivan
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
24v kaže...
M4R10.1 kaže...

Moram ovo komentirati! Idioti!

Bez uvrede svima koji ga igraju na ovom forumu -.-

Ja igram Mafia wars i ne smatram se idiotom...

 

btw a za ovakve komentare imam i svoj podpis dolje niže.....

  A ja sve sto mogu reći na to je LOL....

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
EnlightenedPhoenix kaže...
24v kaže...
M4R10.1 kaže...

Moram ovo komentirati! Idioti!

Bez uvrede svima koji ga igraju na ovom forumu -.-

Ja igram Mafia wars i ne smatram se idiotom...

 

btw a za ovakve komentare imam i svoj podpis dolje niže.....

  A ja sve sto mogu reći na to je LOL....

a ja LMAO

 

ne razumijem zašto bi ja trebao bit idiot ako potrošim oko 5 sati tjedno na neku određenu igru njemu ne zamimljivu, a neko ko potroši i po 70 sati tjedno na WOW i to još plaća da bi morao igrat, je car???

Mislim ajde prosvijetli me....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

Ma pustite čovjeka nek igra što hoće. Ni vama nitko ne govori šta da igrate!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
nj0fra kaže...

Ma pustite čovjeka nek igra što hoće. Ni vama nitko ne govori šta da igrate!

  Nitko mu nije ništa rekao...

 

Zapravo smijem se obojici a ne samo jednom :)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

a još uvijek me nitko nije prosvijetlio zašto sam ja idiot??? {#}

 

da se razumijemo, *ebe se meni živo i za fejs i za zyngu... da nestanu jednog dana, nisam jedan od onih koji bi si čupao kosu ko kad mi ne stane cigareta :D ali dok ima onda se igra jel...? ne vidim ništa loše o tome da neko voli igrat određenu igru na određenoj platformi... Istina, ni ja ne vidim ama baš nikakvog smisla igranja farmvilla etc i kupovanja virtualnih krava za pravi novac ali eto ko voli nek izvoli... njegove pare, njegov problem kako ih potrošit...

 

Prije par godina je bila tema "Igrice za mobitele - za luzere", a pogle danas! Okreću na milijune od prodaje... heh

 

Tako ja i za WOW! Gledam kako se ljudi hvale o tome kako "ostavljaju život sa strane" zbog "igre"... i još su "zakon", a ja sam eto i dalje idiot! plus još 18.999.999 njih! pa živjeli onda idioti :D istina i ja bi volio zaigrat WOW i bit zakon i hvalit se kako sam jučer 20 sati u komadu igrao bez odlaska na wc, ali ummm ne bi hvala i to baš zbog toga jer ne želim provest dane u igri i ne bit idiot i bit zakon!

 

eeehhh sto ljudi, sto ćudi...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

A meni kažu da sam ovisan o igrama, kažem da dnevno odigram oko 1h kada se preračuna, a taj frend dnevno bude na facebooku preko 10h( i preko mobitela), i igra cijelo vrijeme igra farmvile i mafia wars, i na kreju kaže da sam ja "lud" što igram tako puno{#}

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

Igrao sam onaj farmville, i u pocetku je zanimljivo, ali kasnije pocne strasno da smara..

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

A kad bu došo IdiotVille?

aka ReaverTVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
dedaa kaže...

A kad bu došo IdiotVille?

Kad ga ti napraviš.

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
15 godina
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
24v kaže...

a još uvijek me nitko nije prosvijetlio zašto sam ja idiot??? {#}

 

da se razumijemo, *ebe se meni živo i za fejs i za zyngu... da nestanu jednog dana, nisam jedan od onih koji bi si čupao kosu ko kad mi ne stane cigareta :D ali dok ima onda se igra jel...? ne vidim ništa loše o tome da neko voli igrat određenu igru na određenoj platformi... Istina, ni ja ne vidim ama baš nikakvog smisla igranja farmvilla etc i kupovanja virtualnih krava za pravi novac ali eto ko voli nek izvoli... njegove pare, njegov problem kako ih potrošit...

 

Prije par godina je bila tema "Igrice za mobitele - za luzere", a pogle danas! Okreću na milijune od prodaje... heh

 

Tako ja i za WOW! Gledam kako se ljudi hvale o tome kako "ostavljaju život sa strane" zbog "igre"... i još su "zakon", a ja sam eto i dalje idiot! plus još 18.999.999 njih! pa živjeli onda idioti :D istina i ja bi volio zaigrat WOW i bit zakon i hvalit se kako sam jučer 20 sati u komadu igrao bez odlaska na wc, ali ummm ne bi hvala i to baš zbog toga jer ne želim provest dane u igri i ne bit idiot i bit zakon!

 

eeehhh sto ljudi, sto ćudi...

Ne moraš na farmi plaćati ništa ako ne zeliš i savršeno normalno igrati,ni kunu nisam potrošio i ne mislim,nisu baš tako ljigavi koliko većina ljudi misli(Zynga)odnosno jesu a sam si kriv ako si tenkre pa to ne kuziš,krave se ne plaćaju,šalju ti ih susjedi,odnosno frendovi koji isto igraju farmville.

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
16 godina
online
100 milijuna na CityVilleu

osobno ne koristim facebook i ne znam za CityVille, ali ona farma je debilana od igre, čak je i mom sinu sa 6 godina dojadila, onda je žena nastavila da ne propadne usjev i šta ja znam, ali opametila se i ona,

toliko repetitivna i debilna igra i navlakuša totalna, preporučio bih svima koji je igraju da probaju tetris i da malo poboljšaju IQ a ne da se otupljuju ovakvim igrama

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
100 milijuna na CityVilleu

al slušajte ovo 

postoje idioti koji preko kartice ili neznam cega vec, kupuju novce na toj igrici coins ili kako vec ,to su trollovi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
prototype sony kaže...

al slušajte ovo 

postoje idioti koji preko kartice ili neznam cega vec, kupuju novce na toj igrici coins ili kako vec ,to su trollovi

 

Ma nije to ništa, postoje idioti koji kupuju cijele igre, i onda još plaćaju mjesečno da bi ih igrali

14 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

Eto ja baš igram cityville :P zanimljiva mi je igra... neznam zašto :) bolje da igram u slobodno vrijeme nešto što mi se sviđa nego da cod ili wow igram po cjeli dan...

 

a sada je netko spomenuo simcity 4 mogao bi to probati :)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
100 milijuna na CityVilleu

Ja to ne igram da ne bi bio peder.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
dejo6 kaže...
prototype sony kaže...

al slušajte ovo 

postoje idioti koji preko kartice ili neznam cega vec, kupuju novce na toj igrici coins ili kako vec ,to su trollovi

 

Ma nije to ništa, postoje idioti koji kupuju cijele igre, i onda još plaćaju mjesečno da bi ih igrali

Haaahhaha loool, istina ja sam jedan među tim ljudima ali ovaj odgovor je tako smijesan{#}

15 godina
neaktivan
offline
100 milijuna na CityVilleu

na ovu vijest direktor zynge se nasmijao i rekao: "haha, what a idiots. 100 million of them."

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 100 milijuna na CityVilleu
Arxi kaže...

na ovu vijest direktor zynge se nasmijao i rekao: "haha, what a idiots. 100 million of them."

 

Buduci da je Mark Pincus iz Chicago-a, vjerujem da to bas i ne bi tako rekao...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice