U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

poruka: 222
|
čitano: 36.096
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.".
15 godina
suspendiran
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Danas je teoretičar zavjere svatko tko se propitkuje i ne sluša slijepo šta se servira na montiranim vijestima pod kontrolom pentagona.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 14:45 (dery).
Moj PC  
19 5 hvala 1
11 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Ono sto je sigurno je da masovni mediji sluze kao alat za usmijeravanje razmisljanja masa....influenceri na globalnoj razini....

Treba znat povuc granicu izmedju realne situacije poput navedene i budalastina poput ravne planete....

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Razlika između znanstevne teorije (paradigme) i psedoznanstvene teorije (vjere) je što se prva može odbaciti, a druga ne. Znastvena paradigma je samo okvir za istraživanje, program ili direktiva za znanstveni rad. Nađe li se dovoljno dokaza protiv, znastvena teorija se odbacuje. Teorija evolucije? Ona tumači praktički sve pojave u razvojnoj biologiji, i na genskoj i na morfološkoj razini, pa je nema potrebe odbacivati - jer ništa ne objašnjava tako dobro postanak vrsta kao ona. To što još ne može odgovoriti na sva pitanja, samo je znak da još sve ne znamo. Tako je u svim znanostima. U znanosti uvijek ima više pitanja nego odgovora. 

 
14 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Kad se sjetim kako su nas ovde glavni koji kolo vode proglasili teoretičarima zavjere i banirali svezi glede covid cjepiva. Nismo vjerovali da cjepivo štiti 100% kako su govorili, te da treba samo jedna doza, da cjepljeni ne oboljevaju,prenose zarazu i ne umiru, nije im čudno bilo kako je cjepivo tako brzo proizvedeno i bez dugogodišnjeg testiranja pušteno u upotrebu.Vjerovat će oni i kako su kukci dobra hrana za ljude jer im to servira neki tamo čelavi bolesnik iz WEF-a.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 16:10 (dery).
Moj PC  
10 2 hvala 2
8 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Ivanv000:

Pa, ako to tvrdiš bez ikakvih dokaza, onda jesi teoretičar. Btw, priča se raspetljala tako da su Ameri naglo zašutili o porijeklu sarsa kad je objavljeno da su upravo oni naručili provođenje “gain of function” experimen(a)ta u Vuhanu. Što se stvarno dogodilo, sumnjam da će itko ikad progovoriti.

Uglavnom, jedno je biti skeptičan i tražiti provjeru/potvrdu, a sasvim drugo izmišljati fakte.
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
loky4i4 kaže...

bila je i zavjera da su cigare štetne gdje su se novinarčići kao ovi danas smijali tome

Ovakva reklama danas je nezamisliva,  ali od tog doba nije prošlo niti blizu petsto godina.

 

 

I ovo dole je nekad bilo pod teorijama zavjere, ma nemoguče pa ne bi Američka vlada+CIA radila to kaj su i odradili.

 

https://www.nbcnews.com/health/health-news/u-s-apologizes-guatemala-std-experiments-flna1c9476580

 

"U.S. government medical researchers intentionally infected hundreds of people in Guatemala, including institutionalized mental patients, with gonorrhea and syphilis without their knowledge or permission more than 60 years ago."

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Mnogi su se forumaši prepoznali u članku pa se trude  demantrati ga    

waaagh ;
 
12 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
PzKpfw kaže...

 

 

Pa, pol ljudi se nije cijepilo. To je dokaz u prilog ovog istraživanja. 

Svi kao nešt pametni, te nemaju nimalo rezerve prema istoj. Najveći umovi su to imali.

 

Ti i takvi ljudi izlaze na izbore, te si biraju sebi slične. Za pamet, predstavnička demokracija nije baš neka sreća.

 

 I? Ni sam se nisam cijepio. Zdrav sam, ne spadam u ugroženu skupinu. Ove godine, u razmaku od niti pola godine sam 2 puta (i to je za sada to, 2 puta do sada dakle) prebolio famozni Covid-19 i kao i velikoj većini, ništa posebno mi nije bilo. Prilikom zadnjeg pozitivnog testa sam se čuo sa doktoricom i tijekom razgovora sam joj rekao da eto, taman mi ima isteći (za mene idiotska) potvrda i evo po drugi puta sam pozitivan. Imam "sreće". A ona meni: "Ma kakva potvrda kada ljudi bilo preboljeli, bilo cijepljeni za 4 mjeseca ponovno ulove Covid". Ona je inače za cijepljenje, što je i očekivano i logično od liječnika. Naravno, nisu svi takvog mišljenja. Različiti smo. Znam jednu liječnicu koja je izrazito protiv ovih cjepiva (cjepiva protiv famoznog Covida).

 

E, sada kreće paljbas moje strane:

 

J***m mater medijima i novinarima i "struci" koja je sj****a masu ljudi stvaranjem strahovite panike i svakodnevnim jakim višemjesečnim pranjem mozga! Moglo bi se reći i višegodišnjim, ali bilo je pauza u stvaranju histerije. Nadalje, moja sestra od 9, tj. 10 godina od listopada ili studenog prošle godine ima situacije kada se osjeća napeto, tjeskobno. Išla je i psihologu. Prisutan je tu povremeni strah od smrti, strah od paćenja itd. To je ono famozno nemojte da ubijete (zarazite) drugu osobu s čime se ispiralo mozak masama. Zna se da je masa ljudi oštećena "mjerama". Na razne načine.

Meni je djed umro od Covida-19 s tim da je imao puno dijagnoza i boljki, ali i 84 godine. Možda je bezdušno od mene, ali svjesno ići preopširno s mjerama i uništavati tim istim mjerama cjelokupno stanovništvo je idiotski. Jer oštećuju se mladi ljudi da bi se zaštitili stari. Iskreno, to je glupo. Zašto se nije ciljano išlo na mjere koje će se ticati isključivo ugrožene populacije?

 

Budimo odgovorni govorilo se... Eto vam odgovornosti i znanosti - manipulacije i posljedično štete na mladima!

 

EDIT: Još jedna osoba, ali iz malo šire obitelji kada se išla nedavno predbilježiti na pregled kod psihijatra je bila na 100. mjestu. Puno ljudi ima mentalnih problema. Što je najgore, vidim tj. čitam da su počeli i to pripisivati preboljenju idiotskog Covida. To je od Covida kažu, a nije im palo na pamet da bi to mogla biti posljedica, ponovno kažem, medijskog pranja mozga i panike koju su stvorili. Viđam ljude koji sada ljeti u gradu, vani dakle, nose maske. A oko nekih od tih osoba nikoga u blizini. To su doduše stari ljudi, možda su i ozbiljno bolesni - ne znam. Dobro, može biti da su zaraženi, pa nose maske da umanje mogućnost prijenosa na nekog drugog. No, u neke ljude se uvukao jaki strah i oprez. To je činjenica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 9:12 (Izzy).
15 godina
online
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Teorija zavjere na bug forumu 

 

       

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Gledao sam na telegramu intervju jednog Nizozemskog uzgajivača stoke. Čovjek je priznao da nikad nije vjerovao u teorije zavjere sve do sad kad je to osjetio na vlastitoj koži.

 

Jer prosvjedi u Nizozemskoj u ipak dio teorije zavjere, jeli tako? Da nisu. bili bi u svim medijima i ne bi bilo zabranjeno ih spominjati.

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
ivanv000 kaže...

Gledao sam na telegramu intervju jednog Nizozemskog uzgajivača stoke. Čovjek je priznao da nikad nije vjerovao u teorije zavjere sve do sad kad je to osjetio na vlastitoj koži.

 

Jer prosvjedi u Nizozemskoj u ipak dio teorije zavjere, jeli tako? Da nisu. bili bi u svim medijima i ne bi bilo zabranjeno ih spominjati.

 Nizozemski farmeri bijesno prosvjeduju jer vlada traži da smanje broj stoke

 

Masovni protesti poljoprivrednika u Nizozemskoj

 

Na pomolu najveći prosvjedi u nizozemskoj povijesti

 

 

itd.

 

 

16 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
warhammer kaže...

Mnogi su se forumaši prepoznali u članku pa se trude  demantrati ga    

 Zna se da su ITjevci u pravilu narcisoidne osobe, pogotovo linux admini koji misle da su bogovi. 

8 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Jedino ne kuzim, i sve se potiho nadam, da ce netko ovdje napisati....

 

Sto je teorija zavjere?

 

Sve okarakterizirano kao "teorija zavjere" je najcesce ismijavano, kao buncanja skupine spaljenomozgasa pod utjecajem droge i/ili alkohola, no, dali je to jedina definicija?

 

Naravno, neke od tih teorija mozemo odmah odbaciti i spremiti u ovu kategoriju (ravna zemlja, lazni mjesec i slicne), no, neke bih ja ipak radije okarakterizirao kao "drugaciji, kriticki pogled na opcepoznate "servirane" cinjenice...."

 

Jer, svakome je jasno da u nekim pricama nesto debelo ne stima, detalji "drugog pogleda na stvar" su izuzetno zanimljivi, razradjeni, vjerovatni, trebaju li se i takve stvari trpati u kategoriju "spaljeni mozak", ili ipak dozvoliti da ponekad istina nije ono sto nam govore?

 

Nekad govorili, danas nas uvjeravaju.

 

Ne bavim se ovdje tvrdnjama o masonima, iluminatima, novom svjetskom poretku, vanzemaljcima, vec jednostavno zdravorazumsko pitanje - dali je bas sve bas onako kako nam se servira u medijima, postoje li dijelovi koje neznamo, bez ikakve namjere da se bavim motivima iza tog "sakrivanja istine", niti tko to radi, niti zasto to radi....

 

Jedan dobar, blizak primjer, s vjerujem dosta aktualnih svjedoka dogadjaja, rane 90-te, pocetak rata. Slavonija (a mozda i ostali dijelovi hrvatske, neznam, nisam vidio) je jedno vrijeme redovito bila prekrivena paucinastom tvorevinom. Trajalo je to neko vrijeme, bila udarna vijest po svuda, razne teorije o tome sto se desava su kruzile posvuda.

 

Skupljali su se uzroci, radile analize, domace i strane, no cijela prica je pala u vodu, nikada nitko nije dao nikakvu povratnu informaciju, ma kakva ona bila. Radi li se o nekom kemijskom, bioloskom oruzju? Radi li se o necem sasvim prirodnom? 

 

Naravno, kako je rat na tim prostorima prosao, tako se ni paucina nije vise pojavljivala, nikada. Mozda smo svjedocili rijetkom, jednom u milion godina prirodnom dogadjaju, pisalo se o klimi i migraciji pauka, pisalo se o svacemu, no zanimljivo, niti 30 godina kasnije nema odgovora na to pitanje?

 

Dali je nekome u cilju da se ne zna tocan uzrok i porijeklo tih dogadjaja? Dali jednostavno nemaju sto reci? Teorija zavjere, namjerna sutnja, ili....?

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
suspendiran
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Pogledajte šta se u kini događa neki bi rekli zavjera ali nije. Sad uvode mjere da se ribari prije nego idu na more cijepe i dok su u ribolovu testiraju svaki dan te kad se vrate opet testiranje ali ne samo njih nego i izvađene ribe . Tvornice im zatvorene sve u lokdaunu, 65 milja novoigrađenih praznih stanova imaju, ljudi ne mogu dignit svoju lovu. Započeo je ekonomski kolaps pred raspadom su. Sve to jer im komunističke glupe ovce odlučuju o mjerama, uništili su se kreteni.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 22:44 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

U ovoj temi ima toliko deka izjava  da bi se ogrijali ove zime i bez ruskog plina!

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Damir22 kaže...

Jedino ne kuzim, i sve se potiho nadam, da ce netko ovdje napisati....

 

Sto je teorija zavjere?

 

Sve okarakterizirano kao "teorija zavjere" je najcesce ismijavano, kao buncanja skupine spaljenomozgasa pod utjecajem droge i/ili alkohola, no, dali je to jedina definicija?

 

Naravno, neke od tih teorija mozemo odmah odbaciti i spremiti u ovu kategoriju (ravna zemlja, lazni mjesec i slicne), no, neke bih ja ipak radije okarakterizirao kao "drugaciji, kriticki pogled na opcepoznate "servirane" cinjenice...."

 

Jer, svakome je jasno da u nekim pricama nesto debelo ne stima, detalji "drugog pogleda na stvar" su izuzetno zanimljivi, razradjeni, vjerovatni, trebaju li se i takve stvari trpati u kategoriju "spaljeni mozak", ili ipak dozvoliti da ponekad istina nije ono sto nam govore?

 

Nekad govorili, danas nas uvjeravaju.

 

Ne bavim se ovdje tvrdnjama o masonima, iluminatima, novom svjetskom poretku, vanzemaljcima, vec jednostavno zdravorazumsko pitanje - dali je bas sve bas onako kako nam se servira u medijima, postoje li dijelovi koje neznamo, bez ikakve namjere da se bavim motivima iza tog "sakrivanja istine", niti tko to radi, niti zasto to radi....

 

Jedan dobar, blizak primjer, s vjerujem dosta aktualnih svjedoka dogadjaja, rane 90-te, pocetak rata. Slavonija (a mozda i ostali dijelovi hrvatske, neznam, nisam vidio) je jedno vrijeme redovito bila prekrivena paucinastom tvorevinom. Trajalo je to neko vrijeme, bila udarna vijest po svuda, razne teorije o tome sto se desava su kruzile posvuda.

 

Skupljali su se uzroci, radile analize, domace i strane, no cijela prica je pala u vodu, nikada nitko nije dao nikakvu povratnu informaciju, ma kakva ona bila. Radi li se o nekom kemijskom, bioloskom oruzju? Radi li se o necem sasvim prirodnom? 

 

Naravno, kako je rat na tim prostorima prosao, tako se ni paucina nije vise pojavljivala, nikada. Mozda smo svjedocili rijetkom, jednom u milion godina prirodnom dogadjaju, pisalo se o klimi i migraciji pauka, pisalo se o svacemu, no zanimljivo, niti 30 godina kasnije nema odgovora na to pitanje?

 

Dali je nekome u cilju da se ne zna tocan uzrok i porijeklo tih dogadjaja? Dali jednostavno nemaju sto reci? Teorija zavjere, namjerna sutnja, ili....?

 Zanimljivo. Nisam znao za tako nešto, ali maloprije sam malo kako bi se reklo "proguglao" i spominje se to, da.

8 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Povremeno se spomene,da, no ne s nekim objasnjenjima, vec cisto da se spomene.....

Nisam nesto pretjerano proucavao chemtrailse, no, ovo nije ni slicno...

Tesko je to opisati, naravno, rijetko tko je onda to mogao amaterski slikati, no, tako nesto ja vise nikada nigdje nisam vidio, niti uzivo, niti na slikama. Vise se ne sjecam koliko dugo je to trajalo, ali sjecam se par puta da je sve kompletno bilo prekriveno tom paucinom.

Naravno, svaki pokusaj nas klinaca da se priblizimo, opipamo ili bilo sto slicno je zavrsavalo ozbiljnim batinama ;)

Istina kad su poceli natpisi i uzvjestaji da se radi o otrovu, bio oruzju ili sto vec ne, nismo se vise ni trudili.... Ali sjecam se prizora dvorista, basce, stabala vocaka prekrivenih paucinom, slucajno ili ne, niti jedna od tih vocaka nije opstala, kroz par godina sve su propale, prestale davati plodove i osusile se....

Mozda cista slucajnost.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Ta paučina nije nikakva teorija nego dokumentirana pojava koje se svi sjećamo, jer se svakodnevno to prikazivalo tih dana rata na HRTu. Bojni otrovi, psihološki rat...tko bi ga znao. Vojna tajna protivničke vojske
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Ver0n kaže...
Damir22 kaže...
Jedan dobar, blizak primjer, s vjerujem dosta aktualnih svjedoka dogadjaja, rane 90-te, pocetak rata. Slavonija (a mozda i ostali dijelovi hrvatske, neznam, nisam vidio) je jedno vrijeme redovito bila prekrivena paucinastom tvorevinom. Trajalo je to neko vrijeme, bila udarna vijest po svuda, razne teorije o tome sto se desava su kruzile posvuda.

 To su počeci chemtrailova, nastavila se ta "paučina" i mnogo godina kasnije pa sve do danas.

 

Prebaciti video na 34:00 tko ne želi gledati sve, iako treba pogledati sve.

 

 diler kokainom koji placa usluge prostitutke istom supstancom ugostio bivseg hipija na LSDu i diskutiraju o paucini! sjajan video, nema sto.....

e ljudi moji i onda se pitate zasto ste jadni i siromasni....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Damir22 kaže...
Povremeno se spomene,da, no ne s nekim objasnjenjima, vec cisto da se spomene.....

Nisam nesto pretjerano proucavao chemtrailse, no, ovo nije ni slicno...

Tesko je to opisati, naravno, rijetko tko je onda to mogao amaterski slikati, no, tako nesto ja vise nikada nigdje nisam vidio, niti uzivo, niti na slikama. Vise se ne sjecam koliko dugo je to trajalo, ali sjecam se par puta da je sve kompletno bilo prekriveno tom paucinom.

Naravno, svaki pokusaj nas klinaca da se priblizimo, opipamo ili bilo sto slicno je zavrsavalo ozbiljnim batinama ;)

Istina kad su poceli natpisi i uzvjestaji da se radi o otrovu, bio oruzju ili sto vec ne, nismo se vise ni trudili.... Ali sjecam se prizora dvorista, basce, stabala vocaka prekrivenih paucinom, slucajno ili ne, niti jedna od tih vocaka nije opstala, kroz par godina sve su propale, prestale davati plodove i osusile se....

Mozda cista slucajnost.....

 Je li se to uklanjalo ili je pušteno da se samo razgradi, ispere kiša...?

16 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Damir22 kaže...

 

 Jedan dobar, blizak primjer, s vjerujem dosta aktualnih svjedoka dogadjaja, rane 90-te, pocetak rata. Slavonija (a mozda i ostali dijelovi hrvatske, neznam, nisam vidio) je jedno vrijeme redovito bila prekrivena paucinastom tvorevinom. Trajalo je to neko vrijeme, bila udarna vijest po svuda, razne teorije o tome sto se desava su kruzile posvuda.

 

Skupljali su se uzroci, radile analize, domace i strane, no cijela prica je pala u vodu, nikada nitko nije dao nikakvu povratnu informaciju, ma kakva ona bila. Radi li se o nekom kemijskom, bioloskom oruzju? Radi li se o necem sasvim prirodnom? 

 

Naravno, kako je rat na tim prostorima prosao, tako se ni paucina nije vise pojavljivala, nikada. Mozda smo svjedocili rijetkom, jednom u milion godina prirodnom dogadjaju, pisalo se o klimi i migraciji pauka, pisalo se o svacemu, no zanimljivo, niti 30 godina kasnije nema odgovora na to pitanje?

 

Dali je nekome u cilju da se ne zna tocan uzrok i porijeklo tih dogadjaja? Dali jednostavno nemaju sto reci? Teorija zavjere, namjerna sutnja, ili....?

Je znam za to ili sječam se, ma jok ništa ne pada u vodu nego su vjerojatno sve nagurali pod tepih.U ratno doba sve je puno lakše zamuljat, ili vezano za to možda se radilo o istom organizmu kao kod takozvane Anđeoske kose.

 

Dolnji link, klik na Jubitu Evora incident.Vrlo zanimljivo barem ono kaj su testirali, i da nisu mogli klasificirat taj organizam i kud on spada.Pa eto pogledaj, ili bolje je reč poslušaj video i razne detalje.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/izvanzemaljci-vjerovanja-otkrica/31893.aspx?page=44&jumpto=6295862&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 1:04 (rambox).
2 godine
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
danen kaže...

Teorija evolucije? Ona tumači praktički sve pojave u razvojnoj biologiji, i na genskoj i na morfološkoj razini, pa je nema potrebe odbacivati - jer ništa ne objašnjava tako dobro postanak vrsta kao ona. 

Moj prof. s faxa (inače da mu ne navodim punu titulu, stara škola, neuropsihijatar, davno to bijaše, medicina, prebacih se nakon dvije godine na lakši fax.) jednom reče o t. evolucije;

" Darwinovo tumačenje kako uvijek pobjeđuje tjelesno jači. To je tragedija, zabluda. Valjda pobjeđuje karakter. Ako sila pobjeđuje, to je katastrofa. Odnos materijalnog i duhovnog u životu mora biti u ravnoteži. Važna je tzv. epigenetika."

 

T. evolucije "tako dobro" objašnjava postanak vrsta dok se ne pojavi nešto novo, onda se ova hipotetski.... zastarjela teorija, kao i sve u znanosti, odbaci.

To me u znanosti nervira.

Da sam znanstvenik, ubio bih se.

Uvijek bih mislio da nisam našao najbolje rješenje/objašnjenje .... 

 

"Ništa ne vjerujem dok ne vidim" povikaše seljaci i ?

Onda netko izumi mikroskop.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 6:10 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Damir22 kaže...

 

 

Jedan dobar, blizak primjer, s vjerujem dosta aktualnih svjedoka dogadjaja, rane 90-te, pocetak rata. Slavonija (a mozda i ostali dijelovi hrvatske, neznam, nisam vidio) je jedno vrijeme redovito bila prekrivena paucinastom tvorevinom. Trajalo je to neko vrijeme, bila udarna vijest po svuda, razne teorije o tome sto se desava su kruzile posvuda.

 

Skupljali su se uzroci, radile analize, domace i strane, no cijela prica je pala u vodu, nikada nitko nije dao nikakvu povratnu informaciju, ma kakva ona bila. Radi li se o nekom kemijskom, bioloskom oruzju? Radi li se o necem sasvim prirodnom? 

 

Imaš zanimljiv novinski članak u vezi s tim, pa ga nije zgorega pročitati;

 

https://narod.hr/hrvatska/misterij-paucine-u-domovinskom-ratu-doznajemo-jesu-li-nadeni-bojni-otrovi-i-sto-je-bilo-s-istragom

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
8 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Zaporožac:

Survival of the fittest ne znači preživljavanje najjačeg već najprilagođenijeg. Covid nije izbjegavao momke i djevojke iz teretane, koliko ja znam.

Ja rekoh
16 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Jel možda teorije zavjere spada pod ako se ne slaže s narativom koji mainstream mediji guraju? Ipak su ti mediji, koji praktički "odgajaju" današnjeg čovjeka i zapravo kreiraju javno mjenje tj imaju veliki utjecaj na ljude, služenje subliminalnim porukama nije strano a i to je najbolji alat za kreirat mišljenja kod čovjeka. Nerijetko smo svjedoci gdje same ljude prevedu "žedne preko vode" pravdajući se da ipak sam čovjek treba prepustit svoje razmšljanje drugima, jel, ipak oni "znaju". Najbolji materijal za kreiranje čovjeka su pojedinci koji minimalno koriste kritičko razmišljanje, grubo zvuči, ali, nažalost to je istina..

Pozivanje na, "ovo je 21st." hoće se reći s time, da smo napredni, možda na polju tehnologija, al nekad si mislim da opasno nazadujemo na drugim poljima, pa se onda više nit ne nalazimo u 21.st. 

Nekad se sjetim filma idiokracija..

 

Bezpogovorno vjerovanje odnosno struci, zanimljivo je da danas postoji veliki jaz ili raskol između struke.. Inače, kadkad, dobro dođe kritičko razmišljanje ipak prije nego poduzmemo neke radnje razmislit ćemo o daljnim koracima a i mogućim posljedicama..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 9:22 (zvonac).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

 

Svatko ko ne pusi pricu i ne prihvaca napisano kao fakt je neprijatelj. Osoba s mentalnim problemima. Prikriveni ustasa ili cetnik.

 

Jer mediji su ti, bezgresni. Oni su ti koji nam govore istinu. Kredibilni, tocni, profesionalni.

Kao clanak dolje npr:

 

“Dok je do­lje, na ba­ranj­skoj ze­mlji, kao da ni ne na­la­zi ma­ne. Nje­go­vi su lju­di ta­da, sva­ki u svo­joj ­branši, je­dna­ki izu­mi­te­lji­ma Su­ma­me­da. Ja­bu­ke su mu po­put dje­vo­ja­ka. Hra­nu za kra­ve pre­bi­re po pr­sti­ma to­li­ko za­do­volj­no da se či­ni ka­ko bi je i sam kušao. Bi­ka bi lju­bio me­đu ro­go­ve. Gle­dao bi sa­ti­ma, za­lju­blje­no, u ve­li­ke ko­ta­če sve­mir­skog stro­ja što pla­zi po nji­vi, je­dnoj iz nje­go­va ne­pre­gle­dnog car­stva, ko­je po­zna­je u sto­pu.

Kad se pak po­di­gne he­li­ko­pte­rom nad to svo­je ima­nje, ne že­li vi­dje­ti dvi­je stva­ri. Ne­vi­đe­no ga ži­vi­ci­ra­ju ma­le ora­ni­ce. I, dru­go, ne mo­že po­dni­je­ti ru­pe po svo­jim usje­vi­ma.

Ma­le pri­va­tne par­ce­le za Ivi­cu To­do­ri­ća dru­go su ime za ne­kon­ku­ren­tnost hr­vat­ske po­ljo­pri­vre­dne pro­i­zvo­dnje. Ru­pe ko­je vi­di sa­mo iz zra­ka, ­znak su da tu­da još ni­je prošla naj­mo­der­ni­ja me­ha­ni­za­ci­ja: ­opet, da­kle, ne­kon­ku­ren­tnost. I je­dnom i dru­gom on je odlu­čio sta­ti na ­kraj.”

 

Ili npr vlasnici medija u RH su isto osobe prepune neovisnosti i kredibiliteta

 

 

Marijan Hanžeković, odvjetnik i vlasnik izdavačke kuće, preminuo je prije nekoliko dana nakon duge i teške bolesti. Neki su ga mrzili, nekima je ostao u dobrom sjećanju, ali, kako god bilo da bilo, Hanžeković je ostavio neizbrisiv trag na hrvatsko društvo i o tome se ovih dana dovoljno tinte prolilo. Puno manje se, ipak, priča o tome da je iza njega ostalo upražnjeno mjesto velikog majstora masonske Velike lože Hrvatske. Kako stoji u priopćenju, prepunom simbolike, Velike lože Hrvatske: "Brat Marijan primljen je u bratstvo u Beču 23. ožujka 2002. u Ložu Tri svjetla #3, u kojoj je unaprijeđen u pomoćnika 12. travnja 2003. i podignut u majstora 30. ožujka 2004. Godine 2008., 2009. i 2010. biran je za starješinu L Tri svjetla #3, 2012. i 2014. za velikog rizničara, a 2015. izabran za velikog majstora Velike Lože Hrvatske. Bio je dugogodišnji član i obavljao visoke dužnosti u Škotskom i Jorkškom obredu, Redu crvenog križa cara Konstantina te Shrineu Hrvatske."

Pročitajte više na: https://express.24sata.hr/life/tko-ce-naslijediti-hanzekovica-u-masonskoj-lozi-14062 - express.24sata.hr

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Kakve su osobe prakticari zavjere?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
trolaslavonska kaže...
Kakve su osobe prakticari zavjere?

 čini se kako je povijest priznala u nas samo jednu skupinu takvih. u svijetu je malo gušće ("guščić") no vjerojatno nedovoljno za istraživanje. osim toga, ovo je zabavnije od činjenica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 11:11 (Ajar).
2 godine
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
trolaslavonska kaže...
Kakve su osobe prakticari zavjere?

psihopati, sociopati.

bježi od njih...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
12 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.
 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice