Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 89.559
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama".
8 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
U teoriji, za razmnozavanje, potrebna je muska i zenska jedinka iste vrste. Inace, nema potomstva.

U prirodi, stvari su ipak malo mastovitije. I dok priroda ima mogucnost pretvoriti funkcionalnu musku jedinku u funkcionalnu zensku, i obratno, prema potrebi, ljudi jos nisu dosli do toga.

No, za razliku od 99.99% zivotinjskog svijeta (o kojem nesto znamo), ljudi su vrsta kojima je razmnozavanje posljedica, a ne razlog. Tako da, gay par sigurno ne prakticira sex radi razmnozavanja.

Prema tome, tu pada u vodu adam i steva, eva ili varijacija.

Motivi su im mozda dobri, realizacija je u vecini slucajeva upitna. Podrzavati i slaviti razlike je odlican korak naprijed, no, sve je odvedeno u extreme i pretjerano forsiranje.

I iako bi mi htjeli da to nije tako, i fantaziramo i pravimo se da je drugacije, nazalost, jos zivimo u svijetu gdje je u vecini slucajeva "problem" i kad adam guzi evu a kamoli da nije problem ako adam guzi stevu.....

Jednog dana, to nece biti bitno, danas, sve je to odlicna zabava za mase (i s jedne i s druge strane barikade), da se manje bave stvarnim problemima, a vise stvarima koje im netko namece, i tvrdi da su bitne. Meni apsolutno nisu, ni jedna ni druga, a bogami i treca strana......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Take it easy amigo... Take it easy and very slowly...

:) :)

Svakom svoje, nama zna se....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Damir22 kaže...
Take it easy amigo... Take it easy and very slowly...

:) :)

Svakom svoje, nama zna se....

 Ima i tu logike, više za nas. No tko će zadovoljiti sve te silne žene? Bogati pa neće bit dovoljno viagre za sve... 

 

Ima li što lijepše nego kad ti žena kaže, prokletinjo bezobrazna kako ću sada ići na posao? a ono konobarica u pitanju 

https://www.youtube.com/watch?v=6tJ6RfJup1U&t=751s
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 13:28 (kruskar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
kruskar kaže...

Pametnom je dosta da su Adam I Eva a ne Adam I Stevo

Isusa ti što sve čovjek neće pročitati na ovom forumu. 

 

Znači incest je ok, ali gej nije? 

 

Put1n kaže...
antimadridista kaže...

 Smatraš se "pametnim" a namećeš stavove koje baziraš na religijskoj knjizi 

 Jesi ti nastao prema toj religijskoj knjizi, tj. jel su te napravili muško i žensko ili adam i stevo?

A tko je njih napravio? Može li netko posvjedočiti da ih nisu dva geja stvorili u laboratoriju?

 

kruskar kaže...


S toga ako se vole guzit neka se guze doma! Nije dovoljno što je sve toliko izopačeno još samo oni trebaju... pa jadne ove generacije... 

Nek se doma praše nitko im ne brani ali brate mili na javnoj površini budi normalna osoba!

EDIT
Njihovo ponašanje otprilike vidim kao da sad Silovatelj/Pedofil izađe iz Zatvora i na sav glas govori kako je on Silovatelj i Pedofil i kako traži iduću žrtvu. Da znam lonce i novce sam pomješao, ali to se svede sve nekako na istu stvar.

Kremenko, daj pozdravi Vilmu kad joj ga budeš turao večeras u d*pe i ne zaboravi joj staviti tabletić preko glave.

 

Upravo sam se vratio iz grada i ne mogu sebi doći od silnih gejeva koji se guze po gradu, klupama, parkovima, čudo jedno. 

 

Koji si ti kurac da određuješ što je normalno, a što nije i tko što smije raditi i gdje? Jebote primitivaca na svakom koraku.

Uspoređuješ silovatelje i pedofile sa odraslim ljudima koji svojevoljno stupaju u vezu i seksualne odnose, pa jesi li ti normalan? Što kalendar kaže? 1882.? Imaš primitivno, zatucano i sramotno razmišljanje za 21. stoljeće. Brzo dvije zdravo Marije inače ideš u crnu bilježnicu kod svevišnjeg.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka30 kaže...
mzopg kaže...

Znači incest je ok, ali gej nije? 

 

A tko je njih napravio? Može li netko posvjedočiti da ih nisu dva geja stvorili u laboratoriju?

 

Kremenko, daj pozdravi Vilmu kad joj ga budeš turao večeras u d*pe i ne zaboravi joj staviti tabletić preko glave.

 

Upravo sam se vratio iz grada i ne mogu sebi doći od silnih gejeva koji se guze po gradu, klupama, parkovima, čudo jedno. 

 

Koji si ti kurac da određuješ što je normalno, a što nije i tko što smije raditi i gdje? Jebote primitivaca na svakom koraku.

Uspoređuješ silovatelje i pedofile sa odraslim ljudima koji svojevoljno stupaju u vezu i seksualne odnose, pa jesi li ti normalan? Što kalendar kaže? 1882.? Imaš primitivno, zatucano i sramotno razmišljanje za 21. stoljeće. Brzo dvije zdravo Marije inače ideš u crnu bilježnicu kod svevišnjeg.

-Klasični primjer totalno krivoga tumačenja Biblije.
-Iako ne branim kolegu koji tako loše zastupa Biblijska uvjerenja,još jedan klasični primjer svrstavanja svih vjernika u kameno doba.
Bolje je da se što se tiče Biblije,maneš nečega o čemu očito nemaš pojma!


Zapravo,koliko god se to tebi činilo homofobno,homoseksualnost nije normalna pojava!
Ona se javlja samo kod ljudi i ona je ništa doli najobičnijega poremećaja!
To treba prihvatiti kao tako i tu nema nikakve homofobije-to je činjenica!
Iako mene osobno ne ferma što ću pokupiti karton zbog ovoga posta,ali zar to onda nije heterofobija od svih vas koji mislite drugačije-ili mi nemamo prava glasa?


Nije problem u homoseksualcima,nego je problem u nametanju njihove ideologije djeci koja dok izrastaju,upijaju sve kao spužve!
Zato pozdravljam Ruski zakon!

 

Još jedan primitivac, nije prvi put da iznosiš svoje zatucane stavove.

 

O Bibliji mi nemaš što trubiti jako dobro sam upoznat sa tim djelom. Nigdje nisam svrstao sve vjernike u kameno doba, niti sam osudio religiju, ali osuđujem licemjerstvo i propovijedanje u tuđe ime kao i nametanje stavova iz srednjeg vijeka.

 

Da se malo podsjetimo što se radilo sa neistomišljenicima i ljudima koji su razmišljali van kalupa koji je nametnula religija?

 

Ovo ostalo što si napisao samo pokazuje kako nemaš pojma o čemu pišeš. Homoseksualnosti imaš itekako kod drugih živih bića, a ne samo kod ljudi, prouči malo pingvine i njihove "običaje".

 

Proglašavanje bolesnima sve koji nisu u kalupu i tjeranje na liječenje je iznimno opasno i pogrešno. Zna se tko primjenjuje takve metode, tko se boji progresa i evolucije.

 

Ovo oko nametanja ideologije je toliko apsurdno da nema uopće smisla komentirati, čitaš li ti što pišeš? Pa ako netko nameće nešto onda su to upravo "straight" vjernici.

Kako u svojoj glavi objašnjavaš onda da veliki broj djece istospolnih parova nije gej? Isto tako imaš veliki broj djece odrasle u hetero zajednici koja su gej?

 

Ti jednostavno ne shvaćaš ljudsku prirodu, genetiku i osnove biologije, a biblija ti u shvaćanju toga sigurno neće pomoći.

 

Samo ti pozdravljaj Ruski zakon, pravi su primjer jedne progresivne moderne zajednice gdje neistomišljenici pate od prozorofobije i često stradaju od vlastite fobije. 

 
4 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
guslac kaže...
A kad si već spomenuo sve one dijete, evo samo da ti posvjedočim da sam skinuo 10kg u zadnjih 2 mjeseca bez da sam išta u prehrani posebno mijenjao, a o ključu te 'dijete' ne bih previše pričao da opet ne odem predaleko od teme. Ali samo dvije riječi - post i odricanje. Sve ostale pokušaje tipa Paleo, Keto, Vegan, ovo ono, sve je to li-la. U prirodi čovjeka nikad nije bilo da jede svaka 2 sata, a to je ključ debljine svih ljudi danas.

Kak se fino rasprava raširi od početne teme :)

 

Kako nisi ništa mijenjao ako si uveo post?

 

Jeo ti šest puta dnevno ili dva puta je manje bitno, jedni tvrde da je bolje imati češće više manjih obroka, a drugi tvrde obrnuto.

 

Ključ debljine kod današnjeg čovjeka su uzrok sljedeća tri faktora, a to su:

- stres

- manjak fizičke aktivnosti

- procesirana/rafinirana hrana

Točka.

 

Stres uzrokuje razne emocionalne i druge poremećaje koji opet mnoge dovododi do prežderavanja (emocionalno prejedanje), a isto je usko vezano sa "utješnom hranom" koja je obično procesirana nezdrava, ali "ukusna" hrana.

 

Post je koristan, preporučljiv i zdrav i ne treba ti religija da bi to shvatio. Čišćenje tijela i organa od štetnih tvari treba provoditi više puta godišnje.

 

Intermittent fasting je vezan uz drugu teoriju, a to je poticanje ketoze kada tijelo energiju stvara razgradnjom masnoća. I ja koristim 16/8 ritam i zadovoljan sam sa rezultatima, a odradio sam i znanstvene testove koji potvrđuju teoriju o dovođenju organizma u stanje ketoze.

 

fer-de-lance kaže...

@guslac

Pravo je pitanje zašto bi netko uopće želio živjeti 150 godina?

 

 Prema Davidu Sinclairu kojeg je kolega spomenuo on to želi da bi mogao vidjeti kako umiru svi njegovi protivnici. 

 

guslac kaže...

Nije u tome koliko živiš nego kako. Prof. Sinclair ne cilja na to da se dugo živi, nego da se ne umire bolestan. On tvrdi, s čim se ja intuitivno slažem, da starost nije jednako bolest. Postoji jasan pokazatelj porasti modernih bolesti (sve vrste rakova, demencije, autoimune bolesti...) s povećanom konzumacijom 'biljnih' ulja, šećera i puno ugljikohidrata, sva skupa zapakirano u procesiranu hranu. Ljudi bi trebali umrijeti od starosti samih stanica, tipa zaspiš i ne probudiš se, a bio si zdrav. Nepotrebno su ljudi bolesni u starosti, to se izgleda da izbjeći, a samim time uštede bi bile ogromne. Za sve, osim za farmaceutsku industriju, i tu je najveći problem. Pa ti u svjetlu toga reportaža o autofagiji, možda najvažnije medicinsko otkriće, završi kod Mišaka u 'Na rubu znanosti', a ne u udarnom terminu gdje bi svi o tome vidjeli i čuli.

 Dr. David Sinclair je jedna dosta kontroverzna osoba, pratim ga već duži niz godina na "preporuku" prijatelja koji me upoznao s njim. On je u potrazi za izvorom mladosti. Ono što je problem kod njega je što je on komercijalni znanstvenik. Znači s jedne strane je svjetski priznati stručnjak i predavač na Harvardu, s druge strane je vlasnik više komercijalnih projekata i tvrtki koje zarađuju na njegovim "teorijama" i proizvodima.

 

Resveratrol (koji i sam konzumiram već godinama) je trebao biti njegov adut u toj potrazi, ali se pretvorio u još jednu kontroverzu, natezanje s drugim znanstvenicima i prilagođavanje rezultata i uvjeta testiranja.

 

Treba znati da nije sva farmacija loša niti je svatko tko završi kod Mišaka genije, istina je uvijek negdje u sredini, a većina ljudi kad se razboli pomoć ipak traži kod doktora i znanstvenika, a ne kod Ickea (još jedan David) i drugih Mišakovih gostiju.

 

Puno Davida, niti jedan kralj.

12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...

Još jedan primitivac, nije prvi put da iznosiš svoje zatucane stavove.

 

O Bibliji mi nemaš što trubiti jako dobro sam upoznat sa tim djelom. Nigdje nisam svrstao sve vjernike u kameno doba, niti sam osudio religiju, ali osuđujem licemjerstvo i propovijedanje u tuđe ime kao i nametanje stavova iz srednjeg vijeka.

 

Da se malo podsjetimo što se radilo sa neistomišljenicima i ljudima koji su razmišljali van kalupa koji je nametnula religija?

 

Ovo ostalo što si napisao samo pokazuje kako nemaš pojma o čemu pišeš. Homoseksualnosti imaš itekako kod drugih živih bića, a ne samo kod ljudi, prouči malo pingvine i njihove "običaje".

 

Proglašavanje bolesnima sve koji nisu u kalupu i tjeranje na liječenje je iznimno opasno i pogrešno. Zna se tko primjenjuje takve metode, tko se boji progresa i evolucije.

 

Ovo oko nametanja ideologije je toliko apsurdno da nema uopće smisla komentirati, čitaš li ti što pišeš? Pa ako netko nameće nešto onda su to upravo "straight" vjernici.

Kako u svojoj glavi objašnjavaš onda da veliki broj djece istospolnih parova nije gej? Isto tako imaš veliki broj djece odrasle u hetero zajednici koja su gej?

 

Ti jednostavno ne shvaćaš ljudsku prirodu, genetiku i osnove biologije, a biblija ti u shvaćanju toga sigurno neće pomoći.

 

Samo ti pozdravljaj Ruski zakon, pravi su primjer jedne progresivne moderne zajednice gdje neistomišljenici pate od prozorofobije i često stradaju od vlastite fobije. 

Nametnuo si gore klasično ateističko/vjerofobna Biblijska pitanja,čime si dokazao da o Bibliji nemaš pojma-ili si čitao nekakvu sa slikicama.

Itekako si osudio religiju jer si kolegu satirično poslao kod Wilme-usporedba je svima jasna.

Nisi u pravu i pišeš gluposti!Ta farytale prića o gay pigvinima je za takve "moraliste" poput tebe...obična farytale

A di sam ja to homoseksualce nazvao bolesnima?

Zašto misliš da djeca gay parova moraju biti kao roditelji?Zar hetero parovi ne rađaju djecu sa raznoraznim poremečajima?

Zapravo,itekako poznam osnove genetike(doduše u životinjskome svijetu),školujem se preko 20 godina(međunarodni sudac za male životinje),tako da itekako znam o čemu pišem!

 

No,ok-drago mi je da ti tako žustro braniš prava svih homoseksualaca svijeta

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...
kruskar kaže...

Pametnom je dosta da su Adam I Eva a ne Adam I Stevo

Isusa ti što sve čovjek neće pročitati na ovom forumu. 

 

Znači incest je ok, ali gej nije? 

 

Put1n kaže...
antimadridista kaže...

 Smatraš se "pametnim" a namećeš stavove koje baziraš na religijskoj knjizi 

 Jesi ti nastao prema toj religijskoj knjizi, tj. jel su te napravili muško i žensko ili adam i stevo?

A tko je njih napravio? Može li netko posvjedočiti da ih nisu dva geja stvorili u laboratoriju?

 

kruskar kaže...


S toga ako se vole guzit neka se guze doma! Nije dovoljno što je sve toliko izopačeno još samo oni trebaju... pa jadne ove generacije... 

Nek se doma praše nitko im ne brani ali brate mili na javnoj površini budi normalna osoba!

EDIT
Njihovo ponašanje otprilike vidim kao da sad Silovatelj/Pedofil izađe iz Zatvora i na sav glas govori kako je on Silovatelj i Pedofil i kako traži iduću žrtvu. Da znam lonce i novce sam pomješao, ali to se svede sve nekako na istu stvar.

Kremenko, daj pozdravi Vilmu kad joj ga budeš turao večeras u d*pe i ne zaboravi joj staviti tabletić preko glave.

 

Upravo sam se vratio iz grada i ne mogu sebi doći od silnih gejeva koji se guze po gradu, klupama, parkovima, čudo jedno. 

 

Koji si ti kurac da određuješ što je normalno, a što nije i tko što smije raditi i gdje? Jebote primitivaca na svakom koraku.

Uspoređuješ silovatelje i pedofile sa odraslim ljudima koji svojevoljno stupaju u vezu i seksualne odnose, pa jesi li ti normalan? Što kalendar kaže? 1882.? Imaš primitivno, zatucano i sramotno razmišljanje za 21. stoljeće. Brzo dvije zdravo Marije inače ideš u crnu bilježnicu kod svevišnjeg.

 Download čini čuda čim je back door 

https://www.youtube.com/watch?v=6tJ6RfJup1U&t=751s
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Put1n kaže...
antimadridista kaže...

 Smatraš se "pametnim" a namećeš stavove koje baziraš na religijskoj knjizi 

 Jesi ti nastao prema toj religijskoj knjizi, tj. jel su te napravili muško i žensko ili adam i stevo?

Očito smo nastali u incestu...svi smo potomci Adama i Eve, znači da su općila njihova djeca međusobno, pa unuci itd. Ili sam nešto pogrešno shvatio?

Slično se dogodilo nakon što su Noa i njegovi ostali jedini preživjeli. Sve u svemu čisti horor.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka30 kaže...
Nametnuo si gore klasično ateističko/vjerofobna Biblijska pitanja,čime si dokazao da o Bibliji nemaš pojma-ili si čitao nekakvu sa slikicama.

Itekako si osudio religiju jer si kolegu satirično poslao kod Wilme-usporedba je svima jasna.

Nisi u pravu i pišeš gluposti!Ta farytale prića o gay pigvinima je za takve "moraliste" poput tebe...obična farytale

A di sam ja to homoseksualce nazvao bolesnima?

Zašto misliš da djeca gay parova moraju biti kao roditelji?Zar hetero parovi ne rađaju djecu sa raznoraznim poremečajima?

Zapravo,itekako poznam osnove genetike(doduše u životinjskome svijetu),školujem se preko 20 godina(međunarodni sudac za male životinje),tako da itekako znam o čemu pišem!

 

No,ok-drago mi je da ti tako žustro braniš prava svih homoseksualaca svijeta

 Da zaključimo, Biblija je knjiga istine, a znanstvena istraživanja su "farytale". 

 

Evo ti malo bajke za pred spavanje pa se obrazuj i informiraj, ne valja ti biti tako uskogrudan.

https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals

 

Evo ti i lista životinja za koje postoje dokumentirani dokazi o homoseksualnom ponašanju:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

 

https://www.imperial.ac.uk/news/190987/scientists-explore-evolution-animal-homosexuality/

 

Recent research has found that homosexual behavior in animals may be much more common than previously thought. Although Darwin’s theory of natural selection predicts an evolutionary disadvantage for animals that fail to pass along their traits through reproduction with the opposite sex, the validity of this part of his theory has been questioned with the discoveries of homosexual behavior in more than 10% of prevailing species throughout the world.

https://www.yalescientific.org/2012/03/do-animals-exhibit-homosexuality/

 

Ako poznaješ osnove genetike onda znaš i da je kovrčava kosa rezultat genetskog "poremećaja", kao i plave oči i milijun drugih ljudskih osobina koje nas čine toliko zanimljivima i različitima, pa treba li onda recimo sve kovrčave poslati na liječenje? Zabraniti im izlazak vani jer bi moj klinac mogao vidjeti kovrčavu osobu i nedaj Bože poželjeti kovrče na glavi.

 

Komentiraš da djeca upijaju poput spužve, ali ako je homoseksualnost bolest prema tebi kako se to može upiti? Čemu onda strah? 

 

Branim ja sve one koje drugi ugrožavaju jer su drugačiji. To sam radio cijeli život i raditi ću dok sam na ovoj Planeti.

2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Pedofilija nije bila nenormalna, poremećaj, što god,.... do neke 1800 godine...

Grofovija, plemstvo,  se je uredno ženilo s curicama od desetak godina, s kojima su spolno općili čim su ušle u pubertet, ako ne i ranije.

 

To je sve bilo uz pristanak roditelja koji su bili sretni, jer im se kći udala za imućna pedesetogodišnjaka.

Nije se to događalo samo među plemstvom već i u običnome puku.

 

Ženidba za sestričnu u prvom koljenu, udaja za bratića u prvom koljenu je bila cool, što više poticana je, da se imanja prošire, da se ojača vlast.

 

Kroz povijest, u raznim kulturama, narodima raznih vjera, ili kod ateista, to je bilo potpuno normalno ponašanje, općenje s osobama od 13 godina uopće se nije smatralo nastranim.

 

Homoseksualnost je također sveprisutna kroz povijest, ona je bila npr. u Antičkoj Grčkoj dio kulture, i općeprihvaćeno ljudsko ponašanje, kao i u većini razdoblja Rimskog carstva..

Jačanjem kršćanstva, homoseksualnost je u Srednjem vijeku bila zakonski kažnjiva, dočim ulaskom u Renesansu, čak i crkva više ne kažnjava homoseksualnost.

Tek u 19 stoljeću se stvaraju pokreti za prava homoseksualaca, no tek  1973 god...American Psychiatric Association briše homoseksualnost s popisa psihičkih poremećaja, te je time utišana znanstvena marginalizacija homoseksualaca.

 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
3 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
A sve se to dogadjalo i puno nakon 1800-te.....

Na nasim prostorima, prakticki je, posebice na selu, bilo normalno da se curice udaju sa 12-13 godina, sa 16-17 je vec bila stara cura koju nitko ne zeli. I to ne prije 200 godina, vec prije 50-60 godina. I manje cak, i dan danas ima lokacija i grupacija ljudi gdje prevladava takav sistem.

O tome dali je to (homoseksualizam) urodjeno, poremecaj, bolest, devijacija, ili samo stvar osobnog ukusa, neki vole coca colu, drugi pepsi, a trecima je svejedno, dobre su obadvije....o tome se moze pokusati raspravljati.

S religijske strane, jedina nezgodna sitnica koju ja uocavam je ta.... Ako je svakog od nas bog stvorio, i svi smo mi proizvod bozanskog, i nekog viseg plana..... Nekoga je stvorio zdravog, nekoga bolesnog, nekog plavog nekog crnog.....

Dali je onda neki -fil kriv zato sto je to sto je? Dali je sadist kriv sto je sadist? Ubica sto je ubio? Gay zato sto je gay?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama
@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...

 

Branim ja sve one koje drugi ugrožavaju jer su drugačiji. To sam radio cijeli život i raditi ću dok sam na ovoj Planeti.

 

Hajmo ponoviti gradivo:
Dakle,homoseksualnost u životinjskome svijetu zaista ne postoji,barem ako ju gledamo iz perspektive ljudske homoseksualnosti!
Postoji nagon za razmnožavanjem!
Ako postoji manjak broja raznospolnih jedinki u jatu/krdu... istina je da se stvaraju gay parovi,no tu nikada nema užitka,nema penetracije-ikakve(da budemo pristojni).

Ti "gay " parovi stvaraju se isključivo i samo zbog nagona za razmnožavanjem.Ako se pojavi slobodna jedinka suprotnoga spola "gay" par se raspada i osniva se novi heteroseksualni par s jednim od "gay " jedinkom.Ako se ne varam,to se ne dešava kod ljudi tako često.
Eh sada pingvini za koje se svi vi moralisti vežete.Pingvini su kao većina ptica uglavnom monogamne životinje,vežu se s jednim partnerom cijeli život.Njihova veza je skoro pa neraskidiva.Zbog manjka jedinki suprotnoga spola opet se kreiraju "gay" parovi,pojavom slobodne jedinke suprotnoga spola,pucanje "gay" para je teže zbog monogamije-ništa više,no ono se ipak dešava kao što sam gore objasnio (Roy and Silo slučaj,di se ipak "gay" par raspao pojavom slobodne ženke.
"Uparivanje" monogamnih ptica se radi tako što se "gay" parovi razdvajaju i spajaju se s jedinkama suprotnoga spola,odvajajući ih u zaseban kavez skupa.Potrebno je oko 10-tak dana da se takvi parovi upare u monogamnu hetero doživotnu vezu.
-Sve ovo gore navedeno ne pali kod ljudske homoseksualnosti!


-Ako poznaješ osnove genetike onda znaš i da je kovrčava kosa rezultat genetskog "poremećaja", kao i plave oči i milijun drugih ljudskih osobina koje nas čine toliko zanimljivima i različitima, pa treba li onda recimo sve kovrčave poslati na liječenje? Zabraniti im izlazak vani jer bi moj klinac mogao vidjeti kovrčavu osobu i ne daj Bože poželjeti kovrče na glavi.Komentiraš da djeca upijaju poput spužve, ali ako je homoseksualnost bolest prema tebi kako se to može upiti? Čemu onda strah?

 

-Opet navodiš da sam napisao da je homoseksualnost bolest,što nije istina jer to nisam napisao,nema potrebe da izmišljaš!
Kovrčava kosa i plave oči nisu poremećaji,neuspješno pokušavaš mi argumentirati heterokromijom i time me označiti kao homofoba,nemoj toliko izvrtati riječi!


Zašto se uporno svi vi "moralisti" branite lijepljenjem etikete homofoba svima koji misle drugačije?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 8:17 (Milka30).
9 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Fascinantno mi je koliko pojedinci truda i napora ulazu u ovakve bezvezne teme, dok za neke puno vaznije, koje bi im mozda boljitak i napredak u zivotu donjele, neupotrebe ni 2 mozdane vijuge skupa, vec autopilot i kako svi tako i ja..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Naša nepismenost nas je dovela do toga da pokušavamo uvrijediti morskog pasa izjavom: go fuck yourself.

 

Još uvijek mu nije jasno...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...
fer-de-lance kaže...

@guslac

Pravo je pitanje zašto bi netko uopće želio živjeti 150 godina?

 

 Prema Davidu Sinclairu kojeg je kolega spomenuo on to želi da bi mogao vidjeti kako umiru svi njegovi protivnici. 

 

Naivac.

Ja sam svjestan da će me svi moji protivnici/neprijatelji nadživjeti, pa se ne zamaram takvim glupostima i u danom vremenu im pokušavam čim više zagorčati život.

Nema ništa slađe nego kad te netko pokušava nožem ispod pojasa a ti mu lijepo samo okreneš nož u njegovu smjeru i natjeraš ga da se doživotno bode...

 

 

Kak siješ, tak žanješ...

 

                      Konfucije

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 9:34 (fer-de-lance).
2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

I kod heteroseksualaca i kod homoseksualaca ta bolesna potreba za seksom je lako rješiva.

 

Capneš im oba testisa, ili ženama jajnike, i ne mogu se više zaljubiti, niti se žele seksati.

 

Jedino se tako liječi heteroseksualnost i homoseksualnost. 

 

Budućnost svijeta vidim upravo takvu !

In vitro oplođivanje djevojaka spermom dječaka kad uđu u pubertet, kojima se nakon donirane sperme capnu jajčeki, curama izvadr jajnici, poslije ne budu agresivni, nemaju želje za tučom, ratovima.

Ljudi će se okrenuti poštovanju jedni drugih, a u svemu tome ih sprječavaju ti prokleti spolni hormoni, koji su uzrok svih nevolja na svijetu, ratova,  bogaćenja pojedinaca, neimanja empatije prema bližnjemu itd.

 

Dolje JAJA ! 

 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka30 kaže...
mzopg kaže...

 

Branim ja sve one koje drugi ugrožavaju jer su drugačiji. To sam radio cijeli život i raditi ću dok sam na ovoj Planeti.

 

Hajmo ponoviti gradivo:
Dakle,homoseksualnost u životinjskome svijetu zaista ne postoji,barem ako ju gledamo iz perspektive ljudske homoseksualnosti!
Postoji nagon za razmnožavanjem!
Ako postoji manjak broja raznospolnih jedinki u jatu/krdu... istina je da se stvaraju gay parovi,no tu nikada nema užitka,nema penetracije-ikakve(da budemo pristojni).

Ti "gay " parovi stvaraju se isključivo i samo zbog nagona za razmnožavanjem.Ako se pojavi slobodna jedinka suprotnoga spola "gay" par se raspada i osniva se novi heteroseksualni par s jednim od "gay " jedinkom.Ako se ne varam,to se ne dešava kod ljudi tako često.
Eh sada pingvini za koje se svi vi moralisti vežete.Pingvini su kao većina ptica uglavnom monogamne životinje,vežu se s jednim partnerom cijeli život.Njihova veza je skoro pa neraskidiva.Zbog manjka jedinki suprotnoga spola opet se kreiraju "gay" parovi,pojavom slobodne jedinke suprotnoga spola,pucanje "gay" para je teže zbog monogamije-ništa više,no ono se ipak dešava kao što sam gore objasnio (Roy and Silo slučaj,di se ipak "gay" par raspao pojavom slobodne ženke.
"Uparivanje" monogamnih ptica se radi tako što se "gay" parovi razdvajaju i spajaju se s jedinkama suprotnoga spola,odvajajući ih u zaseban kavez skupa.Potrebno je oko 10-tak dana da se takvi parovi upare u monogamnu hetero doživotnu vezu.
-Sve ovo gore navedeno ne pali kod ljudske homoseksualnosti!


-Ako poznaješ osnove genetike onda znaš i da je kovrčava kosa rezultat genetskog "poremećaja", kao i plave oči i milijun drugih ljudskih osobina koje nas čine toliko zanimljivima i različitima, pa treba li onda recimo sve kovrčave poslati na liječenje? Zabraniti im izlazak vani jer bi moj klinac mogao vidjeti kovrčavu osobu i ne daj Bože poželjeti kovrče na glavi.Komentiraš da djeca upijaju poput spužve, ali ako je homoseksualnost bolest prema tebi kako se to može upiti? Čemu onda strah?

 

-Opet navodiš da sam napisao da je homoseksualnost bolest,što nije istina jer to nisam napisao,nema potrebe da izmišljaš!
Kovrčava kosa i plave oči nisu poremećaji,neuspješno pokušavaš mi argumentirati heterokromijom i time me označiti kao homofoba,nemoj toliko izvrtati riječi!


Zašto se uporno svi vi "moralisti" branite lijepljenjem etikete homofoba svima koji misle drugačije?

 Potato potahto... lijepo sam ti stavio linkove na znanstvena istraživanja, a ti slobodno i dalje tupi po svome. Kad smo kod gena baci oko na Xq28. Vjerujem da u skladištu imaš dovoljno vremena za čitanje, a i svakako je lijepo i pohvalno što i dalje radiš na sebi. 

 

Vezano za homoseksualnost i bolest isprika s moje strane, zamijenio sam te za drugog kolegu, mea culpa.

 

Hazzard From da Hood kaže...

Fascinantno mi je koliko pojedinci truda i napora ulazu u ovakve bezvezne teme, dok za neke puno vaznije, koje bi im mozda boljitak i napredak u zivotu donjele, neupotrebe ni 2 mozdane vijuge skupa, vec autopilot i kako svi tako i ja..

Moguće da si u pravu, ali ponekad naoko beznačajne stvari kriju bitnu poruku. S druge strane vjerujem da gotovo svi na Planeti znaju tko je Ronaldo, a koliko ih zna tko je recimo Carl Sagan?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Zaporožac kaže...

Dolje JAJA ! 

 

 Kolega nemoj tako, pa što je s onim svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje? 

12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...

 Potato potahto... lijepo sam ti stavio linkove na znanstvena istraživanja, a ti slobodno i dalje tupi po svome. Kad smo kod gena baci oko na Xq28. Vjerujem da u skladištu imaš dovoljno vremena za čitanje, a i svakako je lijepo i pohvalno što i dalje radiš na sebi. 

Kliknuo sam na te tvoje linkove i iskreno nisam ih niti čitao,čim sam vidio sliku para(mužjak-ženka) crnoga labuda i ispod piše gay par.Drugi link prikazuje sliku para pingvina,ispod piše gay.
Letimično pročitam o golubovima na tvome linku i kao netko tko je uzgajao golubove preko 20 godina kažem-hahahahahaha!

Isto tako pročitah o ovnovima.....pa ljudi moji,jer vi zaista pušite te fore?Hajde pitajte svoju baku ili didu ima li homoseksualnosti kod ovaca.

Svakome čovjeku sa sela će takvo pitanje biti apsurdno,zato molim te uozbilji se!

Eto vidiš u čemu je kvaka,ja na osnovu slike ili vizualnoga pregleda odmah prepoznajem mužjaka ili ženku,jer je to moj hobi,to je moja strast.

Ne pušim te Wiki fore poput vas jer to piše netko tko zna da će takvim bajkama vas moraliste samo zapaliti i dati vam za pravo da izrugujete ljude s iskustvom.

Kako objašnjavaš situaciju kada recimo pas ili kunić naskoči na vlasnikovu nogu i "pari se"?

Šta su konkretno te životinje "humanofili" ili zoofili...zbunjen sam,molim te prosvijetli me!

 

Meni zaista nije jasno što ti konkretno želiš dokazati s tim genom Xq28?Kakve veze uopće to ima s onime što tvrdim?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
11 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Ovo je zeznuta tema,ja osobno ne podrzavam tabue,diskriminacije isl ali ne podrzavam niti ovaj...ne mogu rec teror ali svakako nasilno guranje homoseksualnosti u sve zivo.

Bas sam neki dan naveo u temi sa serijama kako mi je bilo forsano u Witcher Blood Origins....prva ljubavna scena dva lika,drugo spominjanje partnera zenska i zenska....znaci doslovno vise ne postoji muskarac+zena?...

Recimo u ovom tekstu su navedeni TLOU 1 i 2 nastavci,meni u tim igrama homoseksualnost nije ispala isforsirana nego mi je sve djelovalo kao dio price i dio zivota.

 

Homoseksualnost je dio ljudske zajednice od kada postoji pisana povjest ali nije primarna vrsta odnosa kako se to sve vise prikazuje u tim serijama i filmovima.

 

Kao sto rekoh,komplicirana tema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 18:38 (MEGATAMA).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka, ja sam gradsko dete, pa nisam imao ovce, ali je moja dobra prijateljica imala gej mačore. I šta ćemo sad?! Verovatno odmah vidiš da su to zapravo mužjak i ženka, moja prijateljica laže, a ja zapravo ne postojim?
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 19:13 (Ivan(4)).
12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Ivan(4) kaže...
Milka, ja sam gradsko dete, pa nisam imao ovce, ali je moja dobra prijateljica imala gej mačore. I šta ćemo sad?! Verovatno odmah vidiš da su to zapravo mužjak i ženka, moja prijateljica laže, a ja zapravo ne postojim?

Ako mi argumentiraš,onda budi fer i pročitaj postove iz početka!

Linkane stranice na pojedinim slikama zaista koriste heteroseksualne parove životinja,što odmah baca sumnju na cijeli tekst!Kako znam?Pa vidim po muško/ženskim karakteristikama životinja(barem ono što znam),to mi je hobi,ujedno i struka(ako se suđenje na izložbama malih životinja može nazvati strukom).

O mačkama zaista znam malo,no dovoljno toliko da dajem ruku u vatru da tu nema nikada penetracije,štoviše prilikom pokušaja ikakvoga nasrtaja mačora na mačora,sljedi žestoka svađa.

Leži li možda taj "gay" mačak leđima dolje kada ga drugi mačak?(dominacija,nema penetracije)

Nije li taj mačak steriliziran?(sve tvoje navedeno pada u vodu)

 

...zašto imam osječaj da nečeš iskreno odgovoriti,nego češ uporno tvrditi da je taj mačak sasvim normalan gay mačor

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 19:36 (Milka30).
15 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka30 kaže...
mzopg kaže...

 Potato potahto... lijepo sam ti stavio linkove na znanstvena istraživanja, a ti slobodno i dalje tupi po svome. Kad smo kod gena baci oko na Xq28. Vjerujem da u skladištu imaš dovoljno vremena za čitanje, a i svakako je lijepo i pohvalno što i dalje radiš na sebi. 

Kliknuo sam na te tvoje linkove i iskreno nisam ih niti čitao,čim sam vidio sliku para(mužjak-ženka) crnoga labuda i ispod piše gay par.Drugi link prikazuje sliku para pingvina,ispod piše gay.
Letimično pročitam o golubovima na tvome linku i kao netko tko je uzgajao golubove preko 20 godina kažem-hahahahahaha!

Isto tako pročitah o ovnovima.....pa ljudi moji,jer vi zaista pušite te fore?Hajde pitajte svoju baku ili didu ima li homoseksualnosti kod ovaca.

Svakome čovjeku sa sela će takvo pitanje biti apsurdno,zato molim te uozbilji se!

Eto vidiš u čemu je kvaka,ja na osnovu slike ili vizualnoga pregleda odmah prepoznajem mužjaka ili ženku,jer je to moj hobi,to je moja strast.

Ne pušim te Wiki fore poput vas jer to piše netko tko zna da će takvim bajkama vas moraliste samo zapaliti i dati vam za pravo da izrugujete ljude s iskustvom.

Kako objašnjavaš situaciju kada recimo pas ili kunić naskoči na vlasnikovu nogu i "pari se"?

Šta su konkretno te životinje "humanofili" ili zoofili...zbunjen sam,molim te prosvijetli me!

 

Meni zaista nije jasno što ti konkretno želiš dokazati s tim genom Xq28?Kakve veze uopće to ima s onime što tvrdim?

 Nisi ih niti čitao, ali sve znaš. Definicija Hrvata vulgaris, biće koje sve najbolje zna, bolje i od znanstvenika, bolje i od stručnjaka, dovoljno je pitati babu i didu jer oni najbolje znaju ima li homoseksualizma kod životinja. Meni dosta. Hvala. 

12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...?

 Nisi ih niti čitao, ali sve znaš. Definicija Hrvata vulgaris, biće koje sve najbolje zna, bolje i od znanstvenika, bolje i od stručnjaka, dovoljno je pitati babu i didu jer oni najbolje znaju ima li homoseksualizma kod životinja. Meni dosta. Hvala. 

Kolega,neka si ti meni obrazovan Wikipediom i prosipanjem znanja o životinjama kojega si stekao gledajući Peppu pig.

Pusti nas uzgajivače i seljake koji smo cijeli život sa životinjama,jel ipak šta mi znamo bolje,od onoga koji je pisao Wiki "znanstveni članak".

Letimičnim čitanjem tvojih wiki članaka(pri tome mislim na detaljno čitanje o životinjama koje vrlo dobro poznajem,zapostavljanje drugih o kojima znam samo iz dokumentaraca),u kombinaciji sa pogrešnim slikama,zaključujem da je u pitanju bullshit i neću dalje da čitam!

Nemoj nikada biti uzgajivač bilokoje životinje,jer češ potrošiti puno para tražeći heterospolne jedinke u moru homoseksualnih životinja

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Zaporožac kaže...

Pedofilija nije bila nenormalna, poremećaj, što god,.... do neke 1800 godine...

Grofovija, plemstvo,  se je uredno ženilo s curicama od desetak godina, s kojima su spolno općili čim su ušle u pubertet, ako ne i ranije.

 

To je sve bilo uz pristanak roditelja koji su bili sretni, jer im se kći udala za imućna pedesetogodišnjaka.

Nije se to događalo samo među plemstvom već i u običnome puku.

 

Ženidba za sestričnu u prvom koljenu, udaja za bratića u prvom koljenu je bila cool, što više poticana je, da se imanja prošire, da se ojača vlast.

 

Kroz povijest, u raznim kulturama, narodima raznih vjera, ili kod ateista, to je bilo potpuno normalno ponašanje, općenje s osobama od 13 godina uopće se nije smatralo nastranim.

 

Homoseksualnost je također sveprisutna kroz povijest, ona je bila npr. u Antičkoj Grčkoj dio kulture, i općeprihvaćeno ljudsko ponašanje, kao i u većini razdoblja Rimskog carstva..

Jačanjem kršćanstva, homoseksualnost je u Srednjem vijeku bila zakonski kažnjiva, dočim ulaskom u Renesansu, čak i crkva više ne kažnjava homoseksualnost.

Tek u 19 stoljeću se stvaraju pokreti za prava homoseksualaca, no tek  1973 god...American Psychiatric Association briše homoseksualnost s popisa psihičkih poremećaja, te je time utišana znanstvena marginalizacija homoseksualaca.

 

Negdje se moraju postavit granice. Neki ljudi/žene su emocionalno i u svakom psihofizičkom smislu zrele s 15. Većina nije i zato je zakon tu da ih brani. Osjećam li se ko pedofil dok pušim na balkonu i gledam susjedovu malu kako šeta psa? 16 ili 17 godina, sve što obuće puca na njoj. Avion!

Ni najmanje se ne osjećam ko pedofil, dapače tješim se s tim "bi ja ali ne smijem". Stvarnost je vjerojatno "bi ja ali nemam šanse". Daleko je ona od djeteta što vjerojatno mogu potvrditi razni koji je svako toliko dovedu i odvedu. Bolesnim smatram seksualne porive prema djeci.

 

Što se homoseksualnosti tiče, te ljude ne smatram bolesnima (di su moderatori da sankcioniraju ove što homoseksualce nazivaju bolesnima? nije li diskriminacija i vrijeđanje na osnovi seksualnosti zabranjena na ovom forumu?). Smatram ih jednako vrijednima bilo kome uključujući mene samog, žao mi je kroz što sve moraju prolaziti, pogotovo u zaostalom društvu kao što je naše. Čak ponekad sjednem s jednim u lokalnu birtiju samo kako bi okolnim čobanima pokazao kako jedan macho straight muškarac ne mora imati predrasude.

 

Sin u razredu (8. razred) ima jednog koji se deklarira kao gay. Uz to je još i crn. Još da mu je bijeli otac Srbin mali bi pokrio valjda sve što lokalne seljačine mrze. Popriličnu sam pizdariju napravio kad sam čuo da ga većina djece vrijeđa zbog njegove seksualnosti i boje. Za razliku od njegovog oca kojeg očito zaboli ona stvar za vlastito dijete (ili glumi da je tako).

Forsiram sina da reagira kad ga se odbacuje iz društva i da ga brani kad god treba.

 

I po svemu ovome napisanom sam sam sebe uvjerio kako homoseksualce smatram apsolutno istima kao i heteroseksualce. Ali nisam. Padam na pitanju "bi li volio da ti je sin gay". Na to ne mogu odgovoriti da bi mi bilo svejedno.

16 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Vrlo nisu bili sterilisani. Ali ne, ništa od toga nije istina jer ti znaš da to ne može da bude. I da, sudiš izložbe malih pingvina? 😄
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Milka30 kaže...
mzopg kaže...?

 Nisi ih niti čitao, ali sve znaš. Definicija Hrvata vulgaris, biće koje sve najbolje zna, bolje i od znanstvenika, bolje i od stručnjaka, dovoljno je pitati babu i didu jer oni najbolje znaju ima li homoseksualizma kod životinja. Meni dosta. Hvala. 

Kolega,neka si ti meni obrazovan Wikipediom i prosipanjem znanja o životinjama kojega si stekao gledajući Peppu pig.

Pusti nas uzgajivače i seljake koji smo cijeli život sa životinjama,jel ipak šta mi znamo bolje,od onoga koji je pisao Wiki "znanstveni članak".

Letimičnim čitanjem tvojih wiki članaka(pri tome mislim na detaljno čitanje o životinjama koje vrlo dobro poznajem,zapostavljanje drugih o kojima znam samo iz dokumentaraca),u kombinaciji sa pogrešnim slikama,zaključujem da je u pitanju bullshit i neću dalje da čitam!

Nemoj nikada biti uzgajivač bilokoje životinje,jer češ potrošiti puno para tražeći heterospolne jedinke u moru homoseksualnih životinja

Stavio sam ja i link na Yale Scientific, ali ti ne čitaš pa vjerojatno nisi vidio.

 

Inače živim na vlastitoj farmi, to sam već više puta spomenuo, imam samoodrživo imanje u kojem uživam, uzgajam i stvaram. 

Morati ću te razočarati, kod uzgoja ipak ne provodim metode babe i dide iz prošlog stoljeća, neke stvari su danas ipak naprednije, modernije i bolje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice