Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

poruka: 68
|
čitano: 28.006
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,".
12 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Vidim, jako se pljuje po našem Matanu ovdje...Kako vas nije stid ? Dao knjige, besplatan prijevoz, poslove nekim rođacima bez srednje (cca 50 000 ljudi), a vi tako !!!

Jel ste zaboravili da je pobjedio Tita ?

 

P.S. ON JE KRAO AL JE NAMA DAO !!!

 

(Matanova verzija "live long and prosper")

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

kad sam bio djeca, u hogwartsu su nas učili da je dovoljno u spremnik uliti 6 ml praha zmajevog zuba prokuhanog 2 min u žabljem znoju i suzama djevice (omjer 1:3) te čarobnim štapićem (može i pimpek, ako je pri ruci) ispred sebe iscrtati ćirilično slovo P uz izgovaranje "purificum!". ovo je za dizel. kad se učilo za benzinac, markirao sam pa ne znam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
andi.cro kaže...

Tko uradi to "čiščenje", treba odmah nakin toga mijenjat ulje i filter tak da je cijena uvečana još i za to!

Eto.

Enigma je riješena.

Taj uređaj tome i služi.

lLudi se voze 30t km na "jednom ulju". Ovako će svake godine prije tehničkog mijenjati oil.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Što prije ode s vlasti manje štete će napraviti. Zavio je grad u ogroman minus, milijarde duga s kamatama na naša leđa da vraćamo. Ne zna ni smeće riješiti. Ima hrpu optužnica na koje pravosuđe žmiri s oba oka. Bira ga ili neupućen ili onaj tko zagrepčanima želi loše.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Keso kaže...
Što prije ode s vlasti manje štete će napraviti. Zavio je grad u ogroman minus, milijarde duga s kamatama na naša leđa da vraćamo. Ne zna ni smeće riješiti. Ima hrpu optužnica na koje pravosuđe žmiri s oba oka. Bira ga ili neupućen ili onaj tko zagrepčanima želi loše.

 I sebi dobro.

15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

-kao podsjetnik, post koji dosta toga objašnjava.. tko/zašto itd.. (u linkovima).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,
Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice