Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz o

poruka: 6
|
čitano: 3.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz o".
8 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz o

Certiliju već koristim, ali bih radije da to ide kroz Apple wallet i faceID. Certilija je živa muka za upogonit i svako malo je neki zastoj

Ja rekoh
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz o

Naslov članka "Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz osobnu iskaznicu ili putovnicu na mobitelu" je zavaravajući jer sugerira da se u članku piše o nečemu vezanom za osobnu iskaznicu ili putovnicu na mobitelu, ali o osobnoj iskaznici u članku nema niti riječi.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju

Slažem se. Lažan naslov. 

15 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju uz o

totalno uhljebski suludo i besmisleno forsiranje = tipično rvacki. tko putuje (iseljavanje, turistički, poslovno, bježi od murije ...) neće mu biti problem nositi običnu putovnicu/osobnu uza se, ako je već mora nekome pokazivati. s dvojnim državljanstvima je još veselije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju
Feudalac kaže...

Certiliju već koristim, ali bih radije da to ide kroz Apple wallet i faceID. Certilija je živa muka za upogonit i svako malo je neki zastoj

 Ja sam preglupa da bih shvatila sve te šeme.

ajde, certifikate sam nekako aktivirala (), al sad ta mobilna aplikacija Certilia - čemu to? pogledala neki video, ne znam uopće o čemu pričaju...

i na samom početku, prilikom aktivacije certifikata za osobnu - kaže "odite na www.eoi.hr", a kad tamo bum: nije eoi.hr nego eid.hr   

 

jel se mora imati ta Certilia mobilna aplikacija? Čemu ona služi?

13 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu putuju
telefon 2 kaže...
Feudalac kaže...

Certiliju već koristim, ali bih radije da to ide kroz Apple wallet i faceID. Certilija je živa muka za upogonit i svako malo je neki zastoj

 Ja sam preglupa da bih shvatila sve te šeme.

ajde, certifikate sam nekako aktivirala (), al sad ta mobilna aplikacija Certilia - čemu to? pogledala neki video, ne znam uopće o čemu pričaju...

i na samom početku, prilikom aktivacije certifikata za osobnu - kaže "odite na www.eoi.hr", a kad tamo bum: nije eoi.hr nego eid.hr   

 

jel se mora imati ta Certilia mobilna aplikacija? Čemu ona služi?

imaš u njoj zdravstvenu iskaznicu i osobnu + potpisivanje digitalnih dokumenata

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice