Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid

poruka: 6
|
čitano: 2.489
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid".
10 godina
offline
Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid

1500€ za telefon da vrti igre namjenjene - " .. :) .. :) .. "

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 12:35 (W2000).
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid

Za igranje u pokretu trenutno je najbolje uložiti u nedavno izašli Retroid pocket 4 ili 4 Pro. Zanekih €200 više u AYN Odin 2. 450€ handheld sa Snapdragonom 8 Gen 2. Vrti i Switch igre.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u
DuxCro kaže...

Za igranje u pokretu trenutno je najbolje uložiti u nedavno izašli Retroid pocket 4 ili 4 Pro. Zanekih €200 više u AYN Odin 2. 450€ handheld sa Snapdragonom 8 Gen 2. Vrti i Switch igre.

 Nebitno kad je Steam Deck 370€ i vrti Cyberpunk.

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid

To nikako nije dobro za Qualcomm, da AMD iGPU u Smuganer mobeku bilo gdje pogazi Snapdragon gejming performanse.

 

Zakaj je to tak, pa zato jer AMD RDNA3 nije niti zamišljen ili dizajniran samo za mobilne platforme.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/samsung-licencira-amd-radeon-gpu-tehnologiju/268793.aspx?page=0&jumpto=6619165&sort=asc&view=flat

 

AMD(ATi)je imao specifičnu Mobilnu GPU arhitekturu(Imageon serija), ali su ondašnje AMD budaletine sve to za realno šaku dolara prodale Qualcomm-u.

 

https://pcper.com/2015/06/qualcomm-history-and-its-gpu-revolution/

 

https://www.engadget.com/2009-01-20-amd-sells-handheld-graphics-unit-to-qualcomm-for-64m.html

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 14:23 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u vid

test nije fer jer ultra ima bolje hlađenje (veći vapor chamber)

Moj PC  
2 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Exynos 2400 podjednak je Snapdragonu 8 Gen 3 u
Krunoo7 kaže...
DuxCro kaže...

Za igranje u pokretu trenutno je najbolje uložiti u nedavno izašli Retroid pocket 4 ili 4 Pro. Zanekih €200 više u AYN Odin 2. 450€ handheld sa Snapdragonom 8 Gen 2. Vrti i Switch igre.

 Nebitno kad je Steam Deck 370€ i vrti Cyberpunk.

 Članak govori o igranju na Androidu. I konzole koje sam spomenuo pogone Android. Jedino nebitno ovdje jest tvoje spominjanje u usporedbi komično glomaznog Steam Decka koji spada u potpunosti zasebnu kategoriju "handheld PC-a." Dvije konzole koje sam spomenuo su trenutno best buy za igranje na androidu. De ne spominjem puno praktičnije za nošenje sa sobom. Retroid pocket doslovno stane u džep. Zato se i zove Pocket.

Prosječno glup i umjereno lud
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice