Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!

poruka: 5
|
čitano: 16.300
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!".
13 godina
offline
Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!

!

It s just cornflakes...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!

Fenomenalni komad tehnologije koji je realno vrlo povoljan u usporedbi sa high end PCVR headsetovima koji nude slicno,tipa eye tracking.

I apsolutno ne treba izostavit da je VR2 trenutno jedini headset koji nudi HDR prikaz a to se itekako vidi u igrama.

 

Jedino me ubija ovo konstanto postavljanje zone igranja ali ja imam malo nespretno namjesten za VR dio gdje igram.

I steta sto se ne moze koristit u potpunom mraku radi tracking kamera.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!
MEGATAMA kaže...

I steta sto se ne moze koristit u potpunom mraku radi tracking kamera.

 pa ako stave IC kamere koje će pratiti toplinu ekstremiteta s povećanim protokom krvi.... 

Ju je je? Je ju je!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!

Drago Galić napokon sletio

13 godina
offline
Re: Bio sam u krivu: VR2 treba kupiti!
MEGATAMA kaže...

Fenomenalni komad tehnologije koji je realno vrlo povoljan u usporedbi sa high end PCVR headsetovima koji nude slicno,tipa eye tracking.

I apsolutno ne treba izostavit da je VR2 trenutno jedini headset koji nudi HDR prikaz a to se itekako vidi u igrama.

 

Jedino me ubija ovo konstanto postavljanje zone igranja ali ja imam malo nespretno namjesten za VR dio gdje igram.

I steta sto se ne moze koristit u potpunom mraku radi tracking kamera.

 

Mene je malo iznenadilo da ne radi u mraku, mislio sam da su IC kamere s obzirom da je output crno bijeli.

 

Racunao sam da ga mogu koristiti u dnevnoj sobi navecer dok je TV zauzet za nesto drugo, ali sad ispada da moram popalit sva ziva svijetla da tracking radi.

It s just cornflakes...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice