U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

poruka: 57
|
čitano: 15.821
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo ".
8 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

OH, Bože. Vidim na slici A1, mreža svih "GEJmera." Molim vas ljudi. Ako baš želite masakrirati jezik, pišite gamer/gamera, a ne gejmer/gejmera. Ako pišete "gejmer" onda slobodno zamjenite j sa y.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
DuxCro kaže...

OH, Bože. Vidim na slici A1, mreža svih "GEJmera." Molim vas ljudi. Ako baš želite masakrirati jezik, pišite gamer/gamera, a ne gejmer/gejmera. Ako pišete "gejmer" onda slobodno zamjenite j sa y.

 joj, ne znaš ti tu ekipu iz vip-a/a1 (neki od njih bili moji studenti): o jeziku pojma nemaju. gori su od tekoma (iako je konkurencija nesmiljena). kako bilo, ljudevit gay julije cezar poručuje: "hello, sailor!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Gej + mer. Rekli bi njemci denglisch. Dakle gej + više. Izađe nešto više od geja. 😝. Sad kad me napadnu pravi "gejmeri".
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Ali šalu na stranu, pohvalno za jedan takav novi centar. Nema boljeg multiplayera nego Lan-party uživo.
 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

ja sam GAMER.....bravo za A1

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
A nebi svoj mir zamjenio ni zašto a pogotovo ne da mi svatko sa svojim bagavim rukama dira miš i tipkovnicu.Itd itd
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

35kn na sat? Fuck

 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Joj, kad se sjetim kvartovske igraonice, 10 kn na sat, a svaki sljedeci popust ima.

I onda igramo Starcraft cijeli dan.

Ovo je stvarno pljacka.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Gaymehr da budemo tocniji :P
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
5 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

50 računala koja pogone grafičke kartice GeForce RTX 3070Ti

 

Nestašica za sve osim za posebnu klijentelu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Kad ih sad zatvore zbog korone lol

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

35 kn je realna cijena. Hardver je skup i guta dosta struje. Pa se grije. Pa treba i ohladiti. Najam dvorane za mali nogomet koja nema skupi hardver je 300-400kn. Znam da smo ko klinci plaćali 3 puta manje ali onda je i grafička od 2000kn bila zvijer. 3070ti je sada 8k+. jbg

U svakom slučaju, izgleda dobro i drago mi je da imamo takvo što u Zagrebu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 10:09 (Kuv).
 
14 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Ovo kao biznis ima smisla jedino ako trebas prat pare... Totalno promaseno i pregazeno vremenom...

Moj PC  
14 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
ansha kaže...

Ovo kao biznis ima smisla jedino ako trebas prat pare... Totalno promaseno i pregazeno vremenom...

 Nebi se uopce slozio, moji necaci svako malo idu u te igraonice na neke proslave i druzenja s frendovima.

11 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Povratak u devedesete,propalo prije nego je krenulo.

Koliko vas ce dat 35kn po satu u Hr?.....

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MEGATAMA kaže...

Povratak u devedesete,propalo prije nego je krenulo.

Koliko vas ce dat 35kn po satu u Hr?.....

 Pa nece sigurno gerijatrija poput tebe ici u igraonicu sigurno je i u 90"tima po igraonicama bilo tipova od 40+

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 11:34 (Boris grozni).
11 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Boris grozni kaže...
MEGATAMA kaže...

Povratak u devedesete,propalo prije nego je krenulo.

Koliko vas ce dat 35kn po satu u Hr?.....

 Pa nece sigurno gerijatrija poput tebe ici u igraonicu

 Te igraonice u pravilu zjape prazne,davno su prosla vremena kad je to bilo IN u Hr.

 Vrijeme ce pokazat.

14 godina
protjeran
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Nakon ovoga, logican slijed je da otvore mega videoteku, tu su novci...

Moj PC  
16 1 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Uopce nije promaseno, pogotovo sto je danas tesko doci do komponenti za racunala.

Plus ljudi koji su zaposleni npr i imaju neki hobi, automatski nemas vremena za gejmanje i nema smisla kupovati skup hardver ako ces 2 put tjedno igrati.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

Moj PC  
4 2 hvala 0
8 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Dobro je da se ima ovako nešto gdje se može malo zekati s ekipom. Budi stare uspomene. A sad vi koji docirate iz drugih izbjegličkih kampova van Hrvatske, nemojte brigati kakvo je stanje u HR, brigajte kakvo je stanje gdje se nalazite. Meni je u HR čisto ok, i zato palac gore za igraonicu.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Da je 20kn sat onda bi bilo ok. Roditelji koji mogu platiti 35kn sat klincu, vjerovatno mu mogu i kupiti Pleyku ili PC. Oni koji ne mogu, sigurno nisu u stanju dati 35kn za sat zajebancije.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Ovakve igraonice za lan party su imale smisla u vrijeme dial up veze. Bilo je toga po kvartovima u ZG.

Nekad se i na faksevima skupila ekipa za lan pucacine, ako je netko zna demosa koji ima kljuceve od predavaonice s takvom opremom 

 

Međutim dovođenjem optike u svaki dom izgubio se jedan veliki razlog zasto bi se drustvo moralo okupit na 1 mjestu. 

 

U clanku ne pise vrlo vazan podatak, tko i na koji nacin dezinficira tipkovnicu, mis i joystick nakon svakog igraca? 

Ono imas tipa koji kopa nos i igra, pa ti sjedni za komp nakon takvog.

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

 Cijene su takve da se moze doci samo isprobati igricu ili hardware. I onda kad probas, ako ti se svidi,bolje ulozis u vlastitu infrastrukturu za igranje nego da njima ostavljas novce.

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
3 godine
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

 Ti onda ocigledno nisi roditelj vec blebetas napamet

11 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Pare ce vratit- NIKAD-
NaRaYaN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

A jos skuplje kupiti racunalo u danasnje vrijeme da se dijete igra.Pa bacis racunicu 9h igranja kroz tjedan dana  to je cijena 315Kn .A onda racunica ide ovako nek tjedno ode 3 puta po 3h igranja godina ima 365 i 52 tjedna a tjedno ide 3 puta 52x3=156 a 156dana x 3h igranja placas 35kn sat 16380Kn bacis u vjetar za igranje u igraonici a danas za 16K kakvo racunalo mozes sloziti.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 11:51 (dreadmoore).
11 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

 a jos skuplje kupiti racunalo u danasnje vrijeme da se dijete igra 

Zato imas Ps5 ili XsX ili XSx,vrhunska alternativa preskupim gaming konfama.

14 godina
protjeran
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

 a jos skuplje kupiti racunalo u danasnje vrijeme da se dijete igra 

Nikad se nije bilo jeftinije kvalitetno igrat - Xbox serija S je ~2300kn i gamepass se rijesi vrlo jeftino...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice