Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

poruka: 134
|
čitano: 27.777
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?".
15 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Ne mogu vjerovati da nitko nije spomenuo torrente-a...

Da se ne zaborave: kiwi_91 , zoharbizo , Valentin17 , OriginalEXE ... i ima ih još koji vole pomoći ili ući u kvalitetnu raspravu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 10:28 (Micek).
Moj PC  
17 0 hvala 4
9 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

da je Marko :D deinstalirao cleaner bio bi prvi

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
online
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Odavno sam ovo htio pitati, i sam mi se cini prilika jer ce dosta "starih" pogledati temu.

Jel znate gdje je F1IVO? On je jedan koji je od pocetka bio tu, nisam siguran, mozda je cek i moderator bio.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Cyber, i onaj : kako je dobio posao u Irskoj al se malo ofuco u zadnje vrijeme. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Meni je za oko zapeo garfield1, tj. njegov trud, stručnost i kultura ophođenja. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
najbolji su;svi koji se ne ljute kad ih kritiziram ili napišem nešto glupo,a još bolji su koji mi pomognu odmah kad sam u nekom problemu...

...mene cura moli da spavamo goli
a ja neću bojim se ozepst ću...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Puno mi je ovoga u kratkom vremenu ; vrlo diskutabilna promjena dizajna Bug stranice, naslov o propadanju AMD-a i sad još ova anketa.
Ako se već vrtimo oko, skoro pa "trash" sadržaja.......vratite TETU DANA ! 

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
goodye kaže...

Odavno sam ovo htio pitati, i sam mi se cini prilika jer ce dosta "starih" pogledati temu.

Jel znate gdje je F1IVO? On je jedan koji je od pocetka bio tu, nisam siguran, mozda je cek i moderator bio.

 E to je dobro pitanje,gdje je F1 Ivo,što se njemu dogodilo?
Je bio je moderator,od njega sam crvenih popio haha

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/
10 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Friday, ihush, Stjepanj su moji favoriti. 

Neću glasati zato što ste u listu svrstali većinom moderatore koji su u top 10 po službenoj dužnosti.

Od moderatora bih podržao Tonćija i xxx-man.

MISCREATED
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Nije bio najbolji niti najpopularniji,ali ako se čovjek nekome mogao nasmijati to je bio Onjegin.

Provala od čovjeka,ali nema ga aktivnog od 1. mjeseca.Mozda je sada pod drugim nickom

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
ihush kaže...
Friday kaže...
.. podzakonski akti...

 -obični parafi. :)

al ga nasraste .. ono baš! al, neka.. već ću ja nešto natipkati, .. malo duže.

možda i čitljivije.

 

- pa da vidimo tko se poljednji smije .. ili ne kuži vic.

 Vidiš da znaš pisati i kraće poruke kada to želiš. :-)

7 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
Tomy Lee kaže...

Nije bio najbolji niti najpopularniji,ali ako se čovjek nekome mogao nasmijati to je bio Onjegin.

Provala od čovjeka,ali nema ga aktivnog od 1. mjeseca.Mozda je sada pod drugim nickom

 Konačno je pronašao curu pa mu se cijeli svijet okrenuo naglavačke.

Sad mu svi mi na forumu smrdimo.

Kruha i igala...
10 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Ako izuzmem BUG-ovu prvu ekipu: Miro, Drago, drPetric, Denis, Danny, Baksa, Oleg, Danny, Mateja, Sandro, Matija, Tonči...

 

Matematika ne laže, Friday je jako agilan forumaš na raznim temama, te je zasluženo na čelu kolone, pole position...Još mi je drag što je Slavonac, radničko porijeklo, a ne buržoazijsko, te držim da je frajer, jer je ostvario svoje planove, te je sve postigao sa svojim trudom. Tko uspije u Irskoj, može uspjeti bilo gdje u Europi(i ostatku civiziliziranog svijeta). Odličan primjer kako može uspjeti svojim vlastitim snagama, trudom i raadom.

 

Meni najdraži, hm, Deus ex machina(metalac, frajer, kompjuteraš....), TracerCPP(žao mi je što je neaktivan)

 

AV crew: njoji, Marko:D, djigibao, Bunker,....čovjeće tu ekipi kriptolokeri zaobilaze u velikom luku uz komentar: Ne izazivaj vraga!

 

1domagoj1, TopBugovac isto tako dragi forumaši....

 

Al' ako moram birati: onda je moj izbor da se proba dodati u anketu: Deus ex machina - kanadski Istrijan.

 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Na ovaj današnji dan, mislim da je prikladno da se prisjetim(o) našeg dragog, nažalost već preko 6 godina pokojnog forumaša, EnlightenedPhoenix.

Počivao u miru prijatelju. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
35 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
PzKpfw kaže...

Ako izuzmem BUG-ovu prvu ekipu: Miro, Drago, drPetric, Denis, Danny, Baksa, Oleg, Danny, Mateja, Sandro, Matija, Tonči...

 

Matematika ne laže, Friday je jako agilan forumaš na raznim temama, te je zasluženo na čelu kolone, pole position...Još mi je drag što je Slavonac, radničko porijeklo, a ne buržoazijsko, te držim da je frajer, jer je ostvario svoje planove, te je sve postigao sa svojim trudom. Tko uspije u Irskoj, može uspjeti bilo gdje u Europi(i ostatku civiziliziranog svijeta). Odličan primjer kako ...

 

 

 

 

... na internetu nitko ne zna da si pas 

 

Imao sam par situacija da su ljudi spomenuli bug forum, onu moju temu o irskoj ili nesto slicno pa bih ja rekao "ja sam Friday sa bug foruma". Uglavnom nevjerica i optuzbe za laganje... Jednom je moja zena to nekome spomenula nakon sto je bila spomenuta tema o irskoj ovdje sa foruma. Majke ti mile, opce veselje. Samo cekam da me zadavi jedan dan sa mreznim kabelom. I to cat 6, jer necemo tu na zapadu koristit makarkakve kabele, jel...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
Friday kralj.. uvjerljivo.. :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Nije dzabe Miro posvetio clanak Fridayu. 

Puno nezadovoljnih forumasa radi redizajna Bug Onlinea, pa sad tepa Fridayu u nadi da ce ga primiti u Irsku kad Bug propadne. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Trebali bi organizirati neko druženje forumaša, offline ofc.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

najpopularniji su stjepko,ajar i friday 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

ATJlucka nije nitko spomenuo 

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
moderator
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
Ja sam na top listi? 😂 Ovo je definitivno greška u algoritmu... Pa osobe iz marketinga su obično omražene u društvu...😀
Vinko Krištić | BUG Marketing
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
EZY-E kaže...

Trebali bi organizirati neko druženje forumaša, offline ofc.

 Pa imaš druženje svake godine u siječnju 

 

 

Moj glas također ide Ajaru. Jedan od rijetkih forumaša koji i kad piše tek toliko da nešto napiše uvijek pogodi "u sridu", koji ne pribjegava dupeuvlakaštvu i čiji postovi i na ozbiljnim temama su uvijek tako složeni da su i nama umno zakržljalima savršeno jasni. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
odjavljen
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Kako se nitko ne sjeti RaMboXA ?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
eywa33 kaže...

Kako se nitko ne sjeti RaMboXA ?

 - bar prijedlog renejmati u rainbow.. eto, neki novi fičer za budući BoF.

(sjete se forumaši, ali nitko ne može natipkati tako šareno.. Photoshop? Skripta?) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Meni je najomiljeni forumaš djigibao jer je čovjek spreman pomoči na licu mjesta,nije loš ni ihush koji zna sa odgovorima malo profesionalnije i razlučivije objasniti pa usput od njega i nešto nauči se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

Friday my man!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Tko je najbolji, odnosno najpopularniji forumaš?

blage veze nemam kako se glasa, ali jedini od koga sam zasad cuo par pametnih ovdje je ihush...i to nije bio u pravu a da je bio drcan oko toga, nego ufino, sto je plus...jos da poradi na oblikovanju rijeci ili da bar objavi neki tool za desifriranje njegovog teksta...nesto tipa pretty good demumbler...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 15:20 (Gorstak79).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
Gorstak79 kaže...

blage veze nemam kako se glasa, ali jedini od koga sam zasad cuo par pametnih ovdje je ihush...

 

Moze lock 

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma
Friday kaže...
Gorstak79 kaže...

blage veze nemam kako se glasa, ali jedini od koga sam zasad cuo par pametnih ovdje je ihush...

 

Moze lock 

 

je, novi sam na forumu, ali od tebe sam vidio tri cetiri izmotavanja na pitanje i temu koja veze nema s informatikom...plus sto su ti poruke u temama koje pratim uglavnom podbadacke, imas misljenje ali zelis da ga netko drugi sroci za tebe, da se ko ne naljuti na tebe...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 15:30 (Gorstak79).
14 godina
offline
Re: Tko je najbolji, odnosno najpopularniji foruma

Nekako najviše volim čitati Ajarove, Fridayeve i Hrvoojeve postove. Znam da neću nikada ući ni u 1000, ali nema veze. Dobar je i Rambox, a Father Dougal već dugo nije aktivan, ili ga ja nisam vidio, a imao je dobrih postova. Dečki, samo naprijed

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 15:46 (učo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice