Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?

poruka: 130
|
čitano: 28.068
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?".
14 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?

Svaka čast, tak se trži...

 

Pa tko sjedi u tim jebenim komisijama, pokupljeni s ulice, ili se stručni ljudi ipak daju kupiti za siću...

 

Fora mi je, svi govore pidžin ingliš i svakam guraju engleske riječi, ali nitko nije usvojio TCO....

Ju je je? Je ju je!
2 godine
protjeran
offline
Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?

atomsko nauražanje bi nama trebalo. ovako nas guzi ko kad i gdje stigne.

e a tad bi se i nas pitalo

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
Visak kaže...

Ne vidim problem s pronalaskom pilota. To je dobro plaćen posao, a svaki visokopozicionirani HDZovac ima sina ili nećaka. Nije mu velika razlika da baca bombe oko Slunja, piše softver za neko ministarstvo ili ima firmu koja se javlja na državne natječaje. Mali je naprosto nadaren i sve mu ide od ruke.

 

Što se 'cigle' tiče, NATO ima neka svoja pravila. Nitko nas nije tjerao unutra, ali sad kad smo ušli treba ih poštovati. Nismo ušli zato da mi štitimo druge, nego da oni štite nas. Naravno da se to i plaća. Ono čemu se treba nadati je da kada platimo stvarno i dobivamo nekakvu zaštitu.

 Problem sa pronalaskom pilota je sta su nedovoljno placeni u odnosu koliko mogu dobiti u civilnom zrakoplostvu, plus vojska se odnosi prema njima kao maceha tako da nemaju mogucnost ni dobiti civilne certifikate, umjesto da im se to omoguci, tako da ljudi budu motivirani odraditi 10ak godina u sustavu, i onda zaraditi za penziju negdje dalje. Naravno glava je uvijek u torbi leteci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 15:55 (marinnn).
11 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
Zekanje kaže...

atomsko nauražanje bi nama trebalo. ovako nas guzi ko kad i gdje stigne.

e a tad bi se i nas pitalo

 da su naši politčari pametni, iskoristili bi mesićeve veze u kini, s njima sklopili savez, dali im kod udbine bazu za raketline i da vidiš kako bi se koga pitalo

još bi nam mostove gradili zabadava, put svile bi izlaz ima u rijeci itd. itd. itd.

 

ovako stipe svoje veze troši da kojekakvim likovima, poput onog bijelića iz osijeka, osigura zastupništvo za šaomi za južnu europu i slične sitnopizdunske usluge

10 godina
neaktivan
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
Stric_Jura kaže...

Svaka čast, tak se trži...

 

Pa tko sjedi u tim jebenim komisijama, pokupljeni s ulice, ili se stručni ljudi ipak daju kupiti za siću...

 

Fora mi je, svi govore pidžin ingliš i svakam guraju engleske riječi, ali nitko nije usvojio TCO....

 Mislim da se radi o specificnoj opremi za ratnu zonu, koja nije nuzna za pocetne faza uvjezbavanja i koristenja kiowe.

Osim placanja u novcu ta oprema i na druge nacine moze doci na hrvatske kw.

Ima i duza snimka ovog dosaptavanja o tome kako USA trazi angazman u misiji, samo mi se ne da trazit. Ovo je bas izrezan jedan dio

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
2 godine
protjeran
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
picajzla0707 kaže...
Zekanje kaže...

atomsko nauražanje bi nama trebalo. ovako nas guzi ko kad i gdje stigne.

e a tad bi se i nas pitalo

 da su naši politčari pametni, iskoristili bi mesićeve veze u kini, s njima sklopili savez, dali im kod udbine bazu za raketline i da vidiš kako bi se koga pitalo

još bi nam mostove gradili zabadava, put svile bi izlaz ima u rijeci itd. itd. itd.

 

ovako stipe svoje veze troši da kojekakvim likovima, poput onog bijelića iz osijeka, osigura zastupništvo za šaomi za južnu europu i slične sitnopizdunske usluge

 mi smo naveke bili dobri z kineži  ono aliex itd. ma ja sam zaljubljen v njih.

a šta ćeš kad ovaj glupi narod puši fore o ustašama i partizanima, tak da ta politika uvijek pali, pa se to i fura

inače da, da su pametni mogli bi biti kineska švica.

 

mesinjo je jebač teški, pusti ti njega. brsti on mlade kineskinje kad mu prigoda to dopusti. 

11 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
Ma nemam ništa protiv, dapače, neka koristi veze za nešto korisno. Bolje da je naša tvrtka zastupnik za južnu europu, uključujući i austriju, nego neka strana firma. Vjerojatno tu ima i osobne koristi, ali bože moj, nije više dužnosnik, pa zašto ne bi bio lobist
14 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
picajzla0707 kaže...
Zekanje kaže...

atomsko nauražanje bi nama trebalo. ovako nas guzi ko kad i gdje stigne.

e a tad bi se i nas pitalo

 da su naši politčari pametni, iskoristili bi mesićeve veze u kini, s njima sklopili savez, dali im kod udbine bazu za raketline i da vidiš kako bi se koga pitalo

još bi nam mostove gradili zabadava, put svile bi izlaz ima u rijeci itd. itd. itd.

 

ovako stipe svoje veze troši da kojekakvim likovima, poput onog bijelića iz osijeka, osigura zastupništvo za šaomi za južnu europu i slične sitnopizdunske usluge

 Pogledaj malo po koliko u ameriki idu stari zetori i tomo vinkovići. Ekipa traži old skul, popravi sam, DIY mit gedoren mašine jer im John Deer ne da popravljat traktore.

 

Treba naših pet baba sa Like i Korduna (one u keceljama, malo brkate, šta jednom rukom izvade traktor iz jarka) poslat u ameriku da promoviraju "retro" traktore bez ikakvih điđi miđi pod nazivom "lude sedamdesete". Dok se iste još sjećaju kako to upalit i dok su im šupe krcate originalnih rezervnih dijelova.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?

  Meni tvoj nick @syncmaster245b  zvuči cool, posebno na 50 Hz uz vertikalnu sinkronizaciju. A što se tiče mog avatara to je prava mašina iako nakon 3 desetljeća se mislim modernizirati i ozbiljno namjeravam uložiti u Malina Pitu (pita ili 3.14 > to još uvijek pokušavam odgonetnuti)  od kakvih 4Gb čim skupim dovoljno novaca pa na nekih 36 rata ako može i bez kamata.

0 Pita od Maline
0 Malina od 3.14 grama
Assembler, Compiler and Interpreter
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 10:05 (Sinclair 128k).
15 godina
offline
Re: Rafale F3-R – lovac za idućih 50 godina?
Sinclair 128k kaže...

  Meni tvoj nick @syncmaster245b  zvuči cool, posebno na 50 Hz uz vertikalnu sinkronizaciju. A što se tiče mog avatara to je prava mašina iako nakon 3 desetljeća se mislim modernizirati i ozbiljno namjeravam uložiti u Malina Pitu (pita ili 3.14 > to još uvijek pokušavam odgonetnuti)  od kakvih 4Gb čim skupim dovoljno novaca pa na nekih 36 rata ako može i bez kamata.

 Ma moj nick je ociti primjer nedostatka inspiracije. Kada sam se registririao ti mi je tada pisalo ispred nosa i eto...

 

Usput kad smo vec u totalnom offtopicu, moj gumicar je jos uvijek ziv i ponovo zdrav (kupio novu membranu za tipkovnicu prije godinu dana).

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice