Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

poruka: 164
|
čitano: 21.870
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi".
15 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Island je strateški nebitan, ali za nas se to ne može reći. Snagu nemamo jer nas je iznimno malo, a gospodarstvo beznačajno, ali smo zanimljivi većim igračima zbog položaja.

 

Što je loše za nas, ali ne bi nužno bilo da imamo sposobnije političare tj. vodstvo. I to ono koje mari za građane i zna iskoristiti situaciju u korist svog naroda.

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

A di je pinka rođama ako nam netko drugi čuva zračni prostor ?? Onaj tko odlučuje će se odlučiti za igru koja im donosi najviše pinke, a tu im mašta nema kraja niti granice...

@izzy

Kakvi položaj u doba svemirskih osvajanja, krstarećih raketa, razmještenih napadačkih flota, strateških bombardera i podmornica...??
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 21:18 (bunker).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Izzy kaže...

Island je strateški nebitan, ali za nas se to ne može reći. Snagu nemamo jer nas je iznimno malo, a gospodarstvo beznačajno, ali smo zanimljivi većim igračima zbog položaja.

 

Što je loše za nas, ali ne bi nužno bilo da imamo sposobnije političare tj. vodstvo. I to ono koje mari za građane i zna iskoristiti situaciju u korist svog naroda.

    

12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Meni se više ne sviđa to što idemo u nabavku aviona, a država nam se raspada. Nešto tipa kao da ideš kupit BMW-a sedmicu, a živiš u kući ispred koje stoji hrpa pijeska od '91., za završetak kuće. Bez žbuke/fasade itd... Kužiš?

13 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Anyway, ako netko već tvrdi da moramo kupit nove vojne avione jer to NATO zahtjeva od nas, bilo bi lijepo da to potvrdi nekim izvorima. Neki dokument, pravila, zakon; štogod, samo da potvrdi tu izjavu.

 

Izjava da kupujemo iz obveze je de facto kao ona kad su ljudi pričali da nakon ulaska u EU više nećemo moći sušiti rublje na balkonima. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 21:28 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
bunker kaže...

Kakvi položaj u doba svemirskih osvajanja, krstarećih raketa, razmještenih napadačkih flota, strateških bombardera i podmornica...??

 

Izlaz na more, dobre prirodne resurse itd..

Nešto kao da između tebe i tvog najbolje susjeda stoji susjed (kojeg ne voliš)

Vidi recimo zašto sve češće viđaš Gazprom reklame na stadionima. Tko bi očekivao kompaniju za plin u nogometu?

7 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Dex.pwn daj budi ozbiljan... 😉

Koja bi to velesila profitirala izlaskom na Jadransko more, i koje mi to imamo resurse u tolikim količinama da bi bili dovoljno atraktivni za invaziju ?? Rusi, Ameri, Kinezi..??

Razvojem tehnologije se u potpunosti izgubila važnost zemljopisnog položaja kada govorimo o ratovanju, koridorima napada, usporavanja i sl... Nema više te točke na planeti koju u par minuta nemože zrokati svaka od velesila....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Marko :D kaže...

Anyway, ako netko već tvrdi da moramo kupit nove vojne avione jer to NATO zahtjeva od nas, bilo bi lijepo da to potvrdi nekim izvorima. Neki dokument, pravila, zakon; štogod, samo da potvrdi tu izjavu.

 

Izjava da kupujemo iz obveze je de facto kao ona kad su ljudi pričali da nakon ulaska u EU više nećemo moći sušiti rublje na balkonima. 

 

To se zna. To je i logično jer oni nas štite.

Imam dosta poznanika(i nekoliko osoba iz obitelji) koji su u vojsci ili su bili.

Imamo Patrie(se tak piše?) koje ne naprave toliko kilometara u god. dana da filteri otiđu(primjer za kojeg znam) no Ameri svakako traže servis svaku godinu dana. Naravno, cifra nije mala.

Dobili smo haubice koje trebaju biti parkirane u kontroliranim uvjetima. Kako nismo imali(ili još nemamo) skladište gdje ćemo ih upakirati, Ameri su zahtjevali da sagradimo takvo nešto. Pogodi što se sagradilo. Bolnica? Ne, skladište za haubice koje vjerojatno nećemo nikad ni koristiti osim za pokazivanje pred TV-om.

Kad je bila prisega prije cca 4-5 godina, svi su dobili nove beretke. Na kraju predstave su ih svi vratili i obukli su stare. Ipak valja bit fino obučen pred kamerama.

 

Što se tiče EU-a - nije sve bezveze, a ni džaba.

Oni nam daju novac kroz razne fondove, a uzimaju s druge strane. To tako ide - jer evo, da li bi mi ti DAO 100kn(bit ću skroman) ako ti ja to ne moram vratiti, a ti uz to nemaš nikakve koristi? Ako da, pošaljem ti IBAN u box.

Takva je situacija i s NATO-om. Uvijek će veliki kolo voditi. Sjeti se u šahu tko je na prvoj crti, njihovu veličinu i veličinu onih koje štite iza(slikovito rečeno).

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 21:53 (Dex.pwn).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Ako misliš da će "neprijatelj" napasti RH zbog toga što mu treba izlaz na Jadransko more, neće. Prošla su vremena kad su se osvajanja radila i dobivala oružjem.

Sad te "neprijatelj" preuzme bez da si išta i primjetio. INA-MOL ti je jedan primjer. Kao i davanje poslova stranim kompanijama - remont MiG-ova recimo.

7 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Dex.pwn , to preuzimanje svega kaj imalo valja nam se događa već desetljećima, no to nećemo spriječiti kupnjom niti 500 f-35 letjelica...

Neokolonijalizam u punom cvatu...

Samo, neznanima ti njih naše more niti izvori vode, nego im mi trebamo kao jeftina radna snaga u ispostavama njihovih firmi, trgovačkih lanaca, banaka, trebamo im kao kupci njihovih proizvoda, trebamo im kao korisnici njihovih usluga, kredita, trebamo im kao smetlište di bu odlagali kramu i još im to bumo platili....
12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
bunker kaže...

Dex.pwn , to preuzimanje svega kaj imalo valja nam se događa već desetljećima, no to nećemo spriječiti kupnjom niti 500 f-35 letjelica...

Neokolonijalizam u punom cvatu...

Samo, neznanima ti njih naše more niti izvori vode, nego im mi trebamo kao jeftina radna snaga u ispostavama njihovih firmi, trgovačkih lanaca, banaka, trebamo im kao kupci njihovih proizvoda, trebamo im kao korisnici njihovih usluga, kredita, trebamo im kao smetlište di bu odlagali kramu i još im to bumo platili....

 

Šta god, mala je razlika.

Osvojen si kad si svoj, a nisi svoj. Kad imaš nešto čime više ne možeš 100% upravljati.

15 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Male države su uvijek dobrodošle za prepucavanja velikih sila i prodaju naoružanja. I kao testni poligon. Kako mi tako i Srbija itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Predator003 kaže...
Izzy kaže...

Island je strateški nebitan, ali za nas se to ne može reći. Snagu nemamo jer nas je iznimno malo, a gospodarstvo beznačajno, ali smo zanimljivi većim igračima zbog položaja.

 

Što je loše za nas, ali ne bi nužno bilo da imamo sposobnije političare tj. vodstvo. I to ono koje mari za građane i zna iskoristiti situaciju u korist svog naroda.

    

 Kakve poveznice Island ima sa Rusijom ili Kinom? Da ima, tada bi bio bitan, ovako ne. Koji to susjedi su im bliski ovim dvjema velesilama?

 

EDIT: Island NATO zauzme u dan, kada bi ovi rekli da žele rusku ili kinesku vojnu bazu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 22:02 (Izzy).
7 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Dex.pwn , ja sam rekao da danas više zemljopisni položaj nije bitan, a ti si na to spomenuo izlaz na more i prirodne resurse, a ja sam te onda pitao kojim bi to velesilama bio strateški bitan izlaz na Jadransko more i koje mi to imamo prirodne resurse koji bi bili vrijedni invazije ( od koje bismo se branili kupljenim avionima ) ....

Sve ovo kaj ti naknadno navodiš nema veze sa tvojom tvrdnjom da smo mi nekome bitni radi izlaza na more i radi prirodnih resursa. Niti je ikome bitan izlaz na Jadran niti mi imamo nekog prirodnog resursa vrijednog nekoj velesili, već im mi trebamo samo kao jeftina radna snaga i kupci njihovih proizvoda i usluga...
16 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Ameri su do 2006. imali nekoliko aviona na Islandu. Čim su otišli odatle, Rusi su krenuli sa upadima u njihov vazdušni prostor. Nakon toga, Island je zatražio zaštitu svog vazdušnog prostora od NATO saveznika i dobio ju je. Toliko o:

  1. beznačajnosti Islanda
  2. tome da je njihov vazdušni prostor ostavljen nebranjen
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Izzy kaže...

 Kakve poveznice Island ima sa Rusijom ili Kinom? Da ima, tada bi bio bitan, ovako ne. Koji to susjedi su im bliski ovim dvjema velesilama?

 

EDIT: Island NATO zauzme u dan, kada bi ovi rekli da žele rusku ili kinesku vojnu bazu.

 

 Ne razumijem, imas cijeli internet ispred sebe i sad bih ti ja trebao objasnjavati osnove geopolitike?? Procitaj malo o Cod Wars za pocetak

12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
bunker kaže...

Dex.pwn , ja sam rekao da danas više zemljopisni položaj nije bitan, a ti si na to spomenuo izlaz na more i prirodne resurse, a ja sam te onda pitao kojim bi to velesilama bio strateški bitan izlaz na Jadransko more i koje mi to imamo prirodne resurse koji bi bili vrijedni invazije ( od koje bismo se branili kupljenim avionima ) ....

Sve ovo kaj ti naknadno navodiš nema veze sa tvojom tvrdnjom da smo mi nekome bitni radi izlaza na more i radi prirodnih resursa. Niti je ikome bitan izlaz na Jadran niti mi imamo nekog prirodnog resursa vrijednog nekoj velesili, već im mi trebamo samo kao jeftina radna snaga i kupci njihovih proizvoda i usluga...

 

Ameri i nafta...

To što sam napisao je jedan primjer.

Uz prirodne resurse(plin, riba) dolazi i brodski promet koji je, realno, stup današnje ekonomije.

To su sve samo primjeri.

7 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

Dex.pwn , jadran je premali i premalo ima u njemu ribe da bi bili zanimljivi zbog toga nekoj velesili. Prehrambena industrija se okreće kontroliranoj proizvodnji a ne lovu u prirodnom okolišu.

Strateški plinovodi su nas zaobišli, a količine koje mi imamo kao prirodne resurse su u toliko malim količinama ( za mjerila velesila ) tako da to nebi prošlo niti kao vic.

Što mi to imamo a da Ameri to isto nemogu kroz Italiju, grčku, tursku...??


Osim toga fosilna goriva su na zalasku karijere, i na sjeveru Afrike se već godinama vode sukobi kojima globalni igrači nastoje osigurati čim bolje pozicije za farme sunčevih kolektora kojima će iz tog područja dilati struju....

Apsolutno ništa nemamo kaj bi ikome bilo zanimljivo, a to nešto plodne zemlje i izvora pitke vode su već napola u rukama stranaca ili posrednika njihovih...

Uglavnom, u svemu tome nam f16 nebu nikako pomogao, a ni rafale...

😉

10 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Zanimljivo je kako se nitko ne pita tko nam čuva more..O tom nitko ne piše nigdje..

Gdje nam je obalna straža..

Nekad smo bili glavni na jadranu, ne tako davno, kao i dugo stoljećima prije..

Sad imamo pola nekog broda..

 

Ali je frka za nebo, jel..Avioni ovi oni,  i tako dalje..

 

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Ja gledam neke komentare i ne mogu se nacudit tom nasem osjecaju velicine.  Mi smo nitko i nista sve nas je manje sve firme su ugašene grebemo se za ceske pastete kad dodu na more. 

Ovdje nekad čitajući ovaj forum dobivam dojam o ogromnoj zemlji strasnog informatickog znanja a ono sve sto valja nije vise naše ali imamo lijepe price nedjeljom. 

Sve sto smo imali smo pokrali opljackali ili zapustili.  Ko nam brani da imamo brodogranju (koja je btw osnova gospodarstva japana koreje kine). Jeli sramota da ceska ili austrija ima jaču trgovacku brodsku flotu od nas?  Mislim sve je super sve je divno sjedim doma tuckam na tipkovnicu tucem 15 000 kn react i onda dode netko i prebaci to u india hindi za 2$ na dan...  Tako da ce nam ostat ceske paštete i talijanske pome ako budemo srice i poljska nutela... Koji avioni su za nas?  Mozda jedino kanaderi.  

Jbg kad sve njuske su u metropoli neka malo maknu guzu istocno sjeverno zapadno i juzno da vidu stvarno stanje nase lipe banana republike. U dalmaciji su tri izbora ili drzavno ili pomorac ili konobar i to sumirano moze se prenjet u 90% hrvatske.  

Dosta je ic u kbc Split ili bilo koju bolnicu ili ambulantu da se vidi di ti novci mogu ic.  Zasto recimo djeca s posebnim potrebama ovise o udrugama koje zive od donacija?  Zasto se na ulicu izbacuju samohrane majke koji imaju dug par tisuca kuna?  

Neka kupe sto kupe ali ja da dođe do klasicnog rata odem ja negdi drugo neka se boru sinovi uhljeba njihova guzica je u pitanju.  Kako je netko vec rekao klasicnog rata ovdje nece biti.

Zato jer ionako smo stranci u vlastitoj zemlji dovoljno je vidit da banke 95% nisu u nasem vlasništvu  hrana koju jedemo je iz eu kontenjera jer poljoprivrede nemamo zapravo nista pohvalno nemamo ali onda imamo razne pr clanke di se neke poluizrabljivacke firmice sa aparatom za kavu i vocem promoviraju kao ugodna mjesta za rad i pri tom ti daju placu frizerke u njemackoj. I onda jos korporativne proljev slogane tipa t coma a1 tele2 di su naši lopovi im omogucili infrastrukturu koju su nasi ocevi platili i onda im nemoze nitko nista jer si mala sitna ribica..

//Bez uvrede za frizerke.//

A onda citam i vidim da vjerojatno je vecina ili ih nije briga ili im je dobro u trenutnoj situaciji pa kupnja aviona je nesto sto je nužno jer sto ako se netko pose**e iz svemira na nas kako cemo mi odgovorit na prijetnju jer kao ne se**e nas eu amerika kina rusija dovoljno...

Koje god avione kupili netko ce zaradit pinku sto me posjeca na shawshank redemption i morgan freemanovih 10% commison. A problem je u nas sto ima puno malih cinovnika koji ocekuju svoju komisiju za bilo što. I tako to ide u krug dovoljno je vidit ko je bio u zg i splitu gradonacelnik. I onda zapravo skuzim da dok su drzavu vodili bravari tokari pastiri je bilo bolje nego ovi sa webinar doktorskim diplomama. Jer cim vidim doktore politicare ili doktore ekonomije kao menadere znam da smo osudeni na propast. 

I da se nadovezem na patrolu jadranskog mora. Prije smo imali radarske stanice i baze posvuda na otocima sa relativno dobrom mornaricom danas imamo patrolne čamce koji ne mogu zaustavit talijanske ribarice.  Toliko o nasoj vojnoj moći. Glavno da papi kapne isto pinka svake godine jer mi smo rvati katolici a to sto ovi izlovili sve zivo doveli tropske alge zagadili sve zivo to je dobrosusjedski odnos...  Grazie. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 5:59 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim

 

@boatenga

 

Kako tko čuva naše more? Pa, galebovi, ribe i talijanske ribarice.

 

Nekada je to radila JRM, koja je obično ako nisu htjeli izići iz Jadrana, torpedirala zalutali brodić.

Danas, međutim, u slobodnoj, neovisnoj, samostalnoj, suverenoj, međunarodno priznatoj HR, nema potreba za mornaricom, jer talijanske ribarice čuvaju Jadran.

YU nije naše. To je tamnica naroda.

 

Imamo Hrvatsku, jogurte i ajfone, te smijemo ići u crkvu slobodno. E, da, danas imamo i HS-ove i VHS-ove. Mislim na juršine puške. VHS kazete smo imali i prije.

Nažalost, danas imamo i Dinamo, taj simbol istočnog bloka. Očemo Croatiju Zagreb, a ne Dinamo Zagreb.

 

A, za stoljeća prije mislim da smo imali  jaku mornarnicu, jer smo bili jaki u pještaštvu i konjaništvu.

Kada pišem mornarica, mislim dakako na onu morsku, riječni i jezersku.

 

 

 

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 7:51 (PzKpfw).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Napokon netko tko nije proveo dosta vremena u bunkeru
10 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Nećete dobiti mirovine..

 

Ne treba dalje komentara..

 

 

 
1 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Jbte koliko blesavih komentara 90 % i to sa srpske strane. Ili njihovih
ob. službi koje šaraju po
lijepoj našoj. Vidimo što
vam znači naša nabava aviona zato i idemo u nju.
Ostavite naše portale zajašite svoje. Kod nas nema cenzure, za poslat post kod vas (npr alo.sr) treba odobriti admin i to govori o vama tj kakvi ste.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 8:53 (Rocki).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Rocki kaže...
Jbte koliko blesavih komentara 90 % i to sa srpske strane. Ili njihovih
ob. službi koje šaraju po
lijepoj našoj. Vidimo što
vam znači naša nabava aviona zato i idemo u nju.
Ostavite naše portale zajašite svoje. Kod nas nema cenzure, za poslat post kod vas (npr alo.sr) treba odobriti admin i to govori o vama tj kakvi ste.

 

 

Vidim da odsgovaraš na moj post. Odakle ti da sam ja Srbin?

Ne "pljujem" po RH zato jer mi je dosadno i zato što izmišljam gluposti (jer mi je također dosadno), već zato što ne okrećem glavu od problema.

A stanje je takvo i da okrenem glavu od problema, opet bi gledao u problem - jer ih ima previše.

4 godine
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Očito sam pogodio pravo u metu koja se indentificirala. Čitaj malo o čemu pišem a ne napamet donositi zaključke. Voli svoju domovinu, ne traži kukavičko rješenje u bijegu. Bit će sve ok kada shvatiš da si ti najveći problem, tko ih nema ? Gdje pišem da si srbin, iako ne isključujem i ako podržavaš njihov stav ko da jesi. Kaže kolega da nisi proveo dosta vremena u bunkeru!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 9:39 (Rocki).
11 godina
neaktivan
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

Jeli moj stav srpski da smo toliko siromasni da avione samo mozemo imati na posteru? 

I sto srbija postize napadom na nas?  Obe drzave ko 90godisnjaci bez zuba raspadaju se ali uvijek se prijeti necim. 

Ne daj boze da smo zaprijetili industrijom ili investicijama i mi njima i oni nama.  I ne nisam bio u bunkeru imao sam 5 godina i bio sam u sklonistu a samo mogu rec da se pravi branitelji srame ove koruptirano klijentisticke robovlasnicke drzave di im zene i djeca rade u usluznim djelatnostima za crkavicu dok gospoda i generali su uvazeni industrijalisti.... I to ostataka firmi iz bivse mracne drzave di se nesto u tom mraku i napravilo. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 10:07 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim avi

 

 

Hm, evo ga, moramo izraziti lojalnost prema nekome i nečemu? Hm?

 

Okay, želim da HR kupi 4 eskadrile aviona, nosače zrakopliova, želim da se napune pri tome privatne džepove, da ovo bude pljačka stoljeća.

 

 

Ipak ne želim to. Želim da taj novac ode raji, za doktore, za sirotinju, za one najslabije među nama. 

Želim da ratni zločinici, ekonomski kriminalnaci, te sva ostala banda i bagra završi onako treba završiti. 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
Nekome je pljačka, generali, avioni i dr samo povod za napad i pljuvanje po Rh. Vidim i svijestan situacije i boljem sutra reko svaki na svoje portale, najprije počistiti ispred svog praga. Uzdati se use i u svoje kljuse (avione), poštovati generale HVa, poštovat HB i sve koji su doprinijeli da smo svoji na svome. Bande, bagre i zločinaca u RH nema, ako netko iz druge države dođe rušiti tvoj dom i obitelj onda ja u samoobrani nikako ne mogu postati zločinac. Imam se pravo braniti, jel tako? Mi smo toliko siromašni da si možemo priuštiti F16 ili Rafale, zalog za budućnost naših unuka i praunuka. Nemora svaki tako misliti i dobro je da smo različiti. Kod nas vlada demokracija, vlast osvaja najbolji pa zvao se on i kradeze!!!!
Ne dijelite HB na one prave i one druge. Samo su jedni ovih drugih nema, ima ih u onim šupljim glavama koje misle da nas mogu djeliti da mogu sa nama manipulirati, e nećeš manijače, pokazali su oni zube srbočetničkoj vojsci. Hvala im.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 11:29 (Rocki).
15 godina
offline
Re: Povjerenstvo MORH-a donijelo odluku o borbenim
PzKpfw kaže...

 

 

Hm, evo ga, moramo izraziti lojalnost prema nekome i nečemu? Hm?

 

Okay, želim da HR kupi 4 eskadrile aviona, nosače zrakopliova, želim da se napune pri tome privatne džepove, da ovo bude pljačka stoljeća.

 

 

Ipak ne želim to. Želim da taj novac ode raji, za doktore, za sirotinju, za one najslabije među nama. 

Želim da ratni zločinici, ekonomski kriminalnaci, te sva ostala banda i bagra završi onako treba završiti. 

 

 Slažem se. Iako su nam pogledi u nekim stvarima različiti. Ipak, učinjena je strahovita, ali strahovita pljačka i to je doslovno veleizdaja i kazna je smrt (u stilu Kine). Jer ljudi moji, generacije su uništene! Budućnost je neizvjesna ogromnom broju ljudi. Blaža kazna bi bila doživotni zatvor, ali ništa manje od toga!

Rocki kaže...
Nekome je pljačka, generali, avioni i dr samo povod za napad i pljuvanje po Rh. Vidim i svijestan situacije i boljem sutra reko svaki na svoje portale, najprije počistiti ispred svog praga. Uzdati se use i u svoje kljuse (avione), poštovati generale HVa, poštovat HB i sve koji su doprinijeli da smo svoji na svome. Bande, bagre i zločinaca u RH nema, ako netko iz druge države dođe rušiti tvoj dom i obitelj onda ja u samoobrani nikako ne mogu postati zločinac. Imam se pravo braniti, jel tako? Mi smo toliko siromašni da si možemo priuštiti F16 ili Rafale, zalog za budućnost naših unuka i praunuka. Nemora svaki tako misliti i dobro je da smo različiti. Kod nas vlada demokracija, vlast osvaja najbolji pa zvao se on i kradeze!!!!

 Ni sam ne volim kada se pljuje po vlastitome narodu, a imamo puno smrdljivih, lijevih, (pretjerano) liberalnih udrugica koje to rade svakodnevno kroz medije. No, što se tiče stanja naše države, ono je skoro katastrofalno i (malo nedostaje) totalnih raspad imamo. Još ne, ali kada bude, tek tada će se narod napokon (nadam se) dignuti. Činjenica i istina je i jedno i drugo. Mediji su nam jad i trebalo bi ih pročistiti (određene ugasiti), filtrirati, kao i političare. Za dobrobit svih nas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 11:30 (Izzy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice