Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

poruka: 311
|
čitano: 468.563
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?".
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Bok!
Mislim da cu trebati novu perilicu, mozda!?

Ali prije da pitam, znam da nije tema zahvaljujem na razumijevanju. :)

Gorenje WA 60105 stara nekih 6-7g do sada nikakvih problema osim filtera i pumpe 150kn trosak, a radi 2 puta tjedno sigurno!

Da obijasnim; cuo se nekakav zvuk kao da cvrci oko motora, pogledao sam i bilo je svijetlilo a samo kad bi motor vrtio, cetkice su se istrosili ima ih oko 0.5 mm. Prije nego sam skinuo cetkice motor je stao, eletronika radi i daje input ali motor se vise ne okrece! E sada sta je kvar!?? Skinuo sam i kondenzator nadam se da je on, sutra cu provijeriti kod frenda dali radi!

Zanima me dali je mozda motoru odzvonilo, dali se netko susreo sa takvim problemom!??

Znam da nisam u temi, sry!

Hvala! ☺️
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Wox kaže...

Koja su iskustva sa perilicom   Gorenje WA844 ( 5 godina garancije 3400kn ) ? Na prvi pogled ima super displej i kotačić. Na prvi dodir displej se savije 3 milimetra pa se stvara dojam da su materijal i izrada  jeftini i loši . Ova zadnja mi je Indesit stariji model bez displeja 8kg 1200 o/m . Ležajevi jednom zamjenjeni i nakon 2g opet su glasni, a i kućište je trulo pa mi treba nova perilica. Treba mi  neka od 8kg, 1200 o/m  sa 5g garancije i sa velikim blještavim displejem i blještavim kotačićem (Samsung možda ? ) i da nije skuplja od onog  WA844 .

 ja sam nedavno kupila Gorenje WE843

Stara kihnula,  pa sam u dva dana oprala par vešmašina robe. Neloša, onako na prvi pogled. Na displeju se neke postavke mogu mijenjati dodirom ili "dodirom", pa otuda možda taj osjećaj šetanja. Ne znam koja je tehnologija tog dodira.

14 godina
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Koju perilicu/sušilicu kupit do 550 eura? Može sa amazon.de, saturn ili neki Njemaki dućan.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
veseli007 kaže...
Bok!
Mislim da cu trebati novu perilicu, mozda!?

Ali prije da pitam, znam da nije tema zahvaljujem na razumijevanju. :)

Gorenje WA 60105 stara nekih 6-7g do sada nikakvih problema osim filtera i pumpe 150kn trosak, a radi 2 puta tjedno sigurno!

Da obijasnim; cuo se nekakav zvuk kao da cvrci oko motora, pogledao sam i bilo je svijetlilo a samo kad bi motor vrtio, cetkice su se istrosili ima ih oko 0.5 mm. Prije nego sam skinuo cetkice motor je stao, eletronika radi i daje input ali motor se vise ne okrece! E sada sta je kvar!?? Skinuo sam i kondenzator nadam se da je on, sutra cu provijeriti kod frenda dali radi!

Zanima me dali je mozda motoru odzvonilo, dali se netko susreo sa takvim problemom!??

Znam da nisam u temi, sry!

Hvala! ☺️

Da se razumijemo, ne postoje glupa pitanja, ili nisi u temi, čim je u svezi perilice.

 

Opet, nisam električar, ali sa strujom SE NE IGRA  !!!! 

U ovo doba godine, uz crne petke, cyber ponedeljke, nadolazeću Novu 2020 godinu, uvjeren sam da ćete kolega pronać neku novu perilicu na nekom nemoralno dobrom popustu, recimo sa 7.500.00 kuna na nekih 4.000.00!!!!! 

 

Ovu ponuditi nekom majstoru za dijelove, samo neka ju iznese sam iz stana/kuće , ipak ju dobiva mukte! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
😂 sve 5. Ali ako je kondezator a on kosta 100kn onda radje biram 100kn nego 500-600 eurica! Jedino ako te dobre kolege ne dijele besplatno perilice, onda je uredu! 😁

Kazem ako je kvar koj se moze popraviti za malo novca, onda super. Ako ne onda nova mi ne gune! Ali do onda moram se potruditi a i biti odgovoran sa novcem, jer mi ne raste na grani! Nhf! ☺️
Thx!
Odmori se u Istini!
13 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
veseli007 kaže...
😂 sve 5. Ali ako je kondezator a on kosta 100kn onda radje biram 100kn nego 500-600 eurica! Jedino ako te dobre kolege ne dijele besplatno perilice, onda je uredu! 😁

Kazem ako je kvar koj se moze popraviti za malo novca, onda super. Ako ne onda nova mi ne gune! Ali do onda moram se potruditi a i biti odgovoran sa novcem, jer mi ne raste na grani! Nhf! ☺️
Thx!

U svakom slučajnu sve 5, osim Renaulta 4 

 

U mojem slučaju, barem je kod mene praksa u zadnjih 30-tak godina, uzmem trenutno NAJ perilicu, eventualno jedan servis ako se dogodi u deset godina plus koju do dvije godine dana i kod prvog slijedjećeg kvara, stara van, doma dolazi nova. 

Makar, to ne mora biti uvijek. 

Meni je prije nekih četri pet godina prestala raditi sama od sebe "stara" perilica rublja, i ni dabi. Bio sam malo lijen zvati majstora da ju popravi jer smo "njemu konkretno" dokazali da mulja, izmisli ili,stvori kvar tamo gdje ga nema, ili nije bilo. Kada sam odnio nju kod jednog čovjeka da ju rastavimo, jer sam uzeo bubanj za čuvati ribe po zimi, ispostavilo se da je samo bilo kamenca dolje na filteru. 

 

Ponavljam, nisam od struke servisera perilica rublja, u slučaju kolege, isti nema neku NajKvalitetniju perilicu, ako joj je garancija bila 5 godina,  nije se za razbacivati nofcima ali je vrijeme za iskoristiti priliku u godini. 

ATJ Lučko
7 godina
online
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
veseli007 kaže...
😂 sve 5. Ali ako je kondezator a on kosta 100kn onda radje biram 100kn nego 500-600 eurica! Jedino ako te dobre kolege ne dijele besplatno perilice, onda je uredu! 😁

Kazem ako je kvar koj se moze popraviti za malo novca, onda super. Ako ne onda nova mi ne gune! Ali do onda moram se potruditi a i biti odgovoran sa novcem, jer mi ne raste na grani! Nhf! ☺️
Thx!

 Kažeš da ti motor ima četkice, onda ti ono nije kondenzator nego RSO filter, i on nije krepao, a da i je ne bi ni skužio osim da je baš se razletio.

 A prvi post nisam skužio, kaj si izvadio četkice i onda probao jel radi bez njih?

Ako su potrošene staviš nove, i pogledaš je li komutator (oni bakreni kontakti po kojima idu četkice) oštećen, normalno je da je čađav, ali ne smije biti nagoren ili bilo kak fizički oštećen.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 23:10 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

@fer-de-lance

 

Cetkice su potrosene, ali dok ih nisam skinuo radila je i bacala iskre na cetkicama, valjda jer su na kraju, 0.5mm. Mozda je do motora, jer sam se htio uvijeriti sta to tako cvrci ispod masine, podignuo sam je dok je radila i nagnuo na zid da vidim ispod, kad sam skuzio da svijetli ugasio sam je i spustio u normalan polozaj. Upalio sam je ponovno ali motor vise ne okrece, vjerovatno da su iskre sa cetkica padale u motor. Cuje se da eletronika radi ali motor vise ne okrece!😔 Trebao sam je otvoriti od straga, a ne podizati! 🥵Sta je tu je! Danas cu provijeriti kondezator i staviti nove cetkice i molit se dragom Bogu da ne moram kupovati novu! 😅 Komuntatori su ok, nisam pokreto masinu bez cetkica, nisam znao da se moze! Rso filter to je kondezantor, zar ne!?? Vidjet cu danas pa svakako javim, np! Thx!

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 9:26 (veseli007).
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

@ ATJLučko

 

Renaulta 4 je zvjer od tenka! Za po kampanji neunistiv, bolji nego tek! 🍻😂✌️Sve 5. Thx! 

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 9:28 (veseli007).
7 godina
online
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

Da, to ti je do četkica.

I da, RSO ti je ono kaj izgleda kao kondenzator a nije, nego je unutra par komponenti, i to ne moraš mijenjati, sigurbo nije crklo, jer da je ne bi ni bilo problema osim kad je u kratkom spoju a tad bi ti izbacio osigurač, tak da to ne moraš ni probavat.

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

Je da do cetkica je bio problem, promijenio sam cetkice i sve radi, osim sta sada malo skripi kad motor radi! Ali to je vjerovatno do novih cetkica! Trosak 100 kunica, meni dobro! Hvala kolega! Bb! 🍻🍻💪✌️

 

EDIT: nakon prvog pranja vise nista ne skripi, radi i bolje nego prije, tise! 💪

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 15:24 (veseli007).
12 godina
neaktivan
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Ljudovi trebam pomoć. Uzeo ovih dana novu perilicu za novi stan, sve sam smontirao prema uputama i sada treba nivelirati noge, ali nemam pojma koji mi ključ treba. Pročitao sam upute od korica do korica i ništa, samo na slici ima ključ, ali nigdje podatak kakav ključ. Dolazi li inače taj ključ s perilicom? Koliko vidim mora biti nekakav skroz plosnati jer trenutno između poda i perilice ima jako malo prostora i klasični viličasti ključ ne prolazi. Od oka mi djeluje dosta velik, možda 30-32???

 

Za poluditi, još nisam imao ovakav problem. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

pogledaj si ponovo pakiranje jer ključ mora biti u kutiji ili vrećici. PS nemoj zaboravt izvadit šarafe iza bubnja

 

7 godina
online
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
mzopg kaže...

Ljudovi trebam pomoć....

Nadigni malo perilicu prednji kraj u zrak pa rukama odvrči, ide lako, i onda tak isto zadnji kraj.

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
0verlord kaže...

pogledaj si ponovo pakiranje jer ključ mora biti u kutiji ili vrećici. PS nemoj zaboravt izvadit šarafe iza bubnja

 

Pregledao ponovno sve po treći put i nema mu ni traga. Perilica je stigla u original najlonu koji sam u stanu otvorio tako da nije mogao negdje ispasti. Bitno da sam dobio upute x2 na 199 jezika. 

Jedino gdje nisam temeljito pogledao je dno perilice, ali ne vjerujem da su ga tu stavili, a i vjerojatno bi primijetio kad sam je polegao da izvućem donji stiropor.

 

Blokade za bubanj sam izvadio, za to sam koristio svoj ključ, ali ovaj za noge nemam u alatu. Ma sve sam odradio po uputama samo još to niveliranje, sunce mu.

 

Evo na slici taj vražji ključ.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
fer-de-lance kaže...
mzopg kaže...

Ljudovi trebam pomoć....

Nadigni malo perilicu prednji kraj u zrak pa rukama odvrči, ide lako, i onda tak isto zadnji kraj.

 

Probao i to, osim što mi fali još jedan par ruku, nekako sam je uspio podići jednom rukom, ali nema šanse drugom odvrnuti, skroz su zavrnute do kraja i to jako čvrsto. Bez ključa to neće ići. 

 

Je li taj ključ nekakav standard za sve perilice? Jer moguće je da ga imam negdje u spremištu od stare perilice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 23:49 (mzopg).
9 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

Uzmi si nesto za podloziti ispod masine dok liveliras tipa komad drva, sta god, da ti pridrzi dok ne pogodis libelu. Lakse ce ti biti nego da je pridrzavas sam jednom rukom! Mogu ti pomoci i kljucevi od bicikle, ako ih imas, oni su tanki a imaju dosta kombinacija! Pomalo, snaci ces se siguran sam! 💪💪💪

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 0:19 (veseli007).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Imam Candy iz 2005, znaci skoro 15 godina.
Kostala je tada oko 4500 kn i radi se o SLIM modelu...prvih 10 godina je odradila bez kvara i intervencija, a prije par godina je napravljen malo opsezniji servis za koji je majstor uzeo oko 300 kn...mijenjao je cetkice i jos nesto vezano za bubanj...radi i dalje...da sada kupujem svjestan sam da tu kvalitetu necu dobiti i pojma nemam sto bih uzeo.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
ocean77 kaže...
Imam Candy iz 2005, znaci skoro 15 godina.
Kostala je tada oko 4500 kn i radi se o SLIM modelu...prvih 10 godina je odradila bez kvara i intervencija, a prije par godina je napravljen malo opsezniji servis za koji je majstor uzeo oko 300 kn...mijenjao je cetkice i jos nesto vezano za bubanj...radi i dalje...da sada kupujem svjestan sam da tu kvalitetu necu dobiti i pojma nemam sto bih uzeo.

 

Ja imam doma Gorenje PS 306 BM New Line staru preko 35 godina i dan danas radi ko singerica!

Doduše bilo je u ovih 35 godina servisa na njoj sigurno preko 3-4 tisuće kuna ali brate mili isplati se svaka lipa za ovu kvalitetu i dugovječnost a robu pere savršeno.

7 godina
online
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
mzopg kaže...

Je li taj ključ nekakav standard za sve perilice? Jer moguće je da ga imam negdje u spremištu od stare perilice.

 (malo kasno odgovaram, tek sam se sad probudio )

Paše  neki obični ključ, od oka na mojoj je negdje oko 25, na tvojoj možda i veći ili manji, a svaki šaraf koji ima ravne bridove možeš odšarafiti ključem bar približne veličine, a ako nemaš onda uzmi papagajke, ili ako imaš francuski ključ.

Inače ti je najbolje uvijek imati doma neki set alata, uvijek za nekaj zatreba.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 9:15 (fer-de-lance).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
veseli007 kaže...

Uzmi si nesto za podloziti ispod masine dok liveliras tipa komad drva, sta god, da ti pridrzi dok ne pogodis libelu. Lakse ce ti biti nego da je pridrzavas sam jednom rukom! Mogu ti pomoci i kljucevi od bicikle, ako ih imas, oni su tanki a imaju dosta kombinacija! Pomalo, snaci ces se siguran sam! 💪💪💪

Ne ide ni taj od bicikle, ovo je ogromna vida, mislim da je barem ključ 30. Inače taj od bicikle prolazi po debljini, samo nema tako veliki ključ na sebi. Idem sad pregledati spremište, a ako ne pomogne đir do peveca i bauhausa.

 

Anticone kaže...
ocean77 kaže...
Imam Candy iz 2005, znaci skoro 15 godina.
Kostala je tada oko 4500 kn i radi se o SLIM modelu...prvih 10 godina je odradila bez kvara i intervencija, a prije par godina je napravljen malo opsezniji servis za koji je majstor uzeo oko 300 kn...mijenjao je cetkice i jos nesto vezano za bubanj...radi i dalje...da sada kupujem svjestan sam da tu kvalitetu necu dobiti i pojma nemam sto bih uzeo.

 

Ja imam doma Gorenje PS 306 BM New Line staru preko 35 godina i dan danas radi ko singerica!

Doduše bilo je u ovih 35 godina servisa na njoj sigurno preko 3-4 tisuće kuna ali brate mili isplati se svaka lipa za ovu kvalitetu i dugovječnost a robu pere savršeno.

 35 godina??? Ne znam koliko je to pametno. Mislim fascinantno je, ali ta je mašina za muzej.  Pa u kakvom ti stanju roba izlazi? Taj bubanj mora da je već toliko "naoštren" da ti je sva roba na rupice. Moram priznati da kad je tehnika u pitanju nisam pobornik njene dugovječnosti. Svakih 3-5 godina sve mijenjam od TV-a, mobitela, računala i ostalih uređaja.

 

fer-de-lance kaže...
mzopg kaže...

Je li taj ključ nekakav standard za sve perilice? Jer moguće je da ga imam negdje u spremištu od stare perilice.

 (malo kasno odgovaram, tek sam se sad probudio )

Paše  neki obični ključ, od oka na mojoj je negdje oko 25, na tvojoj možda i veći ili manji, a svaki šaraf koji ima ravne bridove možeš odšarafiti ključem bar približne veličine, a ako nemaš onda uzmi papagajke, ili ako imaš francuski ključ.

Inače ti je najbolje uvijek imati doma neki set alata, uvijek za nekaj zatreba.

 

Dosta veći od 25. Ne ide papagajkama, "vida" je plastična na vrhu strah me da je ne izglodam pa će biti ajme meni. Imam i francuz, ali i on je toliko debel da ne prolazi ispod, to ću ostaviti kao zadnju opciju ako ne pronađem tanji ključ i ako budem morao dizati perilicu. Ma imam doma dosta alata, uvijek nešto radim po kući, ali tako velike ključeve nemam, maks. je 26-27. Jedino francuz ili papagajke kako si napisao. Odoh sad u potragu po spremištu, danas to moram srediti.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

Ništa nije naoštreno ili zahrđalo a roba kako uđe takva i iziđe, savršeno oprana i naglašavam neoštećena ako si na to mislio.

A tv imam star 7 godina i nemislim ga mjenjat dok ne rikne skroz naskroz (tu nemislim ako samo koji tranzistor odapne).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Anticone kaže...

Ništa nije naoštreno ili zahrđalo a roba kako uđe takva i iziđe, savršeno oprana i naglašavam neoštećena ako si na to mislio.

A tv imam star 7 godina i nemislim ga mjenjat dok ne rikne skroz naskroz (tu nemislim ako samo koji tranzistor odapne).

Svaka čast za mašinu, ja ipak volim pratiti tehnološki napredak ne volim se vezivati uz stvari, tako da ih puno češće mijenjam. Neke me "iživciraju" koliko traju i nikako da se pokvare. 

 

Za TV ne znam što bi ti rekao, 7 godina je puno. Naravno da sve ovisi kako ga i koliko netko koristi. Kod nas se dosta gleda, više nego što bi htjeli i uživam u kvalitetnoj slici. Taj od prije 7 godina je li uopće fullHD? Da ne govorim 4k, 8k i slično. Potrošnja struje mu je vjerojatno kao i perilici daleko veća od današnjih uređaja. Realno može se TV gledati i na starom 72" CRT-u, sve će raditi i danas, ali ima li to smisla? Može se i telefonirati na Nokiji 3210. Sve je stvar pojedinca, meni je tehnika dio posla, svakodnevice, tako da me zabavlja korištenje i testiranje novih uređaja.

 

Da se razumijemo mogao bih slobodno sutra preseliti kod Amiša i ništa mi ne bi falilo od tih tehnoloških stvarćica, ali dok ih koristim volim da su u skladu s tehnološkim razvojem.

12 godina
neaktivan
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Ukoliko netko ima Whirlpool (Hotpoint ili Indesit) makinu neka provjeri ima li pravo na zamjenu jer određeni modeli imaju tehničku grešku i skloni su samozapaljenju:

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/poznati-proizvodac-bijele-tehnike-s-trzista-povlaci-500-tisuca-perilica-rublja/9785689/

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Ekipa ima ko kakva iskustva sa Gorenje wei823? Hvala!

 

Edit:

 

eto narucio 5.5. dosla 7.5. iz S.D. sa popustima i free dostava 2399kn.😊 Danas prvo pranje, najvise mi se svidja taj inverter motor nema ga cuti, ona stara gorenje kad bi bila centrifuga kao da boeing uzljece, zatvorim sva vrata i jos je cujem kako zuji!😂 

 

Ovo je preporod, tiha, lijepo radi ne mice se sa mjesta! Ima 90% iste programe kao i stara pa se brzo naviknes! Touch screen ako se tako moze nazvati je pregledan i citljiv i u mraku, dobra stvarcica, barem znas kad ce masina zavrsiti. Ima dosta info, uglavno sve sta trebas znati ti lijepo pise! 

 

Super mi je kada zavrsi sa pranjem da se vrata odmah mogu otvoriti, ona stara ti ne otvara bar 2-3 min, to me ponekad znalo izivcirati pogotovo kad zurim, a ona nece da otvori!😊

 

Registrirao sam je na Gorenje.hr i dobio 10godina garancije na inverter motor. 💪💪

 

Za sada sam zadovoljan vidjenim, sada neka traje barem 6-7g, moze i 10 NP! 

 

Toliko! Lp.

 

Bb.✌️

 

 

 

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 23:43 (veseli007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Postovani,
Molim Vas malu tehnicku pomoc. Kupila sam beko od 9kg i ima odgodu zavrsetka pranja, e tu je moj problem. Svi aparati doma su mi s odgodom pocetka. Evo primjer, pripremim ves, odaberem program i ocu nariktati da se ukljuci za sat vremena a ona mi nudi br..
3 pa na dalje, a pise u uputsvima da ide od 0 do 24. Drugi problem je para. Ima mogućnost pranja s parom i da odaberem vrstu fleke, trava, cokolada, znoj, itd.i ne mogu doc do tog popisa. Unaprijed hvala na strpljenju. Srdacan pozdrav
15 godina
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Jel ležajevi ulaze pod garantni rok?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Ovisi o proizvodaca meni je na gorenju zamjenjeno... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Molim vas preporuku perilice rublja do 3.000,00 kn. Bitno mi je da ima mogućnost manjih, bržih programa i da nije toliko bučna, i sl.

Kupio sam Samsungovu (7 kg, inverter motor, 2.800 kn) neki dan i sad ju vračam jer sam izrazito nezadovoljan (sve čarape i sl. pada između bubnja i stakla, užasno trese - i nakon podešavanja, lupka, posuda za prašak je premala, veš doslovno ne miriši uopće skoro, ogromna je - morao sam skidati štok da bi unijeli u kupaonu). Bučna je unatoč tomu što piše 52 db

Razmišljm što i kako  kupiti. Nešto najjeftinije ili. Da li ići na taj inverter svakako. Gorenje su mi ružne zbog toga što vrata bubnja strše van. Razmišljam o Electroluxu i Candyju i to 6 kg svakako, ne 7.

 

Može li mi tko dati preporuku?

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Horatio_Hornblower kaže...

Ovisi o proizvodaca meni je na gorenju zamjenjeno... 

 Imam Beko i ne mogu naci nigdje... imam racun ali ne mogu naci info sto pokriva

lupa ko blesava

 

ovaj model :wmy-91443-lb1

Bnet: mNik987#2148
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice