Google otkrio dizajn četvrtog Pixela

poruka: 4
|
čitano: 2.327
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google otkrio dizajn četvrtog Pixela".
14 godina
offline
Google otkrio dizajn četvrtog Pixela

Ja kad sam vidio taj dizajn kamere prvi put na iphoneu, nisam mogao vjerovati! Znaci nesto najruznije sto sam ikad vidio, pa se toplo nadam da Google nece pratiti taj trend... 

 
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google otkrio dizajn četvrtog Pixela
=XFX=PlayHard kaže...

Ja kad sam vidio taj dizajn kamere prvi put na iphoneu, nisam mogao vjerovati! Znaci nesto najruznije sto sam ikad vidio, pa se toplo nadam da Google nece pratiti taj trend... 

Naravno da hoce. Google je zadnjih godina najuspjesniji u dvije stvari - ocajnom dizajnu i gasenju korisnih produkata/funkcija u produktima.

 

Da je barem robot face kamera modul na sredini uredaja, ali ovako je zbilja nesto najogavnije sto su mogli zamisliti. Nije mi jasno zasto drze iste dizajnere vec godinama. BTW navodno su izbacili i front facing zvucnike. Cini se da jedini razlog za kupovinu Pixela ostaje neogranicena pohrana fotografija u originalnoj kvaliteti na Google Photos, a i to pokusavaju sjebati sa gasenjem integracije s Google Drive-om.

 

3 godine sam na sluzbenom iPhone-u i sada imam priliku prebaciti se natrag na Android, samo sto se G trudi odbiti me.

6 godina
offline
Re: Google otkrio dizajn četvrtog Pixela
=XFX=PlayHard kaže...

Ja kad sam vidio taj dizajn kamere prvi put na iphoneu, nisam mogao vjerovati! Znaci nesto najruznije sto sam ikad vidio, pa se toplo nadam da Google nece pratiti taj trend... 

slazem se, zivi ocaj

 

nevjerovatno kako samo taj pomak u ljevo cini potpuno drugacije uredaj, rMate 20 Pro ima isto to samo na sredini, i tamo nije uopce ruzno kao ovo na iPhonu i Pixelu 

 

 

5 godina
protjeran
offline
Re: Google otkrio dizajn četvrtog Pixela
...dizajn četvrtog Pixela - je ružan kao i na prethodna tri.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 21:29 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice