Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

poruka: 249
|
čitano: 47.226
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst".
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Veliki Brat kaže...

 

Ovaj "true to the lore" dio ti se najmanje odnosi na rase (zapravo se nijedan ne odnosi na rase, al' OK), već se odnosi na dijelove opisane u knjizi - hoće li radnja prikazivati već opisane događaje ili će se uvoditi novi likovi i nova radnja (za što, BTW imaju odriješene ruke Tolkien estate-a, o čemu sam već pisao na temi, ali nije da sad ikoga interesira lore i serija).

 

Lore Definition:

-a particular body of knowledge or tradition

-traditional knowledge or belief

-knowledge gained through study or experience

 

Dakle u Tolkienovu legendariumu nema npr. crnih patuljaka ili žutih hobbita, pa me zanima:

 

Uvesti će neke nove rase? Nove likove? Nove zemlje? Nove mitove? Nove bogove? Hoće li te stvari biti zasnovane na tradicijama iz nordijskih, germanskih, finskih, staroengleskih, velških, staroslavenskih mitova, epova, priča, saga, bajki ili na čemu? Čijoj ili kojoj tradiciji?

 

I što znači imat će potpuno odriješene ruke? Hoće li biti i vanzemaljaca tamo? Voodoo magije? Vampira? Orgija? Oće bit oznaka 18+ ili 12+?

 

Stric_Jura kaže...

a je, Haradrimi su po Tolkienu "kmični"....

Tolkien spominje npr. Elves of Darkness i u nordijskim pričama imaš mračne/crne vilenjake, paaa ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
16 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Rasisti svih zemalja ujedinite se!

LOTR i pripadajuće intelektualno vlasništvo na rasprodaji.

Skupite nekoliko milijardi nečega i nitko vam više neće moći gurati crnce tamo gdje vas to najviše boli! 

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2022 6:36 (Veliki Brat).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
memulica kaže...
Veliki Brat kaže...

 

Ovaj "true to the lore" dio ti se najmanje odnosi na rase (zapravo se nijedan ne odnosi na rase, al' OK), već se odnosi na dijelove opisane u knjizi - hoće li radnja prikazivati već opisane događaje ili će se uvoditi novi likovi i nova radnja (za što, BTW imaju odriješene ruke Tolkien estate-a, o čemu sam već pisao na temi, ali nije da sad ikoga interesira lore i serija).

 

Lore Definition:

-a particular body of knowledge or tradition

-traditional knowledge or belief

-knowledge gained through study or experience

 

Dakle u Tolkienovu legendariumu nema npr. crnih patuljaka ili žutih hobbita, pa me zanima:

 

Uvesti će neke nove rase? Nove likove? Nove zemlje? Nove mitove? Nove bogove? Hoće li te stvari biti zasnovane na tradicijama iz nordijskih, germanskih, finskih, staroengleskih, velških, staroslavenskih mitova, epova, priča, saga, bajki ili na čemu? Čijoj ili kojoj tradiciji?

 

I što znači imat će potpuno odriješene ruke? Hoće li biti i vanzemaljaca tamo? Voodoo magije? Vampira? Orgija? Oće bit oznaka 18+ ili 12+?

 

Stric_Jura kaže...

a je, Haradrimi su po Tolkienu "kmični"....

Tolkien spominje npr. Elves of Darkness i u nordijskim pričama imaš mračne/crne vilenjake, paaa ....

Zašto je boja kože ta granica, a visina (hobiti i patuljci), starost (gdje da nađemo glumca koji je star 3000 godina, pa i 150), brkatost (kod patuljaka imamo problem i visine i što su im žene bradate i brkate), ušiljene uši (možda elfova ima po šumi, treba pregledat šume), ili deformacije (tko će glumiti gobline i orkove).. nisu.

 

Kad raspišeš natječaj za pekara u pekari, glumca u seriji ili doktora u bolnici, gdje je na listi tvojih preferenci boja kože?

 

Misliš li da bi LOTR bio jednako dobar film da je Gandalfa glumio npr Morgan Freeman?

 

Jackson je snimio interpretaciju knjige oduzimajući i dodavajući elemente prema vlastitom nahođenju mjenjajuć likovima spol, neke je skroz maknuo, neke je dodao.. jel to bio problem? Po kakvoj je to "tradiciji" radio? Ili ništa nije bitno osim da se pazi da su u filmu svi bijelci?

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
ivan dragi kaže...
...

 

Misliš li da bi LOTR bio jednako dobar film da je Gandalfa glumio npr Morgan Freeman?

...

Gandalf the White da bude crnac? 

 

 

Može u nekakvoj parodiji, ali u iole ozbiljnoj adaptaciji nema nikakvog smisla. To bi palo na pamet samo nekakvom nepismenom čovjeku, a koji nije nikad ništa pročitao od Tolkiena ili ne zna čime je on bio inspiriran kod pisanja knjiga.

 

Ili ima opcija da se napravi sasvim drugi film/serija drugog imena u kojem odaješ poštovanje liku i djelu Tolkiena, pa radnju takvog filma/serije preneseš u npr. Afriku ili čak u moderni svijet poput npr. serije American Gods. Ima stotinu normalnih načina da pošalješ poruku koju želiš, ali dekadencija/perverzija je uzela odviše maha u Ameriki i tamo je sad popularno biti nenormalan u svakom pogledu. Kako to na kraju završi možemo vidjeti u filmu Idiocracy.

 

 

 

 

Usput sad samo čekam kad će ovi 'genijalci' iz Američke Hegemonije napraviti mjuzikl u kojem će npr. Alaha glumiti crnkinja iz Tel Aviva, a Muhamed će biti bijelac hermafrodit iz New Yorka.

 

 

 

 

 

.....

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2022 10:08 (memulica).
14 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Opcenito je vas problem što brkate pojmove pripadnosti, kulture, rase..

 

Šindlerova lista nije ni za crnce ni za bijelce niti je boja kože bitna, već se radi o kulturi. Glumac ili redatelj iz Indije (a ni mi ostali) ne bi snimio 1% od kvalitete filma koju smo dobili od Spilberga.

 

Jednako vrijedi i za filmove kojima je srž u crnačkoj kulturi ili korejskoj i od tuda dolazi ta prevaga u kvaliteti što je vidljivo iz rimejkova azijskih filmova pa dobijemo osrednji holivudski film (kletva, ring, oldboy..).

 

I tu leži pomutnja u vašim mozgovima. Crci koji su 300 godina dio zapadne kulture, po vama nisu dio zapadne kulture. Šekspirovu dramu bi savršeno dobro i odglumio i režirao crnac iz engleske, daleko bolje od bjelca sa balkana ili Ukrajine, kao što bi svi koji nisu sa balkana imali problem sa interpretacijom umiranja od propuha.

 

Kad je za srž nekog filma bitna kultura (kao spomenuta šindlerova lista, kum, italian/irish mob filmovi) onda nije problem glumca u boji kože već u kulturi. Japanac iz New Yorka u filmu o hip hopu na zapadnoj obali - ili crnac sa zapadne obale? Crnac iz Hustona u filmu o irskom egzodusu, ili bijelac iz Bostona? Zato su neki poznati glumci, kad bi odbili uloge kasnijih hitova dobili ismijavanje raje koja nije razumjela tu razliku. Sean Connery je npr odbio ulogu Gandalfa iz sličnog razloga.

 

Kvaliteta ove serije dakle neće ovisiti o boji kože jer se LOTR čita već 70 godina, gledali su se i filmovi, fanova ima svugdje i ne postoji razlog zbog kojeg bi se nekog crnca diskvalificiralo po boji kože. A i bogatstvo tolkiena je takvo da nije ograničen samo na anglo-vikinški krug jer vidimo da se balkanci sasma dobro identificiraju s likovima u priči. Zašto ne bi i crnci i svi ostali koji to žele?

 

Smije li eminem repat. Tiger woods igrat golf?

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
memulica kaže...

Gandalf the White da bude crnac? 

Ti zapravo znaš zašto i kada je Gandalf the white, a kada i zašto Gandalf the grey i da to nema veze s bojom kože?

Gledam te!
6 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
memulica kaže...
ivan dragi kaže...
...

 

Misliš li da bi LOTR bio jednako dobar film da je Gandalfa glumio npr Morgan Freeman?

...

Gandalf the White da bude crnac? 

 Slazem se sa tobom. To nema smisla, jer realno, Gandalf the Bijeli.

E sad, zasto je Gandalfa the Greya glumio bijeli glumac mi nije uopce jasno. I zasto svi Sjevernu Koreu zovu diktaturom kad u imenu lijepo pise - DEMOKRATSKA Republika Sjeverne Koreje.

Da nisi matematikom pokazao svoju pamet, rekao bih da se zajebavas.

15 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
ivan dragi kaže...

 Šekspirovu dramu bi savršeno dobro i odglumio i režirao crnac iz engleske, daleko bolje od bjelca sa balkana ili Ukrajine, kao što bi svi koji nisu sa balkana imali problem sa interpretacijom umiranja od propuha.

 Samo napomena za Shakespeara - on je stvarao djela koja su kao i Antička Grčka i Rim, koji su mu bili uzori, bila ili arhetipska (tragedije) ili parodija/satira/karikaturizacija (komedija) gdje zbilja nije bitno tko koga glumi - jer su sve uloge bile pisane za muškarce koji su onda morali dočarati lika glumom.

 

Djela su i tada bila svevremenska (zato ga se cijeni i danas) baš zato jer je bio genij probrati i prikazati što je univerzalno iz kulture, tj. što se može scenski uobličiti kako bi većini bilo poznato. Shakespeare je također pisao o događajima koji su se dogodili stoljećima prije njegova života, kao da mi danas pišemo o Bitci kod Siska ili tako nešto - Macbeth je bio kralj oko 1050ih.

 

Za Memulicu je tragičan podatak da je upravo jučer Macbeth nominiran za Oskara, a lik Macbetha - škotskog velikana temeljenog na OG škotskom kralju - glumi Denzel Washington - i za to je nominiran za Oskara.

Flim režira Brat Coen.

 

Eto nek pogleda film, pa nek nam javi koliko je na kvalitetu filma utjecala glumačka postava.

Bit će komedija/tragedija/drama čitat kako piše protiv jednog od top 5 režisera zadnjih 30 godina i protiv jednog od univerzalno naomiljenijih glumaca ikad.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
online
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Tko kaze da nemoze i ovako, ha?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Tko još nije, molim da pročita pravila foruma - Pravila foruma (Službene obavijesti i pravila) @ Bug.hr Forum

 

 

"Pravila komuniciranja - Od forumaša se očekuje da druge forumaše tretiraju s poštovanjem, bez vrijeđanja, psovanja i omalovažavanja. Postovi kojima je isključiva svrha vrijeđanje nekoga, posebice oni u kojima se koriste psovke bit će izbrisani, a forumaši koji opetovano krše pravila normalne komunikacije bit će opomenuti i na kraju izbačeni s foruma. Zabranjeno je vrijeđanje na rasnoj, spolnoj, vjerskoj, političkoj i bilo kojoj drugoj osnovi koja je uvredljiva za pojedinca ili grupe ljudi.  "

 

Rasprava na forumu je moderirana i podliježe pravilima. 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Dakle da se vratimo na temu serije, jedan podulji tekst.

Otkriva se dosta o radnji, načinu portretiranja likova, uvođenju novih likova, problemima obzirom na sveprisutnu koronu...

Niti ja nisam još sve prošao, samo početak, ostalo ću nastaviti večeras čim žena spomene seks. 

Gledam te!
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara

Hvala, postao sam s mobitela, ovo je prvi put da mi se dogodilo ovakvo brljavljenje linka. Krivim BOL, naravno!

 

Inače članak je dosta opširan, dotiče se i teme o kojoj smo ovdje bezveze drvili zadnjih nekoliko stranica.

 

Uglavnom, koga interesira što može očekivati, svakako neka pročita. Odličan članak, svaka mi čast (taps himself on the back). 

 

Ženo, dođi 'amo!

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Veliki Brat kaže...
  Odličan članak, svaka mi čast (taps himself on the back). 

 

Ženo, dođi 'amo!

 Svaka ćas!

 

Dobro si to linkao.

 

Koliko sam po prvih 700 stranica članka pohvatao, serija bi mogla biti top.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
moderator
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
ivan dragi kaže...

Koliko sam po prvih 700 stranica članka pohvatao, serija bi mogla biti top.

 

Ubitačno dosadan tekst, ne znam koliki fan tih trolova i vilenjaka trebaš biti da bi to išao čitati, a doma imam i Hobbita i Gospodara Prstenova u tri knjige i Silmarillion (njega isto nisam imao snage pročitati ni do pola, svaka ćas meni šta priznam)...

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Veliki Brat kaže...

Hvala, postao sam s mobitela, ovo je prvi put da mi se dogodilo ovakvo brljavljenje linka. Krivim BOL, naravno!

 

Inače članak je dosta opširan, dotiče se i teme o kojoj smo ovdje bezveze drvili zadnjih nekoliko stranica.

 

Uglavnom, koga interesira što može očekivati, svakako neka pročita. Odličan članak, svaka mi čast (taps himself on the back). 

 

Ženo, dođi 'amo!

Znači to je ono što sam i mislio. Mogli su staviti i upozorenja :

Samo za tržište američke hegemonije i dva-tri vazala sa kolonijalnom prošlošću.

 

Taj uradak najvjerovatnije neću gledati, jer želim da mi Međuzemlje ostane u lijepom sjećanju, tj. onakvog kakvog ga je Tolikien zamislio.

 

Usput ću morati nekako pogledati onog Denzela iltiga crnoputog škotskog plemića iz Srednjeg vijeka. Ono Škot se odmah poistovjeti sa takvim likom, jer netko je napisao da je to barem tristo godina stara tradicija/kultura u Škotskoj, tj. na Zapadu i to ide njima onako automatski bez ikih problema, ko da topli viski piješ na prazan želudac. Doduše nas Slavene na Istoku ko j*b..., pardon, šiša. Sami smo krivi što smo ostali potpuno nekulturni i divlji.

 

Baš me živo zanima, kako je to neponovljivo odglumio izlizanu ulogu od izlizanog Šekspira i pri tom se uspio nominirati za izlizani Oskar.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 1:49 (memulica).
16 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara

Drago kaže...

Ubitačno dosadan tekst, ne znam koliki fan tih trolova i vilenjaka trebaš biti da bi to išao čitati

 

Ah, očito veliki, jer meni je tekst super, a ja Silmarillion pročitam jednom godišnje (ostalih devet knjiga godišnje nisu stalno iste ¦-) 

Nije puno, znam, ali ipak visim i na BOL-u, pa to računam kao još barem tri godišnje (Mein kampf, Patnje mladog Werthera i Raspberry pi for dummies (znam, znam)). 

 

memulica kaže...

Taj uradak najvjerovatnije neću gledati

 

Eto, to smo riješili.

 

Meni se sviđa što priča neće biti preslika Silmarilliona, nego uvode nešto novo. Može biti dobro (vjerujem da hoće), može biti loše (sumnjam ali jbga, statistika) ali kao što je rečeno u članku, da su išli kronološki hrpa ljudskih likova bi stalno umirala a najzanimljiviji se ne bi pojavili do četvrte sezone. 

Gledam te!
6 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Iskreno, prica moze biti o cemu god dok god ima neke logike i smisla, veci problem u zadnje vrijeme je epidemija katastrofalnog dijaloga i lose glume i drzim fige da ce LOTR to uspjesno premostiti.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
SimeKZ kaže...

Moras cijenit vrijeme u kojem zivimo. "Mracni" srednji vijek i bacanje govana kroz prozor je mila majka za ove gluposti.

 

 Kome je draži srednji vijek od dekadentne zapadne woke kulture može uvijek otići u Afganistan ili Saudijsku arabiju.

 

Ono što ljudi ne shvaćaju je da su sve stvari koje danas smatramo normalnima nekoć bile 'woke' i ljudi su se zgražali nad njima. Od rastave braka, vlastitog izbora partnera, međuklasnih brakova, međureligijskih brakova, međurasnih brakova, istospolnih brakova...

Sve je to nekad nekima bilo čudno i bolesno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Gledam ove neke slike i sad ova Galadriel... Ona bi trebala biti neka jako močna u tom svijetu jer... pojma nemam ali, jako je močna... I sad oni nju obuku u armor i daju joj nekakav mač jer žena ne može biti močna ako se ju ne predstavi - kao muškarca - onako kako feminzam ne želi da se moč prikazuje. To mi već smeta,a i izgleda ko neki dečkić. "Pretjerivanje" u tom smjeru mi smeta. Ne dvojbim ja da postoje žene koje bi me prebile ko majmuna ali takvih je malo, ali vjerjatno ih ima pun kurac koje bi me na drrugi naćin "prebile" (u nasilnom smislu, ne seksualnom... ni žena me ne želi a ne može me ni istuć)

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 13:58 (Srce Isusovo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Srce Isusovo kaže...

Gledam ove neke slike i sad ova Galadriel... Ona bi trebala biti neka jako močna u tom svijetu jer... pojma nemam ali, jako je močna... I sad oni nju obuku u armor i daju joj nekakav mač jer žena ne može biti močna ako se ju ne predstavi - kao muškarca - onako kako feminzam ne želi da se moč prikazuje. To mi već smeta,a i izgleda ko neki dečkić. "Pretjerivanje" u tom smjeru mi smeta. Ne dvojbim ja da postoje žene koje bi me prebile ko majmuna ali takvih je malo, ali vjerjatno ih ima pun kurac koje bi me na drrugi naćin "prebile" (u nasilnom smislu, ne seksualnom... ni žena me ne želi a ne može me ni istuć)

 https://en.wikipedia.org/wiki/Joan_of_Arc

Pala mi je na pamet onaj tren kad sam vidio da se bunis sto je u oklopu. Siguran sam da bi se dalo naci jos hrpe drugih da mi se da proguglati malo.

Takoder - kako bi ti isao u rat? U piđami? Grudnjaku i gacicama za agilnost?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 14:46 (sexytoiletpaper).
6 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Srce Isusovo kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 https://en.wikipedia.org/wiki/Joan_of_Arc

Pala mi je na pamet onaj tren kad sam vidio da se bunis sto je u oklopu. Siguran sam da bi se dalo naci jos hrpe drugih da mi se da proguglati malo.

Takoder - kako bi ti isao u rat? U piđami? Grudnjaku i gacicama za agilnost?

 Ne govorim da je nema žena u armoru nego da ... Nema ni Gandalf armor pa je opet močan jer je neka vrsta božanstva a ne običan pleb kojem treba armor i mač... tako i ova Galadriel, ne treba joj ništa da satere sve što treba satrat... A to sa ivanom orleanskom veze nema niti blizu iz više razloga

 Gandalf je doslovno anđeo/polubog/manje bozanstvo, ovisno kako ga zelis shvatiti. Gandalf je umro nakon fajta sa Balrogom ali je dobio rezz od strane Illuvatara (bog LOTR svemira) i level up u Gandalfa D Bijelog. Tako da nema bas smisla usporediti legendarnu vilenjakinju i Gandalfa. Kao da usporedis moderativne sposobnosti mene ili tebe sa Dragom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 15:03 (sexytoiletpaper).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara

Pa ni vilenjaci ne mogu umrijeti tj besmrtna su bića... Koliko sam ja shvatio ona je skoro uz bok sa Gandalfom po pitanju moči...  ali ni ne pričamo o tome nego da je meni bezveze da tako jednog tako jakog lika treba predstaviti ko ratnika, a koji to nije, jer žena jedino tako može biti jaka... Možda ja i griješim, ne poznam dovoljno taj svijet pa eto... Možda reagiram bezveze jer stvarno ne volim kad žene nisu žene jer ih se jedino tako može predstaviti ko "jake". npr Brienne mi je bio super lik, ali taj lik je imao 2 metra i 80-ak kila mišića a ne neki žgoljo od kojeg je i mač teži. 

Sve Vas Volim
16 godina
moderator
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Tema je Amazonova serija. Svi koji su OT, a posebno oni koji imaju potrebu od svake teme na forumu napraviti svoj politički brlog gdje se obračunavaju sa svima koji ne mrze druge rase, vjere i različite spolne orijentacije, bit će izbačeni s foruma, u skladu s pravilima foruma. 

 

Ako ne možete komentirati u vezi s temom, nemojte. 

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara
Veliki Brat kaže...

Drago kaže...

Ubitačno dosadan tekst, ne znam koliki fan tih trolova i vilenjaka trebaš biti da bi to išao čitati

 

Ah, očito veliki..

 Ne da je veliki nego može zadovoljit potrebe bar jednog od tri nastavka hobita. Chapter one: "The Dissertation of Smaug".

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
5 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

 

teaser

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Mislim da ce serija biti kvalitetna i imati neki svoj vibe kao npr GoT.

Ljudi trebaju prihvatit cinjenicu da ovo nije film, treba prestat trazit osjecaj LOTR-a, prestat istrazivat kako bi sta trebalo biti po Tolkeinu, knjigama itd..Bit ce nekih povezanosti ali i promjena i to je to, serija ce imati neki svoj vibe, ne vibe kao u filmovima jer to nije niti ce bit.

 

Okej kao ispricat ce pricu prije LOTR-a, ubacili su neke dijelove koji ne mogu bit u tom vremenskom periodu, jos su tu crni elfovi itd. OKEJ nije onako kako bi TREBALO biti, ne razumijem zasto svi kmece sada? 

Da gledam za svaki qurac da li je onako kako je negdje napisano nikad mi nista ne bi valjalo. I ja bi volio da bude sve perfektno ali nece biti, sto ne znaci da serija nije na vrhunskom nivou, da li cu pravit problem jer je dosao tamo neki crni elf? Boli me ona stvar, gledam seriju ne citam knjigu.

Doslovno je serija u svijetu LOTRa sa nekim povezanostima ali i promjenama, onaj tko je cekao film/knjigu u obliku serije srat ce svima da ne valja, pa dobro ne valja ti, nemoj gledat niti bavit se vise s tim, dovidenja i to je to.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Ovaj trejler pari teška katastrofa bez ikakvog sadržaja i vojs ekting (pozadinska naracija) iz igre za 4,99 na Steamu. 

 

Žasu.

 

This space for rent!
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Dragec, stavim scenu iz Clerksa jer si rekao (da ti je dosadno) gdje Randall opiše LOTR tri filma u 3 minute.

 

Molim pogledati jer je on topic.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2022 16:03 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dugo očekivana Amazonova adaptacija Gospodara prst

Nisam ni vidio da su pustili trailer....sad ga pogledao i kroz par scena je prikazano par likova i moj prvi dojam je da ne mogu odlucit koji glumac izgleda losije i vise out of place....pa sta je ovo?

Najskuplja serija ikad sa najgorim izborom glumaca ikad....pa jesu li oni uopce pogledali LOTR i Hobbit filmove?

Ja stvarno mogu progurat i smeca ako su u zanru koji preferiram....Fantasy...SF....ali ovo mi djeluje negledljivo i to samo po par sekundi trailera a iscekivao sam seriju od prve najave.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice